Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) Headbang


Headbang
aktív tag

sziasztok
A tesztben sehol sem látom hogy a noti led egyszínű vagy RGB.
Illetve rose gold színben csak B20nèlküli verzió van ?

(#2002) gingerbalm válasza Headbang (#2001) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

a fórum tele van vele illetve az összefoglalóban is ott van, hogy a jelenlegi romokkal egyelőre fehér a LED

az eustock pl. b20-ast forgalmaz, de ebből rózsaarany nincs, csak arany

(#2003) fzoli86 válasza zxLAZy (#1994) üzenetére


fzoli86
tag

Engem az érdekelne, h miért onnan rendeled?

(#2004) emerzee


emerzee
aktív tag

Ha kinyitom a bootloadert, utána vissza lehet azt újra zárni?

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#2005) fzoli86


fzoli86
tag

Ahogy nézem, most minden xiaomi telhez füles jár az eustock-on

(#2006) szpeti40 válasza fzoli86 (#2005) üzenetére


szpeti40
addikt

igen, na dejó, hogy megvettem múlthéten :((( :C

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#2007) fzoli86 válasza szpeti40 (#2006) üzenetére


fzoli86
tag

Detto....hogy az a...

(#2008) gyulaszu válasza fzoli86 (#2007) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Alapszabály:
Ha már megvette nem nézelődik tovább... ;]
Én is úgy jártam, hogy egy héttel később olcsóbb lett :W

gyulaszu

(#2009) bunnyhu válasza retesz147 (#1993) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Húbazze, ez azért elég ronda megoldás :) Bár persze szilikon tokban nem látszik stb de akkor is. No mindegy, a 32G szerintem elég lesz nekem, nem kell bele + kártya (mondom most, haha).

https://divecenter.hu

(#2010) Jakuu


Jakuu
őstag

Na en is megrendeltem, ipaky tokkal,remelem holnap mar itt lesz. Hazai beszerezhetosegu jo minosegu uvegfoliat tud valaki?

(#2011) fzoli86


fzoli86
tag

Most néztem, ha több képet készítek, képes a galériat pucolni és az élesebb, jobb képet megtartani...persze néha erős eltérést is hasonlónak titulál...érdemes lektorálni...

[ Szerkesztve ]

(#2012) retesz147 válasza bunnyhu (#2009) üzenetére


retesz147
addikt

:D lehet ronda....de cél szentesíti az eszközt...egyébként, ha nem átlátszó a tok, akkor nem ronda...akkor csak egy kis púp lesz a tokon....

Xiaomi 13 eu dev...

(#2013) fee029


fee029
csendes újonc

Sziasztok.Érdeklődnék,hogy szerintek érdemes feketét, vagy inkább arany színűt?Már csak a kijelző miatt.Én úgy vettem ki a videókból.hogy a BOE paneles jobb, mint a EBBG paneles ,és talán az aranyszínűek többen vannak, de javítsatok ki, ha tévedek.

(#2014) tomszli11


tomszli11
tag

Sziasztok! Nemrég rendeltem ebayrol egy üveg fóliát és egy simát. Mondanom se kell, hogy az ívelt széle miatt mind két fólia elállt. Valaki rendelt már olyan fóliát ami tökéletesen passzol a készülékre és nem matt fólia? Előre is köszönöm!

(#2015) Dhampir válasza fzoli86 (#2005) üzenetére


Dhampir
félisten

most minden xiaomi telhez füles jár

Micsoda, még fel is pofozzák a vásárlót? :D

[ Szerkesztve ]

(#2016) fzoli86 válasza Dhampir (#2015) üzenetére


fzoli86
tag

Persze, de a lényeg, h ingyen van ;)

(#2017) fzoli86 válasza retesz147 (#2012) üzenetére


fzoli86
tag

Vagy egy horpadás a telón... :)

(#2018) bunnyhu


bunnyhu
senior tag

Rendeltem ipaky tokot amit szép és jó, csak nekem így túl széles a teló (úgyhogy eladó lesz valószínű :D). Namost nekem elsősorban azért kell, mert csúszós a hátlap (rohadjon le a keze aki kitalálta ezeket) és félek, kicsúszik a kezemből. Tehát ha találnék valami ráragasztható cuccot amitől nem lesz csúszós, az tökjó lenne. Erre valami ötlet?

https://divecenter.hu

(#2019) Franklin válasza bunnyhu (#2018) üzenetére


Franklin
addikt

Ne is mondd, nekem első nap kicsúszott a kezemből és leesett a padlóra derékmagasságból... szerencsére semmi baja nem lett és még aznap megrendeltem rá az Ipaky tokot.

(#2020) Headbang


Headbang
aktív tag

Nem próbálná ki valaki hogy a led blinker pro appal elő lehet-e csalogatni a noti led színeit? :)
Èn is ezt használom a redmi note 3 SE telómhoz, hogy apponkènt lehessen színeket beállítani az èrtesítèsekhez. Ncore ról lehúzható egyèbkènt a progi. Köszi! Ajándèkba lenne a teló ès akinek vennèm fontos a színes noti led. Bocsi a hülye kèrèsèrt de mar csak ez tart vissza hogy megvegyem.

(#2021) szpeti40 válasza Headbang (#2020) üzenetére


szpeti40
addikt

Az ncore-os részt szerintem nem kellett volna berakni, lehet elpicsáznak érte.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#2022) mdraco


mdraco
őstag

Ezt az üveg fóliát hogy tudom felrakni, hogy jó legyen? [link]
Nem kapok egy youtube videót ahol asling márkájút raknak fel...
Soha nem csináltam ilyet :U

(#2023) mdraco válasza mdraco (#2022) üzenetére


mdraco
őstag

Csak én gondolom úgy, hogy ez az utasítás nem talál az elemekkel amit kaptam?


Ez a leírás inkább ehhez a videóhoz talál [link]
Hülye vagyok vagy hülye? :F

(#2024) Viktor0610 válasza mdraco (#2023) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egy üvegfóliához minek felrakási útmutató? :D

Letakarítod a kijelzőt, hogy ne legyen rajta porszem és felteszed a fóliát.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2025) mdraco válasza Viktor0610 (#2024) üzenetére


mdraco
őstag

Elb@sztam! :W
Na letakarítottam, feltettem a fóliát... És eltörtem és túl jobbra ment...


Várhatok megint 2 hetet az új fóliára... :(((

(#2026) mdraco válasza mdraco (#2025) üzenetére


mdraco
őstag

Folytatás következik.
Tanulság: miután ráraktam a fóliát, nem lehet igazítani, mint ahogy a videóban láthatjuk. Menu gomboknál ragasztó szerűség van.

[ Szerkesztve ]

(#2027) calamites válasza bunnyhu (#2018) üzenetére


calamites
őstag

MSVII tok vékony, és a matt nem is csúszik.

(#2028) bunnyhu válasza calamites (#2027) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Én annak örülnék, ha a hátlapot le lehetne cserélni egy bármilyen nem csúszósra, és akkor maradna a mérete :) Vgy ha cserlni nem lehet, akkor ráragasztani valamit, amitől csak vastagabb lesz lehelletnyit, de szélesebb nem.

https://divecenter.hu

(#2029) sz.j válasza bunnyhu (#2028) üzenetére


sz.j
nagyúr

Ha annyira zavar hogy a tok miatt szélesebb lesz a telefon, akkor esetleg az is megoldás lehet hogyha levágod a tok szélét és a hátulját valahogy "okosan" (szükség esetén levehetően) felragasztod a telcsire.

Hogy őszinte legyek én nem tenném ezt ...., de Te tudod.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#2030) esox2


esox2
tag

Első benyomások a telefonról alapvetően pozitívak, de a MIUI-val igencsak nehezen barátkozom meg. Több órámba került, míg a lock screenre élőképet tudtam tenni, és nekem hiányzik a gyorstárcsázás is. Ok, ikonról megoldható, de ezt még szoknom kell. Ezeket leszámítva, szerintem rendben lesz a dolog, az EBBG panellel is megbékéltem.

(#2031) ianhoward


ianhoward
tag

Ma hozta a futár az Eustock-tól rendelt telefont. Füles van hozzá (ajándék) :)
Global rom van rajta 8.2.9.0
Kijelzője EBBG. -> Egyáltalán nem érzékelhető semmi különös.
Sokat nyomkodni nem volt időm, de nagyon tetszik első benyomásra.

(#2032) lacentos válasza bunnyhu (#2028) üzenetére


lacentos
aktív tag

Én ilyen tokot vettem : xprotector-szilikon-matte-tok-black-xiaomi-redmi-4x-keszulekhez.
Teljesen méret pontos,nem csúszik szinte észrevehetetlen a készüléken.

[ Szerkesztve ]

(#2033) pbalu


pbalu
aktív tag

Sziasztok, egy érdekes problémában kérnék segítséget, bár félek, hogy nem lesz megoldás...

Volt egy Redmi 3-am, amit sajnos sikeresen eláztattam, nem lett volna gazdaságos a javítása, adta magát hogy 4X-et vegyek. Mint kezdő futó, a Redmi 3-at az utóbbi 4-5 hónapban elég sokat használtam többféle app-al és 2 féle szívritmusmérő mellkaspánttal, működött minddel, kerestem a tuti szoftvert. Amióta 4X van, a bevált (egyébként noname) övet nem tudom párosítani a telóval. Feleségem sima Redmi 4-esét sem. Ma próbáltam egy vadiúj Decathlonos övet, az sem megy (Redmi 3-al ment).

Egész pontosan a jelenség: telefon BT menüje megtalálja ugyan az övet, de nem hajlandó párosodni, végigpróbáltam 6-7 fajta appot, plusz a Redmi 3 esetében beváltakat, még csak nem is látják. Hogy ne mondhassuk, hogy rossz az öv, az egyik APP érdekes módon simán és gyorsan párosodik vele, rögzíteni is lehet stabilan adatokat, reálisak :F A fenti két teló (Redmi 4 és Redmi 4x párosodik BT-on egymással.

Külföldi fórumokon olvastam, hogy Sony autórádióval nem sikerült összeházasítani. Fél napom ráment, szerintem nem kompatibilis a két eszköz, vagy nem százas ennek a típusnak a BT modulja. :O

Van-e bárkinek valami jó tippje? Esetleg root? Másik MIU verzió?

Köszi!

''...Ayrton azt mondta: Látod, nem lehet. Egy folyó van a fal mögött, úgyhogy nem lehet máshova tenni. ...Pontosan ezen a helyen vesztette el az életét.''

(#2034) bunnyhu válasza lacentos (#2032) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Nem sikerült linkesíteni, hol vetted?

https://divecenter.hu

(#2035) bunnyhu válasza sz.j (#2029) üzenetére


bunnyhu
senior tag

A redmi2-nél azt csináltam, hogy a kemény keret repült a szilikonon így megmaradt két csíkot meg levágtam egy sniccerrel :) Így is vastagabb lett a teló, de érezhetően keskenyebb. Még nem tudom a 4X-el mit tegyek, első körben még keresek kevéssé drasztikus megoldásokat.
Most pl. csúszásgátló matricákat nézegetek az ebay-en épp :P

[ Szerkesztve ]

https://divecenter.hu

(#2036) nyikszi válasza pbalu (#2033) üzenetére


nyikszi
őstag

Nekem Sony autórádióm van és simán megy vele. A "párosodással" se volt gondjuk, de remélem nem lesz valami Xiasony gyerek belőle :D

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#2037) gabo89


gabo89
senior tag

Külső program nélkül meglehet oldani, hogy az akkumulátor kapacitását kiírja százalékos formában a felső sávban?

Am napja vettem egy a készüléket. Lumia 620-at váltott. Ég és föld a különbség. Imádom.

indul a sörös aludni

(#2038) sbwolf válasza gabo89 (#2037) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Meg. Nincs nálam a teló, de valami ilyesmit kell keresni. Beállítások > Értesítés és állapotsor.
Ha beírod a beállítások keresőjébe, hogy "akkumulátor". Megmutatja.

(#2039) tusik válasza gabo89 (#2037) üzenetére


tusik
tag

beállitás>értesitések és állapotsor>akkumulátor jelzés stilusa

(#2040) Nkboy


Nkboy
senior tag

Sziasztok!

Ami a Euronics -nál található Redmi, Az ugyanaz mint ami az eustock-nál is van?

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#2041) emerzee válasza Nkboy (#2040) üzenetére


emerzee
aktív tag

Azt nem tudom, hogy az eurostockos milyen, de az euronics-os, az 1 év gari, 3/32 miui global 8.2 stabil 8.2.9.0 mammiea android: 6.0.1 mmb29m. Van magyar nyelv...

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#2042) kokopo


kokopo
aktív tag

Sziasztok
Tud valaki link-et a Redmi 4X-hez egy 7.1.2 droidhoz? Ami van a "en.miui.com"-on nemmukodik
Most 6.0.1 van
Tapasztalatok szerint melyik jobb 6.0.1, 8.2.10, 8.2.9.0, 7.1.2 ?
Favorizalom a sima androidot, annyira nemjon be a MIUI 8-9, de ha a tobbseg raszavaz, akk egye-fene, megszokom
Koszi

[ Szerkesztve ]

(#2043) Departed válasza kokopo (#2042) üzenetére


Departed
őstag

Erre a "nem jön be a MIUI x-y" dologra mindig kiváncsi voltam. Bő egy éve WP-ről váltottam MIUI-ra és semmit sem találok utóbbiban amivel gondom lenne. :N

Szóval akinek gondja van vele, mi az? :R

(#2044) kokopo válasza Departed (#2043) üzenetére


kokopo
aktív tag

Megszoktam az android kezelofeluletet, kenyelmi beallitasokat, MIUI mas (de megszokhato az is)
Te Windows Phone-rol jottel, tokmind1 hogy mit veszel a kezedbe, meg kell szokd azt
Reszemrol marad a kerdes (aksi ido, stabilitas, ...) melyik az ajanlottabb

(#2045) ViTToRe válasza pbalu (#2033) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

Nálam is pontosan ugyanez a helyzet és senki nem tudott rá érdemben válaszolni. A pulzusmérő öv (geonaute ble hrm) tökéletesen működik minden mással, leszámítva a 4X. Látja BT listában, néha csatlakozik de el is dobja a jelet, nem írja ki a pulzust.

[ Szerkesztve ]

(#2046) bunnyhu válasza Departed (#2043) üzenetére


bunnyhu
senior tag

A beállításokban illogikus helyen vannak dolgok. Vagyis nagyjából minden.
A MIUI saját alkalmazásokban macera egy csomó minden beállítása ami stock androidon kézreáll.
Kipakol mindent az asztalra (ez mondjuk orvosolható pl. nova laucher telepítéssel, nálam az első dolog volt).

stb. Én most hirtelen semmit nem tudom felhozni a MIUI mellett. De persze ez egyéni preferencia kérdése.

https://divecenter.hu

(#2047) Departed válasza bunnyhu (#2046) üzenetére


Departed
őstag

Tableten használtam stock android-ot, nekem meg pont tökéletes ahhoz képest hogy MIUI-n minden az asztalon van. Úgyis több képernyőn lapozgatod őket, és a fontosak vannak az elsőkön és a kevésbé fontosak egyre "jobbrább". Így legalább jobban szembetűnnek a feleslegessé váló törölhető app-ok például.

Szóval ez tényleg abszolút egyéni preferencia kérdése, pont azért is mert a brutálnagy MIUI community alapján fejlesztik a rendszert, a soksok egyéni preferencia alapján. :)

(#2048) pbalu válasza ViTToRe (#2045) üzenetére


pbalu
aktív tag

Lehet, hogy az Android 6.0.1 verzió a ludas? Vagy a MIUI :F

''...Ayrton azt mondta: Látod, nem lehet. Egy folyó van a fal mögött, úgyhogy nem lehet máshova tenni. ...Pontosan ezen a helyen vesztette el az életét.''

(#2049) dknight


dknight
tag

A védőfóliával kapcsolatban kérdezném:
- a telefont ipaky tokkal használom, mert valóban csúszós darab, de fóliát nem vettem rá és nem is nagyon szeretnék.
A korábbi telefonjaimon - amik nem üveg előlaposak voltak - az évek során azért összejött pár karc. Aki fólia nélkül használja, annak mik a tapasztalatai, mennyire karcolódik a felület normál (vigyázó) használat mellett (nem szoktam arccal lerakni, kulcs és apró mellé rakni a zsebbe, stb.)?

(#2050) sz.j válasza dknight (#2049) üzenetére


sz.j
nagyúr

Igaz nekem 3S prime-m van, de mivel majdnem ugyanaz a két telcsi gondolom a 4X-nél is hasonló a helyzet.
Kb. 7-8 hónapja használom a 3S Prime-t mindenfajta védelem nélkül (meló közben is zsebben) és eddig nem tapasztaltam rajta karcolást.

Amúgy engem is érdekel, hogy a 4X-nél mi a tapasztalat, mert a fiamnak épp tegnap szállították le ezt a telcsit

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.