Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) Daemos válasza Black_Raven (#7000) üzenetére


Daemos
tag

Akkor csak telepítgetem! De jóó! :C
Nemsokára írok mizu :K

(#7002) egopista válasza Daemos (#6989) üzenetére


egopista
tag

Egyetlen hátrány, ami engem érint és idegesít, hogy a Menüt nem lehet simán a menü gombbal előhívni, csak ha hosszan nyomom. Simán meg az alkalmazás-váltó ugrik be, ami eddig nekem Home gomb hosszú nyomáson állt.
Ezen kívül más dolgoban is látok visszalépést az előzőkhöz képest, például ami már a 8.,5.2.0-ban is megváltozott:nem lehet beállítani, hogy a Vodafon app adatforgalmát ne mérje. Vagy kiegészítő adatcsomagot nem lehet hozzáadni pl... ezek korábban mind létező opciók voltak, nem értem miért fejlődünk visszafelé :(

(#7003) Black_Raven válasza egopista (#7002) üzenetére


Black_Raven
veterán

A gomb funkciók így logikusabb sokkal. Az Alk.váltót sokkal többet használja az ember mint a Menüt amit 100 évente állitgatunk újra.:) és akkor az Alk.váltónál ott az Osztott képernyő is.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#7004) Daemos válasza egopista (#7002) üzenetére


Daemos
tag

Köszönöm információd.

Számomra ezek nem okoznak gondot, a menü történetet egy launcherrel meg tudom oldani.
Vodafone app-ot néztem én is de nem foglalkozom vele :/ (hál-istennek nem egy böngésző ami sok adatot generál)

Most jött le mind a 2 rom. Azt elfelejtettem kérdezni hogy hova kell másolni ?
(más telefonoknál nem volt mind1 mert közbelső lépésként ha leformáztad vagy ő magát akkor ki törölte maga alól a saját telepítőjét is... :F )

(#7005) Daemos válasza Daemos (#7004) üzenetére


Daemos
tag

Meg van hova kell másolni... nem olvastam teljesen el a leírást! Sorry! :(

(#7006) Daemos válasza Daemos (#7005) üzenetére


Daemos
tag

Nem engedi felrakni! "Version: 7.6.8 Developer verziót"
ezt írja :F Oda másoltam ahova kérte...

(#7007) egopista válasza Daemos (#7006) üzenetére


egopista
tag

7.9.22-t próbáld ki akkor! Az a "newest develop version" ;)

DarthFader: Értem, hogy biztos logikusabb, de a választás lehetőségét nem kellett volna eltörölni. Évek óta így használom, és hiába nyernék 0.5 másodpercet a rövid gombnyomással, ha helyette mindig a másikat nyomom meg, mert az rögzült be. Ráadásul, mint korábban említettem, egy meglévő funkciót (én döntöm el melyik gomb mit csinál) szüntettek meg ismét.

[ Szerkesztve ]

(#7008) Daemos válasza egopista (#7007) üzenetére


Daemos
tag

Jelentem így már elkezdte a visszafejtést! ;) :R

(#7009) Black_Raven válasza egopista (#7007) üzenetére


Black_Raven
veterán

Most is Te döntheted el.Idáig is csak ott dönthetted el a rövid gombnyomást, máshol nem. De ha nem haladsz a korral, akkor térj vissza egy régebbi verzióra. Az Alk. váltó mint írtam a 7-es droid egyik fontos funkciója, az Osztott képernyős mód előhívása miatt dolgozik így. Most akkor ki fejlődik visszafelé? Mert a Dev.rom biztosan nem..Csak már unalmas hogy páran, a saját felhasználói szokásai miatt próbálja lehúzni ezt a teljesen jól működő Dev.romot. Valós hibákat kellene felsorolni legközelebb.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#7010) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Miután lehet mindenféle BL nyitás, és egyéb mókolgatások nélkül átpattanni 6.0-ról Nougatra én is megteszem.
Viszont az adatok appjainak mentésénél léket kaptam, és a heliummal sehogy sem akar sikerülni.
Az ugrás minden adatot legyalulna a telefonról le kell menteni minden fontosat nekem, de ezt a hibát kapom:

Valami okosság, hogy ez a hiba megszűnjön? Tudom másik topic lehet többet segítene, de hátha ti is :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#7011) Black_Raven válasza LyonnaisFan1 (#7010) üzenetére


Black_Raven
veterán

Miért nem a Gyári mentést próbálod?
Sajnos nem tudom, hogy menti e, a 3.party appokat is.Sorry.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#7012) LyonnaisFan1 válasza Black_Raven (#7011) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Az a 3rd party alkialmazások adatait is lementi? :F :F
A Carmagedonban már több órám van, azt pláne nem akarom elbukni :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#7013) LyonnaisFan1 válasza Black_Raven (#7011) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Nem hajlandó :W

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#7014) Black_Raven válasza LyonnaisFan1 (#7013) üzenetére


Black_Raven
veterán

Sajnos a Helium se arról híres hogy mindent hiánytalanul ment. Ilyen szempontból a Titanium Backup a legmegbízhatóbb, de az csak roottal.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#7015) Örni válasza Black_Raven (#6991) üzenetére


Örni
senior tag

A videofelvétel minősége hozza az első rom szintjét, vagy maradt olyan rossz mint a 8.5.2.0-ban?

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#7016) Black_Raven válasza Örni (#7015) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nekem ua mint 8.2.10.0-án.A másikat nem ismerem, mert közvetlenül utána felraktam a Dev.romot(miui9 7.9.7 volt)De semmi gondom nincs a videoval.A hang is elmegy, igaz lehetne hangosabb, de hallható simán.
Videódat nem láttam, de sztem nem pixeles, épp tegnap néztem.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#7017) Örni válasza Black_Raven (#7016) üzenetére


Örni
senior tag

8.2.10.0-án a hangot már elrontották, de a zoom még jó volt. Nem pixeles zoomoláskor mint a videón amit felraktam?

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#7018) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Újabb amatőr kérdésem van. A 7.x.xx dev-ről a stable megjelenésekor lehet majd simán és egyszerűen frissíteni?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#7019) mpo válasza Ájvé (#6986) üzenetére


mpo
veterán

De igen.
[link]

Ha érted, akkor már elavult.

(#7020) Daemos


Daemos
tag

Hali,
Sikerült felrakni :)
Minden rendbe, most allítgatom. Később írok véleményt mert még most nagyon friss! :)

(#7021) lócitrom válasza mpo (#7019) üzenetére


lócitrom
őstag

„Corning Gorilla Glass (unspecified version)”

de megjegyzem a GSMArena minden, csak nem hiteles forrás. és mivel a sárgák mostanáig kétesen közölnek le adatokat, így nehéz néha kideríteni, hogy mi mennyire igaz.

[ Szerkesztve ]

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#7022) madmike válasza Black_Raven (#6957) üzenetére


madmike
őstag

Köszi, meg is rendeltem :) Hány nap alatt szokott megérkezni?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#7023) SybenX


SybenX
őstag

Sziasztok!
Van valami hibája a telefonnak ami rögtön vagy később előjöhet?

Szerk.: Akkor úgy kérdezem mik azok a hibák amik előfordulhatnak?

[ Szerkesztve ]

(#7024) vince válasza SybenX (#7023) üzenetére


vince
őstag

Létezik olyan telefon, aminél nem a válasz a feltett kérdésedre? :N

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#7025) Black_Raven válasza madmike (#7022) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ha most rendelted, akkor kedden megkapod. Ha a Mi A1 is úgy akarja, mivel több százan/ezren rendelték be hétvégén.:) de az eustock most feldolgozza hétvégén is a rendelést.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#7026) mdraco


mdraco
őstag

Furcsa, de az az észrevételem, hogy baterry saver módban jobban merül... 8.5.2.0

[ Szerkesztve ]

(#7027) Black_Raven válasza mdraco (#7026) üzenetére


Black_Raven
veterán

Az enyém úgy merül, mint a balta. Tegnap 7óra SOT -tól egészen lement 45%-ig! Persze akkumulátor kimélő KI volt kapcsolva És csak takarékos mobilinterneten volt végig..[kép]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#7028) Viktor0610 válasza Black_Raven (#7027) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Te most panaszkodsz vagy dicsekszel? :P ;]

7 óra SOT az nem annyira rossz. :N

Samsung Galaxy A54

(#7029) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Sikerült feldobni a MIUI9-es Nougatot :C

Nekem csak úgy működött, ahogy egopista az alábbi kommentjében említette:

8.5.2 MIUI8 >> 7.9.22 MIUI9

Kiváncsiságból antutuztam, kiadott egy 45k eredményt :D

Kicsit pörgősebb a rendszer, bár még nem raktam be. A szűz MIUI9 bekapcsolás után kb 1.7GB szabadon használható rammal rendelkezik.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#7030) SSlyTR


SSlyTR
aktív tag

Sziasztok!
Mikor hazánkban megjelent a 4x, gondoltam ideje a redmi 2-t lecserélni erre. De akkor elég sok bug volt még benne. Valami olyan rémilik, hogy nem csörgött ki pl.
Érdekelne, hogy ezek a hibák már javítva lettek?
Vannak esetleg még ismert problémák a telefonnal?

(#7031) fradi81 válasza SSlyTR (#7030) üzenetére


fradi81
veterán

Hali
Nálam gyári rendszer van rajta, hívás gond nincs vele. Videó felvétel hangja nem az igazi, más kellemetlenséget nem tapasztalok átlagos használat mellett.

moto g72, Ninebot d28e

(#7032) SSlyTR válasza fradi81 (#7031) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

a hívás kihangosítás mennyire hangos? sajnos a redmi 2pro-n elég halk, talán ezzel nem vagyok megelégedve.

(#7033) aelod válasza SSlyTR (#7032) üzenetére


aelod
veterán

Elég hangos, pont jó!

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#7034) szetcsuszott válasza fradi81 (#7031) üzenetére


szetcsuszott
aktív tag

ez a kicsörgés gond engem is aggaszt, így félek megvenni, mert láthatóan elég gyakori, nekem meg hathetente egy hétig majdhogynem létszükséglet, hogy bejöjjön a hívás és fel is tudjam venni.. Nem jött még ki valami global stabil(!) rom, ami orvosolta végleg? akinek ilyen gond van/volt a készülékén, írhatna... köszönöm!

Kezitcsókolom, jó helyen járok? Ez itten az internett? Redmi note4 4/64, Mi11 lite 5G

(#7035) vince válasza szetcsuszott (#7034) üzenetére


vince
őstag

Korai romokkal jelezték ezt a hibát néhányan, az utóbbi hónapokban nem emlékszem, hogy előjött volna (mármint itt a fórumon). Nálam sosem volt ilyen probléma. Tudom, hogy olyantól kértél jelzést, akinél volt, de torz képet kapsz ha csak azok beszámolói jutnak el hozzád, akiknek bajuk van a készülékkel :)

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#7036) fradi81 válasza szetcsuszott (#7034) üzenetére


fradi81
veterán

Mostanában nem olvastam itt késői csörgés hibát, szerintem ettől nem kell tartani.
[link]

moto g72, Ninebot d28e

(#7037) mdraco válasza Black_Raven (#7027) üzenetére


mdraco
őstag

Hát nekem kb 4-5 óra SOT-ot bír kb 10%-ra merítve.

(#7038) Yellow73_a


Yellow73_a
tag

Hogyan lehet a zenelejátszó hangját kiküldeni egy hálózatban lévő erősítőre?

(#7039) Black_Raven válasza Yellow73_a (#7038) üzenetére


Black_Raven
veterán

Jack to Jack kábellel.(Mindkét felén jack csati)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#7040) Yellow73_a válasza Black_Raven (#7039) üzenetére


Yellow73_a
tag

Vezeték nélküli kapcsolatra gondoltam.
A fiam 2016-os Samsung J3-asával simán ki lehet küldeni a jelet erősítőre.
Mint ahogy pl a notebookomról is ki tudom küldeni kábeles kapcsolat nélkül

(#7041) aelod válasza Yellow73_a (#7040) üzenetére


aelod
veterán

Bloetooth-on ki lehet ha van transmittered amit az erősítőre kötsz.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#7042) Whatismyname válasza aelod (#7041) üzenetére


Whatismyname
újonc

Sziasztok. Szeretnék venni most egy 4x-et. Mik a vélemények róla?

Olvastam jókat. 35-40 max ami van most telefonra nekem, és emellett döntöttem. Jó szerintetek?

(#7043) orso0355 válasza Whatismyname (#7042) üzenetére


orso0355
őstag

Olvasd át a fórumot... jó a keresője is, fent a tetején. Mivel sok ilyen kérdés jön, nemigen írjuk le hatszázadszorra is, hogy mit gondolunk róla 😃

(#7044) kriszbon


kriszbon
őstag

Sziasztok!

Nekem épp az előbb csinált olyant a teló, hogy egyszer csak újraindult, majd megjelent a telefon képe hogy dugjak rá USB kábelt.
Próbáltam Power gomb hosszan nyomására újraindítani, ekkor meg állandóan a kínai katyvaszos képernyőt kaptam csak, ahol a Fasboot, Recovery, download vackok vannak.
Sokszori próbálkozásra nagy nehezen elindult ez a vacak, nekem egyre több gondom van ezzel a telefonnal, pedig igazán nem piszkálok semmit benne. :( :U

És ne jöjjön nekem senki azzal hogy ennyi pénzért így is megérte, mert ennyi pénzért is elvárnám hogy rendesen működjön. :(((
Amúgy nálam is vannak hívás, meg üzenet problémák rendesen, meg videó hangerő, meg a kijelzőt kinagyítja rettentő nagyra, akadozik sokszor a kezdőképernyő, és had ne soroljam még tovább az "apróságokat" amik összességében már egyáltalán nem azok. :((

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#7045) Black_Raven válasza kriszbon (#7044) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia. Próbálj ki egy rom cserét, Stabilról>> Bétára. Ha a váltás után is fenn állnak a hibák, irány a Szervíz.
Teljesen jogos a felháborodásod. Egy bármilyen áru telefonnak az a dolga, hogy rendesen működjön. Viszont ha nincs kedved romot cserélni, akkor egyből szervíz, mivel így megbízhatatlan.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#7046) Diopapa


Diopapa
addikt

No, én is sikeresen felraktam a 7-es droidot. A 9-es MIUI-val kapcsolatban lenne néhány kérdésem.. A 8-as verzióban lehetett olvasási módot alkalmazásonként bekapcsolni, itt nem találom.. Valamint lehetett időzítve pl wifit ki-be kapcsolni, ezeket most nem találom. Létezik, hogy ezek a funkciók eltűntek, vagy én vagyok a béna, hogy nem találom? :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7047) Tomek979 válasza user112 (#6982) üzenetére


Tomek979
tag

Ott volt a link a #6965 ös hozzászólásomban :)

(#7048) vince válasza Diopapa (#7046) üzenetére


vince
őstag

A másodikra: biztonság app, akkumulátor és itt az automatizált feladatok.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#7049) user112 válasza Tomek979 (#7047) üzenetére


user112
senior tag

Azt írtad: "nem a fent említett linkről vettem, csak mutatóba dobtam be".
A lényeg: a képernyő fölé ér belinkelt is?

(#7050) bb71


bb71
őstag

Full cover
Tegnap feltettem a [link] ezt a full-cover kijelzővédőt.
Már az volt furcsa, hogy hiába nyomtam meg a közepén egy ujjal - mint ahogy az eddigi tempered glass védőket -, nem szívta rá magát a kijelzőre...
Más:
Utólag rájöttem, hogy annyira pontosan van méretezve - különösen fehér háttér esetén zavar engem -, jó, ha 0.1 mm-rel nagyobb, mint a gyári kijelző aktív pixel területe, hogy ha nem tökéletesen helyezem el, akkor takar a pixelekből! Na gondoltam arrébb tolom, és az a szomorúságom, hogy simán arrébb tudtam az ujjaimmal finoman szuszakolni... ezt akkor nagy valószínűséggel a használat is mozgatni fogja.

*****
Tok
Eustockról jött a telefon is és az Ipaky tok is.
Már a második napon furcsa volt, hogy a gombos oldalon eláll a tok kerete a fekete gumitól - azt sem tudtam, hogy két darabból van, itt hívta fel valaki a figyelmemet -, gondoltam gagyi.
Tegnap, ha már leszedtem a védő felhelyezése miatt, megnéztem a két darabot et violá meglett az elállás oka: a gyári öntési felfogatás 3 pontjából a gomboknál is van egy, amely nem volt eléggé lesorjázva!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.