Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) orso0355 válasza aelod (#10986) üzenetére


orso0355
őstag

Szinte naponta használom, és nekem tökéletes. Jel mindig van, váltogatom rendesen az appokat, semmi problémát nem produkált eddig.

[ Szerkesztve ]

(#11002) tillatrilla válasza trebrona (#11000) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Köszi!! Ilyen egy sz@r tokot apám.... Vett valaki már hozzá valami elegáns,és a működést nem gátló tokot? És olyan BT headsetet,nem agyba dugósat,ami kompatibilis vele? Ali,és E-bay játszik

Üdv: Attila

(#11003) spiderpig820 válasza qge (#10998) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

novát használok, nem jelent meg ilyen asztal.

(#10999) tillatrilla: a link nem talál oldalt.
nillkint használok, nem nyomja a gombokat.

[ Szerkesztve ]

4B

(#11004) orso0355 válasza tillatrilla (#11002) üzenetére


orso0355
őstag

Nekem mezei szilikontokok vannak, Aliról 😃 bármelyik random tok tökéletes, ha ez valakinek elég (én emellett bedugós tokban tartom, szóval bőven jó).

(#11005) horn3t válasza Black_Raven (#10781) üzenetére


horn3t
tag

Na nagy keresgélésre megtaláltam. Nekem online van beleírva. Akkor ezt kéne átírni? Az a baj, hogy most teli van, majd holnapután tesztelem munkába menet, ott akkor van ár hely ahol alacsonyabb a jel. Köszönöm a segítséget.

aelod: Köszi, de akkor elvész az adatforgalom, folyamatosan ide-ode kapcolgatni meg nem szeretném, de ha jobb megoldás nincs

Addeladdel: Azt a srácot ismerem, aki tesztelte :) A videóban van benne? Majd meghallgatom. Ez elég nagy baj. Vajon az Eustoknál ilyenkor mit lépnek, ha azzal megyek, hogy sokan mondják, hogy nem csöngök ki?

Erre cserélik?

KÖszi mindenkinek a segítséget.

ELADÓ-->Intel Core Duo E2160,Asus P5b, 2GB Kingmax DDR2 , Gigabyte 7300gt, 300 GB Samsung, 19' Hans-G

(#11006) hzsolee


hzsolee
őstag

Ha már tokokról van szó, megosztanám pár képben mit műveltem. Hátha más is kedvet kap 😉
Szóval "strapa" tokot használok, és a két sim mellé jó lett volna egy kis tárhely is. Vettem egy sim kártya adaptert aminek a helyét -mivel elég vastag a tok- bevágtam a lágy tokba. Gyakorlatilag kívülről ha felpattintom a kemény részét a toknak, nem látszik semmi, és minden kártya műxik frankón.

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#11007) tillatrilla válasza hzsolee (#11006) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Ugyanilyen tokot vettem aliról,és csak szívok vele! Folyamatosan nyomja a gombokat,szóval nekem használhatatlan. Neked nincs ilyen jelenség?

Üdv: Attila

(#11008) Örni válasza hzsolee (#11006) üzenetére


Örni
senior tag

Ez kb. úgy néz ki mint én májusban a Merényi kórházban, mikor a térdemből jött ki egy cső a vérzsákba :) szóval nem szép! :)

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#11009) hzsolee válasza tillatrilla (#11007) üzenetére


hzsolee
őstag

Nincs, nekem nem nyomja.

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#11010) hzsolee válasza Örni (#11008) üzenetére


hzsolee
őstag

Ha a mókolásra érted, abból nem látszik semmi. Ha a tokra, az meg izlés dolga....És egy esést már megfogott.

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#11011) lócitrom


lócitrom
őstag

azt hiszem rájöttem végül hogy lehetne leváltani a gyári rendszert EU-ra úgy, hogy ne sipákoljon tényleg semmilyen alkalmazás sem amiatt, hogy egyedi a rendszer. de nem tudom mi hogy operál EU alatt. használhatóak valamire a gyári rendszerrel készített biztonsági mentések? úgy értem beállítások, alkalmazások adatai, PIM adatok. Mi Cloud és szolgáltatások mennek változatlanul? valamint tud valaki egy konkrét listát/leírást/bemutatót arról, hogy miben tér el az aktuális EU mondjuk akár a 8.5.2.0-tól vagy az új még meg nem jelent N alapú féllábbal a sírban global stable kiadástól?

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#11012) Örni válasza hzsolee (#11010) üzenetére


Örni
senior tag

A mókolásra :) én nem használok tokot, csak egy bebújtatósba rakom.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#11013) trebrona válasza lócitrom (#11011) üzenetére


trebrona
nagyúr

Eu rom is MIUI, úgyhogy ugyanúgy működik minden.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11014) Black_Raven válasza Jakuu (#10995) üzenetére


Black_Raven
veterán

Jó hírem van. Problem solved. A telefonom már nem titkos. Egyszerűbb a megoldás mint gondoltam. Data format-ennyi és minden titok eltűnik! Azt xar TWRP-t meg dobd ki, rakd fel Attipapaét, mert az szuper, nincs failed, meg piros unmounting system. Sok sikert a megoldáshoz.:)Format után egy Reboot recovery szükséges mert nem tudja mountolni a data particiót.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#11015) Black_Raven válasza horn3t (#11005) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem tudjuk milyen kártyát használsz, de annak írd be a rendes APNjét. A Szolgáltatód oldalán megtalálod, vagy a googliban.:)

zkovacs: nekem ilyet még sose csinált.:(

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#11016) zkovacs válasza tillatrilla (#11007) üzenetére


zkovacs
csendes tag

Ez van nálam is. Nyomom a bekapcsoló gombot, lövi a képernyőképet :D. Egyszerre minimum 2 gombot nyom, de néha mind a hármat. Nem is lehet használni. Jó vétel volt

(#11017) trebrona válasza Black_Raven (#11014) üzenetére


trebrona
nagyúr

Eddig is tudta, pont az adatvesztést akarta elkerülni. :)

Szerk: de ha már itt tartunk, dm-verify kikapcsolható az említett TWRP-ben?

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11018) trebrona


trebrona
nagyúr

Közben már lejárt a szerkesztési idő még ezt találtam az említett 6-os és 7-es TWRP-vel kapcsolatban: [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11019) St3ven


St3ven
addikt

Valaki meg tudná nézni, hogy a gyárilag előretelepített WPS Office milyen verziószámú?

Factory reset után eltűnt az app, a legfrissebb verzió a Playen pedig egy reklámgyár, szóval kellene az eredeti. :B

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#11020) Black_Raven válasza trebrona (#11017) üzenetére


Black_Raven
veterán

Arra meg ott van, amit először irtam(ki-be titkositasz) és a kérdésedre.[kép] Miflash után is ugrott minden, de akkor sorry(Jakou)
Ha másnak is előjönne, nem kell gondolkozni a megoldáson.:)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#11021) orso0355 válasza hzsolee (#11006) üzenetére


orso0355
őstag

Én ehelyett vettem 64--est, de egészségedre 😃

(#11022) trebrona válasza Black_Raven (#11020) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem MiFlash volt, parancssorból fastboot twrp flash.

Képet köszi! És a megoldást is. :)

Akkor valószínűleg ugyanaz a twrp, mint amit én találtam a téma után. :R

(#11021) orso0355:
Lehet megjegyzéseket tenni, attól hogy neked nem, van akinek számít a B20.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11023) pcnet válasza St3ven (#11019) üzenetére


pcnet
addikt

8.5.2.0 stabilon nekem ez a verzió van. Bocs a screenshotért, lusta voltam kiítni és vissza pötyögni. :B

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#11024) St3ven válasza pcnet (#11023) üzenetére


St3ven
addikt

Tökéletes, köszönet érte.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#11025) #73029888


#73029888
törölt tag

Miért pörgeti ez a két dolog a telefont?

[ Szerkesztve ]

(#11026) kidnou válasza #73029888 (#11025) üzenetére


kidnou
senior tag

Mert a pörgetés a dolga :D Komolyra fordiva, ezt igy senki nem mondja meg. Valami beragadt és ébren tartja. Ezerszer le lett irva, hogy fel kell rakni egy wakelock detectort vagy valami hssonlót és egyből kiderül

(#11027) kidnou válasza qge (#10998) üzenetére


kidnou
senior tag

Miután ez a gyári launcher része, sehogy. Ha cserélsz ez eltünik

(#11028) horn3t válasza Black_Raven (#11015) üzenetére


horn3t
tag

Telenorom vagyok, de mindig összekeverem a telecommal mikor olvasom kettőt.

Jók voltak beállítva. köszi a segítséget.

ELADÓ-->Intel Core Duo E2160,Asus P5b, 2GB Kingmax DDR2 , Gigabyte 7300gt, 300 GB Samsung, 19' Hans-G

(#11029) 7om


7om
tag

A gyári kamera app-on található zoom a fényképezőgéphez?

(#11030) qge válasza 7om (#11029) üzenetére


qge
aktív tag

Persze, a két ujjaddal széthúzod, ezzel közelít.

(#11031) qge válasza kidnou (#11027) üzenetére


qge
aktív tag

Köszi.

@LyonnaisFan1, opcionális megoldás egy másik launcher, ha nagyon zavarna.

[ Szerkesztve ]

(#11032) lócitrom válasza trebrona (#11013) üzenetére


lócitrom
őstag

nem voltam benne biztos, hogy nem nyúltak hozzá mélyebben. egyébként szokott tartalmazni ismert problémákra modifikációkat? mint kamera esetében az összes létező mód feloldása, RAW, esetleg hibajavítások rögzítéshez? ezekről nem nagyon láttam itt visszajelzéseket.

[ Szerkesztve ]

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#11033) orso0355 válasza trebrona (#11022) üzenetére


orso0355
őstag

Itt egy ronda megoldásról volt szó, nem a B20-ról...

(#11034) trebrona válasza lócitrom (#11032) üzenetére


trebrona
nagyúr

Camera
Optimize - New Camera app UI layout for MI6
Szerk: bár ez lehet a 4X-et pont nem érinti.

[link]

(#11033) orso0355:
Én ehelyett vettem 64--est, de egészségedre

Gondolom sokan vettek volna 64-est, ha tudná a B20-at.

Tetszik, hogy mindig úgy csinálsz, mintha nem értenéd...

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11035) Black_Raven


Black_Raven
veterán

És akkor ez mi?[kép]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#11036) orso0355 válasza trebrona (#11034) üzenetére


orso0355
őstag

Nekem meg az, hogy valahogy mindig én vagyok a hülye, más sose. 😃 de legyen igazad, te vagy, aki jobban átlátod ezt az egészet.

(#11037) Jakuu válasza Black_Raven (#11014) üzenetére


Jakuu
őstag

Mar megoldottam, mint ahogyyan irtam, nekem nem lett volna jo a data format, mert nincs kedvem ujra belakni a telefont, igaz, hogy a titanium backuppal egyszeru lett volna, mert root az volt, de az is ido, igy meg kb 2 perc alatt megvoltam.

(#11038) Black_Raven válasza Jakuu (#11037) üzenetére


Black_Raven
veterán

Mindenesetre nekem csak ez volt a megoldás, mert Recoveryt én is cseréltem 3szor is, és kódot már nem kért, de a titkositás attól még megmaradt, így viszont kiirtottam. Amúgy a jelszó: default_password ha előtte nem volt semmi más felrakva, ideális esetben.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#11039) tillatrilla válasza zkovacs (#11016) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Én már írtam az eladónak,hogy ez a tok egy nagy nulla. Gátolja a működést. Pedig nekem is bejön kinézetre. 3 Usd alatt volt az ára,szóval jó vétel lett volna. Majd gép elé ülök,és keresek valami másikat.

Üdv: Attila

(#11040) Lordus válasza Attipapa (#10943) üzenetére


Lordus
senior tag

Ha még 8.5.2.0-n vagyok, akkor ne tegyem fel a 7-es twrp-t, igaz? csak ha már frissítettem 7-esre?
jól értem?

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#11041) Attipapa válasza Lordus (#11040) üzenetére


Attipapa
aktív tag

Ha 7-es lesz az amit fel akarsz tenni, akkor nyugodtan tedd fel a 7-es TWRP-t. Csak akkor kell a 6-os, ha mondjuk egy 6-os LOS,vagy AOSP-t szeretnél használni. Én alapból már 7-est használtam,amikor kijött ez a 2 variációs TWRP., ezért nem tudom bizonyosan. Ha nem jó neki a 7-es, install közben úgy is jelzi, mert nem fog lefutni.

[ Szerkesztve ]

(#11043) Lordus válasza Attipapa (#11041) üzenetére


Lordus
senior tag

köszi!
ugyanúgy fastbootal, img-t betallózva, mint a 6-osnál, vagy ez twrp-ből - mint zip flashelhető?

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#11044) trebrona válasza Lordus (#11043) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ahogy jól esik.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11045) St3ven válasza pcnet (#11023) üzenetére


St3ven
addikt

Na ez érdekes, feltettem a 9.7.24-es verziót, és nekem tele van reklámokkal, nem is kicsit. :W

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#11046) pcnet válasza St3ven (#11045) üzenetére


pcnet
addikt

10.6.2.5-re frissült épp az imént. Töltőre dugtam a telefont és elkezdett mindent frissíteni Playről. Pedig MIUI 9ig nem akartam belakni meg frissíteni appokat, mert úgyis nyomni fogok egy factory resetet.

Akkor eddig úgy fest, hogy holnap jön a MIUI9?

Amúgy S7 töltőjével írja, hogy gyorstöltés és az akksi jel mellett is ott van egy villám jel egy körben, de nem vettem észre, hogy valóban gyorsabb lenne a töltés mint "normál" töltéssel a saját töltőjével. Pláne szerintem a Samu töltője nem is QC kompatibilis,mert Exynos más szabványt használ gyors töltésre. Vagy tévednék?

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#11047) St3ven válasza pcnet (#11046) üzenetére


St3ven
addikt

Közben megoldottam úgy, hogy letiltottam a WPS Office internetelérését. De persze elsőre így sem volt jó, letiltott nettel is mutogatta a reklámokat. Aztán töröltem az alkalmazás adatait, és most megint nincsenek reklámok.

Miért akarsz factory resetet csinálni a MIUI 9-re frissítés után?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#11048) pcnet válasza St3ven (#11047) üzenetére


pcnet
addikt

6-os androidon vagyok MIUI8.5-tel. Főverzió váltáskor szoktam nyomni egy factory resetet.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#11049) #73029888


#73029888
törölt tag

Ma sajnos kiesett a telefon a zsebemből. Szerencsére nem lett nagyobb baja. (Sarkoknál kis ütésnyom.) Garancia él még ilyenkor vagy nem?

Ha játszok akkor normális hogy melegszik a telefon nagyon?

(#11050) kidnou válasza #73029888 (#11049) üzenetére


kidnou
senior tag

Leesésből eredő kárra gari? Ezt te se komolyan kérdezted

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.