Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) #73029888


#73029888
törölt tag

Kíváncsi leszek most hogy kijött a Kernel Source milyen gyorsan fognak a Custom ROM-ok jönni.

(#18002) #73029888 válasza bodnar10261 (#18000) üzenetére


#73029888
törölt tag

7.1.2 a Kernel Source.

Jó lesz nekem a Redmi 5 Plus csak lenne már meg.

(#18003) mpo válasza #73029888 (#18001) üzenetére


mpo
veterán

Itt a kernel sauce receptje:
[link]

Ha érted, akkor már elavult.

(#18004) arnyekxxx válasza mpo (#17999) üzenetére


arnyekxxx
veterán

azért ezek az 5$-os (meg persze a magorbolti 10ezres is) cuccok olyanok is, torzít mint a fene, csak a közepén marad valamennyi élesség, a széle homály. Játszani persze jó de finoman szólva nem javít az egyébként se kiemelkedően jó mobilos képminőségen.

(#18005) mpo válasza arnyekxxx (#18004) üzenetére


mpo
veterán

Tudom, én fényképezőgépet használok, csak neki kerestem a makróhoz eszközt, mert a 10 cm a korlát.

Ha érted, akkor már elavult.

(#18006) albiosz válasza albiosz (#17969) üzenetére


albiosz
őstag

Erre valaki?

,,Sziasztok!

Mi fiók: feleségemnek bekapcsoltuk anno, de most lépett be édesapám is a Xiaomi klubba (első okostelefon...) és neki azt mondta egy ismerőse, hogy hagyja ki azt a lépést nyugodtan. Van ennek bármilyen előnye? Tudom, hogy felhőként is üzemel, de ha az nem lényeges? Gyűri rendszer lesz rajta, semmi módosítás."

(#18007) arnyekxxx válasza mpo (#18005) üzenetére


arnyekxxx
veterán

persze csak gondoltam szólok, hogy addig ok, hogy 1centiról tud fotózni csak készített kép ilyen lesz, ne várjon nagy csodát:

https://photos.app.goo.gl/VtQAtCstXFf4XVKA3

(#18008) arnyekxxx válasza albiosz (#18006) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Van ennek bármilyen előnye?

nincs

(#18009) #73029888 válasza albiosz (#18006) üzenetére


#73029888
törölt tag

Abban az esetben érdemes belépni ha később BL nyitna az ember,amúgy teljesen felesleges!

(#18010) albiosz válasza #73029888 (#18009) üzenetére


albiosz
őstag

:D

Köszi! Ez nála esélytelen. Sőt még nálam is. Rendeltem én is egy feketét végül, amíg még van. De akkor én se állítom be magamnak.

(#18008) arnyekxxx: köszi!

[ Szerkesztve ]

(#18011) Styleair válasza lood55 (#17939) üzenetére


Styleair
aktív tag

Nekem jó, ugyanez a fólia. Éppen ezért, nem mondanám, hogy mindenki kerülje, pedig nem vagyok igénytelen. A kijelzőt lefedi, a lekerekített széleket nem, viszont nem is jön fel, nem levegősödik.

Xiaomi 14 / ex Xiaomi Mi 9 SE

(#18012) Black_Raven válasza arnyekxxx (#18008) üzenetére


Black_Raven
veterán

Hogyne lenne, tud mentéseket csinálni a dolgairól, aktiválhatja az Eszközkeresést, szinkronizál több mindent és Témákat tud felrakni amilyet akar. Ezek Mi fiók nélkül nem működnek. Ez semmi?(ettől függetlenül nekem sincs aktiválva) De ha ezek közül bármire szüksége van kénytelen lesz regelni.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#18013) orso0355 válasza Black_Raven (#18012) üzenetére


orso0355
őstag

Nem egy nagy macera létrehozni 😃

(#18014) arnyekxxx válasza Black_Raven (#18012) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Nekem az jött le, hogy felhő nem kell, telefonbuzeralas nem lesz, ugy meg sok haszna nincs

(#18015) #73029888 válasza arnyekxxx (#18014) üzenetére


#73029888
törölt tag

Teljesen jó a gyári MIUI9 is. Új tulaj nem panaszkodott még eddig.

(#18016) Black_Raven válasza arnyekxxx (#18014) üzenetére


Black_Raven
veterán

Mivel nem ismerte a szolgáltatást, egyszerűbb pro és kontra válaszolni a kérdésére, és majd Ő eldönti hogy kell e neki vagy nem. Egy biztos: használati hátránya nem lesz, ha nincs szüksége semmire a felsoroltakból.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#18017) albiosz


albiosz
őstag

Köszi mindenkinek! A témák miatt, akkor lehet, hogy mégis intézek majd magamnak.

(#18018) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Dropbox fotó feltoltes elegge akadozik. 7.1.2 a rendszer. Akkumulátor kiveteleknel beallitottam, hogy ne legyen korlatozas, megsem jobb a helyzet. Valakinek mukodik rendesen?

(#18019) aelod válasza lsebestyen (#18018) üzenetére


aelod
veterán

Hibátlanul teszi a dolgát. Hogy érted, hogy akadozik? Wifin vagy mobilneten?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#18020) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok! Olyan problémába belefutott már valaki,hogy nem kapcsol ki a kijelző,ha headset van kapcsolódva a telefonhoz? Képes órákig bekapcsolt kijelzővel lenni a zsebemben. Csak olyan lehetőséget találtam,hogy a közelségérzékelő bekapcsolva van beszélgetés alatt. Valami más beállítás? Köszi előre is!!

Üdv: Attila

(#18021) orso0355 válasza tillatrilla (#18020) üzenetére


orso0355
őstag

Én gyakran használom headsettel, BT-vel és vezetékessel is, de semmi ilyet nem észleltem, pedig sehol semmit nem állítottam semmilyenre ezzel kapcsolatban.

(#18022) tillatrilla válasza orso0355 (#18021) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Értelek,de az enyém kitartóan világít a zsebemben :-) Ráadásul külső felső kabátzseb,még véletlenül sem nyomhatom meg egyik gombját sem...

Üdv: Attila

(#18023) Black_Raven válasza tillatrilla (#18022) üzenetére


Black_Raven
veterán

A Telepitett alkalmazásokban koppints rá a Zene appra és az Egyéb engedélyeknél kapcsold ki a Rendszerbeállitások módositását.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#18024) tillatrilla válasza Black_Raven (#18023) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Kivettem a pipát,most tiltva van. Kíváncsi leszek holnap,hogyan működik. Köszi előre is!

Üdv: Attila

(#18025) Black_Raven válasza tillatrilla (#18024) üzenetére


Black_Raven
veterán

Miért nem próbálod ki most? Esetleg még nézz rá a Képernyőzár és ujjlenyomat>>Haladó beállitások>>Zsebmód

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#18026) lsebestyen válasza aelod (#18019) üzenetére


lsebestyen
addikt

Mobilnettel okés, wifivel vannak a bajok. Teljesen random, hogy fel tudja-e tölteni a képet. Megpróbálom majd másik wifi hálózaton is, bár a z2-vel működött azon is amin próbálnám. Photos menüpont alatt ugye látszik a folyamat, hogy tölti fel, na itt elakad a csík kb 1/10-nél, és mindig azt írja, hogy waiting for upload, majd kezdené elölről. Néha sikerül neki. :(

(#18027) tillatrilla válasza Black_Raven (#18025) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Szia! A zsebmód ki van kapcsolva,de közben meglett a bűnös! Egy HD full screen nevű app-nak egy ablaka jött fel minden hívás közben,de a hívás vége után nem tűnik el automatikusan. Letöröltem,most semmi probléma.... A villám vágjon bele ebbe a sok ócskán működő app-ba!

Üdv: Attila

(#18028) tillatrilla válasza lsebestyen (#18026) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Próbáld meg,hogy a routered menüjében csatornát váltasz.Volt már ilyen hibajelenség.

Üdv: Attila

(#18029) #95763968


#95763968
törölt tag

Sziasztok! Mi lehet a probléma? 2018.02.23 óta nem tudja szinkronizálni a Gmail névjegyeket a telefonom. Gloval stable MIUI 9 van rajta. Minden más Google cucc szinkronizálás működik...
Köszönöm!

Esetleg erre vki?

[ Szerkesztve ]

(#18030) lsebestyen válasza tillatrilla (#18028) üzenetére


lsebestyen
addikt

Nincs lehetőségem hozzáférni a routerhez. De akkor marad így, otthon mintha működne, de majd kipróbálom.

(#18031) lood55 válasza mpo (#17999) üzenetére


lood55
tag

Köszi szépen a konstruktív hozzászólást! :)
Igazából nem kívánok állandóan makrozni a telóval csak észrevettem hogy közelre nem fókuszál megfelelően.

Érdekes termékek. :)

(#18032) orso0355 válasza tillatrilla (#18027) üzenetére


orso0355
őstag

Az meg micsinált? Mármint mire való volt ez a HD Fullscreen app? 😃

(#18033) aelod válasza lsebestyen (#18026) üzenetére


aelod
veterán

Ott szerintem is valami wifi gubanc lehet.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#18034) G@ben


G@ben
addikt

Rákötöttem a laptop lassabb usb-jére a telefont, 20%-ról kb 6 óra alatt tölt fel. Ez jobb vagy rosszabb az akksinak, mint a gyorsabb usb 1,5-2 órája? Csak azért kérdezem, mert ez nem tudom, mennyire számít csepptöltésnek, ami állítólag nem tesz jót neki.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#18035) grafnet válasza G@ben (#18034) üzenetére


grafnet
veterán

Elvileg nem árt neki, talán még jobb is.
Csepptöltés: az nem a lassú töltés! Az a töltési folyamat végén lévő "szinten tartás".

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#18036) aelod válasza G@ben (#18034) üzenetére


aelod
veterán

Csepptöltés nincs Li-ion akkuknál. :N

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#18037) G@ben válasza grafnet (#18035) üzenetére


G@ben
addikt

Akkor jó lesz az neki! Melóban ráér, meg amúgy sem szeretem gyilkolni az akksit. Köszi!

aelod: ezt nem tudtam, köszi!

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#18038) tillatrilla válasza orso0355 (#18032) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Nyalánkságnak tettem fel,mert ettől a húzogatós hívásfelvevő gombtól herótom van.
Jó volt,csak volt ez az ébrentartási mellékhatása...
Olyan appot keresek,amiben a hívásfogadás gombjára csak rá kell nyomni....

Üdv: Attila

(#18039) vince válasza G@ben (#18034) üzenetére


vince
őstag

Én azt vettem észre, hogy minél gyorsabban töltöm az akkut, annál kevésbé lesz "alapos" a töltés, annál gyorsabban merül utána a telefon.
A munkahelyemen a Nokia 301-hez kapott fél amperes töltőm van, azzal jó lassan tölt, de sokáig bírja. Gyorsabb a hozzá kapott 2 amperes töltő, de gyorsabban merül. Vettem egy QC3-as gyorstöltőt (a telefon nem tudja a szabványt, de még így is gyorsabban tölt, 6 V és 2 A felett), ezt már nem is használom, mert sokkal kevésbé bírja, mint ha lassabban töltöm fel, az akku viszont ugyanúgy kap egy ciklust...

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#18040) G@ben válasza vince (#18039) üzenetére


G@ben
addikt

Ezt le fogom tesztelni, hogy mennyi mA-t tesz bele a lassú töltés meg a gyors, ha újra nálam lesz a mérőm.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#18041) vince válasza G@ben (#18040) üzenetére


vince
őstag

Mérés tekintetében emlékeim szerint megvan a kapacitás, mégis gyorsabban merül nagy tempójú töltés után. Én az akkun belüli kémiára tippelnék, meg azért gyorstöltésnél disszipál is rendesen, jó meleg bír lenni, ez is a betöltött mAh-kat csipegeti.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#18042) G@ben válasza vince (#18041) üzenetére


G@ben
addikt

Érdekes, de még egy érv a lehetőség szerinti lassú töltés mellett. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#18043) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Stabil romon lévőket kérdezem: nektek van zárképernyő? Mert nekem rögtön a Pin kódos oldal jön be, gombnyomás után.9.2.5.0 van most, de 3.0-án még volt, aztán végleg eltünt...

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#18044) #73029888 válasza Black_Raven (#18043) üzenetére


#73029888
törölt tag

Azt hittem custom ROM-on vagy :)

(#18045) aelod


aelod
veterán

Téma alkalmazás tiltva lesz akit érint..

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#18046) mdraco válasza aelod (#18045) üzenetére


mdraco
őstag

Mi üzenet app? Akkor min fogunk sms-t írni?

(#18047) trebrona válasza mdraco (#18046) üzenetére


trebrona
nagyúr

Mi üzenet ≠ SMS

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#18048) starr válasza Black_Raven (#18043) üzenetére


starr
őstag

Nekem is így működik, de azért mert letiltottam a zárképernyőt. Szerintem felesleges.
Beállítésok / Képernyőzár és ujjlenomat / Képernyőzár beállítása / (Pin kód beír) / Képernyőzár kikapcsolása.
Ha ez be van kapcsolva, akkor nincs képernyőzár.

(#18049) starr válasza trebrona (#18047) üzenetére


starr
őstag

Akkor mi, mert nekem olyan hogy "Mi üzenetek" soha nem is volt rajta gyárilag. Én is az SMS-re gondoltam.

(#18050) aelod válasza mdraco (#18046) üzenetére


aelod
veterán

Az a MIUI telefonok közötti üzenet lesz (szerintem) olyasmi mint a harapott almánál. Mondjuk én sosem használtam mivel egyedüli Xiaomi felhasználó vagyok ismeretségi körön belül.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.