Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7151) Imi1981 válasza Luissimo (#7150) üzenetére


Imi1981
veterán

Pedig jól működik. A béta verzió nálam szinte tökéletesen működik. Az külön tetszik, hogy kandenciahelyes a lejátszás. A stabil verziót nem tudtam normális működésre bírni. Ezt nem értem amúgy! Két ugyan olyan tv box és nálad jól működik nálam nem. Legújabb verzió van fent neked a stabilból?

(#7152) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Hetekig jó volt a Chromecast funkció. Tegnap este még egy fél óráig nézegettünk rajta videókat.

Mostanra a Mi ismét eltűnt az átküldési célpontok közül, a több CC maradt.

:F

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#7153) KD6-3.7 válasza MaCS_70 (#7152) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Nem lehet, hogy más WiFi-re csatlakoztatok át vagy mobilnetről próbáljátok?
Használat előtt egy újraindítás a boxnak általában mindent megold.

(#7154) Imi1981


Imi1981
veterán

Ha bekapcsoljátok a fejlesztő beállításokat és azon belül 4-re korlatozzátok a háttérfolyamatok szamát nem lassul be a box.
! Rendszeresen alvó módba rakom és reggel mikor bekapcsolom ugyan olyan gyors! Ha viszont újraíndítjátok a boxot akkor megint be kell állítani mert vissza áll alapra. A fejlesztő beállítások előhívása az android verzión kell az ok gombot nyomogatni míg ki nem írja, hogy fejlesztő vagy. Ugyan úgy mint telefonon. Csak azért írtam le hátha valaki nem tudja.

(#7155) MaCS_70 válasza KD6-3.7 (#7153) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nem, egyértelműen közös hálózaton van, ami a Box esetén ráadásul Ethernet.

Az újraindítás nem segít.

De ezeken már régen túl vagyunk, ez egyértelműen rendszerszintű hiba, amire a fél világ panaszkodik.

Amúgy elér érdekesen értesültem a helyreállásról: egyszer csak bekapcsolódott a tévé a Mi "Beépített Chromecast" képernyőjével, pár percig meg is jelent az átküldés menüben, aztán most ismét hiányzik (a másik aktív, natív CC címezhető).

MaCS

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#7156) Steve1207 válasza MaCS_70 (#7155) üzenetére


Steve1207
veterán

Melyik cc app-ra van frissítve?

.

(#7157) MaCS_70 válasza Steve1207 (#7156) üzenetére


MaCS_70
félisten

1.52, a Te ajánlásod alapján. Pont, mint anno 1.50-nel...

A jelenség nagy valószínűséggel nem a Box oldalán jelentkezik, mivel csak Chrome-ból áll fenn, az androidos eszközök látják a Boxot.

December eleje óta megy ez a játék világszerte... :W

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#7158) reggi


reggi
aktív tag

Sziasztok! Vettem egy ilyen lejátszót , alapjába véve rendben van, egyedül a kép frekvencia váltást nem tudja . Kodiban oké , de netflix sajna ugyan úgy 60Hz-en megy. Ezért kar , nincs valami megoldás erre?

(#7159) Imi1981 válasza reggi (#7158) üzenetére


Imi1981
veterán

Csak a manuális átállítás 24 Hz-re. Én letöltöttem a TVHZ alkalmazást azzal valamennyivel egyszerűbb átállítani. Automatikus megoldást sajnos nem találtam pedig tényleg jó lenne.

(#7160) Tommy-1998


Tommy-1998
tag

Üdv!
Nektek sem működik a chromcast? Már itt baszakodok órák óta vele, néztem a router beállításoktól kezdve mindent, már újra raktam a rendszert is, és azóta se működik:W

(#7161) Viktor0610 válasza Tommy-1998 (#7160) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mi Box 3, nálam OK.

Samsung Galaxy A54

(#7162) Imi1981 válasza Tommy-1998 (#7160) üzenetére


Imi1981
veterán

Mi box s-en tökéletesen működik nálam. Nem régóta van meg de eddig a chromecast-al sosem volt probléma.

(#7163) Tommy-1998 válasza Imi1981 (#7162) üzenetére


Tommy-1998
tag

Akkor modem probléma lehet? Mert nem rég újat kaptam, mert 1gbps netre váltottam azóta nem működik, látja a telefon a boxot, de nem hajlandó csatlakozni, ha youtubot próbálok akkor ki írja hogy ,,hiba történt a következőhöz való csatlakozásakor: MIBOX3" :(((

[ Szerkesztve ]

(#7164) Imi1981 válasza Tommy-1998 (#7163) üzenetére


Imi1981
veterán

Ezt nem tudom. Nekem is gigabites netem van és semmi probléma. Az nem tudom számít e de fix-re állítottam a box IP címét már első használatkor.

(#7165) Tommy-1998 válasza Imi1981 (#7164) üzenetére


Tommy-1998
tag

Azt hogy kell?

(#7166) Imi1981 válasza Tommy-1998 (#7165) üzenetére


Imi1981
veterán

Hálózat beállításoknál.

(#7167) MaCS_70 válasza Tommy-1998 (#7160) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ha rákeresnél, látnád, hogy pont tegnap kétszer is írtam, hogy MEGINT nem jó a Chromecast.

Egész decemberben világszerte gondok voltak, karácsony körül javult a helyzet, most visszatértek a hibák, amelyek a Chrome-ból való elérést érintik.

Nekem tegnap egész nap nem működött, ma megint jó.

Azt is megírtam, hogy ez szinte bizonyosan nem készülékszintű, hanem hálózati hiba.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#7168) Imi1981


Imi1981
veterán

Amúgy az alvó mód az olyan ezen a boxon mint telefonon mikor kikapcsoljuk a kijelzőt? Csak mert nagyon gyorsan felébred és akár a youtube videó lejátszás is folytatódik ilyenkor.

(#7169) achon válasza Tommy-1998 (#7163) üzenetére


achon
aktív tag

Múlt héten segítettem egy ismerősömnek. Hasonló problémája volt.
A routeren a wifi 13-as csatornát osztotta ki. Át állítottam auto módból fix 4-esre (az nem volt hasznalva a környező routerek által) és azzal rendben működött.
Nézd meg, hátha nálad is hasonló a hiba.

A legszebb múzsa a határidô.

(#7170) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Na én azóta sem tudtam rájönni mi okozhatja ezt a minőség romlást! Mindenből a legfrissebb van fent, kodeket nem telepítettem fel semmit utólag, semmihez sem nyúltam. Sz*r az egész. :(

(#7171) reggi válasza KD6-3.7 (#7170) üzenetére


reggi
aktív tag

Csinálj sztem egy gyári alap vissza állítást ....

(#7172) KD6-3.7 válasza reggi (#7171) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Az sem segít.
Kénytelen vagyok a TV gyári lejátszójával filmet nézni, azon tű éles a kép.

[ Szerkesztve ]

(#7173) Imi1981 válasza KD6-3.7 (#7172) üzenetére


Imi1981
veterán

Nekem nincs ilyen vagy full HD tévén nem látszik annyira. Kicsi különbséget látok a coreelec-es lejátszó és a mi box s képminősége között kodin de nem óriási különbséget. Minimálisan jobb a coreelec-es. Emby-ben meg tök jó a minőség mi box s-en is.

(#7174) KD6-3.7 válasza Imi1981 (#7173) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Az Emby az média szerver, Plex szerű cucc igaz? Nem köszönöm.
A minőségi különbség az az, hogy a HBO GO-s streamelt cucc élesebb, szebb, jobb mint amit lejátszom a külső winyorol és mondjuk 2x olyan jó a minősége papíron utóbbinak, mint az agyon tömörített Netlfixes, HBO GO-s anyagnak.
Na ez hogy?
Mondjuk attól, hogy minden héten leírom még nem fog megoldódni, de már mindent kipróbáltam ami az eszembe jutott.

[ Szerkesztve ]

(#7175) Imi1981 válasza KD6-3.7 (#7174) üzenetére


Imi1981
veterán

Hát nálam nincs így. Mondjuk a netflix tényleg szép de azért egy 20 GB-os full HD mkv szebb kodiban játszva (emby kodi addonnal). Nekem nincs hdd rádugva így nem tudom úgy milyen.

(#7176) KD6-3.7 válasza Imi1981 (#7175) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Hát ez az, hogy a full HD-s 20GB-os mkv rosszabb, mint egy streamelt 1080p. :Y
Kodit használnám továbbra is a kadencia helyes lejátszás miatt, de így nem lehet...

(#7177) Imi1981 válasza KD6-3.7 (#7176) üzenetére


Imi1981
veterán

Lehet nem jól fogalmaztam. A 20 GB-os full HD mkv szebb mint a hbo go és a netflix! Mondjuk a netflix az már majdnem olyan szép némelyik film rajta de azért nem. Az emby android tv alkalmazás is tud kandenciahelyes lejátszást csak ezt egyszer meg kell venni sajnos (1690 Ft) . Én megvettem mert emby szerver van a pc-men és nagyon sokat használom.

(#7178) Jakesz válasza KD6-3.7 (#7176) üzenetére


Jakesz
őstag

Nemrég többen írták és én is tapasztaltam, hogy a KODI újabban sokat romlott képminőség terén. Más lejátszóval is ilyen a kép?

(#7179) KD6-3.7 válasza Jakesz (#7178) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Más lejátszóval is ilyen a kép. :K
MX Player-ben néha-neha megy a szoftveres dekódolassal 1-2 gyengébb minőségű mkv (ami így is nagyon jó minőségűnek számít) VLC az katasztrófa mert alig akar lejátszani valamit.

[ Szerkesztve ]

(#7180) Imi1981 válasza KD6-3.7 (#7179) üzenetére


Imi1981
veterán

Az Emby-ben egyértelműen szebb a kép mint kodiban ! Látom!Nincs az a enyhe mosás mint kodiban. Viszont coreelec jobb ennél is mert sötét jelenetekben nincs utánhúzás ami mi boxon s-en azért előfordul . Más lejátszót nem próbáltam.

(#7181) Jakesz válasza KD6-3.7 (#7179) üzenetére


Jakesz
őstag

MX Player nálam tökéletesen játszik le, minőségtől függetlenül.
Mivel a box újratelepítés nem oldotta meg a problémát, illetve elmondásod alapján a tv gyári lejátszójával jó a képminőség, ezért valami hardveres gebaszra tudok gondolni, amin a garanciáztatás segíthet.

(#7182) Imi1981 válasza KD6-3.7 (#7179) üzenetére


Imi1981
veterán

Amúgy óriási különbség van? Vagy nem olyan nagy de azért zavar? 4k tévéd van és nagy? Mert gondolom azon jobban észrevenni ilyeneket mint nálam 48 colos full HD tévén.

(#7183) KD6-3.7 válasza Imi1981 (#7182) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Óriási!
Utanhúzásos mozgás közben és mintha olajfestmény lenne a kép. Még egy felskálázott - normálisan lejátszott - 720p is jobban néz ki!
HDMI kábelt is cseréltem, bemenetet is váltottam. A TV beállításainál minden rendben.

[ Szerkesztve ]

(#7184) Imi1981 válasza KD6-3.7 (#7183) üzenetére


Imi1981
veterán

Nálam is jelen van ez a utánhúzás sötét jelenetekben de nem venni észre annyira. De mint írtam minél nagyobb képernyő és minél nagyobb felbontású annál jobban kijönnek ezek a hibák. Neked egy coreelec-es tv box kéne egy x96 max plus coreelec-el és megoldódna a problémád.
De ha ez korábban nem volt jelen mi box s-en akkor viszont engem is zavar mert miért lett?

(#7185) KD6-3.7 válasza Imi1981 (#7184) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Megvettem tavaly év végén és örültem, hogy gyönyörűen viszi a fullHD-t, 4k HDR-t. Ment is az újra nézés, sok-sok remuxot (érintetlen képű filmanyagot) megnéztem hiba nélkül. Aztán karácsony után vettem észre - addig 2 hétig nem voltam itthon, nem néztem a boxot - hogy undorító lett a minőség valamiért.

(#7186) Imi1981 válasza KD6-3.7 (#7185) üzenetére


Imi1981
veterán

Én is észrevettem az utánhúzást de csak sötét jeleneteknél. Nálam nem vészes amúgy de azért látom a különbséget a másik lejátszóhoz képest. Nekem ilyen amióta megvan de csak kB 1 hete van meg. De ha nem volt frissítve neked akkor mitől lehet?

(#7187) KD6-3.7 válasza Imi1981 (#7186) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Hát up to date a rendszer, ezek szerint elcsesztek valamit.

(#7188) Imi1981 válasza KD6-3.7 (#7187) üzenetére


Imi1981
veterán

Nálam még szerencse hogy nem tűnik fel annyira csak ha hasonlítom a másik lejátszóhoz. De akkor is alig látszik különbség. Azt tudom, hogy nem rakom fel a legújabb frissítést pedig ajánlja mikor újraindítom a boxot. Jó ez így ahogy van :) . Én úgy összességében elégedett vagyok vele.

(#7189) Jakesz


Jakesz
őstag

Lekopogom, hogy nálam most tökéletes a box. Másfél hete pont én indítottam el a témát a rossz képminőség és a sötét részeknél való utánhúzást illetően, de a tippek alapján ezt teljesen sikerült orvosolnom. Kodi ment a levesbe és felraktam az MX Playert. A beállításaiban a hardver dekódolást ki kellett kapcsolni, a szoftver dekódolást pedig be. A lejátszó hátránya, hogy nem alkalmazkodik automatikusan a médiatartalom képfrissítéséhez. Ezért leszedtem a TVHZ nevű appot, amivel a főmenüben pillanatok alatt tudok váltani a hz-ek között. Mindezzel együtt így már tökéletes nekem a kép.

(#7190) KD6-3.7 válasza Jakesz (#7189) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Oké és mond, mit néztél így meg?
Nálam pl a Servant 2160p-ben HDR-el rommá akadozik. Van itt 1080p és szintén röcög a kép, meg-meg akad. Nézhetetlen. Amúgy sehol sincs erőltetve, hogy HW legyen a dekódolás, egyszerűen béna az egész és automatikusan indítja ebben mivel az SW dekódolás nem működik hiba mentesen. Ennek az lesz az eredménye, hogy lebutitja a minőséget. Kodi, MX Player egyre megy.

(#7191) Imi1981 válasza KD6-3.7 (#7190) üzenetére


Imi1981
veterán

Ha például kodiban csak a media codec secure (vagy mi a franc) kapcsolom ki akkor egész jól mennek az 1080p anyagok és jobb a kép. Azért ritkán meg akad egyszer és engem már ennyi is zavar úgyhogy vissza kapcsoltam. De mint írtam nálam egyáltalán nem vészes a helyzet és alig észrevehető a különbség más tv-boxhoz(vagy tv belső lejátszójához) képest. Most szerencsém van, hogy csak full HD a tévém 😁 .
Ha annyira rossz lenne mint nálad én is ki lennék akadva az biztos. Kár hogy nem lehet custom romot rárakni amin például ez javítva lenne.

(#7192) Steve1207 válasza KD6-3.7 (#7190) üzenetére


Steve1207
veterán

Nem lámának nézlek egyáltalán, de fussunk már még egy kört, mert így tényleg nem jutunk előre, aztán max gariztasd.

A kijelző hibát ugyebár kizártuk mára kb.

Box gyári visszaállítás, US régió induláskor pl (én nem is tudom mit választottam ki az elején, de ilyesmit szoktam UK, US nagy ritkán DE), minden egyéb kütyü lecsatlakoztat róla (ha van hdd vagy lan adapter akkor az is, simán előfordulhat, hogy nem bír annyi eszközt), google account simán hozzáad, de ne rakjon fel semmit a store-ból pluszba, mert képes a fiókba visszatelepíteni a korábbi alkalmazásokat. Csak a gyári box alkalmazásokat frissítsd és egy Kodi fel a store-ból (mindenféle addon nélkül).
Wifi 5ghz-re állítva, (szerintem az auto csatornaválasztást se muszáj csesztetni, bár kb nekem nincs bajom a 13-as csatornával).

Film teszt:
- egy mxplayer store-ból és akkor hálózat és smb nélkül is pendriveról ellenőrizd a lejátszást, ne a jelenlegi hdd-ről.
- ha nem jó akkor még egy store-ból Kodi, mindenféle addon nélkül és SMB-vel nézd meg pc-ről, hogy mit produkál, ha jól emlékszem a streaming Netflix és egyéb dolgok jól mentek. Ha laptop, akkor pedig legalább ac-s a wifi legyen.

Tesztnél pendrive-ot a boxban formázd, többféle release sample-jét nézd meg, nem kell órákig másolgatni, de vegyesen, legyen sima 720p-től 4k-ig tartalom különböző forrásokból és fájlformátumokból.

Ez a hardveres, szoftveres állítgatás pedig fölösleges, ha már ilyennel kell szöszölni akkor valami nem kerek. Szoftveresen amúgy is fölösleges maxon járatni a boxot, hogy erőből csinálja, mert csak kb melegedni fog, de nem fog mindennel megbirkózni.

Igaz Xiaomi cuccoknál bármi megeshet :D, de valahogy hihetetlennek tartom, hogy kimondottan a hw encoding elszáll és minden ezzel kapcsolatos rossz külső lejátszáskor, de pl a netflixtől kezdve minden príma, pedig ott is azt használja. Ha kizárjuk, hogy az adott xy release-ek jók (márpedig elméletileg azokkal nem szokott gond lenni és a box amúgy megy hw-ben más alkalmazásokban akkor az USB, HDD és hálózat köré osztanám a hibakeresést vagy simán gariztatnám.

.

(#7193) KD6-3.7 válasza Steve1207 (#7192) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Mi bajod van a winyommal? TV beépített lejátszója viszi az 1080p-t simán, hiba nélkül rendes minőségben.
Ez a hálózati megosztás dolog itt nem működik, céges gép van kevés a belső tárhely mivel cloudba mentés van állandóan. Szóval ezt a hálózati dolgot elengedném. Láma is vagyok hozzá, hogy a Kodiban ilyeneket beállítsak. Nem hiszem el, hogy ekkora felhajtás kell ahhoz, hogy a filmek normális minőségben menjenek. Úgy csináltam amúgy, ahogyan irtad az újratelepítést. Több féle release ki lett próbálva, mind rosszul néz ki. MX Player szépen viszi a 2160p HDR filmet. FHD az nem megy neki.
Ezzel meg gariztatni hát érdekes lesz! Mit mondjak? Szarul mennek a virágbolti filmek?

[ Szerkesztve ]

(#7194) Steve1207 válasza KD6-3.7 (#7193) üzenetére


Steve1207
veterán

Nekem nincs bajom vele, de így ki lehetne legalább szűrni, hogy a frissítés hatással van pl az usb lejátszásra és lehetne jelenteni a hibát vagy valami. Valamerre el kellene indulni és összevetni, hogy minél produkálja és minél nem. Azt hiába jelentjük, hogy eddig jó volt meg a tv-n megy.

Csak ez alapján technikailag mindig ugyanúgy volt próbálva, így nem sok mindent lehet következtetni, ha nincs alternatív teszt. A hibajelentés meg végképp esélytelen, pedig lehetne jelenteni a béta csoportban vagy akár az alkalmazásoknál is, mert lehet hamarabb keresik fel ők is vele xiao-t, hogy "ejnye elrontottátok a frissítést és sokaknál hiba van".

Gari: telefonos mp4-ek, családi felvételek stb 1080p, 4k, ott is hw encodingot használ. Simán cserélhetik, bevizsgálhatják, de kb hasonlóan néznék meg (illetve 1000-ből 1, de benne lehet a hardver hiba is, de így ezt se tudjuk).

Szerk.: előbányásztam a fiókból egy ősrégi pendrive-ot, mindjárt megnézem pár 4k-s sample-el, hogy mit csinál vele usb-n.

[ Szerkesztve ]

.

(#7195) Jakesz válasza KD6-3.7 (#7190) üzenetére


Jakesz
őstag

Sok mindent néztem az 1 gigás 480p-s filmektől kezdve a 30 gigás full hd remuxig, minden jó volt.
Viszont a reggeli sztorimban közben lett egy elég érdekes csavar, már ami a dekódolást illeti. Eddig csak a szoftver dekódolás működött, hardveren akadtak a filmek ezerrel. Mivel nagyon bejött ez az MX Player, ezért úgy döntöttem, hogy telefonon is ezt használom médialejátszónak, ezért megvettem a Pro verziót, hogy ne legyenek reklámok. Mi Boxról letöröltem a free verziót és felraktam a Prot. Alapértelmezetten a hardver dekódolást állítja be, és láss csodát, akadásmentes mindent. Na most ennek a magyarázatára is kíváncsi lennék. Pedig utána is néztem, hogy a Pro verzió csak a reklámmentességben tér el a free-től, de hogy ezt is mi folyásolta be, hogy az eddigi rossz hardver dekódolás most ettől megjavult, én nem értem. Az biztos, hogy egy kaland ezt a Mi Boxot használni :D

(#7196) KD6-3.7 válasza Steve1207 (#7194) üzenetére


KD6-3.7
őstag

A belső tárhelyre rakott anyag is ultra fosul néz ki! Azt most kipróbáltam.

(#7197) Steve1207 válasza KD6-3.7 (#7196) üzenetére


Steve1207
veterán

Na megnéztem, sima usb2-es noname promo pendrive, szóval nem egy sebességbajnok a 20/5-ös írás/olvasásával :D NTFS-re formáztam, x264 1080p mp4, mkv, x265 2160p (hdr) mp4, mkv és yt-ról letöltött sima 1080p mp4 és 4k forrás mkv fájl, valamint egy xbox-os sima mp4 1080p játékfelvétel. Mind a Kodi-ban és mind az MX-ben gond nélkül, ugyanolyan a képminőség, minden éles, tiszta.
Nálam fent van minden frissítés.

Viszont kipróbáltam egy usb hub közbeiktatásával. Semmi csicsa, egy 4 portos usb 2.0-s, azzal már a lejátszás döcögött, akadt egyből, pedig nem igazán kell semmit se tennie. Mellé dugtam egy egér adaptert, az egér zökkenésmentesen ment, de a film akadt mx-ben.

Ha a belsőn is rosszul megy közben rá van csatlakoztatva a rack? Válaszd le, húzd ki és nézd meg úgy esetleg. Már nagyon kockaság és sarkalatos dolog, de még lehet xy usb vezérlő támogatás nem működik pl jól a frissítéssel és az MX vagy Kodi ugye beolvassa a tárhelyet és ez okozhat akadást, mint nálam a béna hub-bal, de egy netflix nem fog akadni, mert nem kezd el tárhelyekkel szöszölni.

@azbest esetleg ezen a vonalon még tudna esetleg véleményt mondani lehetséges-e ilyen.

[ Szerkesztve ]

.

(#7198) Steve1207 válasza Steve1207 (#7197) üzenetére


Steve1207
veterán

Már kifogytam a szerkesztési időből: Igaz ez nem magyarázza, hogy béna a képminőség... akkor megint zsákutca.

.

(#7199) KD6-3.7 válasza Steve1207 (#7197) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Kihúztam. Egy 160MB-os x264-es sample videó MX Player-ben mosott, utanhúzásos a kép. Belső tárhely. Külső tárhelyen ugyan ez. Még mindig ugyan az. Érdekes, hogy a WandaVision 1-2 gond nélkül lement 2160p HDR-ben. Az valami webrip. MX Player-ben hardveres dekódolassal. Kodi már a HDR-t sem bírja kezelni, tavaly még mindent abban néztem hiba nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#7200) KD6-3.7 válasza KD6-3.7 (#7199) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Közben nyomtam egy full wipe-ot a recoveryből, első dolog, hogy ment fel a Kodi és próba. Ugyan olyan rossz.
Keresek más TV okositót.
Kösz mindenkinek a türelmet, segítséget! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.