Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) gyuri2008 válasza B-L-A-C-K (#400) üzenetére


gyuri2008
veterán

Egyenlőre nem.
Androidnál sem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#402) gyuri2008 válasza B-L-A-C-K (#400) üzenetére


gyuri2008
veterán

Itt megnézheted. [link]regisztrálni kell.

(#403) chatran válasza B-L-A-C-K (#400) üzenetére


chatran
őstag

Szabad tudni, hogy miért? Azért ez radikális visszalépés, bár üzemidőben komoly javulást fogsz tapasztalni. :)

(#404) #78791680 válasza chatran (#403) üzenetére


#78791680
törölt tag

Eleg sokan nem hasznaljak ki az okosorakat. Nekem pl boven eleg egy aktivitasmero tudasa. Amugy Apple Watch eseteben tomegesen mennek az eladasok, mert rajonnek az emberek hogy egyaltalan nincs ra szukseguk.

(#405) Luck Dragon válasza chatran (#403) üzenetére

Igaz nem nekem szólt a kérdés, de a topicjában olvasva egy beázás következtében szinte az egész elektronikus alkatrésze megadta magát.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#406) B-L-A-C-K válasza chatran (#403) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Persze nem titok, sokat adtam vettem Apple Watch-t, acél változatoknál ragadtam le, a mosatni S2 SS beázott, az egész kuka lett, értelmes áron nem találtam most, és addig kell valami.

(#407) M@cika válasza chatran (#389) üzenetére


M@cika
őstag

Kissé túlbonyolitottad. Miután az eszköz kijelzi a lépésszámot, elég csak mindkettőre ránézni, felesleges új fiókregisztráció, meg 2 telefonra app. 😎

Nasit a kis fehér medvének!

(#408) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Original Xiaomi Mi band 4 International
kupon: BGHU297
kupon ár: 31,99$

(#409) Tarisznyarak


Tarisznyarak
tag

A notify app csak a friss edzés adatokat tudja szinkronizálni a régieket nem ? Nem igazán sikerült eddig a régieket.

(#410) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok

Anno Mi Band 2-t használtam. Azzal az volt a gondom, hogy túl "magasnak" találtam a készüléket (nagyon kiállt a csuklómtól). Az lenne a kérdésem, hogy ez a 4-es alacsonyabb valamivel vagy méretre ez is akkora?

(#411) Csepy válasza Anulu79 (#410) üzenetére


Csepy
senior tag

a 3 és a 4 érezhetően nagyobbak, mint a 2 volt.

Regards: Csepy

(#412) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Tegnap voltam a lurdyba,az mondták,hogy a jövőhét végén jönni fog a mi band 4,állítólag az ár nem változik,10900ft lesz.

(#413) PhilBrick válasza Anulu79 (#410) üzenetére


PhilBrick
őstag

A kettes utan nekem kellemetlenul nagy a négyes. Szoval te meg se probald szerintem.

(#414) Csepy válasza Csepy (#411) üzenetére


Csepy
senior tag

Mi band 2: 15,7 x 40,3 x 10.5mm
Mi band 3: 17,9 x 46,9 x 12.1mm
Mi band 4: 17.9 x 46.9 x 12.2mm

Regards: Csepy

(#415) #78791680 válasza Csepy (#414) üzenetére


#78791680
törölt tag

Meg egy nagyon kicsi csuklon is apro kütyü.

(#416) Csepy válasza #78791680 (#415) üzenetére


Csepy
senior tag

Nekem nincs is bajon a méretével, sosem volt 2-m, csak 3 és most ez. A kérdezőnek a 2 is nagy volt már, nem tudom, létezik-e olyan méretű kütyü, ami ne lenne túl vastag számára.

Regards: Csepy

(#417) Brandynew válasza Csepy (#416) üzenetére


Brandynew
őstag

Szokatlannak mondanám, egy hagyományos, számlapos karóra vékonyabb. Szerintem meg lehet szokni, hogy ez vastagabb, és nem ciki vagy ilyesmi, hogy jobban eláll a csuklótól, hiszen rengeteg embert látni okosórával/okoskarkötővel az utcán. Múltkor meg is lepődtem, hogy a konzervatívnak tűnő idős (nő) főnököm is okosórát visel.

Olyan ez, mint a roller: pár éve még cikinek éreztem volna a felnőttrollerrel közlekedést, ma meg már annyi ember használja (Bp-en valószínűleg több, mint máshol), hogy igazándiból egy teljesen trendi közlekedési eszköz lett, és gyerekektől elkezdve az öltönyös, aktatáskás férfiakig minden csoport használja. A bérelhető, elektromos Lime is nagyon kelendő. Kéne vennem egy Xiaomi rollert :)

[ Szerkesztve ]

(#418) Csepy válasza Brandynew (#417) üzenetére


Csepy
senior tag

Persze, de az okoseszközök mind vastagabbak, mint egy sima óra. Ebben azt szeretem, hogy 1. megbújik a csuklóhajlatban, észre sem veszem, hogy rajtam van, másrész meg tudom cserélni a szijat a napi viseletemhez. (tudom, divatbuzi dolog, de nem hordanék feketét mindenhez)

Regards: Csepy

(#419) draco31 válasza -secret- (#408) üzenetére


draco31
veterán

Rég rendeltem innen, nem hozza be a kuponos részt, ahová be kell írni a kódot.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#420) -secret- válasza draco31 (#419) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jobb fent kosár, és utána bal alul.

(#421) draco31 válasza -secret- (#420) üzenetére


draco31
veterán

Rendben, akkor nekimegyek újra, mert megrendeltem, de aztán a my orders-nél volt egy törlés gomb, arra rámentem, hogy törölje a rendelést.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#422) tau_ba


tau_ba
tag

Sziasztok, megerkezett a Mi Band 4-em, de sajnos nem tudom parositani a tabletemmel, ami egy Samsung Galaxy Tab4 (SM-T330). A tableten a legujabb Mi Fit app fut, es a Band-et is siman tudom parositani masik eszkozzel (Iphone 8). Inditom a Mi Fit-en belul a parositast, de a Band-et nem erzekeli egyaltalan. Mi lehet a gond? Lehet, hogy a kulonbozo bluetooth verzio (Band: 5.0 vs. tablet 4.0) kavar be?

(#423) Csepy válasza tau_ba (#422) üzenetére


Csepy
senior tag

Bluetooth szabvány visszafelé kompatibilis, szóval azzal nem lehet gond.

Regards: Csepy

(#424) Anulu79


Anulu79
addikt

Köszi az infókat! Így akkor nem ruházok be rá. :)

(#425) johnsmithnex válasza -secret- (#408) üzenetére


johnsmithnex
tag

Meg is rendeltem, köszi!:)

[ Szerkesztve ]

(#426) kerxy válasza johnsmithnex (#425) üzenetére


kerxy
senior tag

Én is, köszi! Mennyire valós a 6-14 munkanap? :R

(#427) -secret- válasza kerxy (#426) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Meglesz az! :K

[ Szerkesztve ]

(#428) DaDa válasza tau_ba (#422) üzenetére


DaDa
senior tag

Ha parositottad az iphonon akkor érdemes ott mi fit - ből leválasztani és úgy próbálni a tabon. Ha ott nem választod le nem fog menni másik eszközön. Tudtommal...

[ Szerkesztve ]

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#429) Demokatona


Demokatona
tag

Sziasztok! Csütörtöktől lesz újra elérhető a Mi Smart Band 4, az ára továbbra is 10 900 forint lesz a Lurdy Mi Store-ban és a webshopban:
https://xiaomi.hu/ter…/xiaomi-mi-smart-band-4-aktivitasmero/
Előrendelést nem tudunk sajnos felvenni!
Köszönettel, Xiaomi Magyarország

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#430) tau_ba válasza DaDa (#428) üzenetére


tau_ba
tag

Termeszetesen leszedtem az Iphone-rol mielott ujra probaltam a Tab-on, de igy sem ment :-( Egyeb vmi jo otlet?

(#431) johnsmithnex válasza Demokatona (#429) üzenetére


johnsmithnex
tag

Fasza:D
Reggel írtam nekik emailt, de nem kaptam választ.
Közbe már megrendeltem máshonnan, mert fentebb írta valaki, hogy csak szeptember végére ígérték az újabb szállítmányt.
Kicsit bánom, hogy nem vártam.. de azért kíváncsi leszek, hogy valóban jön-e szállítmány és mekkora mennyiség:D

(#432) gyuri2008 válasza Demokatona (#429) üzenetére


gyuri2008
veterán

Köszönjük a felvilágosítást.

johnsmithnex, olvass bele minden nap a mi band 4 fórumba, és akkor nem maradsz le semmiről.

[ Szerkesztve ]

(#433) Demokatona válasza johnsmithnex (#431) üzenetére


Demokatona
tag

Akkor tették ki a Facebookra.Gondoltam,hogy gyorsan megosztom itt. :)

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#434) S@c@ válasza gyuri2008 (#136) üzenetére


S@c@
őstag

Hamarabb lesz! Holnaptól, ahogy fent is említették már rendelhető készletről a Lurdyból!

(#435) kerxy válasza johnsmithnex (#431) üzenetére


kerxy
senior tag

Én amint megláttam a hírt, hogy a héten lesz, kértem a banggoodtol hogy töröljék a rendelést, és pár óra alatt meg is csinálták. Szóval ha még neked sem adták fel akkor egy próbát megér.

(#436) johnsmithnex válasza kerxy (#435) üzenetére


johnsmithnex
tag

Nekem ma reggel postázták. Legkésőbb szeptember 1re itt van, de ha Budapesten járok hamarabb és lesz a Lurdyba akkor veszek egyet:D

(#437) johnsmithnex válasza S@c@ (#434) üzenetére


johnsmithnex
tag

Időközbe válaszoltak az emailemre:

"Köszönjük érdeklődését. A keresett termék várhatóan 1-2 hét múlva fog érkezni újból. Az ára továbbra is 10990 Ft lesz."

Na akkor most mi van? :DD

[ Szerkesztve ]

(#438) S@c@ válasza johnsmithnex (#437) üzenetére


S@c@
őstag

gyuri2018-nak lesz igaza. En az Alzanal megvettem 14.500ert 2 ev garival.

(#439) Brandynew válasza S@c@ (#438) üzenetére


Brandynew
őstag

Én meg 9500 Ft-ért külföldről, két ajándék szíjjal és kijelzővédő fóliával, 1 év garanciával, ingyenes visszaküldési lehetőséggel.

(#440) BoneDragon válasza Brandynew (#439) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szintén, ami másfél hete csücsül az országba és lassan 1 hónapja jön. Már rég megvehettem volna itthon... Meg lett a türelmetlenségem eredménye. :DDD

(#441) Brandynew válasza BoneDragon (#440) üzenetére


Brandynew
őstag

Igen, külföldről ennyi ideig tart, valamit, valamiért :)

(#442) Csepy válasza Brandynew (#441) üzenetére


Csepy
senior tag

Nekem Aliexpress-ről 16 nap alatt a kezemben volt a global version 10.300.-ért.

[ Szerkesztve ]

Regards: Csepy

(#443) gyuri2008 válasza Csepy (#442) üzenetére


gyuri2008
veterán

A Lurdyba meg 10900ft amit azonnal megvehetsz, ha van, és Magyar garancia van rá.
Nem értem miért kintről kell megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#444) mukisrác válasza gyuri2008 (#443) üzenetére


mukisrác
aktív tag

+1
Nekem is onnan van, 10900 ft-ért sikerült

[ Szerkesztve ]

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#445) -secret- válasza Csepy (#442) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

BG, EU Priority-vel 11 nap volt és ~8900 ft.

[ Szerkesztve ]

(#446) Csepy válasza gyuri2008 (#443) üzenetére


Csepy
senior tag

Ha van, de nincs. Ha lesz is, azonnal elfogy, így ha nem a neten élek és azonnal rendelem, nem marad. Mert 50db-os készletük lesz megint kb.

Amúgy pedig azért, mert hírből sem volt még náluk, sőt, sehol sem itthon, egyetlen helyen sem, amikor megvettem. Amikor a kezemben fogtam még mindig nem volt 11.890-ért (hiszen posta is van) a Lurdyban, sőt, mindenhol, ahol volt 17.18ezer volt. A 3-am is kintről volt, az még CN verzió volt, sosem volt vele semmi bajom, gari nem mérvadó egy ilyen cuccnál nekem.

Az 1 éves band 3-mat pedig simán el tudtam adni 8-ért, szóval nem volt épp drága a váltás. :D

[ Szerkesztve ]

Regards: Csepy

(#447) Csepy válasza -secret- (#445) üzenetére


Csepy
senior tag

Az nagyon jó. :C

Regards: Csepy

(#448) S@c@ válasza Csepy (#446) üzenetére


S@c@
őstag

Nekem szempont volt,ha nem valik be visszaviszem. 14 napos nyugodt elallas es az,hogy 1 nap alatt megvan a csere ha elromlik nekem megerte.

(#449) -secret- válasza S@c@ (#448) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Persze nézőpont kérdése...

(#450) Csepy válasza S@c@ (#448) üzenetére


Csepy
senior tag

A 3-as után, tudtam, hogy be fog válni, emiatt nem is volt kérdés. Anno pl a Mi A2-m is GB-ről jött, mert itthon nem lehetett sehol kapni a 128GB-ost. Most is azt használom, hiba nélkül. 1 kerek éve.

[ Szerkesztve ]

Regards: Csepy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.