Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#749) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Gondoltam beteszem ide is, hátha valakinek jól jön, aki a B20 topikot nem olvassa.

Megjött egy full cover tempered glass.

Rendeltem sima Note 4-re is, meg Note 4X-re is.

Persze a Note 4X a jó, mivel a Note 4-en a led jobb oldalon van, nekünk ügye bal.

A Note 4-re való darabokban jött, maga a csomagolás is sérült volt, szerencsére a másik megúszta (az, ami kellett)... Ilyen a magyar posta, a kemény műanyag dobozt belepaszírozta a postaládába...

Maga az üveg, amit vettem eléggé silány minőségű, ami össze volt törve arról váltak le az üvegdarabok, még a gyári üveg is, amit adtak hozzá, jobb minőségű volt, mivel direkt eltörtem és a szilánkok felragadtak rá.... Amit vettem az olyan 400 forintos szutyok, szóval minőségileg fos, de addig jó lesz, míg egy 1500-as fóliát rendelek, az már csak jobb lesz.

Maga a kivágások stb teljesen jók, én úgy raktam fel, hogy bekapcsoltam a képernyőt + töltőre dugtam, így láttam alul a világító gombokat és a ledet is. Szépen ráillesztettem, majd én fogtam az üveget pontosan (a hátsó kis fóliát, ami a ragasztózott réteget védte nem szedtem le) majd húgom fogott 2 cellux darabot és szépen az egyik felét az üvegre tette, a másikat a telefon hátuljára, így elég csak ráhajtani a képernyőre, sokkal pontosabb lesz. És ide nagyon kell a pontosság.

Visszahajtottam a fóliát, leszedtem a kis védőfóliát róla, majd a képernyőt megint áttöröltem, és a telefonra visszahajtottam. Amikor már ráment kicsit lehetett még csúsztatni (gondolom ez is a rossz minőség miatt van) de így legalább még pontosabban be tudtam igazítani.

Maga a képernyőrésze kicsit szürkésebb lett, illetve tele van apró pontokkal, amik fény hatására enyhén csillognak (szintén az üvegfólián van ez a cucc, tényleg szar minőség). A bal tetejénél kicsit megnyomtam az üveget tok felhelyezésnél, és berepedt, remélem nem fog letörni.

Vegyes tapasztalatok: Maga a felhelyezés ezzel a módszerrel egyszerű, bár a pontosság miatt érdemes 2 embernek csinálnia. Tényleg szinte 100%-osan fed, nincsenek a képernyő szélén kis légbuborékok/csíkok. Sajnos az üveg silány, így kicsit ront az összképen, de ideiglenesen jó lesz (amúgy is gariztatni kell a telót - pixelhiba) aztán lesz rajta normális. Gyakorlásnak jó volt :B

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.