Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) KamuMazsola válasza Zsoltg4s (#1650) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Ha lesz frissebb verzió, azt is ugyanígy. A play áruházban kapcsold ki a Mi fit automatikus frissítését!

Üdv.: KamuMazsola

(#1652) Zsoltg4s válasza KamuMazsola (#1651) üzenetére


Zsoltg4s
tag

Ok. Köszi!

(#1653) 8nemesis8 válasza sunavlys (#1454) üzenetére


8nemesis8
veterán

Köszönöm!

(#1654) net91


net91
senior tag

Hogyan állapítja meg az alvási ciklust? A mozgás (nem mozgás) alapján?
Nálam azt az időszakot, amikor este ágyból nézem a TV-t, valamint amikor nem tudok elaludni és fenn vagyok, azokat is alvásnak jelzi.
Bár annyi időt aludnék, mint amennyit a Mi Band 4 jelez.

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#1655) maaniac válasza TripleB (#1641) üzenetére


maaniac
aktív tag

Nem, a kijelző alatti pici kavára kattan rá.

(#1656) TripleB válasza maaniac (#1655) üzenetére


TripleB
senior tag

Nagyon jó! Köszönöm a választ!

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#1657) Ronyn válasza Lordus (#1638) üzenetére


Ronyn
senior tag

Magasságot akkor tud mutatni, ha van Légnyomás mérő a telefonban.
A GPS a pozíciót adja meg

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#1658) synar válasza Ronyn (#1657) üzenetére


synar
őstag

Úgy tudom, a GPS is mér magasságot, de lehet, hogy ezt a pozícióból állapítja meg, mindenesetre ki tudja írni.

[ Szerkesztve ]

(#1659) ricsip


ricsip
addikt

Üdv mindenki. Egy 2 (3?) éves band2-t akarok leváltani, ami már koromsötétben is alig látható olvasható. Elején még persze jól olvasható volt a 2 is. Ennek a 4-nek az OLED-je vajon hány hónap után jut el erre a szintre?

https://xiaomi.hu/termek/xiaomi-mi-smart-band-4-aktivitasmero/
Innen meg szabad venni, vagy hónapok múlva kapom csak meg és a selejt gariintézése is évekig fog tartani innen?

-

(#1660) net91 válasza ricsip (#1659) üzenetére


net91
senior tag

Hogy milyen lesz a fényereje? Kb. 6-9 hónapja lehet megvásárolni és a fényerő csökkenésre még nem panaszkodtak.
A linkelt bolt a termék gyári terjesztője, így a legbiztonságosabb bolt a többi webshophoz képest.
Ahogyan az általad belinkelt oldal is mutatja, készleten van, tehát AZONNAL átveheted.
Amúgy én is itt vásároltam és elégedett vagyok a termékkel. Sokkal jobb, mint a Honor Band 5.

[ Szerkesztve ]

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#1661) ricsip válasza net91 (#1660) üzenetére


ricsip
addikt

Ez nem idén nyáron jelent meg? Ergó 3-4 hónapnál régebbi a világon nincs belőle, még ha 1. gyártósori példányról is beszélünk?

[ Szerkesztve ]

-

(#1662) zsola400


zsola400
aktív tag

2019 június 14-én jelent meg Kínában.

(#1663) Lordus válasza Ronyn (#1657) üzenetére


Lordus
senior tag

ez nem igy van.
a gps antenna akkor meri a helyedet, ha csatlakozott minimum 3 muholdhoz. a helyzetedet az adja ki, hogy a 3 muholdtol mert tavolsagot a foldgombre vetitve egyetlen ponton lehetsz. ez a 3 muhold alapjan mert tavolsag minden adatot tartalmaz. a pontos helyzetedet, koordinataidat, beleertve a tengerszint feletti magassagot. semmifele legnyomasadatra nincs szukseg. a gps csak es kizarolag muholdak alapjan dolgozik, pontosabban azoktol levo tavolsag alapjan szamitja ki a helyzetedet.

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#1664) Vikitorony


Vikitorony
tag

Stopper kinek mennyire meríti az eszközt? Pont a napokban néztem, hogy 10 nap használattal volt 50% körül az akku és örültem is, hogy majd most lehet meglesz a 3 hét.
Ma este indítottam egy stoppert, amiről elfeledkeztem, és 83 perc után, 15%-nál rezgett, hogy lassan tölteni kell - legutóbb 13 napja volt töltőn.
Nem emlékszem a stopper indítása előtt hány százalékon volt, de ez így szerintem nem normális fogyasztás.
Gyári v1.0.6.16, CN hardver.

Rá tud más is nézni/mérni, hogy egy 83-90 perces stopper etap mennyit merít?

Szép estét!

(#1665) Atilla001


Atilla001
senior tag

Üdv, az nagyon hülye kérdés, hogy úszás közben tud pulzust mérni? Úgy vagy nem úgy hogy úszás workout van elindítva?
thx

Védd a természetet!

(#1666) Lordus válasza Vikitorony (#1664) üzenetére


Lordus
senior tag

nem hiszem, hogy a stopper jobban meritene.
ezt arra alapozom, hogy 3 ora bringazas alig meritette. pedig ott is szamolja az idot, km-enkent rezeg es mutatja az adott km-re mert atlagot, stb...
stopper kozben is elmegy aludni a kijelzo, ugye? mert ezt tudnam elkepzelni, marmint hogy a kijelzo zabalja az akkut, ha 90 percig ebren van...

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#1667) Vikitorony válasza Lordus (#1666) üzenetére


Vikitorony
tag

Én se hinném, csak nagyon furcsálltam, hogy ennyire leesett az akku. Kijelzőt a Timer-nél és a Stopwatch-nál is kikapcsolja.

(#1668) ricsip válasza net91 (#1660) üzenetére


ricsip
addikt

Csak azért furcsáltam az oldalt, mert se egy cégszerű kapcsolat info oldal, se egy Kft név, adószám, kutyafasza ilyesmi. Tipikusan csaló bankkártyalopó oldalak ismérve hogy cég fizikai telephelye ahol élő ember létezik nincs megadva semmi.

Aztán meg az ÁSZF-ben ez szerepel:
A http://www.xiaomi.hu internetes címen elérhető webáruházat a WayteQ Europe Kft. üzemelteti és tartja fenn.

Akkor ez most hivatalos Xiaomi, v. sem?

Gyanakodó vagyok, ebben a mai világban bárki felhúzhat egy kamu webshopot, aztán pár tucat palimadár után megszűnteti a domaint, és húzza fel a következö címen, goto start.

[ Szerkesztve ]

-

(#1669) lócitrom válasza ricsip (#1668) üzenetére


lócitrom
őstag

hivatalos (félhivatalos). tehát nem kell fosni tőlük. ők az illetékesek valóban.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#1670) SyMbioTe válasza ricsip (#1668) üzenetére

Ez nem kamu webshop, hivatalos Xiaomi bolt.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#1671) net91 válasza ricsip (#1668) üzenetére


net91
senior tag

Ismereteim alapján ők az egyetlen hivatalos Xiaomi bolt/képviselet Magyarországon.

[ Szerkesztve ]

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#1672) alex devil


alex devil
senior tag

Szevasztok,
tegnap óta van nekem is, nagyon tetszik.
Az óra csak egy nem gyári témát tud tárolni? Szinkronizáltam már többet is de marad a 3 gyári és a legutolsó szinkronizált.

S23

(#1673) Lordus válasza alex devil (#1672) üzenetére


Lordus
senior tag

sajnos igen, ez nekem is nagy szívfájdalmam. jó lenne, ha ezen módosítanának, és 2-3 számlap feltehető lenne rá...

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#1674) Zsoltg4s


Zsoltg4s
tag

Magyarított az órám, módosított MiFittel.
Sehol nem találom, hogy rezegjen, ha megszakad a kapcsolat a telóval.
Én vagyok vak? :Y Vagy ezt nem tudja...

(#1675) Eladó445


Eladó445
tag

Sziasztok! Help me, pls! :(
iPhone 7-hez vettem egy mi band 4 global -t.
Egyedül a messenger értesítéseit nem kapom meg.
E-mail, hívás értesítő jön., de a messenger app. üzenetei nem. :\
Így van most beállítva: [link]
Redmi 7-en ki volt próbálva, ott működött minden értesítés.
(Redmi7-ből leválasztva, BT kapcsolat törölve, App is törölve)
iOS: 13.1.3 || Band 4: 10.6.16

https://bit.ly/2AJ3lz6

(#1676) kelly416 válasza Zsoltg4s (#1674) üzenetére


kelly416
veterán

A mibandage tudja, a mifit szerintem nem.

(#1677) spooner81


spooner81
csendes tag

Sziasztok!
Nem olvastam még át magam az egész topikon és ezért elmézést kérek, de hátha gyorsabb lesz ha rögtön rákérdezek.
Szóval vettem a lányomnak egy mi band 4-et. Minden beállitva, bekapcsolva mégsem jelzi sem a hívást sem az smseket. Valamit elnéztünk? Vagy esetleg hibás lenne?
Előre is köszönöm a válaszokat.

Uplay: runner671_HUN

(#1678) caledonia


caledonia
csendes tag

Úszni vágyóknak egy kis segítség. Bal csuklón mi Band4, jobbon vivoactive 3. Nem is rossz a régi FW-vel. Rosszabbra számítottam.

[ Szerkesztve ]

(#1679) Fuvaros


Fuvaros
senior tag

Ha valaki mindenáron fóliát akar a karkötőre, nem ajánlom, hamar le fog jönni, alíg van tapadása hozzá. Viszont én rendeltem finom kis szíjat hozzá 2400 Ft-ért, az kényelmes nagyon.

[link]

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#1680) chatran válasza Eladó445 (#1675) üzenetére


chatran
őstag

A hsz-ek alapján alig használja valaki az eszközt iphone-nal, így kevés az esély, hogy választ kapsz erre. De ne legyen igazam.
Megnéztem a beállításaim iphone8-on, nálam is ugyanezek vannak beállítva, kivéve az e-mail.
Fbook és tsait meg nem használom, így ebben sajnos nem tudok segíteni.
Viszont a Viber üzenetek szépen érkeznek. :)

(#1681) ricsip válasza Fuvaros (#1679) üzenetére


ricsip
addikt

Mitől jobb ez a szíj a gyárinál?

-

(#1682) macilacus válasza Zsoltg4s (#1674) üzenetére


macilacus
senior tag

A MiFit tudtommal nem tudja, de Notify igen :D

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#1683) Fuvaros válasza ricsip (#1681) üzenetére


Fuvaros
senior tag

puhább, rugalmasabb, nem olyan merev

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#1684) Zsoltg4s válasza macilacus (#1682) üzenetére


Zsoltg4s
tag

Köszi, akkor így marad.
Számomra annyit nem ér ez a funkció, hogy plusz egy appot futtassak a háttérben...

(#1685) synar válasza Fuvaros (#1683) üzenetére


synar
őstag

Nekem semmi bajom a gyári szíjjal, szerintem nagyon kényelmes, biztos nem költök egy újra, inkább félreteszem jövőre az ötös Band-re, ha megéri majd váltani. :)

(#1686) Vikitorony válasza Eladó445 (#1675) üzenetére


Vikitorony
tag

Szia!
iPhone X, iOS 13.1.1, Mi Fit 4.0.9, Messenger 237.0-val jönnek az értesítések.
Facebook Messenger és Others is be van kapcsolva az App alerts-nél, szóval úgy mennie kellene.
Én még esetleg a Messenger törlését próbálnám meg a helyedben. Más ötletem nem nagyon van. Esetleg Mi Fit-ben a Facebook Messenger csúszka ki-, majd bekapcsolása.

(#1687) Vikitorony


Vikitorony
tag

Mi Bandage-nek és Notify-nak van iOS-es alternatívája?

(#1688) macilacus válasza Zsoltg4s (#1684) üzenetére


macilacus
senior tag

Én csak a Notifyvel használom a Mifit nincs fent :D

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#1689) Eladó445 válasza Vikitorony (#1686) üzenetére


Eladó445
tag

nekem első párosítás után már lefrissítette magát..
most frissítettem a messengert 238-ra.
appstore-ban cask a miFit-et találtam meg.

https://bit.ly/2AJ3lz6

(#1690) Zsoltg4s válasza macilacus (#1688) üzenetére


Zsoltg4s
tag

Az nem kavar be a magyarításnak?
Mintha azt olvastam volna itt, hogy magyarítás után, csak a módosított MiFit használható letiltott play frissítéssel.

(#1691) macilacus válasza Zsoltg4s (#1690) üzenetére


macilacus
senior tag

nekem is magyar :K és minden az :D
eleve a Notifyvel telepíted a magyarítást :DDD

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#1692) lócitrom válasza Zsoltg4s (#1690) üzenetére


lócitrom
őstag

az IS használható, de nincs kikötve, hogy csak azzal használd. arról van szó, hogy ha ezután felteszed a gyárit az felülírja a fordítást. 3rd party alkalmazással nyugodtan használhatod, hisz az nem nyújt OTA frissítést, nem ellenőrzi a karkötőt.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#1693) Zsoltg4s válasza lócitrom (#634) üzenetére


Zsoltg4s
tag

Köszi mindiettőtöknek...
:R

(#1694) Árpi001


Árpi001
senior tag

Sziasztok!

Nektek mennyit fogyaszt a mi fit?
Nekem egy ideje nagyon merül a telefonom, és ma néztem,a mi fit fogyasztott 36% ot,reggel óta.
Ez jóval több mint régebben fogyasztott emlékeim szerint.

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#1695) lck válasza Árpi001 (#1694) üzenetére


lck
senior tag

2,6 %

(#1696) kelly416 válasza Fuvaros (#1679) üzenetére


kelly416
veterán

Aki mindenáron fóliát akar a karkötőre, annak ezt csak ajánlani tudom. Kicsit nyúlósnak, gyengének látszik, szivárványos és talán még kicsit bubis is felhelyezéskor, de másnapra a bubik eltűntek nálam, fixen áll a helyén, pedig szűk helyeken is szoktam dolgozni, autót szerelek, nyílászárót cserélek.

(#1697) Árpi001 válasza lck (#1695) üzenetére


Árpi001
senior tag

uhh,akkor van baj..
Köszi.

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#1698) yozsi007 válasza Árpi001 (#1694) üzenetére


yozsi007
csendes tag

Kerek 3%/ 24 óra

üdv.: Én :)

(#1699) Vikitorony válasza kelly416 (#1696) üzenetére


Vikitorony
tag

Én is hasonlót rendeltem. Azt vettem észre, hogy a vízzel való találkozást nem annyira kedveli. Eleinte még a Band-ben tusoltam és 1-2 héten belül lejött a fólia.
Most már leveszem tusoláshoz és 1-2 hónapja rajta van.

(#1700) kelly416 válasza Vikitorony (#1699) üzenetére


kelly416
veterán

Hát..... nekem semmilyen módon nem akar ártani a víz. Mármint a fóliának nem árt. Másfél hónapja tökéletes. Ezek szerint vagy nagyon jót fogtam ki, vagy csak szerencsés vagyok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.