Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) Dave Crank válasza orso0355 (#2998) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Ha nem kell b20, akkor oké a 4/64, de szerintem ne kintről vedd meg.
Itthon is kapni pár helyen a 4/64-es verziót, nem hiszem, hogy nagy lenne a különbség árban a kintihez képest, viszont gyorsan itt van, és van 1 év normál garid + ha kintről jön, valószínű az is már majdnem ott lesz a + költségek után, mint itthon.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#3002) DJGABI válasza Dave Crank (#2999) üzenetére


DJGABI
addikt

egy Úr vagy hogy tesztelgeted, aztán ha nagyon elegem lesz a májjúiból én is váltok

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#3003) Dave Crank válasza DJGABI (#3002) üzenetére


Dave Crank
senior tag

:R

Próbáltam az első pár napban a májkrémet, nem rossz-nem rossz, de nem tudom megszokni. Tudom, launcher, stb.., De még sem ugyanaz....

Minden eddigi telefonom vagy stock droid volt, vagy cm, illetve los, de inkább az utóbbiak, ha volt fejlesztve, és a legtöbbször volt.
A miui nekem egy (és nem leszólásból, mert vannak nagyon jó dolgok is benne, és viszonylag egyben van) iOS utánzatnak hat, csak kár hogy nincs rágyúrva jobban az optimalizáltságra a Xiaomi, ha már a miui-val fejlesztenek....

VoLTE mennyire hiányozhat, ha kipróbálgatom a 7.1.2-es custom romokat?
Én hívásokat főként voipról/viberről/telegram illetve messengerről indítok, gsm-n csak engem hívnak, legvégső esetben telefonálok csak arról, ha nem lenne mobilnet/wifi.

[ Szerkesztve ]

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#3004) Attila_Bp


Attila_Bp
csendes tag

Sziasztok!

Addig olvasgattam ezt a fórumot, hogy megrendeltem egy 3/32-est az etotalk.com-ról, természetesen etotalk.rom-mal.
Van valakinek esetleg iGo-s tapasztalata, melyik, hogyan stb.?

(#3005) Viktor0610 válasza Attila_Bp (#3004) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Természetesen etotalk.rom-mal.
Mi a baj a gyári MIUI ROM-okkal? :F

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3006) Dave Crank


Dave Crank
senior tag

Kis segítséget kérnék.

Itt, írva van, hogy elsőnek fel kell rakni egy 7.1-s fw-t, és van ez a link hozzá.
Ezt ha 13.0 van fent nekem, simán felflashelhetem twrp-ben alóla? utána attól még bootolni fog a rendszer, ha nem rakom egyből újra a 14.1-el, hanem fent hagyom ami volt?
Illetve ez így simán flashelhető?

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#3007) Attila_Bp válasza Viktor0610 (#3005) üzenetére


Attila_Bp
csendes tag

Nem tudom van-e baj, de az előző telefonnál is jól működött. HA meg nem akkor ugrik helyette valami más.

(#3008) lócitrom válasza Viktor0610 (#3005) üzenetére


lócitrom
őstag

figyeld:

Now most of China branded phones come without google play store (android market) and only Chinese because they are for selling in China only, so they are locked and unrooted, if you need to use it well in other countries, you may select our etotalk mod rom.
Etotalk MOD ROM is built by etotalk engineering team, which will optimize the phone performance based on the official firmware.
The service package includes Multi Languages OS and Google Play Store. If possible, we will ROOT it and delete the non-useful Chinese apps.
Note: this service is for preinstalled only, not including the rom file.

tehát ezt így 2017-ben ezt még valaki reklámként elő meri adni. ahogy elnéztem a gyakorlatban is tényleg csak annyiban tér el, hogy kínai szoftverekhez nyelveket adnak meg 1-2 ikont lecserélnek, gyári bloatware egy részét leszedik meg Google alkalmazásokat rápakolnak. ez ugye összességében nevetséges célkitűzés és elég csak a Xiaomi-ra gondolni, hisz global szoftver van évek óta... teljesítményben nem tesznek hozzá semmit sem. ez nevetséges. mintha ősemberek lennének a forgalmazók. azt sem értem, hogy ez ki számára jelent előnyt manapság... :D

[ Szerkesztve ]

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#3009) kokopo


kokopo
aktív tag

Redmi 4X MIUI 8 volt rajta 8.2.1.0, ami 6.0-s droidon alapult
Kerult ra sima droid 6.0.1 (LO 13), volt rajta a KK-s 7.1.2-s droid, de ott ugyebar irjak hogy volte meg nincs, de a led-es jelzes sem ment
Most a MiUi (8) latest = 7.7.20 (Android = 7.1.2) van rajta, aksi szempontjabol kivalo, de ugye ott a tobbi kenyelmetlenseg
Azert furcsa, mert az eddigi verziokon kivetel nelkul mukodott a launcher widget-es resze (miui 7.7.20-n meg nem) es nemcsak a Redmi 4X-en, hanem ezelotti telokon is.
Plusz app-okat nemnagyon tennek fel ra, ha nem muszaj (lehet az lessz) vagy varni kell meg, mig csinalnak normalis 7.1.2-t

(#3010) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Sziasztok!

Van aki használja a készüléken az otp smartbank alkalmazást?
Olyanokat olvasni, hogy MIUI rendszereket nem igazán szereti a hárombetűs bank androidos appja.

Az ujjlenyomatolvasós belépés mennyire kivitelezhető? Tudtommal már ilyet is tud, hogy egy rögzített ujjlenyomatot kér a belépéshez, és nem kell sms és más kódokkal szórakozni. Gyors és biztonságos.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#3011) lócitrom válasza LyonnaisFan1 (#3010) üzenetére


lócitrom
őstag

működik. de egy dolgot nem értek. miért nem próbálod ki? látom, hogy próbálsz ismerkedni folyamatosan a rendszerrel, de rendre mindent csak hallásból tudni...

[ Szerkesztve ]

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#3012) kokopo


kokopo
aktív tag

Nemtudok uj mód-t letrehozni
Leirnad az eleresi utat?
Koszi

(#3013) Dave Crank válasza DJGABI (#3002) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Na, szép és jó, hogy ott a link a gomb fix-hez, de letölteni nem lehet egyik rom postjától sem... :W

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#3014) LyonnaisFan1 válasza lócitrom (#3011) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:R

Idővel kipróbálom, ha hajlandó végre feltöltődni :W A gyári töltővel nem adódik le a 2A, örülök ha a felét kiírja az ampere alkalmazás.
Másik 2A töltőfejem nincsen, hogy azzal meglessem. Bár egyszerűbb berendelni aliról egy blitzwolfot vagy egy ugreent. Azok elég megbízhatóak is. Azzal biztos menni fog a töltés rendesen.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#3015) Jakuu válasza vince (#2966) üzenetére


Jakuu
őstag

Mar van miuihu

(#3016) MacEdm


MacEdm
tag

Üdv!
A segítségetekre lenne szükségem. Ma jött meg anyàm redmi 4x 3/32-es telója.
Kívàncsisàgból felraktam egy antutut+ geekbench 4et.
Geekbenchben 400-500 ponttal kaptam kevesebbet multi corenal. Leszedtem egy cpu-zt, aida és mindegyik azt mutatta, hogy 2 core stopped.
Ezzel mit lehet csinálni?

(#3017) Viktor0610 válasza MacEdm (#3016) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem ne foglalkozz vele. ;)

Samsung Galaxy A54

(#3018) MacEdm válasza Viktor0610 (#3017) üzenetére


MacEdm
tag

Igazàból nem lassú a teló, csak kívàncsi vok h mi történhetett :D

(#3019) starr válasza MacEdm (#3016) üzenetére


starr
őstag

Kernel Adiutorral felhúzod, hogy big clusterben is 4 legyen.
A 4 kicsi, és a a nagyokból 2 mindig megy. Ha kell, ha nem.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#3020) orso0355 válasza Dave Crank (#3001) üzenetére


orso0355
őstag

Nálam a B20 nem szempont, a 4/64 inkább. Viszont érdeklődtem Eustocktól, és ők azt válaszolták, hogy "kínai belpiacos modell nem értékesíthető az európai piacon" - tehát akkor hogy kaphatnám meg itthon? Te hol láttál ilyet a kínálatban?

Amúgy nekem eddig még sose volt garis gondom mobillal, akárhonnan rendeltem is. Minden mással volt, de mobillal nem - vagy megoldottam egy telepítéssel :)

(Ja, ezt még este próbáltam megírni mobillal, de nem ment :F )

(#3021) Dave Crank válasza orso0355 (#3020) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Itt pl.

Elvileg raktáron van a feketéből, a többi külső raktáron van, nem tudom milyen kell neked.

Nekem sem volt még kinti telókkal bajom, de ha itthon lehet kapni, és nem nagy a különbség, akkor inkább itthonról. :)

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#3022) orso0355 válasza Dave Crank (#3001) üzenetére


orso0355
őstag

Ja, arról nem beszélve, hogy most 256 ft a dollár :D 41000 ft a 4/64-es teló (official global ROM-mal). Oké, hogy plusz áfa, de még így is, gondolj bele, azért nem olyan fos :D

(#3023) Krisszalai


Krisszalai
csendes tag

Hogyan tudom a telefonra mentett pár új címjegyet felszinkronizálni a googlés címjegyzékemhez? Egyszerűen nem találom.

A másik, hogyan tudom váltani, hogy melyik sim legyen az alapértelmezett? A menü megvan, hogy "HANG" és "INTERNET", de ez nem segít. A második SIM-re szeretném a 4G-t tenni, de csak az elsőnél hozza fel opcióként, eddig a másodikon volt, valahogy átpakoltam, de visszafele már nem sikerül :O

Redmi 4x; Redmi Note 9

(#3024) kriszbon válasza orso0355 (#3022) üzenetére


kriszbon
őstag

Ha neked megér 54570Ft-ot kintről, akkor jó, csak ugye 3380-al többért megkapod itt nálunk. :F
Ez a legolcsóbb kezelési költséggel jött ki, a drágábbal meg egálban van az ár.

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#3025) orso0355 válasza Dave Crank (#3021) üzenetére


orso0355
őstag

Aranyszínűt gondoltam (bár alapvetőven mindegy).
Két út áll előttem.

1. Kínából megrendelem, ez kb áfával együtt 52000 ft-ra jön ki (nettó ára 41000). Veszek hozzá headsetet, ami itthon akciósan 8000 helyett 6000 ft, az kintről 3000 (12 dollár.) Összköltségem tehát kb. 55000 ft.

2. Megrendelem itthonról, 1 év garanciával (külső raktárról, tehát ugyanúgy Kínából, valószínűleg), a telefon 59000 ft, a headset hozzá 6000, összköltségem tehát 65000 ft.

Namost 10 ezer ft különbségen már elgondolkodom :)

(Jelenleg 161.99 dollár a teló Geekbuyingon, ez a mai árfolyamon 41472 ft. 27% Áfával számolva 52700 ft.)

[ Szerkesztve ]

(#3026) Dave Crank válasza orso0355 (#3025) üzenetére


Dave Crank
senior tag

De a kezelési költségekkel nem számoltál, ami után már szerintem 6000Ft se lesz a különbség, ahogy már előttem is írták.
Bár ezzel annyira nem vagyok képben, de nagyjából úgy alakulhat az ár, hogy majdnem ugyanott lesz a kezelések és áfa utána.

[ Szerkesztve ]

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#3027) orso0355 válasza Dave Crank (#3026) üzenetére


orso0355
őstag

Lehet, de azért az a 6000 ft is elég sok :)
Postaköltség nincs, max az itthoni kezelés, 2-3000 ft. Az itthoniban ugyanúgy benne van ez, nyilván.

[ Szerkesztve ]

(#3028) kriszbon válasza orso0355 (#3025) üzenetére


kriszbon
őstag

Ha megáfázzák akkor kb. 1.5-2 hónap mire te kézbe veheted azt a holmit.
Jó pár dolgomat megfogtak az utóbbi időben. :U

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#3029) snyper990 válasza LyonnaisFan1 (#3014) üzenetére


snyper990
őstag

Az első töltés anyukám új 3/32-es 4X-én is lassú volt. A következő már normális volt. Sztem nincs baj a gyári töltővel.

(#3023) Krisszalai ha rájössz, engem is érdekelne a megoldás. Új névjegy hozzáadásakor a telefonon felül át kell állítani, hogy a Google fiókba mentse, utána a következőnél már az az alapértelmezett. De importált/már telefonra mentett névjegyeknél nem tudom, hogy lehet átállítani
Mondjuk én kézzel beírtam gépen a Google kontaktokba a névjegyeket, egyszerűbb és tisztább volt így egy buta Nokiáról a költözés, főleg, hogy egyrészt a régin káosz volt, másrészt csak kb 90 névjegy volt...

(#3027) orso0355 Ha külön rendeled meg, még olcsóbb lesz, mert a füles az ára alapján nem vámköteles, nem fogják egybe számolni csomagként a telóval. A hátrány tényleg az idő lehet, ha fennakad a vámon, majd csak ősszel lesz új telód...

[ Szerkesztve ]

(#3030) pasztoha válasza vince (#2979) üzenetére


pasztoha
tag

Szia!

Azóta már lett készleten és rendeltem is, kíváncsian várom.

(#3031) trebrona válasza orso0355 (#3027) üzenetére


trebrona
nagyúr

Másik opció: telefont itthonról, fülest Kínából. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3032) orso0355 válasza kriszbon (#3028) üzenetére


orso0355
őstag

Igen, tudom, a többivel is volt így párszor - valójában nem annyira sürgős a teló, mert a jelenlegi még jól működik. Eredetileg karácsonyra tervezgettem magamnak, de most annyira jó a dollár-forint árfolyam, és olyan jól leakciózták, hogy rohadtul megéri. :) gondoltam, majd karácsonyig nem nyitom ki... de hát ki bírja azt ki? :C

(#3033) trebrona válasza snyper990 (#3029) üzenetére


trebrona
nagyúr

Beállítások=>Rendszeralkalmazások=>Kapcsolatok=>Importálás és exportálás

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3034) lócitrom válasza orso0355 (#3025) üzenetére


lócitrom
őstag

nem kell ezt agyonpörögni. egyesek tényleg úgy évődnek az adón, hogy hihetetlen. nem győznek tájékoztatni a veszélyekről. te tudod, hogy ezzel számolhatsz, ha kintről rendeled. innentől kezdve a többi már gyakorlatilag lényegtelen. nyugodtan rendelj szerintem bármely megbízható külföldi áruháztól, ha meglátásod szerint megéri. a többi hátrányt eleve ismered már ahogy elnézem. én nem egyszer rendeltem külföldről telefont, 1 hónapot sem kellett még eddig várnom.

[ Szerkesztve ]

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#3035) tvamos


tvamos
nagyúr

Azt csinalja mostanaban a telefon, hogy beszelek valakivel, es egyszeruen eldobja a vonalat. Nincs ra oka, mert van terero, fullon. Az is egyre tobbszor elofordul, hogy hivok valakit, es csak varok, de kicsonges nelkul eldobja a vonalat, es azt mondja, hogy "Didn't connect".
Ez egy ismert hiba? Van valami megoldas? (Esetleg en benazok, hogy nem talalom a megoldast?)

6.0.1 MMB29M / MIUI Global 8.2 Stable 8.2.10.0(MAMMIEA)

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#3036) DJGABI válasza tvamos (#3035) üzenetére


DJGABI
addikt

tegnap nekem is hívás közbe egyszer csak se kép se hang. remélem többet nem fordul elő :(((

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#3037) snyper990 válasza trebrona (#3033) üzenetére


snyper990
őstag

Ott lehet a telefonra mentett névjegyeket Google fiókba importálni? Mert a költözést már megoldottam. (Eleve emlékeim szerint egy .dat fájlba mentette a Nokia a backup-ot, úgyhogy azzal főleg nem akartam szenvedni. A Microsoft-féle Nokiák egyszerűen használhatatlanok)

(#3038) Viktor0610 válasza snyper990 (#3037) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Exportálod a neveket memóriakártyára, tárhelyre, majd importálod Gmailbe.

Samsung Galaxy A54

(#3039) orso0355 válasza lócitrom (#3034) üzenetére


orso0355
őstag

Persze, nem vagyok azért kezdő ilyen téren. Csak várom hogy megjöjjön a fizum holnap :C Addig meg megálmodom, hogy mi honnan legyen :D

Egyébként azt továbbra sem értem, hogy ha ez a 4/64-es verzió kínai belső piacra lett készítve, amit európai piacon nem lehet értékesíteni, akkor mégis hogy lehet kapni itthon...? :Y

[ Szerkesztve ]

(#3040) lócitrom válasza orso0355 (#3039) üzenetére


lócitrom
őstag

ezt a részét én sem nagyon értem. nem ismerem annyira a hátterét a dolognak, de ha a logikát követem, akkor az eustock nem magyar cég, nem is itthon van bejegyezve, szóval végképp homályos... sőt, továbbmegyek. nemzetközi változatot több üzlet is forgalmaz, ezt én magam is láttam kutakodás során. azok szintén nem felelnek meg CE normának.

[ Szerkesztve ]

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#3041) tvamos válasza DJGABI (#3036) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nem igy csinalja, csak eldobja a hivast. WIFI-n megy a bongeszes, meg minden van, csak telefonalni nem lehet vele. SIM se regi, kb. 1 eves.
Nem tudom, ha igy folytatja, lecserelem masikra. A 3S is docog...

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#3042) orso0355 válasza lócitrom (#3040) üzenetére


orso0355
őstag

Hát nem itthoni, de azért EU-s cég (Eustock ugye), és gondolom ők jogszabály szerint járnak el, mások meg talán nem - de nem akarom a másik céget se leszólni, nyilván ők is törvényesek, ha garisan adják a készülékeket. Hát a fene se tudja. :N

(#3043) lócitrom válasza orso0355 (#3042) üzenetére


lócitrom
őstag

a válaszuk miatt emeltem csak ki őket. többi webáruháznak nem tudom mi az álláspontja, de ugye minden telefon, ami nem global kiadás az nem lenne forgalmazható ezek alapján.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#3044) snyper990 válasza Viktor0610 (#3038) üzenetére


snyper990
őstag

Mint írtam, memóriakártyára .dat-ként mentette a backupot, amit nem tudom, milyen appal lehetett volna megetetni, ami tudja, hogy a Nokia hogyan építi fel az ilyen fájlokat. Esetleg SIM-en keresztül is átmenthettem volna, de mint írtam, káosz volt. Így most egységes a formátum (az előhívó nélküli számoktól a 06-osokig minden előfordult, most mind +36-os), hibamentesek a nevek. Azt a fél órát nekem megérte, szeretem a rendet :)

De azért köszi :) Többször legalább már nem kell vele szenvedni, úgyis maradunk az Androidnál

[ Szerkesztve ]

(#3045) orso0355 válasza lócitrom (#3043) üzenetére


orso0355
őstag

Jaja, világos.
Amúgy Eustock korrekt nagyon. Gyorsan reagálnak, és amúgy tökjók az áraik meg minden. Ha lenne nálunk 4/64, már meg is rendeltem volna. :)

(#3046) Viktor0610 válasza snyper990 (#3044) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hogyan mentetted WP-ről a neveket?
Csak mert az Adatátvitel app olyan formába teszi meg, amit az Android megeszik. :)

Bár, ha túl vagy már rajta, a kérdés csupán elméleti. :)

Buta Nokia. Nem szóltam. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3047) Dtomka


Dtomka
veterán

Sziasztok!

Lassan le kell cserélnem a telomat 3 éves (WP 635)
Az egyik kollégám ajánlotta ezt a márkát\típust.

Tetszettek, az alábbi funkciók:

-amikor egy névjegykártyát lefényképezünk akkor felismeri a rajta lévő adatokat és eltárolja a megfelelő "helyre". (nem tudom mi a neve :) )
-ujjlenyomat azonosító
-scanner

-és lehet ezeken kívül is vannak még hasznos app-ok .

Nekem tetszik és ahogy nézem (sokkal) jobb képeket készít mint a 635.
A kérdésem, az lenne, hogy volt aki váltott WP-ról, ha igen meg van ezzel a telefonnal elégedve?

Köszönöm előre is!

(#3048) tvamos válasza tvamos (#3035) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ezzel a problemaval az EU Stock-hoz, vagy a WayteQ-hez forduljak szerintetek?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#3049) starr válasza Dtomka (#3047) üzenetére


starr
őstag

Vagyunk itt egy páran, akik WP-ről jöttek.
Eddig abszolút meg vagyok elégedve, főleg azért, mert jóval gyorsabb, mint a L640-em.
Persze azért felraktam a Squarehome2 launchert, hogy hasolítson a WP-re :)

(#3050) kovacs_bence


kovacs_bence
újonc

Sziasztok! Van egy 2 hetes ilyen telefonom és azt vettem észre, hogyha megy a kijelző akkor sípol az első hangszóró, meg amikor lerakom akkor valami zörög benne és a kamera se csinál olyan szép képet mint a tesztben. Szerintetek vigyem vissza?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.