Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30001) videki


videki
csendes tag

Sziasztok! A telefonom egyik napról a másikra alig látja a wifit, szinte csak a router közvtlen közelében működik. Gondolom valami antenna probléma lehet, valaki tapasztalt hasonlót?
Ha igen sikerült megoldát találni rá?
Köszönöm a válaszokat.

(#30002) Teaway válasza videki (#30001) üzenetére


Teaway
veterán

Ki kéne próbálni másik helyen/másik routerrel.

Nincs itthon csokid??

(#30003) videki válasza Teaway (#30002) üzenetére


videki
csendes tag

Mindenhol ugyan az, routertől 5-10m-re, ahol eddig hibátlanul látta már nem látja.

(#30004) Teaway válasza videki (#30003) üzenetére


Teaway
veterán

A másik helyet iskolára/munkahelyre/bevásárlóközpontra, stb. értettem. Ha ott oké, akkor a te routered wi-fi jele a problémás.

Nincs itthon csokid??

(#30005) videki


videki
csendes tag

Nem voltam egyértemű, sok helyen próbáltam, és mindenhol (minden routernél) ua.

(#30006) KurtCobain


KurtCobain
őstag

Tegnap este 90%-on repülőmódba raktam a telefont, ma reggel már nem tudtam felébreszteni.
Akkuban 4.2V van, próbáltam lecsatlakoztatni, vissza, testpontot összezárva gépre csatlakoztatni, de halott...

Úgyhogy most vadászhatok egy törött példányt, vagy ha nem találok, akkor eladom alaplap nélkül. Tök jó. :((

Mmm'kay?

(#30007) Oldman2


Oldman2
veterán

Csak úgy megkérdem (hátha), nincs valakinek kölcsönbe egy Thaiföldi szolgáltatós SIM-je?

(#30008) bb71 válasza Oldman2 (#30007) üzenetére


bb71
őstag

Olcsón tudsz venni kint, ha kimész...

(#30009) Oldman2 válasza bb71 (#30008) üzenetére


Oldman2
veterán

És ha nem megyek ki? Olcsóbb kölcsönkérni, mint kimenni.

(#30010) Ledfold


Ledfold
tag

Sziasztok!

Kis segítséget kérnék. Pár napja valami web oldalon lekértem a parkolási övezeteket amit be is rajzolt a google térképen. Namost azóta mindig amikor a térképet indítom felrajzolja a parkolási jeleket és nem látom a térképet. Volt már cache ürítés, telefon újraindítás. Van valami ötletetek hogy ezt hogy lehet eltüntetni?

Ha valamiről úgy érzed rossz, akkor tehetsz semmit vagy valamit. A semmit már próbáltam... S. T. - Alkudj meg ha tudsz, de ha nem tudsz, ne tedd! P. C.

(#30011) beef válasza Ledfold (#30010) üzenetére


beef
őstag

A jobb sarokban a "rétegek" ikon alatt nincs?
Ott lehetne minden extra layert ki/bekapcsolni.

(#30012) Ledfold válasza beef (#30011) üzenetére


Ledfold
tag

Alapértelmezett van bekapcsolva.

Ha valamiről úgy érzed rossz, akkor tehetsz semmit vagy valamit. A semmit már próbáltam... S. T. - Alkudj meg ha tudsz, de ha nem tudsz, ne tedd! P. C.

(#30013) beef válasza Ledfold (#30012) üzenetére


beef
őstag

És alatta a "térkép részletei" részen?

Vagy még a menüben a saját helyek alatti valamelyik sávban?

[ Szerkesztve ]

(#30014) carr


carr
őstag

Van arra megoldás, hogy az alapból lenémított (viber, messenger, stb) ne jelezzen, ha pl épp más alkalmazás épp hangot játszik le? Legyen az pl. yt, reddit, vagy 9gag? Bármi? :)
Vagy csak engem szopat?
Gyári még nem, de cache törlés, adattörlés, újratelepítés megvolt.
Ja, ugyanúgy csörög a messenger, mintha lenne engedélye csörögni, pedig nincs.
Remélem érthetően fogalmazok hajnal 1kor féli álomban :)
Köszönöm

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#30015) Ledfold válasza beef (#30013) üzenetére


Ledfold
tag

Köszi az ötleteket. Közben rátaláltam. A parkolási övezet rátakart a térképre. Erre rányomtam és alul kijöttek a parkolási övezetek részletei és ott volt egy rész amibe be kellett lépni és kikapcsolni a megjelenítést.

Ha valamiről úgy érzed rossz, akkor tehetsz semmit vagy valamit. A semmit már próbáltam... S. T. - Alkudj meg ha tudsz, de ha nem tudsz, ne tedd! P. C.

(#30016) sz.j


sz.j
nagyúr

Szevasztok!

A fiam redmi 4X telcsije bizonytalanul reagál a képernyő megérintésére, van mikor kétszer vagy háromszor is meg kell ismételnie egy-egy szám vagy betű beírását.
Gondolom a képernyőt kell ilyenkor cserélni ... , Tudnátok javasolni Budapesten egy korrekt és megbízható szervizt? (sürgős lenne)

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#30017) SenorGrande válasza sz.j (#30016) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Nem tudok sajnos, de egy szervízes kijelzőcsere ára megközelíti a telefon jelenlegi értékét.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#30018) Mercutio_ válasza sz.j (#30016) üzenetére


Mercutio_
félisten

Egyszerűbb, ha apróról vesztek egy szép állapotú készüléket, talán olcsóbb is mint egy kijelzőcsere.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30019) sz.j válasza Mercutio_ (#30018) üzenetére


sz.j
nagyúr

Srácok köszi a választ!

@ Mercutio
Nem hiszem hogy egyszerűbb és gyorsabb lenne mint a kijelzőcsere, mert mint a linken is látható jelenleg mind vidéken lenne, ráadásul drágább is lenne mint maga a kijelzőcsere.

Amúgy közben a fiam talált egy jónak tűnő szervizt .., remélem nem fog csalódni.

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#30020) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Sziasztok!

Csak nálam hülyült meg teljesen a telefon, mióta frissítettem a Magisket 21.0.-ra?

Google FC, Google play services FC, de folyamatosan. :W
És így a YT nem indul el, YT Music sem, ahogy más egyéb sem. :W

Mit kéne csinálnom? Vissza a régebbit?
Minden bizonnyal azt kéne. Vagy elötte a Recoveryben turkáljak valamit, hátha attól észhez tér? :F

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#30021) RpPRO válasza LyonnaisFan1 (#30020) üzenetére


RpPRO
őstag

Magisket én nem frissítek, ha megy vele szépen a ROM. Volt már hasonló élményem.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#30022) beef válasza LyonnaisFan1 (#30020) üzenetére


beef
őstag

Én csak a Manager-t cseréltem le 8.0.0-ra, de az új GUI az valami káosz lett. Nagyon nem tetszik.

Egyébként igen, próbáld visszarakni a korábbi verziót.

(#30023) carr válasza csferke (#29989) üzenetére


carr
őstag

Nálam a chrome van így megoldva:
Frissítések eltávolítása. alkalmazás bezárása.
Play-en frissítéseket nem kap. sehogy.
Így kussol. az ikon fenn van, de elindítani nem próbáltam. nehogy befrissítse magát.

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#30024) LyonnaisFan1 válasza RpPRO (#30021) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:R

(#30022) beef

:R
Visszament a 20.4, azzal már jobb egy fokkal. Már csak az Eredmények, ami random FC, elötte ilyet sosem csinált.
Valami kis zavar még lehet a gépezetben.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#30025) beef válasza LyonnaisFan1 (#30024) üzenetére


beef
őstag

Az valami "gyári" app vagy áruházból tölthető? Ha utóbbi akkor érdemes az adatait törölni majd eltávolítani és újra letölteni.

(#30026) kano válasza beef (#30025) üzenetére


kano
nagyúr

Utóbbi. De érdekes, hogy akkor nem is kell root.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#30027) siddis válasza LyonnaisFan1 (#30024) üzenetére


siddis
őstag

Frissült pár órája a Magisk Manager

-- Aux armes, citoyens --

(#30028) LyonnaisFan1 válasza siddis (#30027) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:R
Maradok inkább a 20.4.-nél. Azzal végülis tökéletesen megy a V4A és a MyAndroidTools is. (A bluetooth miatt, hogy ha kapcsolódik egy eszközhöz, akkor a wifi sebessége megfelelő legyen.)
A Busybox is megy vele.
Végülis RpPRO kolléga hozzászólásában van az igazság, hogy ami működik azt ne akard frissíteni. :C
Az ""eredmenyek"" is normálisan viselkedik manapság. Amivel volt némi gond.
Inkább maradok egy régebbi Magisk kiadásnál. Lehet a régebbi rom jobban is szereti. Az is lehetetett a gond, hogy a legfrisebb magisk régebbi romon nem működik megfelelően.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#30029) siddis válasza LyonnaisFan1 (#30028) üzenetére


siddis
őstag

Majd ma kipróbálom milyen szűz ROM-ra telepítve, már úgy is kinn van a friss LOS..

-- Aux armes, citoyens --

(#30030) siddis


siddis
őstag

Resurrection Remix 8.6.2 Official

Changelog:
• October security patch
• Compiled With Clang 9.0.3
• Used 4.9.238 Kernel With LTO Enabled
• Updated Some Blobs & Vendor
• Fixed Automatic Shutdown

-- Aux armes, citoyens --

(#30031) mrider


mrider
csendes tag

Véletlenül rányomtam a MIUI 11 frissítésre, letöltötte, de rémlik, hogy valaki írta, hogy ezt le lehet törölni, mielőtt telepítve lenne.
Keresem, de az Istenért se találom ezt a hozzászólást.
Honnan kell kitörölni, hogy ne kelljen telepíteni?
Köszönöm.

(#30032) pcnet válasza mrider (#30031) üzenetére


pcnet
addikt

Ha jól emlékszem, belső tárhely, downloaded_rom mappába teszi. Onnan kell törölni.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#30033) carr


carr
őstag

Skacok! Létezik nem hivatalos, de viszonlyag gyári 8.xx feletti androidot futtatni ezen az eszközön? Céges környezet nyavalyog, hogy 8.0 vagy feletti android kell... :/ :R
Megéri mókolni, vagy hagyjam a faszba? Áttelepítés, vagy valami biztonsági mentéssel megoldható, hogy ott folytassam ahol abbahagytam a MIUI11, 7.1 után?
Köszönöm.

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#30034) bb71 válasza carr (#30033) üzenetére


bb71
őstag

Én 9-es Androidon vagyok Havoc 2.9-es custom ROM-mal, több, mint egy éve. 4-5 nap 4-5 óra, nem sokat használom.

Nekem a 10-es androidú 3.x Havoc mindig sokat evett, igaz, hogy nem format data után telepítettem. Más nem panaszkodott tiszta telepítés után az akku fogyásra.

(#30035) kano válasza carr (#30033) üzenetére


kano
nagyúr

Root engedélyezett? Ha igen, akkor Pixel Experience ROM.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#30036) Ledfold


Ledfold
tag

Sziasztok!
Mostanában észrevettem, hogy lassabb a reakcióideje a telefonnak. Pl vezetés közben ha google térképet használok akkor elég bosszantó. Ezért dobáltam ki régebben az androidos telefonokat. Van valami ötletetek hogy hogy lehetne megoldani hogy rendesen pörögjön a rendszer? Vissza kellene állni valami korábbi rendszerre vagy próbáljak egy gyári visszaállítást?
üdv

Ha valamiről úgy érzed rossz, akkor tehetsz semmit vagy valamit. A semmit már próbáltam... S. T. - Alkudj meg ha tudsz, de ha nem tudsz, ne tedd! P. C.

(#30037) szimi57 válasza carr (#30033) üzenetére


szimi57
őstag

+1 Pixel Experience.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#30038) Repsol600


Repsol600
addikt

Nálam a Pixel rom nem ismeri fel az ujjlenyomat olvasót, mit ronthattam el? :B

(#30039) beef válasza Repsol600 (#30038) üzenetére


beef
őstag

Próbáld meg a beállítások/biztonság/ujjlenyomat-ban törölni a meglévőket, ha van és utána újat felvenni.

(#30040) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ennél a Pixel Expericen romnál van különbség a 10 és a 10 Plus Edition full package-nál?

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#30041) siddis válasza Repsol600 (#30038) üzenetére


siddis
őstag

Lehet hogy újra kell húzni a /persist partíciódat.. Melyik ROM ez pontosan.?

-- Aux armes, citoyens --

(#30042) Repsol600


Repsol600
addikt

Frissen telepítve sem működik. Már a legelején mikor beállítom a képernyőzárat és kéri a lenyomatot ráteszem az ujjam és semmit nem érzékel.

siddis Pixel 10 (Plus edition) 2020/04/19

(#30043) kano válasza Repsol600 (#30042) üzenetére


kano
nagyúr

De a persist partíciód mentését kellene visszaállítani. Vagy az egyik gyári rom fw-jét kellene feltenni.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#30044) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Tegnap felraktam az Android 9 alapú Havocot.

Tetszik, egész gyors, igaz még messze nem lett belakva.
Viszont egy valami nagyon nem akar működni. A Siddis kolléga által beírt mókolás nem nagyon akar működni. :W
Hiába állítottam "offra" a "NearbyMessageServices-t", az internet nem akar meggyorsulni csatlakoztatott BT esetén. Pedig kéne, mert az előző An8 alapon menő RR romon ment rendesen. Hol lehet a bibi? :F

Egy Android 10-es alapú PE rommal is próbáltam a fentebbi mókolást, de ott sem jutottam dűlőre.
Nekem fontos lenne, hogy aktív BT kapcsolat esetén más eszközzel is úgy menjen a wifi, mintha be sem lenne kapcsolva. :R
Az MVK járatain nem szélvészgyors a net, de arra még jó, hogy YT-n lessek ezt azt, persze nem a legkiválóbb minőségben. Ahogy a YT music is valamennyire használható.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#30045) Repsol600 válasza kano (#30043) üzenetére


Repsol600
addikt

Ok, értem, most a jól bevált MIUIHU van fent, de van mentésem Pixelből majd lehet megpróbálom,és utána visszateszem a Miuis persist. :)

(#30046) siddis válasza LyonnaisFan1 (#30044) üzenetére


siddis
őstag

MVK = Magyar Vadászgörény Klub :D Még mindig náluk van a domain.?.?

-- Aux armes, citoyens --

(#30047) siddis válasza Repsol600 (#30045) üzenetére


siddis
őstag

Tudsz leszedni innen-onnan mentett persist.zip-et, ha minden kötél szakad..

-- Aux armes, citoyens --

(#30048) LyonnaisFan1 válasza siddis (#30046) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Elvileg igen. :))

Na visszatérve a kis problemkura, merre kéne elindulni? Azt leszámítva minden megy. Magisk, legújabb Vipera, app eltávolító, stb.
Nálam a Kamera és a MusicFX az első appok, amiket kivágok a romból, mert nem kell.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#30049) carr válasza kano (#30035) üzenetére


carr
őstag

Nem rootolt. :(
Még annyi, hogy azon is működik a mi drop/mi mover? :R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#30050) kano válasza carr (#30049) üzenetére


kano
nagyúr

Ez jó kérdés. Ilyeneket nem használok. :N

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.