Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12551) trebrona válasza Kuter (#12541) üzenetére


trebrona
nagyúr

Bármikor módosíthatóak a Google beállítások.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#12552) yabba válasza aelod (#12461) üzenetére


yabba
aktív tag

A feleségem telefonja (Huawei P8 Lite) akkor csinálja ezt (mármint hogy nem lehet hallani amit mond, mert nagyon halk), amikor tele van a memória. Olyankor lementem a képeket videókat, és újra nagyon jól hallható amit mond.

(#12553) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Én lehet hogy megvakultam, de a Trebronán nem látok semmiféle sapkát!:) (de tegnap sem pedig direkt néztem)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#12554) orso0355 válasza Black_Raven (#12553) üzenetére


orso0355
őstag

Íme!
:D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#12555) vince válasza Black_Raven (#12553) üzenetére


vince
őstag

Ha esetleg a mobilappot használod, ott nem változott az arcképe :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#12556) qge válasza yabba (#12552) üzenetére


qge
aktív tag

Aaaaaasztaku...tyafáját. Csökken a tárhely és a telefon csökkenti a hangerőt? Vesszek még ha értem. Bár nyáron az autóban a rádió írta ki, hogy túl magas hőmérséklet miatt csökkenti a rendszer hangerejét...

[ Szerkesztve ]

(#12557) Black_Raven válasza orso0355 (#12554) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ne máár, eddig nem volt rajta! Most megjelent tényleg rajta a képeden kívűl is látom. :Y

Még sose használtam appot, Telibe Opera böngésző full mód.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#12558) qge


qge
aktív tag

Mocorog bennem a kisördög, legfrissebb RR-t innen kellene letöltenem? Vagy van vmi újabb/jobb/szebb?
Köszi.

(#12559) Nkboy válasza qge (#12558) üzenetére


Nkboy
senior tag

MIUI-nál nincs jobb 👍

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#12560) orso0355 válasza vince (#12555) üzenetére


orso0355
őstag

Dede 😃 mobilban is 😃
(Várj: van külön app?)

[ Szerkesztve ]

(#12561) qge válasza Nkboy (#12559) üzenetére


qge
aktív tag

Értem én, most MIUIHU van és nincs is bajom vele...de hát, mi van, ha van jobb a jónál? 😉 Teccikérteni?

(#12562) Black_Raven válasza Nkboy (#12559) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ezt akkor se hittem el, amikor még nem is használtam Miuit. Most meg pláne.:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#12563) vince válasza orso0355 (#12560) üzenetére


vince
őstag

Nem hivatalos, de van és remekül használható: PH! - Prohardver topik figyelő

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#12564) Black_Raven válasza vince (#12563) üzenetére


Black_Raven
veterán

Már nincsenek gondok vele?? Javitottak mindent??

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#12565) kokopo válasza qge (#12561) üzenetére


kokopo
aktív tag

Van amit te is linkeltel meg EZ
Melyik a jobb, nemtudom. En linkemen az RR allitolag OTA-n frissul
...

(#12566) qge válasza kokopo (#12565) üzenetére


qge
aktív tag

Hmmm...luis-builds?unofficial? Ezek a szavak elbizonytalanítanak. Mennyire stabil ez neked?

(#12567) Nkboy válasza Black_Raven (#12562) üzenetére


Nkboy
senior tag

Mert hitetlen vagy. :DDD
Szerintem, én mint hozzá nem értő, úgy gondolom, amíg a kernelbe nem lehet belemutyizni, addig olyan hű de nagy változást nem lehet produkálni. Azaz a motor marad ugyanaz, csak a kasztni változik. ;)

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#12568) kokopo válasza qge (#12566) üzenetére


kokopo
aktív tag

Kb 4-5 napot toltam, stabil volt, kepeket -szerintem- szebben kesziti
Ott qurta fel az agyam, hogy kikapcsoltam az ujlenyomat olvasot, vissza meg nemtudtam, ezen kivul okes volt.

(#12569) vince válasza Black_Raven (#12564) üzenetére


vince
őstag

Mik voltak vele a gondok? Én nem tapasztaltam semmi zavarót.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#12570) Black_Raven válasza Nkboy (#12567) üzenetére


Black_Raven
veterán

És az neked nem elég? Nem azért váltottam mert jobbat akartam, hanem mert elegem lett a sok xar kínai tilthatatlan, törölhetlen, hátam közepére se kivánt miuis gyári appokból, meg az idióta össze-vissza beállitásokból, és akkor nem beszéltünk bugokról. Látod ettől a sok baromságtól kímélem magam. És most van egy jó kis telóm hozzáillő rendesen működő rendszerrel. Azonkívűl azt is elmondhatom hogy utálom a miuit, de a 4x jó. Soha többet miui, szerencse hogy válogathatok bőven a romok között. Hitetlen akkor lennék ha miuin maradtam volna:D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#12571) Nkboy válasza Black_Raven (#12570) üzenetére


Nkboy
senior tag

Nekem? Hogyne lenne elég. Kipróbáltam más fajta romokat is, de nem fogott meg egyik sem. Hiába én nagyon bírom a MIUI-t. Te meg nem! :DD
Meg nekem semmi gondom nincs vele.

Milyen rendszer fut a Tiedén?

[ Szerkesztve ]

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#12572) Black_Raven válasza Nkboy (#12571) üzenetére


Black_Raven
veterán

RR-t használok. Látod én is így vagyok a miuival, egyáltalán nem fogott meg, a rám erőltetett dolgaival. Működésileg nem volt gondom vele Dev romon, de felsoroltam ami nagyon nem jön be. Persze, akinek tetszik, hajrá használja örömmel. Én biztos nem fogom.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#12573) orso0355 válasza vince (#12563) üzenetére


orso0355
őstag

Váhá 😃 tökjó, köszi. Ez már appal megy :DDD

(#12574) qge válasza Black_Raven (#12572) üzenetére


qge
aktív tag

Honnan töltöd le?

[ Szerkesztve ]

(#12575) Black_Raven válasza vince (#12569) üzenetére


Black_Raven
veterán

Csak azt tudom mondani, amit olvastam a Javitsuk a PH-t. Mert én nem raktam fel soha. A képek/linkekről írtak hogy vmi nem jó, akkor a kedvencekkel volt vmi, hogy nem jelenik meg rendesen, meg különböző oldalak nem jelennek meg rendesen, ilyenek. Nem tudok mit mondani ezekre, csak Opera böngészőből használtam mindig. A sapka sztem a lassitott netem miatt lehetett, mert éjfélkor van a fordulónapom, és belassitva képekkel is gond van, nem jelenik meg, csak később(ha).:)

qga: official van, a Te linked is oda mutat..

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#12576) #73029888


#73029888
törölt tag

Ezt a kernelt valaki próbálta?
[link]

(#12577) hzsolee


hzsolee
őstag

Aki novát használ, hogyan lehet digitális órát kitenni a képernyőre? Csak analóg van a widgettek közt, és fordítva is: a miui alatt meg nincs analóg....

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#12578) tope


tope
addikt

Szép napot!

Az mitől csinálja a telefon (tesómé), hogy le van tiltva elviekben a frissítés, de ma reggelre újraindult, frissített közben (már 2. alkalommal), és mivelhogy be van állítva a PIN kód kérés, így senki nem érte el, csak segélyhívásra volt alkalmas. Ez azért így elég gáz, hogy lehet ezt megszüntetni, hogy magától frissítsen, újraindulgasson?

(#12579) Dr.NX válasza hzsolee (#12577) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nem a Novától függ. Tedd fel a Google Clockot, annak van analóg és digitális widgetje is.

Elfogadom a sütiket.

(#12580) cidalain


cidalain
veterán

létezik valami win-os program a telóhoz, ahol a névjegyeket meg tudom szerkeszteni előre, és bele tudom tolni a telóba? gondolok olyasmire, hogy felviszem a kontaktokat excelbe mondjuk, és bezuttyantom. bill-en sokkalsokkal gyorsabban be tudnám vinni, mint telón pötyögve.
(régi telóról nem tudok exportálni, max SIM-re másolással, de nem fér rá az összes kontakt, ráadásul ott max 16 karakter a név, tehát nem sokkal lennék előrébb, ugyanúgy kellene mindent editálni)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#12581) glacious válasza cidalain (#12580) üzenetére


glacious
addikt

Google névjegyzék online aztán leszinkronizálod.

[ Szerkesztve ]

(#12582) cidalain válasza glacious (#12581) üzenetére


cidalain
veterán

írtam, hogy a régi telóról nem tudok exportálni. butatelefon. no net, no google, no semmi. az egyetlen opció a mentés SIM kártyára. de az sem jó, mert nem fér rá az összes, illetve levágja a neveket, az ékezeteket hülyén kezeli, így utána ugyanúgy editálnom kellene a telóval egyesével.
ezért az egyetlen értelmes megoldás ha újra beviszem a kontaktokat, de az gyorsabb lenne PC-n megcsinálni, és azt kellene berántani a telóba.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#12583) glacious válasza cidalain (#12582) üzenetére


glacious
addikt

Azt írtad, előre meg tudd szerkeszteni. Ott meg tudod szerkeszteni számítógépről. Gyorsabb mint telón, és csak egyszer kell megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

(#12584) trebrona válasza cidalain (#12582) üzenetére


trebrona
nagyúr

Butatelefonok többsége is tud csv-be menteni. Az pedig mehet Google címtárba.
Ott szerkeszthetőek, majd csak szinkronizálni kell a telefonra.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#12585) cidalain válasza trebrona (#12584) üzenetére


cidalain
veterán

a Nokai 6230i nem tud :)
megpróbálom Nokia PC SUITE-tal BT kapcsolaton keresztül leszedni.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#12586) vince válasza cidalain (#12585) üzenetére


vince
őstag

Simen hozd át a számokat, akár több körben, ha több névjegyed van, mint ami a kártyán elfér.

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#12587) trebrona válasza cidalain (#12585) üzenetére


trebrona
nagyúr

Szvsz memóriakártyára is lehet másolni a számokat Nokia-n.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#12588) hzsolee válasza Dr.NX (#12579) üzenetére


hzsolee
őstag

Akkor mitől? A régi telefonom gyári droidjában is volt digit, meg ha a nova ment akkor is volt hozzá widget. Jelen esetben a miuiban van, ha a novát nézem nincs. Minden sz@rért appot kell felrakni...😤
Amúgy, köszönöm.

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#12589) cidalain válasza trebrona (#12587) üzenetére


cidalain
veterán

Nokia 6230-on nem lehet memókártyára.
de amúgy is MMC kártya való bele,

a BT móka működött, megvannak a kontaktok CSV-be!!!!
kicsit megformázom, átkonvertálom vcf-be, aztán mehet rá a telóra :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#12590) orso0355 válasza tope (#12578) üzenetére


orso0355
őstag

Akkor mégse volt rendesen letiltva a frissítés, mert ha le van, akkor ilyet nem csinál :N

(#12591) Tonchi


Tonchi
aktív tag

Sziasztok!

Olyan problémával találkozott már valamelyikőtök, hogy egyes értesítéseket kétszer jelez a miui az állapotsoron, miközben csak egy jött és ha lehúzom ott jól jelzi?

[ Szerkesztve ]

(#12592) pvt.peter válasza Tonchi (#12591) üzenetére


pvt.peter
őstag

Szia,

Csak a gmail -nél találkoztál ezzel vagy más app -nál is előfordult?
Ha csak a gmail -nél akkor nézz körbe az app beállításaiban az értesítések között, főleg a különböző kategóriák értesítéseit nézd át.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#12593) Tonchi válasza pvt.peter (#12592) üzenetére


Tonchi
aktív tag

Szia!

Okés, köszi!
Még Slack-el szokott előfordulni, mással nem nagyon.

Illetve az utolsó global dev-es notification-ös update előtt a gmailnél csak azt írta hogy hány levelem jött, előnézet nem volt az állapotsor lehúzassakor. Ez ia csak gmail volt, máshol nem.

(#12594) Postas99


Postas99
senior tag

Sziasztok!

A következő alkalmazásra lenne szükségem vagy ha valaki tud olyan beállítást MIUI alatt ami ezt tudja ossza meg velem.
Automatán kellene beállítani az üzemmódokat. Reggel 7.58 és 14.30 között néma üzemmód. A többi normál.
Az idő szabadon legyen beállítható.

Köszönöm a segítséget.

(#12595) orso0355 válasza Postas99 (#12594) üzenetére


orso0355
őstag

Pontosan milyen Android és milyen MIUI verziód van?

(#12596) Postas99 válasza orso0355 (#12595) üzenetére


Postas99
senior tag

Hmm eustock-os beszerzés még májusban azóta nem frissítettem mert a gyerek kezében van a telefon. Délután megtudom pontosan mondani. Szóval megvétele óta nem lett frissítve. Sztem global.

(#12597) orso0355 válasza Postas99 (#12596) üzenetére


orso0355
őstag

Aha, ennél pontosabban kell :D számokkal (lásd pl. az aláírásom). Merthogy az egyes verzióknál eltérően lehet beállítani az autmatikus dolgokat - egyébként be lehet.

[ Szerkesztve ]

(#12598) qge válasza Postas99 (#12594) üzenetére


qge
aktív tag

Beállítások >>> Akku >>> Automatizált feladatok
Ha ennél régebbi MIUI, akkor nézz rá a Biztonság app-ra.

Sok külső app-al ellentétben még repülőgép módba is le tudja küldeni, imádom.

[ Szerkesztve ]

(#12599) vince válasza qge (#12598) üzenetére


vince
őstag

Igen, csak van olyan rom verzió, amiből kihagyták ezt a menüpontot :)

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#12600) orso0355 válasza qge (#12598) üzenetére


orso0355
őstag

Nálam pl.
beállítások; hangok és rezgések; néma/ne zavarjanak; bekapcsolás időzítése; időzített szabály

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.