Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) kelly416 válasza Ronyn (#1250) üzenetére


kelly416
veterán

Én nem ütöm-vágom szándékosan, csak éppen tudom, hogy mennyiért vettem és mit kockáztatok ha olyan a helyzet. Hegesztéskor, flexeléskor, festéskor, és minden ilyen ház körüli műveletkor a kezemen van. köszöni, jól érzi magát, nem karcos. Jól bírja a gyűrődést, de természetesen ez sem mindenható. Ha annyira veszélyes munkát végzel a kijelző karcolása szemszögéből, vegyél rá valami védelmet. Én tegnap tettem rá egy fóliát, puha, nyúlós, semmilyennek látszott. Egy nap után tökéletesen rásimult, szivárványosodás nincs már alatta, nem gázos a tapintása, de izmosabb karc ellen sem fogja megvédeni ha úgy adódik. Majd valamikor érkezik állítólagos hydrogel cucc, max. majd arról is írok, milyen minőségű. Úgyis 5-10db-okat rendelek ezekből, nem szokott bántani, ha 1-1 tönkre megy vagy rosszul megy fel.

(#1252) Ronyn válasza kelly416 (#1251) üzenetére


Ronyn
senior tag

Én is tettem rá fóliát, amit mellé rendeltem, de hamar lepotyogtak róla, szerintem a bevonat miatt is nem tapad rá olyan jól

Ego sum... Ronyn 🧔

(#1253) Zizmand válasza Ronyn (#1252) üzenetére


Zizmand
aktív tag

Én itthon vágtam magamnak rá fóliát valami régebbi iphone 5 fóliából, elég jóra sikeredett, nem pöndörödik fel sehol sem, pedig már egy hónapja rajta van. :)
Ennek ellenére pont tegnap vettem észre, hogy a fólia mellett az üveg ívelt részén van egy 1.5 mm karc. :(
Nem is látszik, még keresve se nagyon, de a tudat zavar, hogy ott van. Pedig vigyázok is rá, nem ütöm hozzá semmihez, direkt ügyelek rá, hogy ne érjen hozzá semmihez.

[ Szerkesztve ]

(#1254) Zsírkrétamen


Zsírkrétamen
senior tag

Sziasztok!

Ma lettem boldog tulajdonosa egy Mi band 4-nek, a kettest váltottam vele, viszont van pár dolog, amivel nem sikerült megbarátkoznom:
Tudok valahol a rezgés erősségén változtatni?
Le tudom valahogy lockolni a kijelzőt?
Eléggé zavaró, hogy fürdés közbe a ráeső víz megállitja a zenét, átállítja a fényerőt és mindent is elállít egyszerre :DDD (előzőnél ugye ez nem volt gond, hisz ott csak a gomb volt érintős)
Illetve frissített a mi fit meg az óra is, ugye ez az a program, amivel feltölthetek új kinézeteket?

(#1255) spiderpig820 válasza Zsírkrétamen (#1254) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Szia!

Lezárni lehet a képernyőt. Azt hiszem, a mi fit alkalmazásban is lehet.

Az óralapot a MiBand4 - watchface for Xiaomi Mi Band 4 nevű alkalmazással is lehet módosítani.

4B

(#1256) SyMbioTe válasza Zsírkrétamen (#1254) üzenetére

Képernyőzár: Ezt a karkötőn tudod. More - Settings - Lock Screen. Ha ezt bekapcsolod, akkor egy felfele húzással old fel a kijelző. Mi Fit-en belül lehet számsorral is zárolni.
Rezgés: Pl. alkalmazás értesítéseknél lehet. Mi Fit - Profil - Mi Band 4 - Alkalmazás értesítések - Rezgés erőssége

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#1257) Zsírkrétamen válasza SyMbioTe (#1256) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Köszi szépen mindkettőtöknek :R

[ Szerkesztve ]

(#1258) Kolondrum válasza kelly416 (#1231) üzenetére


Kolondrum
félisten

Úgy gondoltam majd ezt is 30-90 között használom kb, de rá kellett jönnöm, hogy hiába veszem le a töltőről mondjuk 91-nél percek alatt képes mutatni mondjuk 86-ot is, ergo nem tudom mi mennyi, akkor biztos a kijelzés ha 100-ra töltöm és onnan merül. 20 előtt meg megint töltöm, mert bszgat hogy töltsem fel. Most épp 13 napja megy és 43%-on van.

[ Szerkesztve ]

(#1259) Dreadloord


Dreadloord
senior tag

Sziasztok, nekem olyan gondom van, hogy hiába állítotram be jól az adataim, meg, hogy bal kézen hordom, mégse méri jól a pulzusom. Próbáltam a csukló felett 1 centivel tartani, egészen szorosan is, bár mindig lecsúszkál...
Voltam edzeni, folyamatosan 140-160 között volt a pulzusom, az óra meg mért 110-es pulzust folyamat. 1 perces mérés volt beállítva, illetve, hogy érzékelje a mozgást automatikusan.

És a rossz pulzus mérés miatt a kalória számítás is totál rossz volt, 6-800 helyett számolt valami 280 at 1 órára...
Workout módot elindítottam természetesen, exercise móddal.

Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#1260) M@cika válasza MNBT (#1242) üzenetére


M@cika
őstag

Ippon X-hez csak Alma vaccs dukál, nehogymá sziamiauval nyomjad. Vagy vegyél egy k20Pro-t és azzal használd a karkötőt.

Nasit a kis fehér medvének!

(#1261) -secret- válasza MNBT (#1242) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem jó volt minden XS-sel.

[ Szerkesztve ]

(#1262) Árpi001


Árpi001
senior tag

Sziasztok.
Adott egy mi band 4,amit ma vettem.
Előtte kettes volt. A Mi fitben a kettest le választottam.
Visszont a 4 es nem akar össze csatlakozni a telefonommal.
Egy p20 proval gond nélkül csatlakozna.
Nekem egy Huawei mate 9 es van.
Mi band and tools fent van a telefonon. Azzal nem csináltam semmit.
Mi lehet a baj?

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#1263) vilmose33 válasza Árpi001 (#1262) üzenetére


vilmose33
őstag

Nem rég volt ilyen,garanciában cseréltette. Azért előtte próbáld ki az újra telepítést-újra indítás. Illetve írták ,hogy volt gond a Huawei-el, de úgy emlékszem az más típus volt. Esetleg ha van lehetőséged másik telefonnal kípróbálni.

A jövő most van

(#1264) Árpi001 válasza vilmose33 (#1263) üzenetére


Árpi001
senior tag

A mi fit ,és band and tools letörlése ,illetve a mi fit újra rakása megoldotta!
Köszönöm!

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#1265) vilmose33 válasza Árpi001 (#1264) üzenetére


vilmose33
őstag

Remek. Használd egészséggel.

A jövő most van

(#1266) MNBT válasza M@cika (#1260) üzenetére


MNBT
tag

Kössz az infót, de nem fogok Apple Watch-ra annyit költeni :)
Egyébként sikerült megcsinálni az értesítéseket, újrapárosítás után és remekül működik!
Szal nem kell ide Apple Watch vagy másik telefon... :D

(#1267) M@cika válasza MNBT (#1266) üzenetére


M@cika
őstag

Irónia volt, a telóra se kellett volna annyit. 😈

Nasit a kis fehér medvének!

(#1268) Toncsi


Toncsi
aktív tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

A képernyő "aktivitásának" idejét lehet valahol módosítani? Most, ha hozzáérek, vagy felfordítom a kezem, akkor kb. 5 másodpercig világít, de jó lenne, ha mondjuk 2x ennyi ideig, kb. 10 másodpercig aktív lenne a kijelző.

(#1269) synar válasza Toncsi (#1268) üzenetére


synar
őstag

Sajnos nem lehet.

(#1270) hzsolee válasza Toncsi (#1268) üzenetére


hzsolee
őstag

Érj hozzá 4 mp múlva ismét.... :)

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#1271) Dreadloord válasza Dreadloord (#1259) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Erre valaki? Mai edzést is totál alul mérte:(

(#1272) Ronyn válasza Dreadloord (#1271) üzenetére


Ronyn
senior tag

Ár: 10 900Ft
Ennyiért ne várj profi műszert

Vagy próbáld ki az új Galaxy Watch Active 2, az azt mondják precízebb

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#1273) #78791680


#78791680
törölt tag

Ezt az eszkozt ebresztesre es ertesitesekre jo hasznalni. Masra nem. :K

(#1274) synar válasza #78791680 (#1273) üzenetére


synar
őstag

Sajnos ezzel egyet kell értenem. Ezenkívül még jól mutatja a pontos időt és lehet rá különféle óralapokat is szerkeszteni, akár jó nagy számokkal, hogy szemüveg nélkül is lássam. :)
A többi része inkább játékszer kategória számomra is. Még a passzivitásomat is rosszul méri, ha egész nap ülök a gép mellett, akkor is számol vagy 1000 lépést pedig csak a karom mozog. A pulzus mérést már rég kikapcsoltam, mert akármilyen szorosra is állítottam a szíjat, akkor is random mért egész nap 40 és 150 között hibás értékeket, így a riasztásnak sem volt túl sok értelme. Ha elindítanék pl. egy kerékpár programot, akkor közben nem tudom megnézni az időt, csak ha kilépek belőle, így viszont megszakad a mérés és nem fut tovább a háttérben. Valamelyik következő verzió már biztosan jobb lesz. Órának viszont már ez is egész használható, így továbbra is megtartom.

[ Szerkesztve ]

(#1275) #78791680 válasza synar (#1274) üzenetére


#78791680
törölt tag

Szerencsere en pont az ertesitesek miatt vettem. Egy-ket hete mar kikapcsoltam mindent amit tudtam. Naponta parszor megnezem rajta az orat, kuldi az ertesiteseket es szol ha feltoltott a telefon, reggel pedig ebreszt ha kell. Ezekre egyebkent tokeletes :DD

Lepesszamlalast nem lehet kikapcsolni? :)

(#1276) johnsmithnex válasza synar (#1274) üzenetére


johnsmithnex
tag

Edzés mérés közben a felső narancs sávban mutatja az időt.

(#1277) synar válasza johnsmithnex (#1276) üzenetére


synar
őstag

Igen, de ahhoz a mérethez nekem már olvasó szemüveg kellene, amit kerékpározás közben nem használok, tudom ez egyéni problémám.

(#1278) lck válasza synar (#1274) üzenetére


lck
senior tag

Én például sok esetben álmomban 20-30 lépést is megteszek reggelre. :)
Valóban az óra , ébresztés és értesítés funkciók működnek korrektül, a többi inkább csak játék.
De ettől még nem bánom hogy megvettem.
/ Kíváncsi lennék hogy egy későbbi firmware frissítés tud e javítani majd ezeken. Esetleg korábbi 2-3-as eszközöknél a frissítések javítottak az ilyen funkciókon ? /

[ Szerkesztve ]

(#1279) Ronyn válasza lck (#1278) üzenetére


Ronyn
senior tag

Nem szégyen az ha valaki alvajáró :DD :))
Végülis a kéz mozgása alapján számol, és éjszaka is mozog az ember keze.

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#1280) sefan67 válasza synar (#1277) üzenetére


sefan67
aktív tag

Szia :)
Esetleg ennek a V.2.-s verzióját meg tudnád csinálni magyarra? ( Hónap , Nap )
https://amazfitwatchfaces.com/mi-band-4/view/4906
Egyik nagy kedvencem :)

[ Szerkesztve ]

(#1281) synar válasza sefan67 (#1280) üzenetére


synar
őstag

Íme.

(#1282) synar válasza synar (#1281) üzenetére


synar
őstag

Itt a javított pont animációs verzió.

(#1283) sefan67 válasza synar (#1282) üzenetére


sefan67
aktív tag

Hálás köszönetem :R

(#1284) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Más is tapasztalt olyat, hogy 10%-ot merült pár óra alatt?

(#1285) Toncsi válasza Kolondrum (#1284) üzenetére


Toncsi
aktív tag
LOGOUT blog

Ha számlapokat cserélgetek, akkor cserénként merül 2-3%-ot, amúgy még nem.

(#1286) zodo


zodo
nagyúr

Sziasztok!

Most vettem a páromnak egy 4-est és feltettem tölteni.
Sosem volt még semmilyen okos karkötő vagy óra a közelünkbe.

Addig eljutottam hogy párosítani kell a telefonnal de egyenlőre azt sem tudom hogy kell bekapcsolni mert elég szegényes a mellékelt használati.
Gondolom kell majd net és bluetooth is a frissítéshez és párosításhoz.

Kizárólag a MI Fit-el lehet párosítani vagy Amazfit is használható?

Pár szóban segíthetnétek a fontosabb/alap beállításokban.
Köszi

(#1287) sefan67 válasza zodo (#1286) üzenetére


sefan67
aktív tag

Ha már feltetted töltőre és feltöltött, akkor valószínüleg be van kapcsolva.

Töltsük le a Mi Fit nevű alkalmazást a Play Áruházból, ez teljesen ingyenes.

Indítsuk el a mobilunkon az appot.Kattintsunk a “Sign in” gombra, és amennyiben még nincs Xiaomi fiókunk, hozzunk létre egyet a “Create Mi Account” feliratra kattintva. Meg kell adni az email címünket, a születési dátumot, majd a következő lapon egy választott jelszót (kétszer). Ha ez kész, még meg is kell erősítenünk a fiókot. Email címtől függően az app hozzáférést kér a profiladatainkhoz, vagy küld egy megerősítő emailt.

Ha kész a fiókunk, vagy már korábban volt ilyenünk, akkor beléphetünk az alkalmazásba.

Belépés után meg kell adnunk néhány alapadatot (pl. nem, súly, magasság), hogy az alkalmazás ki tudja kalkulálni például az elégetett kalóriákat, és be kell állítanunk egy célt, hogy mennyi lépést szeretnénk elérni naponta.

Ha ezekkel megvagyunk, akkor párosíthatjuk a mobilt és a Mi Bandet. Ehhez engedélyezni kell a Bluetooth kapcsolatot a telefonon.

A párosítás megkezdése után, amikor a karkötő felvillan nyomjunk a pipa ikonra, ezzel engedélyezzük a kapcsolatot.

Első alkalommal az alkalmazás valószínűleg egyből megkísérli a Mi Band szoftverének frissítését, ami hamar végbemegy, és ezután használatba is vehető az eszköz.

(#1288) zodo válasza sefan67 (#1287) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszönöm.

Időközben kb. ideáig eljutottam.
Face-el jelentkeztem be, messenger üzenetek nem jöttek elsőre de megtaláltam az engedélyezett app-ok listáját ahol pipáltam és működik.
Annyi még hogy az értesítésekhez egyidejűleg Bluetooth és Wifi/Net is kell vagy elég a pl. wifi míg a Bluetooth csak a Mi Fit szinkronizálásához kell?

(#1289) #78791680 válasza zodo (#1288) üzenetére


#78791680
törölt tag

A Bluetooth adja a ketto kozti kapcsolatot. Anelkul csak az ora sajatos funkcioi mukodnek, ergo nem kapsz ertesiteseket.

[ Szerkesztve ]

(#1290) zodo válasza #78791680 (#1289) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszönöm!
Holnap elkezdi használni, biztos lesz még kérdés. :)

(#1291) Tézé81


Tézé81
tag

Sziasztok!

Ez volt már? Watch face installáló alkalmazás a legújabb MiFit-hez elvileg, nem próbáltam...

[link]

(#1292) synar válasza Tézé81 (#1291) üzenetére


synar
őstag

Szóljon, ha valakinek működik, mert nekem egyelőre nem jön össze.
Addig eljutok az aplikációban, hogy Save to MiFit, de innentől nem megy tovább, mivel a MiFit-ben sehol nem jelenik meg a letöltött új téma.

(#1293) synar válasza synar (#1292) üzenetére


synar
őstag

Megkérdeztem a fejlesztőt és azt válaszolta, hogy a Save to Mi Fit után a Mi Fit-ben az Online karkötő számlaptémák fülön kell kiválasztani a legelső témát és azt szinkonizálni. Én minden esetre maradok a Mi Bandage telepítési módszerénél.
Ha arra lenne valamilyen megoldás, hogy az órán található három gyári témát is cserélni lehessen az jó lenne.

[ Szerkesztve ]

(#1294) Tézé81 válasza synar (#1293) üzenetére


Tézé81
tag

Köszi!

(#1295) Davebowman válasza synar (#1293) üzenetére


Davebowman
senior tag

Nekem a "hívás elutasítás (előre megírt) SMS"-el is jól jönne.

Vargalex 1.1.7

(#1296) Ronyn válasza Davebowman (#1295) üzenetére


Ronyn
senior tag

Nem egy rossz ötlet 💡

Mobil aláírással, hogy. "Küldve a Mi Band 4 - ről" 😃😃

Ego sum... Ronyn 🧔

(#1297) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Ti is rendszeresen cseréltek fóliát? A betonozás betett neki, meg a szűk helyeken villanyszerelés. Volt olyan fólia ami egy éjszakát bírt ki.

Korábbi Merülésről meg annyit, hogy spontán, nem volt számlap csere.

(#1298) kelly416 válasza Kolondrum (#1297) üzenetére


kelly416
veterán

Egy fóliát tettem fel egyszer, amit másnap leszedtem, de azért, mert merev volt és körbe levegős volt a széle. Utána kaptam azt a puha, igénytelennek tűnő fóliát amiről nemrég írtam, az meg most is tökéletesen fent van és nem karcos, bár az utóbbi időben csak raklapbútorokat csinálok és kerítést festek, attól egyébként sem kell nagy baja legyen, de majd jövő héten elkezdem a bontást, falazást, ablakbeépítést ajtó helyére, csempézést, az után talán majd látszik, hogy kell-e a fólia és mennyi kell hetente.

(#1299) Kolondrum válasza kelly416 (#1298) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ha vársz pár napot eltűnik a bubi. Ahogy telefon estében is. Már nem 1* olvasom, húgy leveszik mert bubis. Eltűnik!!

(#1300) kelly416 válasza Kolondrum (#1299) üzenetére


kelly416
veterán

Ez nem az a fajta. A fólia merev volt, a kijelző hajlásánál körbe elállt. Ez sosem fog ráhajlani. De amit utána tettem fel, az teljesen jó fólia a kezdeti bizalmatlanságom ellenére.
Azt hiszem [ez] volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.