Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29001) szimi57 válasza johnmay (#28999) üzenetére


szimi57
őstag

Törölni kell egy pár file-t.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#29002) johnmay válasza szimi57 (#29001) üzenetére


johnmay
csendes tag

Köszönöm Nektek a segítséget, működött a dolog, pár óra telepítgetéstől mentettetek meg :)

[ Szerkesztve ]

(#29003) siddis


siddis
őstag

Hmmm..
Használ valaki '20 januári LOS 16-ot.? (január 1-i utáni érdekel)
Meglepődve vettem észre, hogy egyik GCam sem akar futni rajta, amiket eddig használtam (Arthur, UriKill). Reinstall, full delete,stb. sem nagyon segít..
Valaki meg tudja erősíteni / cáfolni.?

-- Aux armes, citoyens --

(#29004) Lacopapi válasza siddis (#29003) üzenetére


Lacopapi
addikt

A GCam eléggé rapszodikusan viselkedik nálam is,nem minden romon megy ugyanaz,ami az egyiken működik,a másikon indíthatatlan...volt,hogy egy sima frissítés változtatott a dolgon. Aztán lehet megint keresgélni,melyik jó. Fura.

(#29005) siddis válasza Lacopapi (#29004) üzenetére


siddis
őstag

Csak az ezzel a gond, hogy eddig az UriKill kb. 100%-ban futott az összes LOS-on január 1-ig.
Most meg kakukk, elsőre csak kilép egy mukk nélkül, utána a többi próbánál már kiírja hogy összeomlott, zárd be..
A fejlesztői log-okban nem láttam olyan változtatást, ami kamerára utalna bármiben is..
Teszek egy próbát egy régebbivel..

-- Aux armes, citoyens --

(#29006) Lacopapi válasza siddis (#29005) üzenetére


Lacopapi
addikt

Mintha nem lenne engedélyezve a camera2API.... nézted a build.prop. -ban ?

(#29007) snyper990 válasza johnmay (#28993) üzenetére


snyper990
őstag

Anyukám 4X-ére én OrangeFox Recovery-t raktam, miután vagy 2x megszívtam, hogy TWRP mellett OTA frissítve folyamatosan elszállt a Google Services, így kb. használhatatlan lett a teló, clean install kellett.
OrangeFox-szal (data titkosítva, de indításkori PIN kérés NÉLKÜL) zökkenőmentesen mennek az OTA frissítések. (Majd talán egyszer visszakapcsolom az indításkor PIN kérést is, és kipróbálom, hogy az kavart-e be. De most örülök, hogy minden megy gond nélkül)

[ Szerkesztve ]

(#29008) snyper990 válasza siddis (#29003) üzenetére


snyper990
őstag

Gyorsan ellenőriztem, idén már legalább 2x frissítettem LOS16-ot, most a 17-ei build van rajta. Legutóbbi arthur-féle 4X-re szánt GCam (3.6.1) hiba nélkül indul, fotóz, videóz.
De még tavaly volt clean install, már nem tudom, pontosan mikor. Azóta OTA frissítések mentek fel

[ Szerkesztve ]

(#29009) macssessz válasza macssessz (#28997) üzenetére


macssessz
tag

Hátha mégis tudja valaki a választ erre?
Köszi

(#29010) Lacopapi válasza macssessz (#29009) üzenetére


Lacopapi
addikt

Frissítheted,nem lesz gond,hívásrögzítés ugyanúgy van , nem sok minden változott emlékeim szerint. Végülis az android verzió ugyanúgy 7.1 . A MIUI-t meg fejlesztgetik,de legalábbis a 10-hez képest csak apróságok változtak,leginkább a külcsín . Nem rossz rendszer, bár én nem ezt használom,de van akinél az akkuidő is jobb lett.

[ Szerkesztve ]

(#29011) chungee


chungee
addikt

Napot!

Jelenlegi rendeszerem. Váltani szeretnék, tudtok ajánlani legújabb és legstabilabb MIUI 11 ROM-ot ami tartalmaz magyar nyelvet :F

(#29012) Lacopapi válasza chungee (#29011) üzenetére


Lacopapi
addikt

Aláírásomban ott van :K MIUI-ból ennél jobbal nem találkoztam eddig. INNEN letöltheted. A három fix is kell,anélkül nem jó, Felrakása OrangeFox recovery - vel ajánlott (sima TWRP-vel nekem komoly bughalmazt produkált). Sok romot próbálgattam, de mindig visszatérek erre.
Köszönet érte Lackooo84 fórumtársunknak :)

[ Szerkesztve ]

(#29013) chungee válasza Lacopapi (#29012) üzenetére


chungee
addikt

Köszönöm, viszont... Hűha ez már túlhaladja a képességeimet :(

Ebből áll a tudásom: rom letölt - TWRP 3.3.1 betölt - wipe - install

Ezek a fogalmak hogy fix + OrangeFox recovery halvány fogalmam sincs hogy mi az :(

Ha van időd akkor leírod hogyan kell :F Vagy hangosban valamelyik plarformon vagy akár telón is jó nekem

(#29014) Lacopapi válasza chungee (#29013) üzenetére


Lacopapi
addikt

A három fix ott van a letöltési linkek között,azokat is le kell tölteni,telepíteni. OrangeFox innen a legfelső, TWRP-ből telepíted,mint zip,újraindítasz recovery módban és ezzel meg is vagy. Magyarul is tud,úgyhogy nehéz elrontani. Wipe : Dalvik/ART Cache , Substratum Overlay-ek, Rendszer, Data, Eladó, gyorsítótár. Fentről lefelé,egyedül a Belső tárhely marad. Én a data formázásával szoktam kezdeni,utána csinálom a sima wipe-okat,de ez személyes rapli :)
Miután mindent telepítettél, a szokásos wipe cache-dalvik és rendszer újraindít. Sok sikert :)

[ Szerkesztve ]

(#29015) chungee válasza Lacopapi (#29014) üzenetére


chungee
addikt

Minden le van töltve és másolva memokarira. Akkor melyikkel / mit kell kezdenem :F Power gomb + volume up kombóval jutok be a TWRP-be. Elnézést a tudatlanságomért :B

(#29016) Lacopapi válasza chungee (#29015) üzenetére


Lacopapi
addikt

Akkor először feltelepíted a Fox-ot,sima zip telepítés,semmi különös. Újraindítasz,de recovery módban. Ha visszalépkedsz a TWRP-ben a főmenüig,ott megtalálod a lehetőséget. Amikor már az Orange van fenn, abban beállítod a magyar nyelvet (vagy nem,ez nem fontos annyira), elkezded a törléseket - vigyázz,azokat töröld,amit írtam,de ugyanez megvan a letöltési helyen is leírva,nézd meg figyelmesen. Ha megvan,akkor telepíted a romot, (md5 elől kiveszed a pipát), jobbra fenn van egy mappa ikon,arra katt,akkor több zipet telepíthetsz egyszerre, rom után tetszőleges sorrendben a 3 fix. Telepítés - wipe cache,dalvik (bal oldali lehetőség) utána rendszer újraindítása. Légy türelmes,kell némi idő,mire feláll a rendszer.

(#29017) chungee válasza Lacopapi (#29016) üzenetére


chungee
addikt

Oooh... Fox telepítésnél azt írja nem kompatibilis a telómmal, mivel a telóm mido-s a Fox meg santini-s :(

(#29018) Lacopapi válasza chungee (#29017) üzenetére


Lacopapi
addikt

mido-s?? Akkor a letöltési helyen lépj vissza a kunkori nyíllal (parent folder),ott van a felsorolás,keresd ki,töltsd le a neked valót.
Santini,mert a 4X kódneve ez...

[ Szerkesztve ]

(#29019) Lacopapi válasza chungee (#29017) üzenetére


Lacopapi
addikt

Affenébe.....a rom is a mienkre jó...el vagy tévedve,most nézem,a tied NOTE 4X.. Téves a topik !!! Nehogy telepítsd a romot !

[ Szerkesztve ]

(#29020) Lacopapi


Lacopapi
addikt

Remélem,nem késtem el... :U

(#29021) chungee


chungee
addikt

Nincs semmi baj, én tévesztettem topikot :R Visszaraktam a jelenlegi MIUI 10-st :K És továbbra is keresek Stabil 11-es midos MIUI-t. De Eddig csak bétákat találtam :(( :( :N

[ Szerkesztve ]

(#29022) snyper990 válasza Lacopapi (#29018) üzenetére


snyper990
őstag

(*santoni)

(#29023) Lacopapi válasza snyper990 (#29022) üzenetére


Lacopapi
addikt

Persze,santoni...ezt meg elírtam :D

(#29024) siddis


siddis
őstag

Official Opengapps is out now for Android 10 (ebben a pillanatban még csak nano és pico)

[ Szerkesztve ]

-- Aux armes, citoyens --

(#29025) Domestos


Domestos
tag

Sziasztok!

Régről 8.2.16-os romon ragadtam, és most nézem, hogy létezik, hogy nem tud WPA2 Enterprise-t? Vagy ez általános, hogy egyik 4x-es rom sem tud?

(#29026) sladka_pani válasza sladka_pani (#28940) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Képzeljétek, ma hajnalra magától megszólalt a hangszóró (pedig már megszoktam csak a rezgést) és azóta is jó. Aludtam, nem nyúltam hozzá, nem tudom mi történhetett :D

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#29027) mpo válasza sladka_pani (#29026) üzenetére


mpo
veterán

Kiesett belőle a zsebpiszok.
Most nem hülyéskedtem.
Ha nem ez okozta, akkor újra előjöhet.

Ha érted, akkor már elavult.

(#29028) Lacopapi


Lacopapi
addikt

Tudja valaki,hogy a Google Photo nagyításnál újabban miért nem élesít utána? Régebben - igaz lassan,de változtatott a kép élességén,jól látható módon. Most,ha belenagyítok,ugyanúgy marad, csíkozódik,látszanak a pixelek..
Domestos... Az aláírásomban szereplő romban van Enterprise mód, bár nekem nem kell. Más romról nem tudok,de ettől még lehet.

(#29029) sladka_pani válasza mpo (#29027) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Ki volt tisztítva, nem gondolom hogy piszok volt benne. Remélem nem tér vissza, de azért úton van kínából a hangszóró...

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#29030) siddis


siddis
őstag

..úgy néz ki hogy a legutolsó / mai Revenge OS kiadásban sikerült megoldani az Android 10 kontra Goodix ujjlenyomat olvasó problémát..

-- Aux armes, citoyens --

(#29031) siddis


siddis
őstag

Goodix Fix for Android Q (Only 4 Treble4)

-- Aux armes, citoyens --

(#29032) Lacopapi válasza siddis (#29031) üzenetére


Lacopapi
addikt

Köszi,ez még jól jöhet,bár annyira nem vagyok elájulva a 10-es verziótól.
A Revenge-hez jó az új Gapps?

[ Szerkesztve ]

(#29033) rin33 válasza lood55 (#28824) üzenetére


rin33
senior tag

Szia!
Nálam is ez volt (ahogy írtam korábban) de most cseréltem a kijelzőt (nemrég megint betörtem :)) ) de közelről átnéztem a telefont és feltűnt, hogy néhány antenna rugós-érintkező le laposodott és a másik oldali érintkező is oxidálódott, feszítettem és csiszoltam rajtuk és nemcsak megszűnt a hiba, hanem a térerő is sokkal jobb.

(#29034) siddis válasza Lacopapi (#29032) üzenetére


siddis
őstag

Nem'tom, nem próbáltam, de a BitGapps biztos hogy jó..

-- Aux armes, citoyens --

(#29035) Lacopapi válasza siddis (#29034) üzenetére


Lacopapi
addikt

Már fenn a Revenge, szépen szalad, ujjlenyomat működik, néhány helyen akadozgat,de alapjában véve jó. Gapps jó hozzá. Akkumulátor használata jónak tűnik, de Rockstar kernellel ez nem csoda.

[ Szerkesztve ]

(#29036) siddis válasza Lacopapi (#29035) üzenetére


siddis
őstag

Én egy LOS17.1 -et fogok kipróbálni hamarosan..

-- Aux armes, citoyens --

(#29037) siddis válasza siddis (#29036) üzenetére


siddis
őstag

Kipróbáltam. Nem kellett volna.

-- Aux armes, citoyens --

(#29038) sharp007 válasza siddis (#29037) üzenetére


sharp007
tag

:DDD

Redmi 4 Prime - 3/32GB - MIUI GS 10.2.2.0 - Android 6.0.1

(#29039) Lacopapi válasza siddis (#29037) üzenetére


Lacopapi
addikt

Van ez így....én is csalódtam már pár romban. :K

(#29040) siddis


siddis
őstag

Annyira azért nem tragikus a helyzet, csak nem ismerte fel a titkosított /datá-t, aztán nem volt kedvem 10-12 GB cuccot másolgatni stb stb.. A maga nemében biztos hogy egy gyöngyszem az a ROM, csak még nem érek fel hozzá.

-- Aux armes, citoyens --

(#29041) Repsol600


Repsol600
addikt

Sziasztok!
Tudna valaki adni egy Orangefox-os EFS mentést amiben működik a VoLTE? :))
Feltettem a Pie Miui-t és az Orangefox nem állítja vissza a TWRP mentést, vagy a mentésem nem lett jó. :(

(#29042) egopista válasza Repsol600 (#29041) üzenetére


egopista
tag

Én is így jártam, a twrp modemst néven mentette el, de a Fox már efs néven keresi. Nevezd át a modemst1-t efs1-re, a 2-t 2-re, es az sha2-ben is írd át a nevet (jegyzettömbben akár). Nekem működött. De előtte mindenképp mentsd ki az aktuális efs-t, ha mégis valami baki lenne, legyen backup!
Ja és a TWRP mappa helyett a Fox mappában legyen a mentés ;)

(#29043) Repsol600 válasza egopista (#29042) üzenetére


Repsol600
addikt

Erre én is gondoltam, csak nem mertem megcsinálni, nehogy valami gond legyen. A fox 2db efs fájt csinál (azt hiszem efs1 és efs2) twrp-nél csak 1 van.

(#29044) Repsol600 válasza egopista (#29042) üzenetére


Repsol600
addikt

Ok megvan. :) Elvileg sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#29045) Repsol600 válasza egopista (#29042) üzenetére


Repsol600
addikt

Nem jó valamiért. Menüben bent van mind a 2 de hiába kapcsolom be. El tudnád küldeni az efs mentésed? :R

(#29046) egopista válasza Repsol600 (#29045) üzenetére


egopista
tag

Hát tudtommal az efs tárolja az IMEI számot, MAC címet, meg egy csomó személyes cuccot, szóval az én mentésem nem hiszem hogy jó a te telefonodra, de valaki javitson ki, ha tévedek!
Az sha2 filet megnyitottad valami szövegszerkesztővel? Abban is át kell írni a modemst1 szöveget efs1-re.

(#29047) Repsol600 válasza egopista (#29046) üzenetére


Repsol600
addikt

Igen átírtam, de nem jó.

(#29048) Lacopapi


Lacopapi
addikt

Viszlát,mindenkinek ...egy nagyon jó készüléket váltottam le (remélem az újonc is legalább ilyen jó lesz...),úgyhogy búcsúzom,jó romolást és minden mást a továbbiakban is :) Ja Redmi7 az utód. Jókora....

(#29049) siddis


siddis
őstag

:R

-- Aux armes, citoyens --

(#29050) hkari


hkari
őstag

Sziasztok!

Találkoztatok már olyan problémával, hogy a Wifi állandóan szakadozik? Egy helyben lévő telefonon is egyszer van Wifi egyszer nincs. Teljesen ötlettelen vagyok. Adtam neki fix IP-t, visszaállítottam gyárira, de a probléma maradt sajnos.

Köszi a segítséget!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.