Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#891) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Érdekesen működik ezen a bigyón az ébresztő. Tegnap az volt a gond, hogy egy idő után (kb 10 mp szerintem) eltűnik az ébresztés "párbeszéd ablaka", hogy mit akarsz csinálni. Mire felemeltem volna a kezem hogy kiválasszam a szundit, addigra már csak a számlapot láttam. Kicsit be is aludtam, ezért szoktam használni a Szundit, mert elsőre nem biztos, hogy felébredek rendesen. Na mondom keine panic, akkor beállítok egy másik időpontot 10 perccel későbbre és akkor tuti jó lesz. Ja...ma is bealudtam picit, még pedig azért, mert a második ébresztés nemes egyszerűséggel nem ébresztett. Vagyis ébresztett, 10 perccel később, mintha rányomtam volna a Szundit, de ugye nem nyomtam rá, mert nem ébresztett. Azt sem értem egyébként, hogy miért tűnik el a párbeszéd ablak ébresztésnél, vagy miért nem rezeg addig, amíg nem bökök rá valamire. Értem én, hogy aktivitásmérő a kicsike és motivál a mozgásra meg minden, de az ébredési procedúrámat ne akarja már rendszabályozni. :D Lassan kiderül, hogy a lelkemet akarja. :Y :D

Sic Parvis Magna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.