Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12251) trebrona válasza qge (#12249) üzenetére


trebrona
nagyúr

Szerinted az előzmények ismerete után nyitott a bl és van TWRP a telefonon? :F

Android eszközkezelő a legegyszerűbb, ahogyan már írtam.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#12252) bunnyhu


bunnyhu
senior tag

Némileg offtopic, tud valaki valami arról, hogy miként viszonyul oda-vissza az amerikai és az európai mobil frekvenciatartomány? Tudom kint használni a magyar telót, illetve ha usa-ban veszek telefont azt itthon vajh tudom-e? Nem csak 4G hanem úgy általábban 2G-3G is.

https://divecenter.hu

(#12253) qge válasza bunnyhu (#12252) üzenetére


qge
aktív tag

Én tudtam használni az előzőt gond nélkül. Ha ott veszel, arra figyelj, hogy ott nem "divat" a kártyafüggetlen készülék. Van, csak nem olcsó.

(#12254) han_lev válasza trebrona (#12251) üzenetére


han_lev
senior tag

Alapból kell hogy legyen recowery. Mi Recowery.
Nem kell root, vagy BLnyitás hozzá... :K :K
Ha nem tudja a jelszót az eszközkezelő sem biztos hogy menni fog...

[ Szerkesztve ]

MI9 6/64

(#12255) #73029888


#73029888
törölt tag

Apróság,de ez miért van MIUIHU alatt?

Google Play tanusítványt nem kapja meg. (Számit ez valamit?)

(#12256) Jenő76


Jenő76
tag

Sziasztok !
Tudja valaki, hogy a lehúzott értesítési sáv színe(ikonok) mi alapján változik és , hogy lehet-e ezt állítani.
Volt már zöld-lila meg egyéb is
Vagy lehet, hogy az időjárás app állítgatja ?
Telefonszám mentésénél van lehetőség, hogy egyszerre a simre és a telefonra is mentse?
Előre is köszönöm a válaszokat !

(#12257) Cyrin


Cyrin
addikt

MIUIHU9 7.11.30 Letölthető!

- Osztott képernyő mód beállítható gombra
- GSM ABC újra aktív
- Gyorskártyák javítva

(#12258) #73029888 válasza Cyrin (#12257) üzenetére


#73029888
törölt tag

Van 7.12.1 is :)

Remélem holnap/holnapután lesz MIUIHU verzióban is.

(#12259) vince válasza #73029888 (#12255) üzenetére


vince
őstag

Nálam (szintén miuihu) azt írja ugyanitt, hogy Tanúsítvánnyal rendelkezik :D

(#12257) Cyrin
de jó, GSM ábécé, nem hiába kilincseltem érte :C

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#12260) #73029888 válasza vince (#12259) üzenetére


#73029888
törölt tag

Használod a Magiskot? Vagy kellett volna telepítés után egy FR? (Nem tettem meg)

[ Szerkesztve ]

(#12261) vince válasza #73029888 (#12260) üzenetére


vince
őstag

Annakidején tiszta telepítéssel tettem fel, azóta csak frissítgetem. Magisk fent van (rommal együtt települ), safetynet teszten átmegy gond nélkül.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#12262) bunnyhu válasza qge (#12253) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Barátom most volt kint, azt mondta neki még segélyhívást se ajánlotta ki az itthoni telója, annyira kuka volt. Kint kellett vennie egyet.

https://divecenter.hu

(#12263) trebrona válasza han_lev (#12254) üzenetére


trebrona
nagyúr

MiRecoveryben nem tudja megoldani.

Eszközkezelőhöz google jelszó kell, nem képernyő...

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#12264) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Sziasztok!

Az alábbiakban kérném a segítségeteket. Feleségemnek vásároltam egy 4X-et, és szerettem volna a régi telefonjáról (Samsung Ace 3) az SMS-eket átmenteni a 4X-re. Az Ace 3-on az Android Messages-t használta, ezt szeretné a 4X-en is, viszont amikor ezzel a progival backup-oltam az üzeneteit, a 4X-en csak a gyári Üzenetek app-ba importálta be, és oda is csak úgy, hogy szétszedte a beszélgetéseket küldött és fogadott alapján, tehát minden ember két szálon fut. Hogyan tudnám a Messages-be importálni az üzeneteit? Természetesen a Messages az alapértelmezett üzenetküldő app.

(#12265) glacious válasza bunnyhu (#12262) üzenetére


glacious
addikt

Ezzel (és a legtöbb EU-ba szánt készülékkel) csak a US T-Mobile kártyája megy 3G 1900MHz-en. 2G-t csak az AT&T használ és más frekin. Sprint és Verizon teljesen más technológia.

Fordítva is igaz. Egy kinti készülék se megy minden európai frekvencián (természetesen van jópár kivétel).

(#12266) lócitrom válasza bunnyhu (#12252) üzenetére


lócitrom
őstag

menni fog, de nem mindig és nem mindenhol. ez igaz mindhárom tartományra.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#12267) macssessz


macssessz
tag

Üdv Guruk!
A 4x-em a frissült a 9.1 Stabil 9.1.1.0 NAMMIEI verzióra. Az előzőben volt widget a GPS-re és a kijelző forgatás ki-be kapcsolgatására és hiányoznak.
Milyen letölthető widgeteket ajánlotok a pótlásukra ?
Kerestem a play-en, de mindröl vannak rossz tapasztalatok is és nem akarnám agyontelepítgetni fölöslegesen a telót.
Köszi a segítségeteket előre is.
Józsi

(#12268) #73029888 válasza vince (#12261) üzenetére


#73029888
törölt tag

Nálad is ilyen?

(#12269) trebrona válasza pepe091 (#12264) üzenetére


trebrona
nagyúr

Megpróbálnám előről kezdeni.
Először az Android Messages-t alapértelmezetté tenni, majd restore az SMS backup-pal. Illetve nyilván az összes kért engedélyt megadni.

Stock droidot használok, ahol ugye eleve az Android Messages az SMS alkalmazás, hibátlanul betöltötte a több éves SMS történetet az említett backup alkalmazás (nem külön szálon).

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#12270) orso0355 válasza macssessz (#12267) üzenetére


orso0355
őstag

Lehúzod felülről a "függönyt", ott lesz mindkettő :-) ha nincs, be tudod állítani, hogy ott legyen.

(#12272) vince válasza #73029888 (#12268) üzenetére


vince
őstag

Nem, nálam mindent rendben talál. "Gyári" muihu, semmi külön telepített fix vagy mod vagy bármi.

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#12273) snyper990 válasza bunnyhu (#12262) üzenetére


snyper990
őstag

Én dolgoztam kint egy nyarat, akkor még egy ZTE Grand X In Telekom függő telóm volt. Szinte mindenhol volt térerő, használhattam volna, bár valószínűleg csak szerencsém volt, hogy olyan helyeken jártam, ahol volt T-mobile lefedettség. Használni viszont nem használtam, mert horror árakon lehetett volna csak.
És ahogy glacious fórumtárs is írta, ott jópár szolgáltató CDMA hálózatot használ.
A válasz röviden: utána kell olvasni (pl. a kinézett készülék leírásában), illetve ottani SIM is opció lehet, de annak is utána kell olvasni

(#12274) starr


starr
őstag

Jó hír, hogy elkezdék csinélni a Custom kerneleket: [link]
Egyelőre csak fastcharge, de lesz itt még overclock :DDD

(#12275) starr válasza starr (#12274) üzenetére


starr
őstag

Látom senkinek nem tűnt fel, hogy rosszat linkeltem. :DDD
Erre gondoltam: [link]

(#12276) pcnet válasza starr (#12275) üzenetére


pcnet
addikt

Áh, már alszanak a "gyengék"! :) Azért vicc, hogy augusztus óta volt kb 2 hét megszakítással 4X-em, egy hete adtam el, erre jönnek a custom kernelek. Ajjaj, még a végén be kell ruháznom a harmadik 4Xemre is. 🤔

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#12277) shifty! válasza starr (#12274) üzenetére


shifty!
senior tag

Ezt remélem tudod, mennyire "kusztomkernel..." összeollózott emberünk 2 már rég meglévő fixet, és eladta cukorkának :) Sehol egy forráskód megosztás, köze nincs a rendszermaghoz :))

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#12278) pcnet válasza shifty! (#12277) üzenetére


pcnet
addikt

Szóval azt mondod félre lettem vezetve? Ejnye starr kolléga! Meg fog keresni az ügyvédem! ;) :P

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#12279) macssessz válasza orso0355 (#12270) üzenetére


macssessz
tag

Rosszul fogalmaztam.
Az " asztalra ? " szeretném a GPS és a képernyő forgatás on-off widgetet mint a régi MIUI-ban volt. A függöny mögött :) van most is.

(#12280) Becy44


Becy44
csendes tag

Sziasztok!
Szeretném flashelni a végleges twrp-t.
Sikerült is szépen lement a folyamat de ha újból be akarok lépni
a twrp-be a gyári recovery fogad.
A bootloader nyitva van.
Mi lehet a gond?

(#12281) trebrona válasza Becy44 (#12280) üzenetére


trebrona
nagyúr

17. pontot kihagytad az összefoglalóból?

Ha nem, a akkor vagy updater-ből reboot recovery, vagy három gomb egyszerre.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#12282) Becy44 válasza trebrona (#12281) üzenetére


Becy44
csendes tag

Köszi,megcsináltam megint lépésről lépésre most úgy néz ki működik.

(#12283) Lordus


Lordus
senior tag

feltettem a 7-eshez való twrp-t, és szépen fel is telepítette már másodszor vele a miuihu-t, de a legvégén mindig van egy piros mondat, valami partícióval kapcsolatban, talán...
ez normális? korábban nem volt ilyen...

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#12284) aelod


aelod
veterán

Miui8-on az osztott képernyő beállítása ha valakit érdekel.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#12285) orso0355 válasza macssessz (#12279) üzenetére


orso0355
őstag

Én is szeretném a bluetooth gyorskapcsolót, de itt már nem lehet sajnos. :-( be kell érnünk a "lehúzós" módszerrel.

(#12286) nyityu


nyityu
csendes tag

Kezdő képernyőn ,hogyan lehet mappát létrehozni?

V8.5.4.0.NAMMIED

(#12287) pcnet válasza nyityu (#12286) üzenetére


pcnet
addikt

Egymásra húzol két ikont.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#12288) ati05 válasza orso0355 (#12285) üzenetére


ati05
aktív tag

A pénteki global 7.12.1 betaban benne van újra ez a funkció.

(#12289) orso0355 válasza ati05 (#12288) üzenetére


orso0355
őstag

Hát azért csak emiatt nem állnék át a magam részéről ;-) de macssessz fórumtársnak hasznos lehet. Köszönjük!

[ Szerkesztve ]

(#12290) nyityu válasza pcnet (#12287) üzenetére


nyityu
csendes tag

Köszönöm!

(#12291) Laurh


Laurh
aktív tag

Sziasztok,

Végre engedte a BL-t nyitni letelt a 72 óra. Gondoltam felrakom a miuihu-t, a MultiTol segítségével, de elakadtam. Twrp fent a telefonon szintén a MultiTool által, de a miuihu telepítésnél ezzel találkozom: [link]
Illetve a telefon újraindításnál Mi feliraton után nem lép tovább semerre.

+1 Mikor meghajtóként látom a gépen a telefont akkor csak egy TWRP mappán kívül nem látok semmit.

Szerintetek mit ronthattam el?

Köszi előre is. :R

[ Szerkesztve ]

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#12292) aelod válasza Laurh (#12291) üzenetére


aelod
veterán

Nálam sem látta a twrp a telefon tárhelyét a multi toolos. Szed le külön a twrp-t és tedd fel manuálisan ne a multitoollal.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#12293) Fecc91


Fecc91
tag

Sziasztok, egy olyan kerdesem lenne hogy 4x pro, hoz van mar miui 9? Mert en nem talaltam, jelenleg a telefon szerint 8 a legfrisebb. :/

(#12294) Fecc91


Fecc91
tag

Illetve lenne meg egy olyan kerdesem hogy a kamera szoftverben a felbontast hogy tudom allitani? Mert en nem talaltam ezt az opciot.

(#12295) infectedmann válasza Laurh (#12291) üzenetére


infectedmann
őstag

El is olvastál minden utasítást? TWRP-ben beléptép az ADB Sideload-ba?

(#12296) guftabi96


guftabi96
addikt

Sziasztok!
Biztos, hogy sokan kérdezték már, de most nem nagyon van időm visszaolvasni, és gyorsan el kellene dönteni, hogy ez lesz-e a megfelelő készülék.
Custom romokkal mi a helyzet? Azt látom, hogy van AEX, és RR XDA-n. (előbbit használom én a Note 4-emen).
Ezek mennyire működnek jól? RN2-nél még az volt a baj az összes custom rommal, hogy nem volt alattuk normális kernel. Itt ugye nincs ilyen probléma, és a Xiaomi kiadta a kernel sourcet ehhez a készülékhez?
Választ előre is köszönöm!

#KeepFightingMichael

(#12297) kidnou válasza guftabi96 (#12296) üzenetére


kidnou
senior tag

itt sincs kernel kiadva. Többit képzeletedre, tapasztalatodra bízom

(#12298) infectedmann válasza guftabi96 (#12296) üzenetére


infectedmann
őstag

(#12299) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Anyukámnak szeretnék egy ilyen telefont arany színben.
Rendes garanciával,magyar tamogatással.Hol erdemes megvenni,es hol a legolcsobb?
Koszonom.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#12300) #73029888


#73029888
törölt tag

Másnál sem jelez a MIUIHU hogy van újabb verzió? 7.11.23 használok és letölthető a 7.11.30 de az updater nem jelez. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.