Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Az enyém holnap lesz pont egy hónapos.
Az én használati szokásaim mellett simán kibírt 17-18 napot, és akkor is 14%-on volt, amikor úgy gondoltam, hogy most már ideje tölteni.
Mi Band 3-at váltott és abszolút nem bántam meg.

Javaslom aki ilyet vesz nézze meg ezt az alkalmazást: [link]
Több tucat óralap van benne. Tök jók. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2) sefan67


sefan67
aktív tag

Azért 10kor felkelni és 55 ös pulzussal élni... Pofám leszakad :DDD

Ennek a kijelzője van olyan világos mint a Honor band 4-nek?
Lehet akkor váltanék.

(#3) Drughi


Drughi
addikt

Hosszú ideig használtam a Mi Band 2-t, de nem vártam ki míg ez kapható lesz ( a Mi band 3 nem tetszett), így Honor Band 4 lett.
Vajon megérheti lecserélni rá?

(#4) scyllarus válasza sefan67 (#2) üzenetére


scyllarus
veterán

Ha ennek tényleg pontosabb az úszásnem felismerése, akkor ezért megérheti a csere, ha ez szempont. A HB4 nem valami pontos ezen a téren.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#5) mandin


mandin
senior tag

iOS-en hogy működik?

(#6) satz18


satz18
őstag

Nekem ez lett az első okosórám, imádom. Nem is értem hogy eddig hogy voltam meg efféle kütyük nélkül. Nem tudom hogy az alternatívák mennyivel jobbak vagy másabbak, egyelőre nem is érdekel. Csak örülök ennek.

[ Szerkesztve ]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#7) -secret- válasza mandin (#5) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Fasza!

(#8) mandin válasza -secret- (#7) üzenetére


mandin
senior tag

Páromnak vennék egyet próbaképp, nem bugos az app?

(#9) -secret- válasza mandin (#8) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mindent tud amit tudnia kell. Annyira nem lehet belemenni a beállításokba mint androidon, de működik minden funkció.

[ Szerkesztve ]

(#10) dethroner válasza Drughi (#3) üzenetére


dethroner
veterán

Honornak jobb az alvásmonitor funkciója. Csajom pont ezért választotta azt, amikor a kettő közül kellett döntenie.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#11) pusszycat válasza satz18 (#6) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ez sosem volt okosóra. Fitnesz karkötő a hivatalos neve. Tudom, nekem van mindkét fajtából. :)

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#12) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Lehet, hogy kipróbálok egyet, iOS-sal.

(#13) Wesder


Wesder
félisten

Ezt most csak úgy itthagyom.

Van egy PipBoy-om :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14) szubrutin


szubrutin
aktív tag

Egyetlen kerdesem van, lehet az oran allitani az ebresztest, hogy hanykor ebresszen? Azaz valtogatni? Kaphatok egy képet? Koszi :)

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#15) Wesder válasza szubrutin (#14) üzenetére


Wesder
félisten

Az appban betudod àllítani, utàna az òràn is eléred a beàllított időket, nem kell hozzà a telefon.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16) AliceWake válasza szubrutin (#14) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Ha beállítasz pár ébresztőt az appban, akkor az órán ki tudod választani, melyik legyen aktív.

Non omnis moriar.

(#17) Neerpelt


Neerpelt
tag

Be lehet állítani saját rezgésritmust is azoknak, akiknek az alap nem tetszik. Ha mégis írva volt a tesztben, bocs, csak nem emlékszem rá hogy ez meg lett volna említve.

(#18) Davebowman válasza scyllarus (#4) üzenetére


Davebowman
senior tag

90 fokos szaunában és gőzben a HB4 használhatatlan volt és néha le is kapcsolta magát. A Mi band 4- meg se kottyan. Úszásnál a HB4 mutatta néha, hogy hogy állok, a Mi band4 csak akkor, ha fel és le húzom az ujjam, de a 25 méteres medencét egyik se mérte tök pontosan, mikor meg kilépek a medencéből, még rászámol, szóval mindegyik csal picit így.

Vargalex 1.1.7

(#19) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Akkut meg zabálja, de jó.

(#20) sefan67


sefan67
aktív tag

Elolvastam pár értékelést, sokan írják hogy nem látni napfényben a kijelzőt. Marad a HB4.

(#21) Kolondrum válasza sefan67 (#20) üzenetére


Kolondrum
félisten

3-as fényerőn alig.

(#22) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Nem a fenét nem. Tökéletesen látni, 5-ös fényerőn. 3-as fényerőn használom borongósabb időkben, meg bent, verőfényes napsütésben ráküldöm az 5-öst, és simán olvasni.

Amúgy nekem egy Mi Band 3-at váltott, egyáltalán nem bántam meg. Fő szempont a kijelző volt, és hát.. megérte.

(#23) Free Rgc válasza sefan67 (#20) üzenetére


Free Rgc
tag

Szerintem kitűnően lehet olvasni! Bárhol bármilyen időben! Szerintem ezt olyan írta aki alapból arra sem vette a fáradságot hogy a gyári hármas értéket 5 re tegye! :D

(#24) AliceWake válasza sefan67 (#20) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

PH!-s kolléga is azért váltott, mert Mi Band 2-n nem látta bringázás közben az időt és a Mi Band 3 sem győzte meg. A Mi Band 4-gyel volt terepen és országúton is, maximum fényerőn kitűnőnek ítélte a láthatóságot, polárszűrős biciklis szemüvegben is. De nekem sem volt gondom a teniszpályán, délután háromkor, tűző napon. Mármint az embertelen hőmérsékletet leszámítva.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#25) vaki válasza Kolondrum (#21) üzenetére


vaki
aktív tag

Háát, nem tudom hogy akik szerint alig látható, azok mihez viszonyítanak. Nekem kb 1,5 hónapos a Band4-em, előtte Band2 volt, na azt tényleg nem lehetett látni. A fényerő most 4-esen van és eddig nem volt olyan szitu hogy ne láttam volna, pedig próbáltam eleget napsütésben is. Amúgy valamilyen szinten számlap függő is, szóval aki gyakran akarja nézegetni, annak érdemes olyan számlapot választani. Ja és az értesítéseket nem az órán olvasom, úgyhogy ha az értékelések erre panaszkodnak, ahhoz nem tudok mit mondani.

A felhasználóbarát felhasználó

(#26) sefan67 válasza mg1992mg (#22) üzenetére


sefan67
aktív tag

Szuper, akkor megrendeltem, aztán majd feltöltök egy pár képet úgy hogy egymás mellett van max fényerőn.
Köszönöm a válaszokat :R

(#27) Wesder


Wesder
félisten

Lehet egyedül leszek ezzel, de én òrànak vettem, meg hogy reggel ébresszen munka elött. Így nekem elég az a kb 30-40nap üzemidő.
77%-on van most jelenleg és 11 napja töltöttem.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28) Kolondrum válasza Wesder (#27) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nekem is e felé hajlik már csak, mert (ez is) zabálja a 9T akkuját. Nekem ez nem fér bele.
Amúgy nagyon bejön. 7 nap, 9 óra üzemidő, 53%-os akku.
Kiheréltem a workoutot meg társait. Jó ez másra is. :D

(#29) Brandynew


Brandynew
őstag

Én kb. 3 hete használom a Mi Band 4-et, és tökéletesen meg vagyok vele elégedve, nem találtam benne hibát. Jól méri az aktivitást, az alvásminőséget, jól működik az ébresztője stb.

A pulzusmérés pontossága számomra fontos volt, ezért alaposan leteszteltem, hogy ugyanazt mutatja-e, mint a normális, karon mérő vérnyomásmérő, és csontra pontosan ugyanazt a pulzust írja ki, tehát orvosi pontosságú.

Ön-noszogatásra, rendszeresen/rendszertelenebbül sportoláshoz, egyszerűen csak karóra helyett kiválóan alkalmas.

(#30) AliceWake válasza Kolondrum (#28) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Tényleg! Elfelejtettem említeni a tesztben, hogy én nem éreztem számottevő változást a Note9 üzemidejében a folyamatosan csatlakoztatott óra miatt. Sőt, semmilyet.

Non omnis moriar.

(#31) scyllarus válasza Davebowman (#18) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem a hosszról van szó. Az úszásnemek felismerése nagyon gáz a HB4-nél.
Össze-vissza mutatott mindent, válogatott úszó karján volt...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#32) Wesder válasza Kolondrum (#28) üzenetére


Wesder
félisten

Azért a MIUI produkàl anomàliàkat. Nekem is volt hogy sokszor beragad valami a hàttérben és megeszi az akku.
Szerencsére a Mix3 töltője villàmgyors. 50 perc alatt 70%-ot feltölt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Nekem most jött email, hogy megérkezett az országba. Aliról rendeltem. Már alig várom, hogy teszteljem.

(#34) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Rohadt nfc :W

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#35) cuccos19


cuccos19
tag

Hívást némítani tudok a Mi Band 2-n is. Egy érintés azon a kerek bizbaszon némít, hosszan tartva (amíg lefut három vízszintes csík) pedig elutasít. Ezt nem tudta a Mi Band 3 ezek szerint? De kis buta... :DDD

Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

(#36) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Mennyire pontos a pulzusmérése? Valaki tesztelte?

Jevons paradox

(#37) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Honnan ajánlott a beszerzése?

A xioami.hu aszondja elfogyott. [link]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#38) joogreg válasza Dare2Live (#37) üzenetére


joogreg
csendes tag

Gearbest? ;)

(#39) gyuri2008 válasza joogreg (#38) üzenetére


gyuri2008
veterán

Bestmarkt.

(#40) -secret- válasza Dare2Live (#37) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ali.

(#41) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Nem merül a karkötő. Tegnap 3 óta 53%-on áll. Eddig napi 6.5%-ot merült.

(#42) BoneDragon válasza gyuri2008 (#39) üzenetére


BoneDragon
veterán

16ezerért? Nekik dolgozol? :U
#37 Dare2Live Itt 36 dollár és adnak hozzá +2db fóliát és 1 választható szinű karperecet.
Én is innen rendeltem.

[ Szerkesztve ]

(#43) bAtt001


bAtt001
addikt

Kb egy hónapja használom a sajátomat, akksiban nagyon jól bírja, kijelző elég fényes, bár én maxon használom az estéket kivéve. Zene vezérlés nagyon korrekt, főleg emiatt vettem és elég gyorsan kapcsolódik a telefonhoz, ami picit zavar, hogy lehetne hosszabb a timeout ilyenkor mert néha túl hamar kikapcsol a kijelző. Rezgés kellően erős, ébresztőnek is használva van minden nap. Nem voltam benne biztos, hogy megéri amikor rendeltem, de pozitívan csalódtam.

(#44) gyuri2008 válasza BoneDragon (#42) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nem dolgozom nekik,de megbízhatóak.

1 hónap mire megjön,meg a garancia is egy kicsit macerás...

[ Szerkesztve ]

(#45) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Én innen rendeltem. + pánttal együtt 35$ volt és kicsivel több mint 1 hét alatt megjött DHL-el.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#46) Kolondrum válasza bAtt001 (#43) üzenetére


Kolondrum
félisten

Főleg ha nem fut a mifitt. ;) Úgy sztem 1 hónapot is elmegy :D

(#47) Monya78


Monya78
veterán

Páromnak Mi band 2 verziója van, teszt olvasás közben erre kaptam fel a fejem: 5 percenkénti automatikus pulzusfigyelés

Ez a funkció hiányzott a páromnak... ezzel kapcsolatban még miket lehet beállítani?
Milyen idő intervallumokat lehet beállítani? riasztást lehet e bizonyos pulzusértéknél kérni?

Köszönöm!

(#48) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Mi fitt Mi Drop = kitéped a hajad... Amint mifitt kuka, megy a drop.

Szerk: Akkut nem eszi? Nekem sok lett letiltva, napi 1* szinkron.

[ Szerkesztve ]

(#49) -secret- válasza Kolondrum (#48) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

iOS-ra más nincs sajna.

(#50) AliceWake válasza Monya78 (#47) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Van riasztás magas értéknél, te állítod be, hogy mikor szóljon :K

Non omnis moriar.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.