Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) octopus75 válasza synar (#1849) üzenetére


octopus75
tag

Ez igaz, de én a töltőtől függetlenül sokkal sűrűbben cserélgetem a szíjakat... Esélye sincs bekoszolódni.😅
Ez csak kényelmi szempont, ráadásul filléres tétel... :R

(#1852) Fuvaros


Fuvaros
senior tag

Valakitől átvennék egy ilyen töltőt, ha többet rendelne, itt Pesten

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#1853) kurion


kurion
senior tag

Ennél a special offer mit jelent? Árában nem tartalmaz töltőt esetleg?
[link]

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#1854) endroid


endroid
csendes tag

Sziasztok! Van rá lehetőség, hogy ujraszamoltassam a kalória adatokat a mi Fit programban? Kicsit elírtam az adataimat, gondolom más kalória érték jön ki ha az ember 56, vagy 114 kg.

(#1855) lócitrom válasza Indiant (#1839) üzenetére


lócitrom
őstag

egyrészt nehezen akarom elhinni, hogy ilyen idősen nem találkozott még alap kifejezésekkel. másrészt tényleg minimális szövegmennyiségről beszélünk. harmadrészt ha minimálisan is érdeklik a kütyük szinte kizárt, hogy a nyelv akadályt jelentsen. 9 évesen én az előttem lévő batár Videotont is szétszedtem volna, ha nem mondja el nekem a szerelő, hogy veszélyes lehet a képcső lecsatlakoztatása, ha kósza elektronok vannak még benne. szóval a modernkor gyermekét azért ennyire nem becsülném alá. ha nagyon kell a magyar nyelv még mindig telepíthető a fordítás.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#1856) Indiant válasza lócitrom (#1855) üzenetére


Indiant
addikt

Köszönöm a tanácsokat, megrendeltem az ajánlott töltővel együtt.

(#1857) Doki16


Doki16
addikt

Mi a különbség az NFC nélküli kínai és a nemzetközi verzió között?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#1858) #53667584


#53667584
törölt tag

Tudnátok abban segíteni, hogy iPhoneról bármilyen értesítés küldhető-e mi band 4-re? Jelenleg egy mi band 2-m van, ez csak az előre definiált néhány app értesítéseit mutatja. Van egy AMAZFIT bip is itthon, az minden értesítést mutat.

(#1859) Golyo69 válasza bajaki (#1802) üzenetére


Golyo69
senior tag

Ilyen kupon nincs még 1? :)
Tudom vannak kuponok de azok x ezer felett érvényesek

Ennyiert vennék én is

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#1860) Golyo69


Golyo69
senior tag

De egyébkent a CN verzió minden további gond nélkül tudom használni?

Minadage - val lehet angolul?
Vagy van vmi trükk erre?

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#1861) Eladó445 válasza #53667584 (#1858) üzenetére


Eladó445
tag

én így jártam: [link]

https://bit.ly/2AJ3lz6

(#1862) kelly416 válasza #53667584 (#1858) üzenetére


kelly416
veterán

Tedd fel a mibandage app-ot, és minden értesítést meg tudsz jeleníteni miband2-n is amit csak akarsz meg kiírja a hívó fél nevét, akár némítani is tudod a hívást. MiBand4-ről meg még több mindent tudsz csinálni.

(#1863) #53667584 válasza kelly416 (#1862) üzenetére


#53667584
törölt tag

iPhonera nincs mi bandage.

(#1864) net91


net91
senior tag

Reggel kocsiba beültem vezettem 250 km-t, majd amikor kiszálltam a kocsiból azt jelezte, hogy 8900 valahány lépést tettem meg. Ebből a valós lépés maximum 50-100, ha volt. Nektek is ilyen pontatlan?

[ Szerkesztve ]

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#1865) Eladó445 válasza net91 (#1864) üzenetére


Eladó445
tag

igen: [link] ;)

https://bit.ly/2AJ3lz6

(#1867) Vikitorony válasza net91 (#1864) üzenetére


Vikitorony
tag

Sajnos ha szar az útminőség, akkor igen. :(
Elsőre viccesnek találtam, amikor Bács-Kiskun megyében jártam, de akkor is számolta tovább, mikor levettem, ami már egyértelműen hibás működés.

Párom Apple Watch-a is tud amúgy érdekes dolgokat produkálni, de az más tészta.

(#1870) eddieke666


eddieke666
tag

Valaki ajánlana külföldről jó minőségű szilikon szíjat mi band 4-hez?

(#1871) Lordus válasza eddieke666 (#1870) üzenetére


Lordus
senior tag

ilyen nem létezik :DDD
de van megoldás, veszel olcsót, mert ugyan azt kapod, mint ha drágát vennél, ÉS veszel hozzá FÉM pöcköt.
Tapasztalat: az első használatkor, az első napon garantáltan eltörik a műanyag pöcök. de ha kicseréled fémre, akkor nem rossz a minősége, kicsit keményebb, mint a gyári, kevésbé rugalmas, de a méret jó. nehezebb kivenni az órát belőle, mert ugye keményebb.
de a drágább is pont ilyen lesz és ott se garantált még a fém pöcök sem...

[link] pöcök: 3 db 150 ft
[link] Szíj: 250 ft darabja

én ezeket vettem, free shippingesek.

[ Szerkesztve ]

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#1872) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Holnap jön meg a Band 4. Milyen applikációval érdemes használni?
Régen, Mi Band 2-nél még voltak alternatívák, csak ezért kérdezem. Azóta kimaradtam ezekből..

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1873) kelly416 válasza V.Stryker (#1872) üzenetére


kelly416
veterán

Én a MiBandage appot tudom javasolni, Band2-t is azzal használtam, ezt is lehet már MiFit nélkül is használni csak és kizárólag MiBandage-el.

(#1874) V.Stryker válasza kelly416 (#1873) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Az miben jobb?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1875) kelly416 válasza V.Stryker (#1874) üzenetére


kelly416
veterán

Egyrészt nem kínai app, miután MIUI-t használok (még pár napig, ameddig nem enged BL-t nyitni), herótom van, hogy minden adathoz mindig hozzáférést kérnek az appok. Másrészt szerintem (bár bő egy éve nem tudom, mennyit fejlődött a mifit) sokkal többet tud mint a gyári app. Harmad részt magyar (sőt, fórumtárs) az app fejlesztője, bármi van, mindig segít, gyorsan reagál. De próbáld ki mindkettőt és döntsd el magadnak, Neked melyik kell. Én még MiBand2-vel kezdtem el használni, mert ki tudta írni a karkötő a hívó fél nevét például, mifit-tel nem tudta. Azóta ezt használom.

(#1876) Golyo69


Golyo69
senior tag

+1 a MiBandage-ra :)
Meg is vettem, megerdemli a fejlesztő :)

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#1877) vilmose33 válasza vilmose33 (#1841) üzenetére


vilmose33
őstag

Kipróbáltam a csatlakozást Samsung s8-al,azonnal csatlakozott. Csináltam a Mi Bánd 4-en gyorsan egy reset-et. S8-al megszüntettem a párosítást, Mi Fit-ből ki jelentkeztem , le is töröltem az S8-ról. iPhone X-re újra telepítettem , bejelentkeztem. Nem látja-akar csatlakozni a Mi Band-hoz :( . Annyi még, hogy az X-et látja a laptop is , Bluetooth nem hibás, illetve Mi Band-et is. Egymással nem akarnak kommunikálni sajnos.

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#1878) V.Stryker válasza kelly416 (#1875) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Spotify ebből is vezérelhető?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1879) kelly416 válasza V.Stryker (#1878) üzenetére


kelly416
veterán

Nem tudom, azt nem használom.

(#1880) kelly416 válasza vilmose33 (#1877) üzenetére


kelly416
veterán

Véletlen nem kapcsoltad ki a láthatóságát a MiBand4nek Mifitben? Bár akkor nem látna a laptop. Viszont azt ne feledd, hogy a telóval bluetoothon nem kellene ismerjék egymást, egyenesen appból kell párosítani.

Szerk.:
Ha Mifitbe bejelentkezel, akkor eleve meg kellene találja a karkötőt, mert fiókhoz van párosítva. Nálatok nem tudom, hogy megy, nekem droidon 10-12 percbyi tucatnyi próbálkozás után sikerült egyszer, azóta teljesen jó. De az első nagyon nehezen ment. Ha nagyon nem megy, próbáld ki a fix-it for mi band alkalmazást, hátha segít.

[ Szerkesztve ]

(#1881) V.Stryker válasza kelly416 (#1879) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Igazából a legfontosabb ,hogy stabil legyen a kapcsolat és pl. ha eltáválodok a telefontól és megszakad a BT, akkor ha visszatérek, akkor automatikusan csatlakozzon. Illetve, hogy ha jelez egy emailt...amit utána megnézek a telefonon, akkor automatikusan a jelzés az óráról is tűnjön el. Ezek működnek?

Előzőleg egy Honor Band 4-em volt, iPhone-al a fentiek szerint tökéletesen üzemelt. Múlt héten lecseréltem a telefonom egy Xiaomi Note 8 -ra és ha megfeszültem se akart normálisan működni a fenti két dolog. Gondoltam kipróbálom a xiaomi telefont xiaomi karkötővel, hátha az a kettő jól együttműködik. :B

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1882) vilmose33 válasza kelly416 (#1880) üzenetére


vilmose33
őstag

Köszönöm :R Haza megyek kipróbálom este. S8-al kb. 5 másodperc alatt össze párosodtak. Előtte a Sony Xz2-vel és az IPhone 7-el sem volt gond, ezért nem értem.

A jövő most van

(#1883) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Sziasztok!

Alzán holnap 9-től 5510ft lesz.

Z Fold 4

(#1884) vilmose33 válasza vilmose33 (#1882) üzenetére


vilmose33
őstag

Sajnos semmi. Fix-it for Mi band alkalmazást nem találtam meg az AppStore -ban. Mi fitben hol lehet ki-be kapcsolni a láthatóságot?

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#1885) kelly416 válasza V.Stryker (#1881) üzenetére


kelly416
veterán

Nem csak stabil és megkapod utólag az értesítéseket, de még kapcsolat megszakadást is jelez, sőt, azt is be tudod állítani, hogy ha néma a telód mint nekem, amikor megszakad a bluetooth, tesz rá hangot, ha vissza csatlakozik, újra csak rezeg a teló.

(#1886) Diamond500 válasza T0rnad0 (#1883) üzenetére


Diamond500
senior tag

Kíváncsi leszek hány perc alatt lesz készlethiány.. ;]

(#1887) kelly416 válasza vilmose33 (#1884) üzenetére


kelly416
veterán

Mifit beállításokban talán vagy a karkötő beállításaiban? Felfedezhetôség néven fut. A karkötő felfedezhetősége vagy valami ilyen.

(#1888) V.Stryker válasza kelly416 (#1885) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Az beszarás. :C És akkor elsőre tegyen fel a MiFit-et, telepitsem ha van frissítés a karkötőre. Majd MiFit letöröl, Mibandage fel?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1889) SyMbioTe válasza V.Stryker (#1878) üzenetére

Ha telón elindítod a Spotifít, utána már tudod vezérelni az óráról is. :K

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#1890) vilmose33 válasza kelly416 (#1887) üzenetére


vilmose33
őstag

Mi band gyári állapotban van, “pair first”. A telefon sajnos mivel nincs csatlakozva, így nincs mit állítani. Azért köszönöm a segítséget.

A jövő most van

(#1891) kelly416 válasza V.Stryker (#1888) üzenetére


kelly416
veterán

Tedd fel a mibandage appot, abban van leírás a mibandage független működésére, mert egy moddolt mifitre szükséged lesz négány perc erejéig. De ennek linkje is ott van a leírásban.

(#1892) kelly416 válasza vilmose33 (#1890) üzenetére


kelly416
veterán

Nem baj, onnan is simán vissza hozható. Legrosszabb esetben valami droidos telóval kimozdítod, aztán utána lehet próbálkozni almán a csatlakozással. Vagy az S8 nem a Tiéd?

(#1893) vilmose33 válasza kelly416 (#1892) üzenetére


vilmose33
őstag

Nem az enyém kollégámé. Van itthon droidos telefon, megnézem a karkötő beállításait.

A jövő most van

(#1894) V.Stryker válasza kelly416 (#1891) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hol van az a leírás? nem találom... bár lehet csak korán van.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1895) kelly416 válasza V.Stryker (#1894) üzenetére


kelly416
veterán

App elindít, jobb felső sarokban "i" betű.

:DDD Korán van. Szóval ráböksz a párosított készülékre, alapképernyő alján a részletek alatt egy kék gomb, ott van leírás, de ezek szerint kell a mifit alapból, utána a mibandage, aztán mifit török, hekkelt mifit feltesz, azonosítási kulcs kinyer, hekkelt mifit töröl, mibandage azonosítási kulcs megad, örül.

[ Szerkesztve ]

(#1896) V.Stryker válasza kelly416 (#1895) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nekem csak ma jön meg a készülék, így nincs párosítva. Ezért nem találtam. Csak szeretek felkészülni :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1897) kelly416 válasza V.Stryker (#1896) üzenetére


kelly416
veterán

Akkor ok. Szólj, ha gond van, igyekszem segíteni.

(#1898) gyuri2008 válasza T0rnad0 (#1883) üzenetére


gyuri2008
veterán

Már meg sem lehet nyitni.


Már el is fogyott.Szerintem egy nagy kamu volt az alza részéről
Jó nagy sze......k
5 perc alatt??????

[ Szerkesztve ]

(#1899) blue_23 válasza gyuri2008 (#1898) üzenetére


blue_23
senior tag

290 db volt féláron, annyira le volt terhelve az oldal, többször kifagyott... Szerintem reaális, hogy pár perc alatt elkapkodják.

Asus G531 Scar III, 240 Hz, i7-9750H, RTX2060

(#1900) vilmose33 válasza vilmose33 (#1893) üzenetére


vilmose33
őstag

Be jelentkeztem feleségem régi Lg2-be, kb.5 sec. alatt megvolt a párosítás. Ki van kapcsolva a lock screen, nem tudom mi lehet a gond :( IPhone X látja az Lg-t Bluetooth is biztos jó.

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.