Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) Fuvaros válasza KaitouP (#1750) üzenetére


Fuvaros
senior tag

folyamatosan méri, de nem másodpercenként, hiszen átlagot kell csinálni pár impulzusból ...

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#1752) KaitouP válasza Fuvaros (#1751) üzenetére


KaitouP
veterán

Rendben, köszönöm! :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1753) kalanchoe válasza KaitouP (#1750) üzenetére


kalanchoe
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#1754) BazsiBazsi válasza KaitouP (#1748) üzenetére


BazsiBazsi
aktív tag

Mindenképp tegyetek egy próbát. Ismerősnek lötyög a kezén legkisebb lukon is, szóval alapesetben a folyamatos HR figyelés nem lenne túl pontos.

(#1755) Lordus


Lordus
senior tag

Magassag meres problemahoz:
1 hete emlitettem, hogy bringazas kozben mindent szepen mert, kiveve a magassagot.
Ma gyalogturan ugyan ezt produkalta.

Erdekesseg: a kezdopontnal JOL bemeri a magassagot, es ugy veszi, mintha vegig azon a magassagon bringaznek/turaznek.

1 hete 175m volt, most meg 335m vegig...
tehat ez tuti szoftveres hiba lesz, hiszen csak az elso masodpercben jegyzi be a magassagot, majd nem foglalkozik vele.
javithatnak...

[ Szerkesztve ]

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#1757) Fuvaros


Fuvaros
senior tag

a Mi Fit mitől fogyasztott ilyen sok akkut? Alapból ennyit fogyaszt vagy csak edzés indításakor ?

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#1758) adamhun94


adamhun94
tag

Sziasztok, karácsonyra szeretnék ajándékba adni egy ilyen karkötőt. A fő célja az lenne, hogy hangos munka (fúrás, stb) közben érezni lehessen a rezgést, vagy legalább könnyedén leolvasható legyen a kijelzőről, hogy van nem fogadott hívás. Ezzel kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy ha a telefon le van rakva, milyen távolra ér el a jel? A nem fogadott hívást mutatja ugye?

xiaomi.hu-ról rendelném majd meg, mert alig tűnt drágábbnak, mintha Kínából jönne. Viszont én valahol azt láttam kiírva (most épp nem találom), hogy ők EU változatot adnak, ami miben másabb mint a Global?

Köszi előre is a választ!

(#1759) kelly416 válasza adamhun94 (#1758) üzenetére


kelly416
veterán

Egyrészről én megnézném a Lurdy-s bolt honlapját, mert ők biztos itthoni garival adják.

A bluetooth bluetooth marad akar karkötő, akár füles vagy hangszóró vagy akármi. Próbáld ki egy bluetooth akármivel, és kb. ugyanazt a hatótávot várhatod el a karkötőtől is. Nekem van amikor 3m-t sem éri el (méter vastag vályog fal közbeiktatásával ;] ), de udvaron meg egyéb szolídabb helyeken 7-10 méter körül érzékel.

A hivatalos mifit app asszem nem mutatja a nem fogadott hívásokat, de például a mibandage app (ami önállóan működik mifit és kínai fiók nélkül, csak épp nem a hivatalos app) tudja ezt.

(#1760) VMatteo


VMatteo
őstag

Sziasztok!

Bluetooth 4.0 a követelmény a karkötőhöz? Konzolvilágos vásárlásról van valakinek tapasztalata?

Tisztelet a Gépésznek!

(#1761) Silentfrog válasza VMatteo (#1760) üzenetére


Silentfrog
veterán

Többször vásároltam ott, minden rendben volt. Viszont nekem sosem küldtek semmilyen értesítőt csak egyszer ideért a csomag.

(#1762) synar


synar
őstag

Egy Band 4 koppintás
Vajon mennyire lehet potnos a vérnyomás mérésben? Sejtem a választ. :(

[ Szerkesztve ]

(#1763) VMatteo válasza synar (#1762) üzenetére


VMatteo
őstag

Alapból tudja kezelni az ékezetes betűket a karkötő, vagy kell rá nyelvi csomag mint anno a bipre?

Tisztelet a Gépésznek!

(#1764) konzumpro válasza VMatteo (#1763) üzenetére


konzumpro
senior tag

Lengyel nyelven megjönnek az ékezetek és van rá magyarítás, az összefoglalásban van leírva a FORRÁS linkre kattintva a gdrive-ról letölthető a legutóbbi - nekem csak nehezen ment fel a 10.0.7.02 fw, kellett hozzá egy beta Mi Band Notify 8.13.1, viszont azóta csak azt használom miután sikerült kinyerni az API key-t egy módosított Mi Fit-tel. Szóval kicsit macerás, de magyar, kivéve a "szinkronizálás" meg egyéb rendszerüzenetet.

(#1765) VMatteo válasza konzumpro (#1764) üzenetére


VMatteo
őstag

Megmondom őszintén nem látom az összefoglalót, ez az új felület eléggé átláthatatlan még :D

Tisztelet a Gépésznek!

(#1766) konzumpro válasza VMatteo (#1765) üzenetére


konzumpro
senior tag

Bocsi, én rontottam el, másik topik összefoglalójában van... :B
https://mobilarena.hu/tema/xiaomi_mi_band_4/hsz_1-50.html

(#1767) chatran


chatran
őstag

Frissült az app és jött új fw is. Az app-ba bekerült egy rezgések menüpont, ahol már a Band keresés rezgését is testre lehet szabni.
A karkötőn pedig a More/Settingsben beállítható, hogy mennyi idő után kapcsoljon ki a kijelző.

[ Szerkesztve ]

(#1768) vilmose33 válasza chatran (#1767) üzenetére


vilmose33
őstag

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#1769) kelly416


kelly416
veterán

Nem figyeltem, pontosan mikor kezdődött, de ma észre vettem, hogy nem jelez a karkötő hívást és értesítést sem. Mibandage appal használom, a teszt értesítést sem jelezte, de ha pl. az újrakapcsolódási beállításokban tesztelem a rezgést, azt jelzi, rezeg is. Kapcsolat van, lépést számolja, reboot volt, bluetooth ki és bekapcs volt, értesítés nincs. Nyomtam egy factory-t, erre a mibandage kiírja, hogy párosítva van, meg is érkeznek az értesítések karkötőre a hívásról is. Csak ha megnyomom a karkötő gombját, csak a "pair first" felirat hajlandó megjelenni. Na erre varrjatok gombot. :DDD
Szerintem kezdem a kályhától újra.

(#1770) SyMbioTe válasza kelly416 (#1769) üzenetére

Nekem úgy egy hete ugyanez volt. Se hívás, se semmi értesítés nem jött át a bandre. Pontosabban van amelyik átjött, de csak akkor láttam, ha bementem a Notitifications menübe.
Mifit párosítás törlése, utána Mi Fit app törlés és újratelepítés oldotta meg nálam ezt.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#1771) DaDa válasza SyMbioTe (#1770) üzenetére


DaDa
senior tag

Bár valószínű nem ez történt de nem volt véletlen DND módban a program(autó mode) vagy a telefon? Volt már több hasonló esetre példa, ahol ez volt a gond.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#1772) SyMbioTe válasza DaDa (#1771) üzenetére

Nem azt is néztem. Se telefonon, se banden nem használom a DND módot.
Végigböngésztem a Mi Fit-et, de minden jól volt beállítva.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#1773) miauut


miauut
tag

Na, a mai napon megdöglött a Band. Megszakadt a kapcsolat, utána az istennek sem volt hajlandó újra kapcsolódni. Mi-Fit töröl, telefon újraindul, de csak a Pair First felirat van. Mi-Fitben csak a band keresése megy, és kis idő múlva közli, hogy nem tud kapcsolódni.
Megy garanciába.

Nokia7710>HtcUniversal>HtcKaiser>Samsungi900>Htcx7510>SExperiax10>Galaxy Note>PF2>Honor6>Honor9>Honor 20>Xiaomi 11 Note

(#1774) net91 válasza miauut (#1773) üzenetére


net91
senior tag

Nálam sem akart csatlakozni, amit egy reboot megoldott.

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#1775) kelly416


kelly416
veterán

Jaja, ugyanez. Teljes törlés, MiFit (mókolt a MiBandage-hez) install, újra párosítás segített végül.

(#1776) kelly416 válasza miauut (#1773) üzenetére


kelly416
veterán

Én első csatlakozáskor jártam úgy, hogy nem akart csatlakozni, próbáld meg több alkalommal, nekem kb. 10x nem sikerült, miután egyszer jó lett. Azóta mai napig tökéletes volt, most is megeshet, hogy a telefon frissítése kavart bele a dologba, és újrapárosítás után minden rendben volt. Egy kis próbálkozást megér szerintem az, hogy ne kelljen veszkődni a garanciáztatással feleslegesen. Mármint az idődet ne pazarold ügyfélszolgálatokra.

(#1777) miauut válasza kelly416 (#1776) üzenetére


miauut
tag

Hát próbálkoztam már többször is. Eredménytelenül. Jön érte a futár, és viszi javítani, vagy csere.

Nokia7710>HtcUniversal>HtcKaiser>Samsungi900>Htcx7510>SExperiax10>Galaxy Note>PF2>Honor6>Honor9>Honor 20>Xiaomi 11 Note

(#1778) net91


net91
senior tag

Nálatok jól működik az alvásfigyelés?
Este, ha nézem a tv-ét, azt is alvásnak minősíti. (tényleg nem aludtam el a filmen :N )
Éjszaka, ha kimegyek a mosdóba, teszek 20-25 lépést nem érzékeli. Szerinte folyamatosan aludtam egész éjszaka.

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#1779) konzumpro válasza net91 (#1778) üzenetére


konzumpro
senior tag

A Notify & Fitness for Mi Band nekem bevált, nem használok hozzá Mi Fit-et, kellett hozzá egy törött verzió ami kinyeri az auth key-t. Lehet váltogatni az alvás elemző algoritmusok közül, újraszámoltatni adatokat, alvajárás detektor is van benne, amit még nem próbáltam.

(#1780) Lordus válasza net91 (#1778) üzenetére


Lordus
senior tag

mi fittel nálam is katasztrófa volt, 3 óra ébrenlétet (laptopozás, játék a telefonnal, ilyesmik) simán alvásnak vett.
De korábban valaki más is javasolt hozzá másik appot, amivel sokkal jobb az alvásfigyelése! keress vissza "alvás" és hasonlóra, biztos megtalálod a hozzászólásom és az azt követő választ!

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#1781) net91 válasza konzumpro (#1779) üzenetére


net91
senior tag

Mi Fit lecsatlakozás,
Notify & Fitness for Mi Band letöltés, telepítés,
Notify & Fitness for Mi Band csatlakoztatása,
Ennyi?

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#1782) konzumpro válasza net91 (#1781) üzenetére


konzumpro
senior tag

Nem, kell még vadászni hozzá egy olyan Mi Fit-et is, ami telepítés és csatlakozás után lementi az auth key-t egy könyvtárba, onnan kiolvassa egyébként a NFMB. Emiatt elveszhetnek a régi adatok. De ha Mi Fit mellé telepíted és megy a szinkron, lehet backupot csinálni.

https://www.freemyband.com/2019/08/mi-band-4-auth-key.html?m=1

A megbuherált Mi Fit viszont nem lép be Goole fiókba, emailes reg kell hozzá, újabb adatvesztési, folytonossági hiba lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#1783) net91 válasza konzumpro (#1782) üzenetére


net91
senior tag

Köszönöm a segítséget.
Telepítettem a Mi Fit mellé, egyelőre úgy tűnik fut mellette.

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#1784) blue_23 válasza net91 (#1783) üzenetére


blue_23
senior tag

Sziasztok!
Szerintetek hol érdemes MI band 4 vagy Honor Band 4 vásárolni?
Szempontok: jó ár, problémamentes garancia, ügyintézés?
Előre is köszönöm!

Asus G531 Scar III, 240 Hz, i7-9750H, RTX2060

(#1785) Stospam


Stospam
tag

Megjött a Play-es Mi Fit frissítés V4.0.11 és a Band is frissült V1.0.6.24-re melyben ott a kijelzőidő állítási lehetőség. Más különbséget nem találtam.
(Ha azt nem számítjuk, hogy megint pipálta a "Felhasználói Élmény Program"-hoz történő csatlakozásomat, melyet természetesen nem kértem soha, Mi Fit / Profil / Beállítások / Névjegy)

[ Szerkesztve ]

(#1786) Stospam


Stospam
tag

@lócitrom: ránéznél kérlek, mert a magyarítás elmúlt, és a megosztásodnál nincs V1.0.6.24-hez tartozó RES.

(#1787) Lordus


Lordus
senior tag

Megőrült a magyar nyelvem...
help please!

Egyszercsak átváltott angolra (kb. 1 hónap után)
Na, akkor felraktam újra a notify and... blabla progit
megcsináltam megint, hogy magyar legyen
töröltem a notify and... progit, és abban a minutában visszavált angolra.
ezt újra megcsináltam és megint angol...
nem értem, korábban is töröltem, és magyar maradt...
mit rontok el, vagy milyen változás történt?
köszi!

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#1788) lócitrom válasza Stospam (#1786) üzenetére


lócitrom
őstag

azért, mert nincs értelme. ha neked lefrissült, akkor ott baki van. jelenleg az 1.0.7.02 az, ami lefedi az összes eszközt és lehetővé teszi minden esetben egyedi fordítás használatát.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#1789) lócitrom válasza Lordus (#1787) üzenetére


lócitrom
őstag

így ezek alapján mindent jól csinálsz. melyik verzió fut nálad most?

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#1790) Stospam válasza lócitrom (#1788) üzenetére


Stospam
tag

Köszönöm szépen, akkor megvárom a hivatalosan érkező V1.0.7.02-es FW-t.
(Mielőtt kérdezed, én a hivatalos vonalat szeretem követni, még akkor is, ha ez esetenként áldozattal jár.)

(#1791) lócitrom válasza Stospam (#1790) üzenetére


lócitrom
őstag

jelenleg is hivatalos, csak béta. elég valószínű, hogy erre a kimondott firmware-re feleslegesen vársz, mert olyan build, ami tesztelés céljából jelenik meg az eddig még stabilként nem jelent meg. de te tudod.

[ Szerkesztve ]

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#1792) Lordus válasza lócitrom (#1789) üzenetére


Lordus
senior tag

Hali,
nem változtattam semmin!
moddolt mifit 4.0.9
1.0.7.02 fw
hozzá való resources file.

Minden jó addig a pillanatig, amíg le nem törlöm a notify and fitness for miband4-et. addig magyar. onnantól azonnal átvált angolra.
pfffffffffffff
igazából semmi gondom az angollal, csak a miértje bosszant...

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#1793) konzumpro válasza Lordus (#1792) üzenetére


konzumpro
senior tag

Állítsd lengyelre.

(#1794) lócitrom válasza konzumpro (#1793) üzenetére


lócitrom
őstag

azt megtette már. az a gondja, hogy egyből visszavált, ha nincs telepítve 3rd party, ami kényszerítené. hogy őszinte legyek ilyennel eddig egyáltalán nem találkoztam és egyelőre ötletem sincs, hogy mi lehet a megoldás :F

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#1795) Lordus válasza konzumpro (#1793) üzenetére


Lordus
senior tag

így van, az már megvolt.
akár alap, akár lenygyel, amíg van notify and fitness for miband4. addig OK.
amint letölröm az appot, visszaáll angolra...
mindegy, hátha másnál is jelentkezik és találunk rá megoldást idővel :)

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#1796) konzumpro válasza lócitrom (#1794) üzenetére


konzumpro
senior tag

Értem, nem voltam elég figyelmes... (Nálam csak N&F van üzemszerűen.)

(#1797) net91 válasza blue_23 (#1784) üzenetére


net91
senior tag

itt érdemes vásárolni:

A Honor Band 5-öt egy nap múlva visszavittem. Nekem nagyon nem jött be.

[ Szerkesztve ]

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#1798) vegyszer válasza Lordus (#1795) üzenetére


vegyszer
addikt

Nekem a Mi band moddolt verzió mellett ölt egy MiBandage is. És válogatta a nyelvet. Hol angol, hol magyar volt
MiBandage törlés óta csak magyar.

Neked nincs fent esetleg más app, ami bekavarhat?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1799) Lordus válasza vegyszer (#1798) üzenetére


Lordus
senior tag

dehogynem!
mibandage es meg 3 hatlapos progi.
koszonom a hozzaszolasod, mindjart torlom a mibandage alkalmazast, ea kiprobalom, hogy nalam is az kavar-e be :)

EDIT: bakker, es igen!
ahogy toroltem a mibandage appot, most magyar marad!
KOSZIII :R

[ Szerkesztve ]

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#1800) lócitrom válasza Lordus (#1799) üzenetére


lócitrom
őstag

ez lett volna a másik tippem, hogy van esetleg még valamilyen 3rd party, amit használsz. legközelebb lottózni fogok... :)

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.