Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) HDR123 válasza HREH (#314) üzenetére


HDR123
tag

Benne vagyok a béta programban azért mehet nálam.
Amúgy legfrissebb az app és az OS is (android One)

(#352) Carline válasza synar (#350) üzenetére


Carline
őstag

A #341-ben pont ezt írtam én is. :)

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#353) lck válasza synar (#348) üzenetére


lck
senior tag

Kedves synar ! Ha esetleg lenne kedved, időd ezt a face-t le magyarítanád ? https://amazfitwatchfaces.com/mi-band-4/view/97 Esetleg olyan változtatást meg lehetne tenni, hogy a hónap-nap a kijelzőn megcserélődjön ? Köszönettel előre is.

[ Szerkesztve ]

(#354) synar válasza lck (#353) üzenetére


synar
őstag

Rajta vagyok, a magyarítás már megvan, a "csirkelábakat" is eltüntettem, de vannak benne egyéb hibák, amit még keresek, pl. a BT jel helyett is az akku töltöttség villan fel, pedig a hivatkozást már kijavítottam. Ha kész lesz felteszem.

(#355) lck válasza synar (#354) üzenetére


lck
senior tag

Kösz !
Csak segítség gyanánt: van ott belőle már angol verzió is - lehet azt könnyebb magyarítani ?

[ Szerkesztve ]

(#356) synar válasza lck (#355) üzenetére


synar
őstag

Azt töltöttem le, de az is tele van hibával, meg csirkelábat is hagytak benne bőven. :)

(#357) trebrona válasza synar (#350) üzenetére


trebrona
nagyúr

Csak a feloldáskori állapotot mutatja, ahogyan a lépésszám is csak az adott pillanatnyit, hiába sétálsz közben.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#358) tigipuf


tigipuf
senior tag

Nem ártana már egy rövid összefoglaló esetleg ha már ez lett a fő topikja a karkötőnek.
Az lenne a kérdésem,hogy ezeket a bin. kiterjesztésű face cuccokat,hogy is kell telepíteni?
Miért nem lehet ezeket a magyar fejlesztésű kinézeteket feltenni,megtalálni a MiBand4 apk-ban,ahol az összes többi angol,orosz,stb van? köszi,,

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#359) HDR123 válasza tigipuf (#358) üzenetére


HDR123
tag

Sajnos nem ez a fő topik, itt a fő topic.
Ettől függetlenül a jelenlegi ami jobban pörög.

(#360) trebrona válasza trebrona (#357) üzenetére


trebrona
nagyúr

Javítom magam, a lépésszám folyamatos. :R

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#361) draco31 válasza HDR123 (#359) üzenetére


draco31
veterán

De miért nem a tesztnél van a fő topic?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#362) pcnet válasza draco31 (#361) üzenetére


pcnet
addikt

Mert a topicot már a teszt megjelenése előtt nyitották. Plusz a hírek alatt is gyülekeztek a tagok. Kalandor ennek a topicnak a linkjét adta meg a másik topic zárásakor. Azért ide jöttem én is.

HDR123: Köszi a linket, könyvjelzőzöm azt is. :)

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#363) synar válasza lck (#353) üzenetére


synar
őstag

Na elkészültem vele, sikerült kijavatani a hibákat, rájuk lelni volt a nehezebb, ha ennek ellenére találtok még benne, akkor szóljatok. Innen tölthető.

(#364) synar válasza trebrona (#360) üzenetére


synar
őstag

Sőt még a perc is ugrik aktív kijelzőnél, ha éppen elkapod, ezért nem értem, hogy a másodperc miért nem mozog. Vannak még ilyen talányok, pl. az időjárás kijelzés hiánya az óralapra, de erről is volt már szó. Néztem példának egy orosz srác lapját, aki tett fel időjárás kijelzést, ő is segytséget kér a probléma megoldására (akkor persze nem értem miért hagyta benne).

[ Szerkesztve ]

(#365) HDR123 válasza synar (#364) üzenetére


HDR123
tag

Ha én fejlesztettem volna, akkor azért nem ugrana a másodperc, mert az picivel több erőforrást eszik. Talán ez lehet a titka a 20 napos üzemidőnek. De ez csak tipp.
Nagyon jók a óralapok amiket magyarítasz, már könyvjelzőztem :R

(#366) gyuri2008 válasza synar (#348) üzenetére


gyuri2008
veterán

iOS ra nem lehet felrakni?

(#367) lck válasza synar (#363) üzenetére


lck
senior tag

Nagyon köszönöm! Eddig hibátlan. :)

(#368) synar válasza gyuri2008 (#366) üzenetére


synar
őstag

Azt nem tudom, olyan eszközöm nincs.

(#369) mokus18 válasza synar (#363) üzenetére


mokus18
tag

#synar
nagyon jók a számlapjaid, gratulálok, le a kalappal.
:) :R

(#370) synar válasza mokus18 (#369) üzenetére


synar
őstag

Örülök, hogy tetszik. :)

(#371) zseko válasza synar (#363) üzenetére


zseko
veterán

Én csak úgy kíváncsiságból kérdezem, mert még nem rendeltem meg az órát, hogy ha 100 fölötti a pulzus, és 10 (vagy akár 100)fölötti a km, akkor nem csúsznak össze a számok? Egy intenzívebb biciklizésnél ugye ez azért könnyen összejöhet.

HR24.hu

(#372) synar válasza zseko (#371) üzenetére


synar
őstag

Én csak magyarítottam ahhoz a részéhez nem nyúltam, de ha problémát jelent lehet rajta módosítani.

(#373) mokus18 válasza synar (#370) üzenetére


mokus18
tag

:)) :)

(#374) cintula187


cintula187
addikt

MIt kell állítani, hogy a bejövő híváskor a hívó nevét vagy számát kiírja?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#375) Meggyi001 válasza cintula187 (#374) üzenetére

Mi bandage tudja.

https://gamergep.hu/

(#376) -secret- válasza Meggyi001 (#375) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nálam Mi Fit-tel is mutatta.

(#377) cintula187 válasza Meggyi001 (#375) üzenetére


cintula187
addikt

Nem volt bejelölve a kapcsolati adatok :)

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#378) Meggyi001 válasza -secret- (#376) üzenetére

Akkor lehet lemaradtam pár napot, az új Mifit is tudja ezt? Nálunk jó pár hete csak a mibandage tudta , vagy hogy ha a telefont angolra állítottam.

https://gamergep.hu/

(#379) talpas válasza draco31 (#330) üzenetére


talpas
aktív tag

innen vettem a nejem részére, ali ról, meg más szines karkötőket. Futár és átutalás 13980Huf. csüt. délutáni rendelés, ma szombat 10 körül ideért.

[ Szerkesztve ]

"Veled, Uram, de nélküled..."

(#380) mokus18 válasza talpas (#379) üzenetére


mokus18
tag

Én itt vettem.

(#381) gzbotii


gzbotii
veterán

Official Xiaomi Mi Band 4 WF versenyen szavazás: [link]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#382) Carline


Carline
őstag

Éjszakás után aludtam délután kb. 4 órát de a band ezt sehogy sem vette észre... :F
Elég béna.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#383) Kolondrum válasza Carline (#382) üzenetére

Nálad is? Költői. Ez éjszakai műszakban közli velem, hogy nem aludtam, az oké, de reggel meg nem közli, hogy aludtam, simán csak nem mozgok úgy veszi.

(#384) ronaldo válasza Carline (#382) üzenetére


ronaldo
őstag

Ó, ez a kérdéskör már a Mi Band 1 óta létezik, azt hiszem. :) Én azt használom, 2015 októbere óta.

Akkor ezek szerint a mai napig nem született erre jó megoldás?

(#385) ronaldo


ronaldo
őstag

Úgy egyébként, köszi a tesztet!
Elég régóta használom a Mi Band 1-et (Nem az S-t, tehát nincs pulzusmérő) és nagyon hozzám nőtt.
Valószínűleg jó szériába nyúltam '15 októberben, mert azóta is tökéletesen működik.
Kétszer teljesen megfeledkeztem a töltéséről, s elvileg ennek a halálát kellett volna okoznia, de simán magához tért.
Pár hónappal ezelőtt egyszer csak lejött a fém kupakja, azóta kissé indusztriális a megjelenése :) Vissza lehetne ragasztani, de így egyedibb...
Bejövő hívás és sms esetén rezeg, napi célt figyel, sportolásnál lépés számlálásra használom (futást, sétát és "gyors sétát" felismeri). Pár hete voltam a Bikás parkban futni, 10 körre 7.48 km-t írt (elvileg egy kör 760 m, szóval 120 m-t tévedett).
Ami durva, hogy ennyi idő után is korrekt az akksiidő: 17 napja töltöttem, 41%-on van; szóval a mai napig 30 nap körül teljesít, fénykorában 45-50 volt nálam.

Egy hülyesége van: nem tudom hogy és mikor, de beragadt nála egy 7:40-es ébresztés és hiába kapcsolom ki az alkalmazásban, mindig ébreszt :)

Na de miért írtam ezt? A Mi Band2-ből értelem szerint kimaradtam, korai lett volna a váltás. Ráadásul nekem pont az tetszett ebben, hogy nem kell egész nap cseszegetnem, nézegetnem, csak teszi a dolgát, ahogy szeretném és még csak nem is kell állandóan töltőre dugdosni (15/16-ban volt ugye nagy divatja az okosóráknak, huh azokat pont emiatt nem bírtam). Mi Band3 is kimaradt, mert nem tetszett, hogy kerülnek be az új funkciók (számomra nem is feltétlenül szükségesek), az "éhesebb" kijelző, és egyre csak fogy az akksiidő, főleg ha aktív életet él az ember.

Most viszont jelentem, megrendeltem a Mi Band4-et. Sikerült bemagyaráznom magamnak, hogy a 20 nap körüli akksi időt elfogadom, meg hogy sikerül úgy beállítani, hogy ne kelljen állandóan piszkálni nap közben. Azt meg remélem, hogy stopperórát lehet rajta indítani / köridőket mérni :) (Bevallom, ennek nem néztem utána - s ez az ami egy kicsit hiányzott a Mi Band1-ből).

Kérdés: lehet egy Mi Fit-hez / 3rd party appokhoz több Band-et kapcsolni egyszerre? Lehet egy darabig együtt használnám a kettőt, csak kíváncsiságból.

(#386) #78791680 válasza ronaldo (#385) üzenetére


#78791680
törölt tag

Nem birja a Band ha teljesen lemerul?

(#387) Csepy válasza ronaldo (#385) üzenetére


Csepy
senior tag

A Mi Fitről tudom, hogy egyszerre nem lehet 2 aktív band-ed.

Regards: Csepy

(#388) pcnet válasza Carline (#382) üzenetére


pcnet
addikt

Mi Band Master tudja a nappali alvást is monitorozni.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#389) chatran válasza ronaldo (#385) üzenetére


chatran
őstag

Köszi ezt a kis beszámolót, nekem is volt band1-em, de a Band2 leváltotta szegényt. Mivel a Band2 már mutatta az időt szegény Casio órám is a polcra került.

Van stopper a Band4-ben, már a 3-ban is volt, sőt van bennük visszaszámláló is, így pl, ha tojást főzöl, jelzi, mikor vedd ki a vízből. :)

Egy napig használtam párhuzamosan egy Band3-at és 4-et, hogy megmérjem melyik mér több lépést. Ezt úgy tudtam megoldani, hogy egy másik telefonra is feltettem a Mi Fit-et és regisztráltam erre egy új MI account-ot.

(#390) Carline válasza pcnet (#388) üzenetére


Carline
őstag

Köszi, ki fogom próbálni, DE már rajta van a MiFit alapból a nélkül nem lehet vele semmit kezdeni. A Mi Bandage is, mert az is jó ha fent van (ékezetek, jobb beállíthatóság), most meg még egy Mi Band Master is legyen fenn, mert azzal meg jobb az alvás monitorozás.
Miért nem tudja ezt az offical alkalmazásuk úgy egyben? Vagy legalább a Bandage?

A Band Master egyik értékelése:
Az alvásfigyelő funkció teljesen rossz, gyakorlatilag használhatatlan, de minden mást szuperül mér. A mi fit viszont az alvást méri tökéletesen. Sajnos ez a program gyakran kilép, hiába indítom el újra, egy idő után nem működik.
Hát ahány ember annyi féle értékelés.

[ Szerkesztve ]

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#391) Carline válasza ronaldo (#385) üzenetére


Carline
őstag

A stopper meg az időzítő annyiban érdekes, hogy az üzeneteket megkapod, el tudod olvasni közben, de egyébként elhagyni azt a módot nem tudod. Addig csak a stoppert vagy időzítőt mutatja semmi mást nem. Nem tudod megnézni az időt vagy a lépésszámot sem. Valamint a kijelző a mérés idejéig folyamatosan be van kapcsolva.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#392) mokus18 válasza Carline (#391) üzenetére


mokus18
tag

Ezt van a futásnál is... nem? Ha beállítod...

(#393) M@cika válasza Carline (#390) üzenetére


M@cika
őstag

Biztos én vagyok a hülye medve, de a BAND rögzít minden adatot és utána szinkronizáláskor küldi el az őt kezelő app-nak. Tehát, ha éppen aludtam, akkor hogy a fészekbe csinál tök mást a Fit meg a Master ugyanabból az adatból? (még épp csak úton van a 4-esem, addig kettessel alszom.)

Nasit a kis fehér medvének!

(#394) pcnet válasza Carline (#390) üzenetére


pcnet
addikt

Átérzem! Anno megvettem a Mi Bandage-t időzítő miatt, majd a Notify & Fitnesst a hívószám kijelzés miatt. A free verzióban működött, próban nem. Mi Band Mester is fent volt az alvás monitorozás miatt, mert Mi Fit hol mért hol nem. Aztán fogtam és töröltem mindent, mert elegem lett belőle, hogy semmi nem működik tökéletesen. Közben feltettem a magyarított fw-t, azzal működött a hívás kijelzés, de lehet azért mert ezzel egyidőben jelent meg Mi Fitben is. Plusz megjelent időzítő is, így végül már elég volt csak a Mi Fit is. (Mi Band 3)

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#395) Carline válasza M@cika (#393) üzenetére


Carline
őstag

A mifitben nem látszik a tegnap délutáni alvásom de a bandmaster ugyanazon adatokból már jelzi az alvást.
Hogy hogy csinálja nem tudom de vehetnek tippet tőlük a mifit fejlesztői.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#396) gyuri2008


gyuri2008
veterán

A nejem lenyúlta a mi band 4, rám sózta a honor Band 4-et.azt mondta, hogy neki jobban tetszik a mi band 4.

(#397) syler123 válasza gyuri2008 (#396) üzenetére


syler123
veterán

Nem is téved.

(#398) gyuri2008 válasza syler123 (#397) üzenetére


gyuri2008
veterán

Én meg lecserélem egy Honor Watch MAGIC-ra.

(#399) han_lev válasza gyuri2008 (#396) üzenetére


han_lev
senior tag

Ezen a kettőn gondolkodom én is.
Van egy Bánd 2 és egy 3.
Gyakorlatilag a 2-est hagyta rám a nejem... :B
Én meg venni szeretnék egy 4est, vagy egy honort.
De félő, hogy amit veszek, lenyúlják :DDD

MI9 6/64

(#400) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Sziasztok!

Volt Mi Band2, majd 3, utána áttértem Apple Watch-ra, most Mi Band 4-re akarok megint. Kérdés, iPhone-nal lehet magyar nyelvet varázsolni erre?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.