Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12701) Black_Raven válasza mpo (#12700) üzenetére


Black_Raven
veterán

Én nem tudom mi van rajta, de harmadik hónapja használom tok és fólia nélkül és hajszálkarc sincs rajta. Tehát nem sima üveg az biztos, főleg hogy naponta 756876-szer suvickolom és semmi. Pár oldalon szerepel hogy ismeretlen tipusú GG, de van benne valami, mert másik teló pár hónap után hajszálkarcos lett a sima üveggel.Vagyis jó ez a kijelző..

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#12702) C0d3r válasza Black_Raven (#12701) üzenetére


C0d3r
addikt

Enyémen 2 hónap leforgása alatt több hajszálkarc is keletkezett, pedig én se kulcscsomóval meg egy marék apróval tartom együtt a zsebemben.
Gondolom olyan ez mint a EBBG vs BOE, melyikre épp milyen minőségű üveg került...

(#12703) orso0355 válasza C0d3r (#12697) üzenetére


orso0355
őstag

Ezt tőle kérdezd :-)
Amúgy (egy életem, egy halálom) én bizony megrendeltem a Trebrona kolléga által linkelt cuccost (azonnal, amikor linkelte 😃)
:DD

[ Szerkesztve ]

(#12704) orso0355 válasza Black_Raven (#12701) üzenetére


orso0355
őstag

Fülbevalók vs akármilyen kijelző = karc 😃

De ha nem lenne, nem védeném én se! Pont annyira vigyázok rá, hogy csupasz füllel fölösleges lenne.

(#12705) zkovacs válasza fgordon (#12690) üzenetére


zkovacs
csendes tag

Nekem BOE kijelző és mégse színes.

(#12706) mpo


mpo
veterán

Van aki tájékoztatja a kedves vevőt:
Noha az xxxx mindent megtesz azért, hogy a konfigurátor adatai naprakészek legyenek, a modellkínálat változásai, beszállító partnereink esetleges nehézségei és az informatikai rendszerek bonyolult működése miatt előfordulhat, hogy bizonyos modellek, színváltozatok nem rendelhetőek. A termékek folyamatos tökéletesítése során az xxxx bármikor, indokolási és kártérítési kötelezettség, illetve előzetes értesítés nélkül megváltoztathatja a műszaki adatokat, felszereltséget, az opciókat és a színeket, valamint a bemutatott felszereléseket és tartozékokat, illetve azoknak árait.

És van aki hülye:
A műszaki jellemzők előzetes értesítés nélküli jogát fenntartjuk!

Ha érted, akkor már elavult.

(#12707) 7om


7om
tag

Az enyém ebbg és ennek folytán nem mindig működik az ujjlenyomat olvasó : [link]

Egyszer ejtettem le 1,5 méter magasról, semmi karc nem keletkezett rajta. Kijelző típus: ili9881c_HD720p_video_Ebbg(orilla)DJN(lass)

[ Szerkesztve ]

(#12708) mpo válasza 7om (#12707) üzenetére


mpo
veterán

Előbb fog a bőröd repedni, mint a kijelző.
Melyik fog jobban fájni?

Ha érted, akkor már elavult.

(#12709) snyper990


snyper990
őstag

Aprópénz és kulcs nem nagyon tudja megkarcolni az üveget, mivel az utóbbi keményebb. Apró por/homokszemek a zsebedben már annál inkább...

[ Szerkesztve ]

(#12710) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Vekony flip tokot tudtok a telora?
Ami tenyleg nem noveli meg extrémen a méretét?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#12711) 7om válasza orso0355 (#12704) üzenetére


7om
tag

Telefon összekarcolás ellen ez is egy opció. :DDD

(#12712) sharp007 válasza fgordon (#12690) üzenetére


sharp007
tag

Én pont az ellenkezőjét olvastam. EBBG multi color LED.

Redmi 4 Prime - 3/32GB - MIUI GS 10.2.2.0 - Android 6.0.1

(#12713) Wesder


Wesder
félisten

Tegnap Note 4-re váltottam. Milyen a MIUI9 rajta? Most látom hogy ez 4X nem Note bocsesz :R

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12714) sharp007 válasza orso0355 (#12703) üzenetére


sharp007
tag

Várom a tesztet.

Redmi 4 Prime - 3/32GB - MIUI GS 10.2.2.0 - Android 6.0.1

(#12715) aelod


aelod
veterán

Na. Cseréltem a SIM kártyát egy újra. Kíváncsi vagyok, hogy megszünteti e a hívás bugokat. :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#12716) mpo válasza aelod (#12715) üzenetére


mpo
veterán

Most két napig tesztelheted.
Ha csak egy feltételt változtatsz egyszerre, könnyebb hibát keresni.

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#12717) tillatrilla válasza kidnou (#12653) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Android verzió:7.1.2 N2G47H és MIUI Global 9.1 Stabil 9.1.1.0 NAMMIEI

Üdv: Attila

(#12718) liskov


liskov
tag

Ha valakit esetleg még érint rajtam kívűl: Megcsinálták 7.12.07-es global developerben, hogy a fingerprintet ne felejtse el újraindítás után a rendszer encrypt-ált telefon esetén.

Aki esetleg custom rom-on van, ha frissíti a firmware-t, szerintem ott is megoldódnak a fingerprintes gondok.

(#12719) BaDorka


BaDorka
újonc

Sziasztok! Kb. 2 hete érkezett meg az új note 4x-em. Viszont a napokban elkezdett kifagyni a galéria. A kamera ma már nem csinál képeket, vagy lehet hogy csinál de sehova nem menti le. A galériából pedig nem enged képet törölni, se közvetlenül, se a fájlkezelőben. :((( Van ötletetek, hogy mi lehet az oka, és hogy lehet ezt orvosolni? Előre is köszi! :)

(#12720) trebrona válasza BaDorka (#12719) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem a telefonod topikjában vagy.

Hogy segítsek is, töröld a galéria és a kamera adatait!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#12721) starr válasza BaDorka (#12719) üzenetére


starr
őstag

A kamerának, a galériának, és a fájlkezelőnek adj meg minden hozzáférést, amit kérnek. Biztonság app, engedélyek.

[ Szerkesztve ]

(#12722) BaDorka válasza starr (#12721) üzenetére


BaDorka
újonc

Megtettem mindent, de továbbra sem jó :/ Azért köszönöm!

(#12723) LyonnaisFan1 válasza beci (#12710) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Aliexpressen talalni, nekem flipes van.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#12724) starr válasza BaDorka (#12722) üzenetére


starr
őstag

Akkor ahogy trebrona kolléga mondja: adatok törlése az appoknál.
Beállítások, telepített alkalmazások, adott appra bökve, adatok törlése.

[ Szerkesztve ]

(#12725) csodavas válasza orso0355 (#12686) üzenetére


csodavas
tag

Hogyne létezne rá sima fólia. Nekem is az van. Ide is beírtam még a múltkor. Azért beteszem megint. Ráadásul nevetségesen olcsó, és tökéletesnek lehet mondani. Plusz pozitívum, hogy matt. Ali link

[ Szerkesztve ]

(#12726) neilszab


neilszab
őstag

Sziasztok, hol lehet beállítani, hogy hívás közben is értesüljek a bejövő hívásokról?

Jelenleg ha telefonálás közben keresnek, akkor se a telefon nem jelezni, se a Vodafone nem küld SMS-t... de béna vagyok és nem találom ezt a beállítást. :B

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#12727) BaDorka válasza starr (#12724) üzenetére


BaDorka
újonc

A kameránál megcsináltam, viszont a galériánál nem engedi ezt az opciót választani. Illetve addig eljutottam, hogy ha a kamera nem az SD kártyára menti a képeket, akkor megcsinálja. Törölni továbbra sem tudok:/

(#12728) grafnet válasza neilszab (#12726) üzenetére


grafnet
veterán

MIUI rendszeren: Kapcsolatok - - Hívások: a bal gombot nyomva tartod, bejön a helyimenü, 3-ik vagy 4-ik pont... amelyik neked tetszik.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#12729) bunnyhu válasza csodavas (#12725) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Azért az, hogy "tökéletes" erősen barokkos túlzás :) Én az ilyen fóliát hajítottam le róla, szerintem csúnya pedig az enyém még csak nem is jött fel mint a tied a széleken.

https://divecenter.hu

(#12730) starr válasza BaDorka (#12727) üzenetére


starr
őstag

Csak az SD kártyán lévő fájlokkal van gond? Lementenék róla mindent, ami fontos, majd leformáznám a telefonnal. Lehet, hogy már a végét járja. Vagy, ha elég a 25 GB tárhely jobban jársz, ha SD kártya nélkül használod.

[ Szerkesztve ]

(#12731) BaDorka válasza starr (#12730) üzenetére


BaDorka
újonc

Eddig úgy tűnik igen. De pl. ha áthelyezem SD-ről a belső tárhelybe, akkor is visszadobálja a törölt képeket. De akkor lehet tényleg úgy járok a legjobban, ha leformázom a kártyát. Köszönöm a tippet!

(#12732) orso0355 válasza 7om (#12711) üzenetére


orso0355
őstag

Maradok a full covernél inkább😃

(#12733) orso0355 válasza sharp007 (#12714) üzenetére


orso0355
őstag

Na, az egy ideig eltart, míg megérkezik, de utána simán ;)

(#12734) orso0355 válasza csodavas (#12725) üzenetére


orso0355
őstag

Megrendelve, tesztelem ezt is (bár nekem fura, hogy a tetején kivágták).
Mivel a full cover cucc se fogja a végtelenségig bírni, nem baj, ha mindenből lesz készleten :DD

(#12735) csodavas válasza bunnyhu (#12729) üzenetére


csodavas
tag

A szélén valami porszem maradt sajnos. Egyértelmű mindenkinek más a jó. Nekem a legjobban ajánlott full cover imak sem jött be. Valahogy az érintést sem úgy érzékelte. Nekem most egyenlőre ez tetszik a legjobban.

(#12736) csodavas válasza orso0355 (#12734) üzenetére


csodavas
tag

Bátran ajánlom! Majd tegyél fel képeket, ha megérkezik és felrakod. :K

(#12737) BaDorka válasza starr (#12730) üzenetére


BaDorka
újonc

Na jó, konkrétan az SD kártyáról se képes letörölni semmit :D leformáztam, de olyan szépen ott volt minden kép,zene a helyén, mintha meg sem próbáltam volna kidobni mindent:D

(#12738) wanted5 válasza csodavas (#12735) üzenetére


wanted5
őstag

a matt meg a clear egyértelmű, de ez a nano mi akar lenni?

(#12739) grafnet válasza BaDorka (#12737) üzenetére


grafnet
veterán

Akkor meghalt a kártya!
Még jó, hogy le tudtad menteni.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#12740) starr válasza BaDorka (#12737) üzenetére


starr
őstag

Én úgy csinálom, hogy összekötöm géppel, kimásolom úgy ahogy van, format, majd vissza. Másolás közben meg kiderül melyik volt sérült.
Ha továbbra is gond lesz, az nem a telefon hibája :)

[ Szerkesztve ]

(#12741) lócitrom válasza grafnet (#12739) üzenetére


lócitrom
őstag

ez a nyílegyenes következtetés hogy jön mégis?
gépen kellene vele szórakozni egyébként, hogy írható-e. ez valami android bug lesz vagy valami jog tényleg nincs bekapcsolva.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#12742) #73029888


#73029888
törölt tag

Mikor lesz új MIUIHU frissités?

(#12743) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Aki Telekom Dominót használ 5gb ajándék internetet kap, csak aktiválni kell a Telekom appban.:)(ha még nincs valakinek)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#12744) BaDorka válasza starr (#12740) üzenetére


BaDorka
újonc

Közben megnéztük, hogy párom SD kártyája működik-e a telefonomban - igen. És az én SD-kártyám működi-e az övében - nem. :D úgyhogy valószínűleg tényleg a kártyámmal van probléma. Köszönöm a segítséget mindenkinek!:)

(#12745) neilszab válasza grafnet (#12728) üzenetére


neilszab
őstag

Köszi szépen... :)

a normál beállítások menüben kerestem, de ezek szerint ott nincs minden összegyűjtve.

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#12746) LyonnaisFan1 válasza Black_Raven (#12743) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Kár, hogy Telenoros vagyok. Igaz ők is adnak az ünnepekre korlátlan hipernetet :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#12747) orso0355 válasza LyonnaisFan1 (#12746) üzenetére


orso0355
őstag

Voda is ad... szóval :U 😃

[ Szerkesztve ]

(#12748) LyonnaisFan1 válasza orso0355 (#12747) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Mondjuk ez alap, hát ki kell posztolni ifacséra a bejglit lájv broadcastinggal :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#12749) grafnet válasza neilszab (#12745) üzenetére


grafnet
veterán

Egészségedre! :-)
Ez speckó beállítás, helyi menüben tudod csak elérni.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#12750) C0d3r válasza orso0355 (#12734) üzenetére


C0d3r
addikt

Jók is az ilyen ajánlások, érdekes látni mikor lecsapnak rá a népek.
Te rendeltél be belőle mindjárt 15 darabot, biztos ami biztos alapon? ;] :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.