Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12901) wanted5 válasza topyjo (#12898) üzenetére


wanted5
őstag

Erre annyit tudok még megjegyezni, hogy ez nem csak úgy, véletlen történt a telefonnal. Ha sikerül megcsinálnod, mondd meg a gyereknek, hogy inkább ne babráljon vele, ha nem tudja mit csinál, vagy viselje a következményeket, ha esetleg téglázza a telefont.

(#12902) grafnet válasza topyjo (#12898) üzenetére


grafnet
veterán

Hagyd töltődni, még ha újraindulgat is folyamatosan is.

Azt mindenképpen támogatom én is, hogy beszélgess el a gyerekkel a történtekről!

wanted5 kolléga hsz-éből azonban nem értek egyet a téglásítással: annyira azért nem egyszerű téglásítani egy Xiaomi telefont. Nem lehetetlen, de az elmúlt 3 évben még csak 1-vel találkoztam a fórumozók között. A szervíz azonban azt is megoldotta!

Ami sokkal fájóbb szokott lenni: a fényképek és egyéb tartalmak általában vesznek egy flashelés során...

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#12903) lócitrom válasza topyjo (#12898) üzenetére


lócitrom
őstag

vagy ha már eleve fastboot módban indul, akkor csak töltess be vele egy TWRP-t gépről és indíttasd vele el a rendszert. egyelőre azért a gyereket nem kéne feldarabolni, mert ez a telefon sem éppen egy életbiztosítás és ennek tükrében egyáltalán nem evidens mi is a probléma.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#12904) Nkboy válasza wanted5 (#12901) üzenetére


Nkboy
senior tag

Tegyük fel, hogy a telefon nem rootolt. Mit lehet ilyenkor "elnyomkodni", hogy csak fastboot módban induljon el?

Mert ahhoz, igen meg kell szexuálni a telót, hogy ezt produkálja.

[ Szerkesztve ]

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#12905) Black_Raven válasza Nkboy (#12904) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szerintem egyszerre nyomta a hangerő le+ bekapcs gombot, csak túl hosszan, biztos képernyőképet akart csinálni.:) @topyo:de a fastboot módból kijön a bekapcsoló gomb jó hosszan amig rezzen nyomásával.

@Jakuu: az APN-ed vitamax.internet.vodafone.net?

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#12906) Nkboy válasza Black_Raven (#12905) üzenetére


Nkboy
senior tag

De elvileg futó rendszeren, azaz bekapcsolt telonál hiába nyomja egyszerre. Nem fog fastboot módba lépni.
Kéne tudni pontosan, hogy valóban mi is történt.

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#12907) bferke


bferke
csendes tag

Megérkezett a telefon.Minden frissült rajta. MIUI 9, andoid 7.1. (global rom) Szeretnék 3 színű ledet használni. Azt olvastam, csak a MIUIHU-val működne jól. Valaki tudna Egerben segíteni a Rom cserében?

[ Szerkesztve ]

(#12908) Black_Raven válasza Nkboy (#12906) üzenetére


Black_Raven
veterán

Bocsánat, hülyeséget írtam sok krimit nézek. Szóval véletlenül nyomta a hangerő le gombot is bekapcsolásnál. Egyszer velem is előfordult amikor nem újjheggyel, hanem a mutató újjam bal oldalával nyomtam be a bekapcs gombot, simán elértem a hangerő le gombot is. Persze nekem is fastbootba ment, még meg is lepődtem. Azóta rendesen nyomom én is.:)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#12909) topyjo


topyjo
aktív tag

Kösz a válaszokat, próbálkozom tovább.
Egyébként nem darabolom föl, leánygyermek, nemigen gondolnám, hogy romolgatni kezdene.
Csupán valami szerencsétlen véletlen lehet.

Köszi mindenkinek a segítséget!

topyjo

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#12910) Nkboy válasza Black_Raven (#12908) üzenetére


Nkboy
senior tag

Elolvastam megint, amit a kolléga írt.

Magától kikapcsolt Elvileg itt már történt valami, tegyük fel véletlenül kikapcsolta. Bár azt sem teljesen igaz, mert ugye a teló figyelmeztet is, hogy le fog állni, amit egy tapicskolással jóvá is hagysz. Maradjunk annyiban lemerült az akku, kikapcsolt. :)

viszont 10mp után eltűnik a felirat, és újra jön a rezgés, meg a nővér. Ezzel meg az a bibi, hogy ha fastboot módban van a teló, az nem indulgat újra 10 másodpercenként. Amíg ahhoz nem nyúl az ember, akár a kikapcs gomb folyamatos nyomásával, vagy pl a fastboot reboot parancs kiadásával, addig az fastboot módban marad.
Szóval akár még nagyobb baj is lehet, mint egy véletlen gombnyomás. Szerintem!

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#12911) trebrona válasza topyjo (#12909) üzenetére


trebrona
nagyúr

Tényleg semmi extrát nem kell tenni. fastboot módban (Android robotot hegesztő usankás nyúl) feltölteni, majd bekapcs hosszan, míg el nem kezd bootolni.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#12912) vince válasza bferke (#12907) üzenetére


vince
őstag

Az a dolog szépsége, hogy ugyanazt a miuihu verziót használva van olyan akinek működik a színes értesítő led, de van olyan is akinek nem. Valószínűleg a hardver nem teljesen azonos az egyes modellekben.

(#12908) DarthFader
új (nem régi), ujj (végtag mozgatható része) :K
uj, újj :(

Elnézést a kifejezésért :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#12913) wanted5 válasza Nkboy (#12906) üzenetére


wanted5
őstag

Látott valamit az interneten, és úgy gondolta, hogy kipróbálja. Amikor nem sikerült azt mondta, hogy csak kikapcsolt magától és ezt a jelenséget produkálja, mivel nem akart büntetést. (Igaz nem tudom, hogy hány éves gyerekről van szó)

(#12914) kidnou válasza bferke (#12907) üzenetére


kidnou
senior tag

Nálam ott se működik

(#12915) gilead válasza Nkboy (#12910) üzenetére


gilead
tag

nem akarok viszályt kelteni, nekem megúsztatta a fiam, akkor csinálta ezt. hajszárító, egy hét pihi, azóta működik. de teljesen ezt produkálta :-/

(#12916) trebrona válasza trebrona (#12911) üzenetére


trebrona
nagyúr

Kiegészíteném az előzőt:

@topyjo, ugye nincs rajta tok, ami esetleg nyomhatja egyszerre a bekapcs és hang le gombokat?

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#12917) Nkboy válasza gilead (#12915) üzenetére


Nkboy
senior tag

Viszályt? Ugyan már. Csak mindenki megosztja az ötleteit. :K

A lényeg, hogy reméljük nincs nagy baj.

[ Szerkesztve ]

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#12918) orso0355 válasza Jakuu (#12892) üzenetére


orso0355
őstag

Minden jól van beállítva? Tuti? A telefon tudja, a sim kártya tudja, a Voda tudja, és Győr is tudja, szóval kizárásos alapon esetleg valami user dologra gondolnék.

[ Szerkesztve ]

(#12919) orso0355 válasza wanted5 (#12901) üzenetére


orso0355
őstag

Mennyi idős a gyerek? 😃

(#12920) qge válasza trebrona (#12916) üzenetére


qge
aktív tag

Nekem is pont ez jutott eszembe, volt már itt olyan tok, ami nyomta a gombokat...kukába is került. 😀

(#12921) rafileo


rafileo
csendes tag

Sziasztok. Vettem nemrég a 4x-emhez MI Hybrid Pro fülest ami bitang de nekem a max hangerő egy icipicit karcsú. Pont elférne még egy +nyomás a tökéletes hangerőhőz. Próbálgattam állítgatni a fülesbeállításoknál de evvel sokra nem mentem. Esetleg valami mókolási ötletet tud valaki hogy kipréseljek belőle még egy kis hangerőt vagy felejtős. Köszi előre is..

[ Szerkesztve ]

(#12922) Dwatti


Dwatti
addikt

Sziasztok !
Youtube ap > megosztás > messenger nem megy át a videó link , A melléklet nem elérhető üzenet jelenik meg,
youtube >megosztás > link másolása akkor át megy.
Milyen engedély kellene beállítom hogy közvetlen is meglehessen osztani ?

(#12923) topyjo


topyjo
aktív tag

Na akkor újra:

Gépre dugva nem reagál semmire, gép nem látja, eszközkezelőben nem jelenik meg. (Lenovo telóm igen)
Képernyő sötét, gombokra nem reagál, led nem világít.
Multitool-t feltettem, MiPCSuite szintén, ABD driverek szintén.

Töltőre dugva jön a kis robot, és a 10s-kénti folyamatos újraindulás. Gombokra nem reagál, led nem világít.
A meghibásodáskor nem volt lemerülve, 60%fölött volt az akku.

topyjo

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#12924) Nkboy válasza topyjo (#12923) üzenetére


Nkboy
senior tag

Na, nekem pont ez a gyanús, hogy fastboot módban újraindul. Meg miért fastbootban indul. Gombok nincsenek beragadva? :)

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#12925) Black_Raven válasza vince (#12912) üzenetére


Black_Raven
veterán

Köszi szépen. Sajnálom hogy borzoltam az idegeidet. Még szerencse hogy rendszeres Wiki olvasó vagy. ;]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#12926) TomPack válasza orso0355 (#12919) üzenetére


TomPack
őstag

Ott írja a végén. Még nincs egy hónapos.

[ Szerkesztve ]

(#12927) qge válasza rafileo (#12921) üzenetére


qge
aktív tag

Használd a keresőt, pár hete az egyik fórumtárs linkelt megoldást a problémára.

[ Szerkesztve ]

(#12928) bferke


bferke
csendes tag

A bootloader nyitása 4-es pontjánál járok. Nem fogadja el a nevet, pedig nincs benne semmilyen fura karakter. Sőt semmilyen nevet nem fogad el. Persze kínai a felület.Lehet, hogy nem is azt kéri.
Ötlet? Hogyan tovább?

[ Szerkesztve ]

(#12929) orso0355 válasza TomPack (#12926) üzenetére


orso0355
őstag

A gyerek????? 😃😃😃😃
Az a telefon lesz 😃

[ Szerkesztve ]

(#12930) trebrona válasza bferke (#12928) üzenetére


trebrona
nagyúr

Bármit írhatsz, viszont szóköz se legyen benne!

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#12931) orso0355 válasza topyjo (#12923) üzenetére


orso0355
őstag

Talán hülyeség, de a bekapcsológomb nagyon-nagyon hosszú nyomását már próbáltad? Mármint TÉNYLEG hosszan kell nyomni, fél percig, vagy tovább.
(Menő voltam a minap a munkahelyen, ahol kolléganőm valamilyen Xiaomija halt be, és már akarta vinni szervizbe, mondom, várj már 😃 nyomtam, nyomtam, újraindult, azóta jó 😃 oké, ez csak egy kis fagyás volt, semmi extra.)

[ Szerkesztve ]

(#12932) bferke válasza trebrona (#12930) üzenetére


bferke
csendes tag

Csak a szomorú fej vigyorog rám..

(#12933) trebrona válasza bferke (#12932) üzenetére


trebrona
nagyúr

Mutass screenshot-ot kérlek, ha látom hamarabb tudok segíteni.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#12934) bferke válasza trebrona (#12933) üzenetére


bferke
csendes tag

Privátban elküldtem.

(#12935) Kuter válasza topyjo (#12923) üzenetére


Kuter
senior tag

Használd a saját kábelét ,és a géped hátsó usb csatijába dugd be.

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#12936) Black_Raven válasza bferke (#12932) üzenetére


Black_Raven
veterán

Elég a keresztneved beírni. Velem is gizdázott amíg mást is írtam.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#12937) Jakuu válasza Black_Raven (#12905) üzenetére


Jakuu
őstag

Az, eleve nem is kapcsolodik ossze 4Gben a halozattal a telefon 2g van es 3g.

(#12938) Black_Raven válasza Jakuu (#12937) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szerintem hívd fel a Voda Ügyfélszolgálatát, valószínű valami náluk nincs aktiválva.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#12939) DG790401 válasza emerzee (#12850) üzenetére


DG790401
tag

Szia a szines ledet melyik szoftverrel lehet előcsalni? Eustockos a telō. Azt hiszem root kell hozzà!
Köszi

(#12940) rafileo válasza qge (#12927) üzenetére


rafileo
csendes tag

Húú azt látom hogy nem én fogom ezt megcsinálni :D (ez az első droidos telóm), de a lényeg hogy van rá megoldás. Köszi szépen!

(#12941) yossarian14


yossarian14
tag

Hali,

Most vettem a telefont. Egyből frissítettem MIUI 9-re. Szeretnék visszállni a 8-as verzióra. Ezt hogyan tudom megtenni? Köszi a segítséget!

(#12942) szakonyi válasza yossarian14 (#12941) üzenetére


szakonyi
tag

Miflash+fastboot rom,
http://en.miui.com/a-234.html

LG 65C1 iPhone 11

(#12943) trebrona válasza szakonyi (#12942) üzenetére


trebrona
nagyúr

Zárt bootloaderrel?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#12944) szakonyi válasza trebrona (#12943) üzenetére


szakonyi
tag

Igen.

LG 65C1 iPhone 11

(#12945) trebrona válasza szakonyi (#12944) üzenetére


trebrona
nagyúr

Tapasztalat alapján, vagy csak tippre?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#12946) vince válasza trebrona (#12945) üzenetére


vince
őstag

Raktak itt már fel miuihut is zárt bootloaderre :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#12947) grafnet válasza vince (#12946) üzenetére


grafnet
veterán

Ez valós infó vagy csak vki leírta?
Ha valós azt hogy csinálta meg?

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#12948) vince válasza grafnet (#12947) üzenetére


vince
őstag

Nem biztos, hogy pontosan emlékszem, ment itt a huzavona a fórumban róla. A miuihu-féle multitoollal felkendácsolta valahogy, és talán az első ota frissítéstől tégla lett a készülék...

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#12949) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ilyet meg nem lattam :C

Dev rom 7.12.8

Tobb az elerheto, mint az osszes. Forditva jelzi ki :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#12950) gambesz válasza bunnyhu (#12852) üzenetére


gambesz
tag

Én csak a távirányítót használom vele, de az teljesen korrekt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.