Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13351) ubyegon2 válasza #73029888 (#13344) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Köszi, időközben én is valami ilyesmire gondoltam. Nem találom a play-en erre az infót, ha most letöltöm az Xcover3-ra megvéve, azt később letölthetem a 4X-re is?

másik ?
Ha factory reset-et csinálok, utána a mostani MI fiókom kapott azonosító számsorával tudok majd belépni?

Erről a teljes akku lemerítésről eddig csak azt lehetett olvasni, hogy nem jó az akksinak.....imádom ezt a mobilszekciót is nagyon, minden igaz és annak az ellenkezője is. Jó, hogy tök hülye analfabéla vagyok a számtech-hez, de nem csak én vagyok ilyen egyedül!? ;]

(#13352) kidnou

thnx 2x :R

Letöltöttem a nova-t, meglepett, hogy már vágta a kártyám adatait, de közben leesett, hogy a play music-ot is itt fizettem. :-) Írja is a play, hogy installed, de ezt nem kéne valahogy a mobilon is észlelnem? Vagy várjak békésen?

[ Szerkesztve ]

(#13352) kidnou válasza ubyegon2 (#13351) üzenetére


kidnou
senior tag

Fiókhoz van kötve nem telefonhoz

Igen, ugyanaz a belépés

(#13353) ubyegon2 válasza ubyegon2 (#13351) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Lehet, hogy a sima Nova Launcher-t kell leszednem először és csak akkor érvényesül amit kifizettem?

(#13354) PuMbA válasza PuMbA (#13349) üzenetére


PuMbA
titán

Üzenetek sem jók, lefagy. Van itt még dolog...a legjobb a factory reset lenne :)

(#13355) orso0355 válasza ubyegon2 (#13353) üzenetére


orso0355
őstag

Amikor elindítanád a Nova Prime appot, azonnal kéri a sima launchert, oda is dob a play áruházba, ha még nincs meg, és telepíti. Én is megvettem :D :C kösz, hzsolee!

[ Szerkesztve ]

(#13356) grafnet válasza ubyegon2 (#13351) üzenetére


grafnet
veterán

Akku: az, hogy életében 1-2x "túlmeríted" nem lesz harakiri! A kalibrálás miatt muszáj megtennie.
Nála valami nem kerek! Ha ez abba kerül, hogy nem 97%-os lesz az akku, csak 94%: na bumm! Csak térjen észre, s bírja ki neki a 2 napot legalább!
Ezt nem mindenkinek kell megcsinálnia!

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#13357) hzsolee válasza orso0355 (#13355) üzenetére


hzsolee
őstag

Nincs mit.
Egy pillanatra én sem értettem. A lite fenn volt, arra ment a prime. Mondom akkor az ingyenest törlöm, erre eltűnt minden. 😁 Na gyorsan lite vissza...

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#13358) orso0355 válasza hzsolee (#13357) üzenetére


orso0355
őstag

Igen, itt is ez volt, ráadásul nekem azonnal vissza is térítették a vásárlást, így újra meg kellett venni :F :Y :DD

[ Szerkesztve ]

(#13359) hzsolee válasza orso0355 (#13358) üzenetére


hzsolee
őstag

Nem tudom az unread app külön mindenképp szükséges? Önmagában nem tudja?

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#13360) orso0355 válasza hzsolee (#13359) üzenetére


orso0355
őstag

Hát ezek szerint? :F Nem vagyok egy nagy szakember, de nekem nem ment egymás nélkül :D

[ Szerkesztve ]

(#13361) Black_Raven válasza hzsolee (#13359) üzenetére


Black_Raven
veterán

Köszi. Megvetettél velem egy olyan launchert amit még soha nem akartam használni. ;] viszont nem bírtam kihagyni a lehetőséget.:D

@Telda: az már jó verzió, az nem szívja az akksit. Titkositás problémád nem volt/van?

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#13362) Telda válasza Black_Raven (#13361) üzenetére


Telda
addikt

Szerintem nem volt, mert nem tudom mi az :D.

(#13363) hzsolee válasza orso0355 (#13360) üzenetére


hzsolee
őstag

Csak azért mert a prime-ban integrálva van egy "olvasatlanok száma" opció. Valamint még alatta egy unread-es lap. Én egyből rátoltam az unread-et, így már nem emlékszem mi volt az alap.

DarthFader: én köszi, %-ot kapok 😉

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#13364) G@ben


G@ben
addikt

Olvasgattam a topikot, de nagyon elvesztem az infókban. Global rommal, amivel elvileg megkapom a helyi üzletben, mennyire stabil? Olvastam hívásproblémákról, gyors merülésről, stb, de már nem igazán tudom kihámozni, hogy min voltak ezek. Nekem egy olyan rendszer kéne, amivel szépen fut minden, nem jön elő minden furcsaság, hanem működik, ahogy elvárná az ember.
Valószínűleg Android 6-tal lenne elérhető, fogalmam sincs, milyen MIUI-val. Azt ugye jól olvastam, hogy van rá hivatalos Android 7 is? Az is megfelelően működik?

(Elnézést a sok kérdésért, napi szinten nem tudom lekövetni az új hozzászólásokat, nemhogy még a régieket is átolvassam! :) )

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#13365) pvt.peter válasza G@ben (#13364) üzenetére


pvt.peter
őstag

Ha tényleg Global Stable -el kapod akkor kizárt hogy legyen benne mókolás (de ha biztosra akarsz menni, akkor fel flashelsz magadnak egy legutóbbi Global Stable -t).

A legutóbbi Global Stable már 7 -es Android alatt megyen.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#13366) Dr.NX válasza Black_Raven (#13361) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ez a 125 Ft semmi, nézz be az ebay kütyüs topikba, többünknek áll többezer forintja olyan cuccokban, amik igazából nem kellenek, csak akciós volt. :D
Volt srác aki már három szivargyújtós töltőt vett, pedig nincs is kocsija! :C

Egyébként Nova Launchert imádom, nagyon megéri.

Elfogadom a sütiket.

(#13367) orso0355 válasza hzsolee (#13363) üzenetére


orso0355
őstag

:D na a 125 ft-ból jól meg lehet gazdagodni :C

(#13368) G@ben válasza pvt.peter (#13365) üzenetére


G@ben
addikt

Mire kell figyelni, hogy azzal kapjam? Ha jól láttam, akkor matrica mutatja, hogy global, azon belül még valami?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#13369) qge válasza Black_Raven (#13361) üzenetére


qge
aktív tag

Kérj visszatérítést, asszem 48 órán belül lehet.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#13370) hzsolee válasza orso0355 (#13367) üzenetére


hzsolee
őstag

Hát megvették 1 millióan, ha csak egy forintot kapnék utánna durva lenne az év vége 😂

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#13371) lócitrom válasza blackmoto (#13324) üzenetére


lócitrom
őstag

hogy érted, hogy hivatalosan nem támogatja? csak mert elméletben ők támogatják egyedül jelenleg. kártyásoknak még valóban nem tették elérhetővé a 4G hívást.

a többi elképzelés meg közlemény puszta fikció meg marketing.

(#13372) vince
arról nem tudok sokat. de most mint átlag halandó szemszögéből néztem. a lényeg, hogy műszakilag eddig náluk adott csak.

[ Szerkesztve ]

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#13372) vince válasza lócitrom (#13371) üzenetére


vince
őstag

Ha előfizetőjük vagy, de flotta tagja (telemátrix), akkor sem érhető el a 4G hanghívás sajnos.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#13373) Black_Raven válasza qge (#13369) üzenetére


Black_Raven
veterán

Dehogy kérek, majd eladom 1k-ért ha visszament az ára.:D jó lesz az egyszer ha unatkozok..

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#13374) orso0355 válasza hzsolee (#13370) üzenetére


orso0355
őstag

Mondjuk azt nem is néztem, hányan töltötték már le :D így karira nem lenne rossz tényleg :D

[ Szerkesztve ]

(#13375) orso0355 válasza G@ben (#13364) üzenetére


orso0355
őstag

Ahogy láthatod esetleg a hozzászólásokból is, ez a Xiaomi-faktor :D van, akinek minden fasza a global aktuális legfrissebbel (lásd az aláírásom), van, akinek nem. Kb. mindenki másra esküszik, úgyhogy ezt valójában majd neked kell kitapasztalnod. :DD

(#13376) PuMbA válasza PuMbA (#13354) üzenetére


PuMbA
titán

Kellett a gyári visszaállítás, mert nem működött az Üzenetek alkalmazás. Viszont tényleg visszatért MIUI8-cal a jó akksi üzemidő. Már 1 órája pihen a telefon és 1%-ot sem ment le az akksi.

[ Szerkesztve ]

(#13377) Black_Raven válasza G@ben (#13368) üzenetére


Black_Raven
veterán

A topikban olvasottakat, hibákat nem kell komolyan venni. Minden tipusnál vannak gondok. Hidd el sokkal több embernek nincs probléma vele. A kérdésedre a válasz itt a képen(Összefoglaló részlet)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#13378) wanted5


wanted5
őstag

Megjött a cucc, így elsőre egész jó. Bár most nem sok időm van nyomkodni, be se állítottam se google fiókot, se mi fiókot, még csak sim-et sem raktam bele. Viszont azt megnéztem, hogy a kijelző milyen. (mert ugye az a legfontosabb)

EBBG, de igazából teljesen jó. Nyilván ha mellé tennék egy másikat, akkor látnám a különbséget, de ez nem valószínű, hogy meg fog történni. Hidegre állítottam a színhőmérsékletet, ahogy páran javasolták, nem látok benne kivetnivalót.

Lehet rendelek még egy adag matt fóliát is hozzá. $1-t már csak kipróbálásnak is megér. Ez a gyári ami rajta van - tudom, hogy gagyi és rögtön le kéne venni - de jó érzéssel töltött el, hogy nem kell minden 10. másodpercben törölgetni :D

(#13379) Jakuu válasza Black_Raven (#13361) üzenetére


Jakuu
őstag

2 oran belul uninstall instant penzvisszaterites. Amugy meg, legjobb launcher nem penz erte a 125 tallér. Alapbol ez van fent nalam, mert utalom, hogy nincs app drawer.

(#13380) blackmoto válasza lócitrom (#13371) üzenetére


blackmoto
senior tag

Változott az oldal mióta én utoljára olvastam, de azért ott van, hogy a készülékeik listája folyamatosan bővül. Hidd el, ha akarja, akkor csak azokon a telefonokon fog rendesen menni, amelyiken úgy akarják...

(#13381) siddis


siddis
őstag

Nem próbálta már valaki esetleg.?

-- Aux armes, citoyens --

(#13382) starr válasza siddis (#13381) üzenetére


starr
őstag

Köszi, fel is raktam.
Vaku, és a duál kamera nem működik. Néhány kép alapján egész tűrhető beltérben is.

[ Szerkesztve ]

(#13383) siddis válasza starr (#13382) üzenetére


siddis
őstag

Köszi, jelenleg éppen flash-elés közben vagyok, nem tudtam kipróbálni, megy vissza a 11.30-as MIUIHU..

-- Aux armes, citoyens --

(#13384) G@ben válasza Black_Raven (#13377) üzenetére


G@ben
addikt

Rendben, akkor lesz egy global.

Fóliában van olyan, ami teljesen felfekszik, nem marad levegős az oldala, takarja az egészet és nem gyűjti az ujjlenyomatokat? Nem kell üveg, sima fólia is jó.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#13385) qge válasza starr (#13382) üzenetére


qge
aktív tag

Slowmotion, timelapse működik esetleg? Köszi.

(#13386) orso0355 válasza G@ben (#13384) üzenetére


orso0355
őstag

Hát... fenti kereső... :) Rengetegféle volt már, de kb. ez is mindenkinél szinte más, ízlés, tetszés, kijelző, stb. stb. szerint :)

Keresés eredménye a "fólia" szóra.

[ Szerkesztve ]

(#13387) G@ben válasza orso0355 (#13386) üzenetére


G@ben
addikt

Keresővel már kerestem, azért ülök itt fejvakarva. :D
Ha valakinek van erre jó tippje, szóljon nyugodtan! :R

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#13388) starr válasza qge (#13385) üzenetére


starr
őstag

Igen működnek.

(#13389) orso0355 válasza G@ben (#13387) üzenetére


orso0355
őstag

Na pont ezért írjuk általában ezt :D mert nincs olyan, ami mindenkinek beválna! Ezek közt szemezgetünk mi is, én is próbáltam már vagy háromfélét (végül egy full covered tempered glass lett egyelőre), de a fórumtársak is folyamatosan próbálkoznak - kinek mi tetszik. Nincs általános jó megoldás :N

(#13390) lócitrom válasza blackmoto (#13380) üzenetére


lócitrom
őstag

nem tartom kizártnak, de mondjuk ez legjobb esetben is szoftveresen oldható meg. mondjuk öngól lenne.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#13391) bferke


bferke
csendes tag

A TWRP telepítése után a program jelszót kér.Mit írjak be?

(#13392) siddis válasza bferke (#13391) üzenetére


siddis
őstag

>> Cancel

-- Aux armes, citoyens --

(#13393) #73029888 válasza siddis (#13392) üzenetére


#73029888
törölt tag

Utána Wipe menü és format data. (Előtte ments le mindent)

(#13394) bferke válasza #73029888 (#13393) üzenetére


bferke
csendes tag

Köszi! De előtte azt kérdezi, hogy a rendszert olvashatónak hagyom-e?

(#13395) Black_Raven válasza bferke (#13394) üzenetére


Black_Raven
veterán

Add meg a jelszót, utána amit makoj20 fórumtàrs javasolt. Nincs más megoldás ha végleg meg akarsz szabadulni tőle.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#13396) #73029888


#73029888
törölt tag

Valaki erre a problémámra nem tud megoldást? (Nem kapom meg az smst hogy a mi fiók mentse a felhőbe az sms-eket. Fiók kijelentkezés és bejelentkezés volt,készülék ujraindítása is,de a helyzet változatlan)

SIM kártya müködik. (MIUIHU 7.12.14 BETA)

[ Szerkesztve ]

(#13397) G@ben


G@ben
addikt

Na még egy kérdés:
olvastam, hogy az sms-t sem lehet elfektetni a miui miatt. Ez más programoknál is előfordul? Ha én teszek rá helyettük másik sms appot, vagy a sima google naptárat, bármi más programot, akkor azt már engedi forgatni? Írni vízszintesen szeretek.
Kár, hogy nincs eustock raktáron, mert erősen meg szeretném venni. :) Helyi boltban 48-50.000. Viszont jól látom, hogy az eustock egyetlen szervize Pesten van?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#13398) Nkboy válasza G@ben (#13397) üzenetére


Nkboy
senior tag

Az nem program függő, hogy fekszik e, vagy sem? Nálam elforgatja a gyári SMS-t.

[ Szerkesztve ]

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#13399) trebrona válasza #73029888 (#13396) üzenetére


trebrona
nagyúr

Állítsd át angolra a nyelvet, amíg elvégzi az aktiválást!

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13400) G@ben válasza Nkboy (#13398) üzenetére


G@ben
addikt

Nem tudom, mitől függ, olvastam a topikban. De az utólag rátett programokat is forgatja, igaz?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.