Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) Fuvaros válasza kelly416 (#1700) üzenetére


Fuvaros
senior tag

Valószínű nem egyforma a sok fajta fólián levő ragasztó erőssége, az enyém lejött pár nap zuhanyzás után

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#1702) Eladó445 válasza Vikitorony (#1686) üzenetére


Eladó445
tag

Szia!
Köszi. úgy néz ki összejött...Messengert töröltem.. mi fit-et is, majd újratelepítettem..aztán mindent 0-ról kezdtem..így már kaptam messengeres értesítőt is.

[ Szerkesztve ]

https://bit.ly/2AJ3lz6

(#1703) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

Akinek volt Mi Band 3-ja is, az meg tudná mondani, hogy mennyi különbség van a kettő között futás mérése esetén? Mennyire mér jól a 4 a háromhoz képest?

(#1704) ricsip válasza kelly416 (#1696) üzenetére


ricsip
addikt

off

Ha már említetted. Gépek kezelésekor tilos hordani ilyesmit (karkötő és tsai, még gyűrűt sem!) mert ha bekapja egy olyan gép, akkor csuklóstól letépi.
Voltam pár alkalommal munkahelyi balesetekkel kapcsolatos előadáson (a munkaadó szervezte minden évben, ismerettségi körben egy másik helyen se hallottam még h. ilyet tartanának nemgyártósor mellett dolgozó szimpla irodai munkaerőnek). Ott voltak ilyen horror sztorik (és a végén fényképes bizonyíték h. nem kitalált történetek, persze csak az erős gyomrúaknak opcionálisan). Szóval aki ilyen helyeken dolgozik, az felejtse el az ilyen karkötőket.

-

(#1705) ricsip


ricsip
addikt

Kicsit szkeptikus vagyok a 4-es töltőcsatlakozói meddig fogják húzni.

1) Nem aranyozott, ellentétben a band2-vel
2) Ami szerintem viszont még nagyobb gond: nincs takarásban a szíj bölcsőjében, hanem lefele néz, folyamatosan a bőrrel lesz kontaktusban.

-

(#1706) octopus75


octopus75
tag

Két telefonnal egyszerre lehet használni?
Ugyanazzal a MI fit bejelentkezéssel?
Csak mert futni egy Redmi Note 5-el nem annyira kényelmes.. :)

(#1707) gyuri2008 válasza octopus75 (#1706) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nem lehet.

(#1708) jan herz válasza ricsip (#1705) üzenetére


jan herz
tag

Bip-et használtam másfél évig, ott is közvetlenül érintkezik a bőrrel, zuhanyoztam, úsztam benne nem okozott kárt a csatlakozóban..........

(#1709) kelly416 válasza ricsip (#1704) üzenetére


kelly416
veterán

Ha már off, akkor miért nem használod az off gombot? :DDD

Egyénként gyertyát cseréltem egy 95-ös Clio-ban (1.9 D), amiben alig van hely, de nyugi, nem járó motor mellett. :))

(#1710) storm4


storm4
aktív tag

Üdv!

Szeretnék egy Mi Band-et és az lenne a kérdésem,hogy a termálvizekkel (gyógyvizek) szemben is "ellenálló" az óra vagy okozhatnak valami meghibásodást?

A választ előre is köszönöm :R

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#1711) macilacus válasza storm4 (#1710) üzenetére


macilacus
senior tag

A Rudasban voltam már benne a gőzben és az uszodában és minden tuti még :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#1712) storm4 válasza macilacus (#1711) üzenetére


storm4
aktív tag

Üdv!
Köszönöm a választ.
Annyit hozzátennék,hogy a gőz,illetve az uszoda nem tartalmaz ásványi anyagokat,mint a gyógyvizek (pl.: Mezőkövesd,Bükkszék,Egerben a törökfürdő,Hévíz).
Az egyértelmű,hogy az uszodai tisztított (klórozott vizet) bírja és a zuhanyzást.

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#1713) macilacus válasza storm4 (#1712) üzenetére


macilacus
senior tag

A Rudasban a gőzfürdő az a thermál vagyis a gyógyvíz.
[víz összetétel]
Sőt, ha jól emlékszem az uszoda részén is a gyógyvíz van a medencében, de ebben nem vagyok biztos :D

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#1714) storm4 válasza macilacus (#1713) üzenetére


storm4
aktív tag

Rendben,köszönöm :R
Na,majd tesztelem,amint megérkezik ;)

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#1715) Bicsko


Bicsko
tag

Sziasztok! A karkötő specifikációja szerint 5.0 BT van benne. Működni fog olyan telefonnal, ami még csak 4.1-et tud?

(#1716) lócitrom válasza Bicsko (#1715) üzenetére


lócitrom
őstag

kompatibilis.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#1717) Árpi001 válasza yozsi007 (#1698) üzenetére


Árpi001
senior tag

Köszönöm.

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#1718) Vikitorony válasza Eladó445 (#1702) üzenetére


Vikitorony
tag

Szia,
Örülök, hogy sikerült. :)

(#1719) ricsip válasza jan herz (#1708) üzenetére


ricsip
addikt

Hát akkor majd kiderül. Ezeket amúgy sem az örökkévalóságnak tervezve gyártják le. "Elég ha a Band5-ig kihúzza" felkiáltással.

-

(#1720) jan herz válasza ricsip (#1719) üzenetére


jan herz
tag

Valószínűleg igazad van, a bip másfél év után ledobta a számlapját, ugyan vissza lehetett volna ragasztani, DE!

(#1722) ricsip válasza storm4 (#1712) üzenetére


ricsip
addikt

Az egyértelmű,hogy az uszodai tisztított (klórozott vizet) bírja

Pedig pont hogy nem egyértelmű, hogy a klórt mennyire viseli el. Az egy erősen reakcióképes és nagyobb koncentrációban veszélyes elem. Az úszók bőrét csak azért nem marja le, mert még nem eléggé nagy koncentrációban van jelen a vízben. Illetve nagyon ajánlott a medencéből kiszállva azonnal menni lemosni a zuhany alatt (nemklóros vízzel).
A karperecnek valószínűleg a gumi részét enné meg leghamarabb, ha napi szinten használod úszómedencében. Illetve a fém töltőcsatlakozóját fogja eloxidálni. Persze nem a vízbemerítés után 1 másodperccel, hanem szép fokozatosan, de azért nem is évek alatt.

-

(#1723) kelly416 válasza maltegra (#1721) üzenetére


kelly416
veterán

Én megvettem a Band2-t nem sokkal megjelenése után, most amikor megvettem a 4-et, a 2-t oda adtam a fiamnak egyszer, de nem használta, úgyhogy a lányom használja most, és kijelző helyén van, vízálló, látható (na jó, ez erős túlzás, mert újkorában sem volt jól látható nappali fényben, de sokat nem halványult első használat óta), minden rendben van vele, csak egy jó pántot kell vegyek, mert a mostani mindig kinyílik a lány kezén.

Szerk.: OFF

[ Szerkesztve ]

(#1724) konzumpro válasza kelly416 (#1723) üzenetére


konzumpro
senior tag

Nekem is tönkrement a Band 2 álltában, jobban szerettem mint ezt a 4-est. Van aki most vett 2-est és olyat kapott, ami eleve tönkre volt menve, fakó kijelzővel. Ami fura, volt akinél fw frissítés után halványult el. Visszaállított fw nem hozza helyre.
Nem túl jó a 4-esnél hogy kiáll az üvege és koccan mindenhez.

(#1726) Vikitorony válasza ricsip (#1722) üzenetére


Vikitorony
tag

Nyáron tengervízzel találkozott a 4-esem, de a sós víz után mindig kapta a csapvizes öblítést is.

(#1724) konzumpro
Ezt a mindennek nekikoccanást sajnos én is tapasztalom. Ez az első Band-em, korábbi tapasztalatom nincsen, de örülök, hogy van rajta fólia, mert anélkül nem tudom mennyire állná a sarat a kijelzője.
Nyilván használati eszköz és "kopik", de azért igyekszem rá vigyázni.

(#1727) kalanchoe válasza kalanchoe (#1703) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Valaki erre?

(#1728) kelly416 válasza kalanchoe (#1727) üzenetére


kelly416
veterán

Mivel mindkettő a telefonod gps-ét használja, gyanítom ugyanolyan jó. A lépéseket önmagában meg ugyanúgy számolja mindkettő szerintem. De nem gondolod, ha konkrét válasza lett volna bárkinek, válaszol Neked külön második meg harmadik felszólítás nélkül is?

(#1729) caledonia válasza Atilla001 (#1665) üzenetére


caledonia
csendes tag

Folyamatos pulzusmérésnél működik folyamatosan, bármilyen workout alatt is, de az úszás programban nem tudod visszanézni csak a pulzus menüben.

(#1730) est1878


est1878
friss újonc

Üdvözlök mindenkit!

Segítséget szeretnék kérni, vennék egy ilyen kis masinát magamnak meg a kis feleségemnek, de az alábbi kérdésem volna, olyantól akinek már van ilyen kis masinája.

A készülék küld jelzést, ha kaptam sms-t a telefonra. Ez világos. A kérdés:
Kapok egy sms-t, amikor hatótávon kívül vagyok.
Majd mikor újra visszakerülök a hatótába, akkor tud-e jelezni a MI Band 4, hogy van a telefonomon egy nem olvasott sms?

(#1731) kalanchoe válasza kelly416 (#1728) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Azért gondoltam, mert gyorsan pörög a topik, és simán elsiklanak felette. :) Csupan ezért. Már volt, hogy feltettem egy általános kérdést (Érdemes-e váltani), aztán mégsem kaptam választ, mert más témában pörgött a fórum.

Egyébként köszi a választ, úgy látszik, hogy akkor csak az úszás figyelésében, meg az óráról indítható edzésekben változott a négyes (aktivitásfigyelést nézve), ezt tekintve egyelőre még nem érdemes váltanom.

(#1732) alex devil


alex devil
senior tag

Szevasztok,
A Revolut értesítéseit nem jeleníti meg a Mi Band. Ez normális vagy valamit elcsesztem?

S23

(#1733) lócitrom válasza alex devil (#1732) üzenetére


lócitrom
őstag

Mi Fit-ben állítsd be az értesítéseken belül, hogy a Revolut értesítéseit is kapja meg a karkötő.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#1734) Lordus válasza est1878 (#1730) üzenetére


Lordus
senior tag

sajnos nem. ha barmi okbol megszakad a bt kapcsolat, majd ujra letrejon, a koztes idoben tortent dolgokat utolag nem kuldi at a telefonra.

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#1735) kelly416 válasza est1878 (#1730) üzenetére


kelly416
veterán

A mifit-tel, ami az eredeti programja, nem. De ha a mibandage (ráadásul magyar a fejlesztője és valahol itt is van fórumja) nevű appal használod, akkor jelezhet a karkötő kapcsolat bontásakor is és megkapod az időközi dolgokról is az értesítéseket is, ha úgy állítod be.

(#1736) Fuvaros


Fuvaros
senior tag

Nem állt át a karkötő órája, mi a teendőm?

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#1737) trebrona válasza Fuvaros (#1736) üzenetére


trebrona
nagyúr

Kapcsolódnia kell a telefonhoz, utána szinkronizál.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1738) Fuvaros válasza trebrona (#1737) üzenetére


Fuvaros
senior tag

itt van kapcsolódva pedig....mit tegyek?

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#1739) vgyuri válasza Fuvaros (#1736) üzenetére


vgyuri
őstag

Mifit szinkronra nem történt semmi, de bluetooth ki-be nálam megoldotta. Sajnos 1 órával korábban ébresztett.

(#1740) Lordus válasza Fuvaros (#1738) üzenetére


Lordus
senior tag

nekem sem.
szinkronizaltam mifittel, semmi.
ujrainditottam a bandet, semmi.
telon beleptem az ora beallitasokba, es akkor hirtelen atvaltott.

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#1741) Fuvaros válasza Lordus (#1740) üzenetére


Fuvaros
senior tag

tényleg ez bejött nálam is

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#1742) alex devil válasza lócitrom (#1733) üzenetére


alex devil
senior tag

A Mi fit alkalmazásban be van állítva, hogy küldjön értesítéseket a band 4-nek de mégsem kapok. A többi alkalmazásnál működik a dolog.

S23

(#1743) Dreadloord válasza Lordus (#1740) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Nekem végül a bluetooth ki be kapcsolás oldotta meg.

[ Szerkesztve ]

(#1744) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

Nemrég vettem egy ilyet, Huawei band 2 proról váltottam. Sok potenciál van benne de szoftveresen nem az igazi sajnos, úgyhogy gondoltam megkérdezlek titeket mit ajánlotok a mostani fő problémámra. Ébresztésénél nem tudom beállítani a szundi idő tartalmat, és ahol be is tudom azok hardcodeolt mennyiségek(5-10-15 perc stb) most nekem éppen 2.5 perc kéne.
A rezgések számát lehet állítani a mi band tools appal de valamiért nem megy az ismétlés része tehát elrezgi amennyit akar aztán kuka lesz. Notify mi band app ötöt rezeg aztán 10 percig megy aludni. Az mi fit is valami hasonló.
Én azt akarom hogy legalább egy percig ébresszen, vagy tovább amíg le nem állítom, és ne rakja magát automatán szundiba. Ez probléma volt a huawei karkötőnél is ott 3-4 ébresztőt egymás után pakoltam aztán az megoldotta legtöbbször ha nem 4kor keltem. Érdekes mert az mi band 2nek volt egy olyan funkciója hogy addig ébresztett amíg ki nem keltél az ágyból és azt imádtam :)) ez miért nem működik itt is?

(#1745) kelly416 válasza Lordus (#1740) üzenetére


kelly416
veterán

Nem tudom, hogy a mibandage-nek köszönjem-e, de nekem minden probléma nélkül 4:47-kor már a jó időt mutatta. (Az mas kérdés, hogy minek keltem akkor, amikor semmi okom nem lett volna rá. :((( )

(#1746) lócitrom válasza alex devil (#1742) üzenetére


lócitrom
őstag

tehát azon a listán, amin egyesével tudod kiválasztani, hogy mely alkalmazásokat kezelje a Mi Fit ott hozzáadtad?

arra tudok még gondolni, hogy rendszerszinten a Revolut valamely értesítése nincs bekapcsolva. teszem azt lebegő, hang, vagy rezgés. csak találgatni tudok, mert nekem a retek MIUI10 konkrétan úgy is jelez egy-egy alkalmazás esetében, hogy igazából ki vannak kapcsolva értesítések.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#1747) #36678656


#36678656
törölt tag

Üdv ! Segítségeteket kérném. Van egy Mi Band4 -em Samsung Galaxy A70-el van párosítva. Egy nagy problémám van vele ,ha valaki hív (benne van a névjegyzékben) nem írja ki a hívó fél nevét csak azt hogy Incomming call ! Sehogysem tudom ugy beállitani hetek óta hogy jó legyen es kiírja a hívó fél nevét. Minden engedélyze van mégsem jó. (Egyféleképpen működik, ha a telefon nyelvét átállítom angolra !!!de igy nem szeretném használni) Mi Fit és Mi Bandage telepítve. Band 4 Firmware version: 1.0.6.16. Europe CE.
Várom az ötleteket előre is köszi ! :))

(#1748) KaitouP


KaitouP
veterán

Sziasztok! :)

Barátnőmnek szeretnék egy ilyen okoskarkötőt, viszont nem tudom, hogy a szíjat meddig lehet meghúzni, ugyanis elég vékony csuklója van. Merjem bevállalni így ezt a típust, vagy van jobb alternatíva?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1749) kalanchoe válasza KaitouP (#1748) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Szerintem az egyik legkisebb fitness tracker, vékony csuklóra is jó a Mi Band 3-ból kiindulva. :)

(#1750) KaitouP válasza kalanchoe (#1749) üzenetére


KaitouP
veterán

Szuper, köszönöm! :R Másik kérdés: van opció folyamatos (másodpercenkénti) pulzusmérésre is?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.