Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) miauut


miauut
tag

Hol lehet kikapcsolni a "kapcsolatbontás" rezgését. Sehol sem találom. Mi-Fit, és a Mi Bandage van telepítve. Bosszantó, hogy éjszaka is (ne zavarj módban is szól).
Köszönöm.

Nokia7710>HtcUniversal>HtcKaiser>Samsungi900>Htcx7510>SExperiax10>Galaxy Note>PF2>Honor6>Honor9>Honor 20>Xiaomi 11 Note

(#852) 30z.Samu válasza miauut (#851) üzenetére


30z.Samu
félisten

Rezeg, amikor bontja a kapcsolatot? :Y Akkor nekem vagy sose bontja, vagy nem rezeg.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#853) pecccccccca válasza 30z.Samu (#852) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Bizony. Én sem vettem még észre ilyet. Vagy nem bontja vagy nem rezeg. ☺️

Humorban nincs helye tréfának!

(#854) trebrona válasza miauut (#851) üzenetére


trebrona
nagyúr

Mi Bandage-ben kapcsolatbontás és ügynök jelzés.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#855) miauut válasza trebrona (#854) üzenetére


miauut
tag

Az ki van kapcsolva.

Nokia7710>HtcUniversal>HtcKaiser>Samsungi900>Htcx7510>SExperiax10>Galaxy Note>PF2>Honor6>Honor9>Honor 20>Xiaomi 11 Note

(#856) trebrona válasza miauut (#855) üzenetére


trebrona
nagyúr

Akkor itt:
Beállítások>Csatlakozás>Csatlakozás jelzések

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#857) vegyszer válasza lócitrom (#847) üzenetére


vegyszer
addikt

És ezt a "vigyázz, mert az országban valahol esik az eső" riasztást ki lehet valahogy kapcsolni.

Az kevésbé zavar, hogy rossz a kódolás, az viszont, hogy napjában háromszor jelez, oszt felhő se volt egész nap az égen, már jobban zavar

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#858) Brandynew válasza vegyszer (#857) üzenetére


Brandynew
őstag

A Mi Fitben ki tudod kapcsolni.

(#859) miauut válasza trebrona (#856) üzenetére


miauut
tag

Köszönöm, ez lehetett, mert be volt kapcsolva. Tesztelem.

Nokia7710>HtcUniversal>HtcKaiser>Samsungi900>Htcx7510>SExperiax10>Galaxy Note>PF2>Honor6>Honor9>Honor 20>Xiaomi 11 Note

(#860) lócitrom válasza vegyszer (#857) üzenetére


lócitrom
őstag

ezt mintha kérdezted volna már. vagy ezután is megjelenik?

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#861) vegyszer válasza lócitrom (#860) üzenetére


vegyszer
addikt

Köszönöm!
:R
Valóban, elkerülte a figyelmemet.

(lehet, hogy szerkesztés előtt láttam még, de passz)

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#862) M@cika


M@cika
őstag

Na, megjött végre az én 4-esem is. Még szokni kell, de a szíja bizony nagyságrendekkel gyengébb, mint a 2-esé volt. Alig bírtam kiszedni a szerkezetet, hogy a töltőjébe rakjam. Szerencsére van otthon pár kamu 3-as szíj, azok jóval strapabíróbbak, majd kipróbálom belemegy-e az új szerzemény.
Igen, nem épp a legjobb, hogy a kijelző messze nem foglalja el a lehetséges teret és minden híreszteléssel ellentétben nem érzékeli, ha a gombon kívül érek hozzá. A MiFit számlapjai szinte mind használhatatlanok, az órán kívül a többi érték nemigen olvasható. Az alap számlap az, ami jó. De láttam itt tőletek zsír egyedi számlapokat, majd azokat letöltöm, aztán később talán megpróbálok sajátot tervezni. A legtöbb számomra érdektelen funkciót, mint időjárás meg telefon értesítések gyorsan kikapcsoltam, nem vagyok én olyan fontos ember, hogy a karkötőmre ki legyen írva bármi. Amikor a telcsim közelébe jutok, majd szépen megnézem ki és mit akart.

Nasit a kis fehér medvének!

(#863) 30z.Samu válasza M@cika (#862) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én úgy tudom, hogy a Mi Band 3-hoz gyártott szíjak jók a 4-eshez is.

Sic Parvis Magna

(#864) M@cika válasza 30z.Samu (#863) üzenetére


M@cika
őstag

Ami szíjam van, azokat nem eredeti Band3-hoz adták, hanem másolatokhoz. :-) De én is remélem, hogy jók lesznek. Ez a 4-es szíj olyan kis szakadásra hajlamos kinézetű, mondjuk most vagy 20 napig nem kell kiszednem az egységet szerencsére. Vagy iszonyú béna vagyok, de a 2-esnél a kivétel/visszatétel pikk-pakk ment zökkenőmentesen.

Nasit a kis fehér medvének!

(#865) -secret- válasza M@cika (#864) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jók csak a fémszíjaknál rá van esély, hogy nem kompatibilisek.

(#866) pecccccccca válasza M@cika (#864) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Háát... Igaz nincs tapasztalatom korábbi band-ek szíjaival, mert ez az első, de messze nem mondanám szakadásra hajlamosnak. Sőt. Komoly masszív darab. Szerintem sokat fog bírni.
Órás vagyok, családi óraszervizt üzemeltetünk fattival, sok tapasztalatom van szíjakkal kapcsolatban és így is azt mondom, hogy egy nagyon korrket darab ez a szíj. Sok 10-20 ezres kaucsuk szíj elbújhat emellett...

A 20 napba meg akkor férsz bele kb, ha konkrétan semmit nem csinálsz az órával. Nem méreted a pulzusodat,nem sportolsz, rá sem nézel, stb... Nekem két nap alatt merült le 43%-ról 10%-ra.
Igen! Használtam...

[ Szerkesztve ]

Humorban nincs helye tréfának!

(#867) synar válasza M@cika (#862) üzenetére


synar
őstag

Készítettem néhány számlapot innen letöltheted ha tetszik valamelyik, ha kérésed van írj nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

(#868) adamcsik válasza synar (#867) üzenetére


adamcsik
aktív tag

Szia!
Fradi címer háttérrel tudsz készíteni?
Nagy számokkal. Elég lenne a pontos idő, dátum, az aksi töltöttsége.

(#869) synar válasza adamcsik (#868) üzenetére


synar
őstag

Elkészültem vele, innen letöltheted.

(#870) 30z.Samu válasza synar (#869) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem szarral gurigázol! :D :R

Sic Parvis Magna

(#871) synar válasza 30z.Samu (#870) üzenetére


synar
őstag

Közben elkészült egy 3. változat is, a V3 talán ez a legfrissebb címer, ha nem szóljatok.

[ Szerkesztve ]

(#872) 30z.Samu válasza synar (#871) üzenetére


30z.Samu
félisten

Rohadt jól néz ki. :))

Sic Parvis Magna

(#873) adamcsik válasza synar (#869) üzenetére


adamcsik
aktív tag

Nagyon jók!
A zöldhálós hátterűt és a háromcsillagos címért tudod kombinálni?
A Mi Fit alkalmazással hogyan tudom feltelepíteni?

[ Szerkesztve ]

(#874) adamcsik


adamcsik
aktív tag

Sikerült 😀

(#875) M@cika válasza synar (#867) üzenetére


M@cika
őstag

Köszönöm, élni fogok a lehetőséggel! Nagyon belejöttél ebbe a számlap tervezésbe, eszméletlen jó a legtöbb.

Peccccccca: Igen, én nemigen használom a karkötőt, elég ha az időt mutatja, meg a lépésszámot, ritkán mérhet pulzust, éjjel viszont figyelje hogyan alszom. Ritkán bringázásnál megnézem merre mennyit hogyan mentem.

[ Szerkesztve ]

Nasit a kis fehér medvének!

(#876) synar válasza adamcsik (#873) üzenetére


synar
őstag

Elkészült innen letöltheted V4.

[ Szerkesztve ]

(#877) adamcsik válasza adamcsik (#873) üzenetére


adamcsik
aktív tag

Köszönöm! Tökéletes!

(#878) pecccccccca válasza synar (#876) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Az tényleg nagyon jó lett.
Ha FTC szurkoló lennék le is tölteném. 😀

Humorban nincs helye tréfának!

(#879) etooo válasza adamcsik (#877) üzenetére


etooo
senior tag

Amikor megvettem, nekem is ez volt az első gondolatom, hogy ez Fradi címerrel lesz az igazi :) [link] Igaz a napok magyarításával nem volt kedvem foglalkozni :)

(#880) Balesz1899 válasza etooo (#879) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Hú srácok, köszi. Még válogatni is lehet :)

(#881) SyMbioTe válasza synar (#867) üzenetére

Hopp, oldal mentve, nagyon jók!! :))

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#882) synar válasza SyMbioTe (#881) üzenetére


synar
őstag

Köszönöm és örülök ha tetszik. Ha bármi kívánságotok van megpróbálom megoldani, írjátok le nyugodtan. Viszont ha más valaki óralapjának magarítását szeretnétek azt inkább az eredeti feltöltő oldalán kérjétek, mert nem igazán szereti senki ha más belpiszkál a munkájába. Ha úgy nem megy akkor privátban megoldom, ha tudom, de nyilvános helyre nem töltöm fel.

[ Szerkesztve ]

(#883) Boonen007


Boonen007
őstag

iOS-en valaki tud felrakni külön itt a kollega által is készített témát felrakni?

(#884) synar válasza Boonen007 (#883) üzenetére


synar
őstag

Nézd, ezt találtam kérdésedre az Amazfit Watchfaces oldalán, talán segít.
1) Install the "AmazTools" app to your iPhone
2) Choose a watchface in this site
3) Click "Download" and also click on a "bin" file
4) Open in 'AmazTools'
5) Now install the watchface ← Be sure that Mi Fit app is running on background before installing a watchface

(#885) Boonen007 válasza synar (#884) üzenetére


Boonen007
őstag

Az összesre azt dobja, hogy hiba, hibás fájl. Így próbáltam én is.

(#886) kelly416 válasza synar (#867) üzenetére


kelly416
veterán

Nagyon jók a számlapok, én is mentettem az oldalt. :R
Holnap szerkesztek egy képet, hogy milyen előnézetű témát szeretnék kérni, ha nem vagyok szemtelen. De igazából a lényeg az lenne, hogy valami nagy számlapos amin még dátum van az óra mellet csak, viszont az "magyarul", tehát hónap-nap és nem nap-hónap sorrendben. De tényleg csak, ha nem vagyok szemtelen.

(#887) Boonen007 válasza synar (#884) üzenetére


Boonen007
őstag

Közben sikerült, Safariban megy csak.
Ezt meg lehet csinálni magyarra? :)

(#888) Atilla001


Atilla001
senior tag

Üdv, ha újratelepítem a Mi Fit-tet akkor ugye meg kell szüntetnem a párosítást, és telepítéskor be kell lépni név/jelszóval?
Köszönöm, Attila

Védd a természetet!

(#889) lócitrom válasza Atilla001 (#888) üzenetére


lócitrom
őstag

nem.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#890) synar válasza Boonen007 (#887) üzenetére


synar
őstag

Igen lehet, itt kértem is neked. [link]

(#891) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Érdekesen működik ezen a bigyón az ébresztő. Tegnap az volt a gond, hogy egy idő után (kb 10 mp szerintem) eltűnik az ébresztés "párbeszéd ablaka", hogy mit akarsz csinálni. Mire felemeltem volna a kezem hogy kiválasszam a szundit, addigra már csak a számlapot láttam. Kicsit be is aludtam, ezért szoktam használni a Szundit, mert elsőre nem biztos, hogy felébredek rendesen. Na mondom keine panic, akkor beállítok egy másik időpontot 10 perccel későbbre és akkor tuti jó lesz. Ja...ma is bealudtam picit, még pedig azért, mert a második ébresztés nemes egyszerűséggel nem ébresztett. Vagyis ébresztett, 10 perccel később, mintha rányomtam volna a Szundit, de ugye nem nyomtam rá, mert nem ébresztett. Azt sem értem egyébként, hogy miért tűnik el a párbeszéd ablak ébresztésnél, vagy miért nem rezeg addig, amíg nem bökök rá valamire. Értem én, hogy aktivitásmérő a kicsike és motivál a mozgásra meg minden, de az ébredési procedúrámat ne akarja már rendszabályozni. :D Lassan kiderül, hogy a lelkemet akarja. :Y :D

Sic Parvis Magna

(#892) Ronyn válasza 30z.Samu (#891) üzenetére


Ronyn
senior tag

Ebbe én is belefutottam ma reggel... 😢

Ego sum... Ronyn 🧔

(#893) kelly416 válasza 30z.Samu (#891) üzenetére


kelly416
veterán

Nekem van egy ébresztőm 6:20-ra hétköznapra, még olyan nem igazán volt, hogy nem ébresztett volna, max. olyan, hogy annyira közel volt hozzám vagy feleségemhez a kijelző, hogy egy rezzenés után abba is hagyta.
Mondjuk én ébresztő előtt 1-2 perccel már ébren álmodom, így elég ez a kicsi is, hogy fel is ébredjek.

(#894) kelly416 válasza Atilla001 (#888) üzenetére


kelly416
veterán

A párosítást nem kell megszüntetni, sőt. Ha a telefonodat ellopják, tönkre vágod és ki volt kapcsolva a miband felfedezhetősége (másik készülék ilyenkor nem látja elméletileg, bár ez a 4-nél nekem nem működik, csak a band2-n működött jól ez), akkor oapíron nem is tudod másik telóval párosítani. De ha másik telón bejelentkezel a mifit-be, akkor azzal is egyből megtalálja a karkötőt, mert már fiókhoz van kapcsolva. Tehát ha van fiókod, nem kell megszüntetni semmit, csak újratelepíted, bejelentkezel és kész is.

(#895) 30z.Samu válasza kelly416 (#893) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az első megszólalt, csak én arra nem biztos hogy fel is kelek. :D Telefonon azért állítottam mindig Szundit, meg ezen is ráböknék a Szundira, ha hagyna elég időt. De nem mindig térek annyira magamhoz, hogy rá tudjak bökni. Mire felemelném a kezem, abbahagyja az ébresztést... :U Én sem értem, hogy a 10 perccel későbbre állított ébresztés miért 20 perccel később kezdett el rezegni. Ha nagyon nem bírok "alkalmazkodni" a karkötő hülyeségeihez, akkor inkább visszaállok a telefonos ébresztésre.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#896) vegyszer válasza 30z.Samu (#891) üzenetére


vegyszer
addikt

A két ébresztés között ne 10 perc legyen. Az pont a szundi hossza. Ergo két ébresztési jelzés jön egyszerre. Az okozhat gondot...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#897) Maist válasza 30z.Samu (#891) üzenetére


Maist
senior tag

Valamennyit lehet segíteni a dolgon: van itt a Mi Fit-ben egy rezgés gomb a beállított ébresztők alatt.

Azt megnyomod, bejön egy ilyen:

Kiválasztod a rögzítést, és elindul a halvány kék csík. Azokba amikor nyomod a Mi Band ikont a sötétebb kék csíkok a rezgések. Akármilyen rezgést be lehet állítani, és viszonylag hosszú időszak beállítható így, sokkal hosszabb, mint a gyári. Rezgés az eszközön gombbal ki is tudod próbálni.

[ Szerkesztve ]

(#898) 30z.Samu válasza Maist (#897) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ezzel szemeztem én is. :) Csak ahogy számoltam, a rezgés "időtartama" itt sem hosszabb, mint a gyárié. csak be tudod állítani hogy rezegjen.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#899) 30z.Samu válasza vegyszer (#896) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mondjuk ebben lehet valami. De ha nem nyomtam rá az elsőre, akkor azt úgy veszi hogy lenyomtam, ott nem alkalmaz Szundit. Viszont egy próbát megér, hogy nem 10 perc a különbség. :R

Bocsi a dupla hsz-ért, késve vettem észre a Te válaszod. :B

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#900) kelly416 válasza 30z.Samu (#899) üzenetére


kelly416
veterán

Két eltérő hozzászólásra írhatsz 1 percen belül is két külön h.sz-ben választ, nem ellenkezik a szabályzattal már évek óta. Sőt, könnyebben visszakövethető, ezért is módosították meg így a szabályzatot.

A két ébresztő össze akadhat, de ami érdekesebb, ha az ébresztő beállításakor a szundi gumkció be van kapcsolva és nem kapcsolod ki az ébresztőt ébresztéskor, akkor a szundi üzemel. Azaz ha hozzá sem nyúlsz a karkötőhöz a akkor is szundiba kellene menjen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.