Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) adabra


adabra
senior tag

Tud olyat az alkalmazás és a karperec, hogy bluetooth hatókörön kívülről visszatérve a telefon közelébe jelzi a nem fogadott hívást?
A kérdést feltettem a Honor Band 5-ös topic-ban is, de nem jött válasz.

(#1502) Vikitorony válasza KamuMazsola (#1500) üzenetére


Vikitorony
tag

Kinek mi a tapasztalata fóliával?
Olcsó kínait rendeltem ebay-ről 5-ös pakkban. Az első kb. egy héten belül lejött, sejtésen szerint a tusolóvíz segíthetett neki.
Azóta nagyon ritkán tusolok az XMB4-ben, és bár egyszer megpróbált megint feljönni, de 1-2 hónapja rajta van.

Megéri az általad linkelt schutzfolien24-től rendelni? Mert 2 db kerül annyiba vagy többe, mint Kínából 2x 5 db. Van annyival jobb?
Amúgy eBay-en is fent vannak, csak ott 2,99€ a szállítás, míg a schutzfolien24/protectionfilms24 oldalon csak 1,99€.

(#1503) vegyszer válasza Vikitorony (#1497) üzenetére


vegyszer
addikt

Add el úgy, hogy extra hosszú ideig bírja egy feltöltésel (hisz vélhetőleg a kijelző az egyik csúcs fogyasztó benne). ;]

Hátha

De a PayPal véd a vásárlás után 180 napig. Az is megér egy misét

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1504) vegyszer válasza adabra (#1501) üzenetére


vegyszer
addikt

Befutott értesítést utólag nekem nem jelzett egyik Mi Band sem...
Pedig jó fícsőr lehetne.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1505) adabra válasza vegyszer (#1504) üzenetére


adabra
senior tag

Nem is értem, miért nem csinálják meg. Elég lenne az újracsatlakozás eseménynél (gondolom van ilyen) lekérdezni az értesítéseket...

(#1506) appel válasza adabra (#1505) üzenetére


appel
őstag

A MI Bandage sem tudja? Van egy olyan kapcsoló, hogy Csatlakozákori jelzés (A feature listában így írja: when you reconnect show missed notifications)

(#1507) anonymus89 válasza KamuMazsola (#1500) üzenetére


anonymus89
addikt

Köszönöm, már nézegetem csak mi9T-re szól a link.
Ebay-en is fent vannak.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#1508) adabra válasza appel (#1506) üzenetére


adabra
senior tag

Azt nem tudom, mert nekem (még) nincs ilyen Mi/Honor Band -em.
Egyelőre a döntéselőkészítés fázisában vagyok a nagy beruházás előtt :)

(#1509) KamuMazsola válasza anonymus89 (#1507) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Jujj, bocs! Itt a jó link.

Tényleg pár nap a szállítás innem, míg az ebayről nem tudom, hogy milyen gyors.

Üdv.: KamuMazsola

(#1510) kelly416 válasza adabra (#1501) üzenetére


kelly416
veterán

Mibandage appal biztos.

(#1511) kelly416 válasza Vikitorony (#1502) üzenetére


kelly416
veterán

Nekem olcsó kínai van, azért szedtem le mert karcos lett, de másfél hónap után is alig tudtam lekaparni. Azaz megkezdeni, mert utána könnyen ment.

(#1512) moooooo


moooooo
csendes tag

Sziasztok!

2 kérdésem lenne lenne vásárlás előtt, egy miband 3at váltana és ennek tudatában döntenék:

1: polarizált lencsés napszemüvegben olvasható-e a kijelző? A 3ban minimum félig el kell döntenem a fejemet hogy lássam mennyi az idő.
2: viber stb értesítéseknél mi a helyzet az ékezetes betűkkel?

(#1513) synar válasza moooooo (#1512) üzenetére


synar
őstag

Az elsőre tudok válaszolni, nem olvasható polarizált szemüveggel (nekem Polaroid van), csak nagyon nehezen, ahogy írod is.

(#1514) net91


net91
senior tag

Frissíti magát vagy csak manuálisan lehet frissíteni?
Most a v1.06.16 van rajta.

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#1515) Tézé81 válasza net91 (#1514) üzenetére


Tézé81
tag

Nekem ma reggelt frissítette magát a Mi Fi 4.0.10-re, de az FW-t nem frissítette.

(#1516) synar válasza Tézé81 (#1515) üzenetére


synar
őstag

Ez érdekes, mert nekem a Mi Fit sem frissül és megnéztem a Play-en is csak a 4.0.9 a legfrissebb.

(#1517) eurolac válasza Tézé81 (#1515) üzenetére


eurolac
senior tag

Nálam is uez. 4.0.10 lett a verzió száma de az órát nem frissítette....ma reggel frissült a Play-ról.

Eurolac

(#1518) Csepy válasza eurolac (#1517) üzenetére


Csepy
senior tag

detto

Regards: Csepy

(#1519) Fin10 válasza Tézé81 (#1515) üzenetére


Fin10
tag

Ami érdekes, hogy nálam még a Firmware update check menüpont is eltűnt a frissítés után a MiFit appban.

(#1520) lócitrom


lócitrom
őstag

arra tudok gondolni, hogy a Xiaomi ezeken az eszközökön is bevetette, hogy random kiszór emberekre frissítéseket.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#1521) Tézé81 válasza Fin10 (#1519) üzenetére


Tézé81
tag

Nekem sincs ott...

(#1522) synar válasza Fin10 (#1519) üzenetére


synar
őstag

Töröltem a Mi Fit-et és újra telepítettem a play-ről, de így is maradt a 4.0.9, viszont most már nekem is eltűnt a Firmware update check. hm...

(#1523) Lordus válasza synar (#1522) üzenetére


Lordus
senior tag

mindkét helyen eltűnt?
van ugye a
-> Profil / Beállítások / Frissítések keresése
és a
-> Profil / Mi Smart Band 4 / Frissítések keresése

menüpont is.
Hátha az egyikben ott maradt. Igazából nem is értettem, miért van ott két helyen...

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#1524) synar válasza Lordus (#1523) üzenetére


synar
őstag

Az első a Mi fit maradt, a második a Band 4 tűnt el.

[ Szerkesztve ]

(#1525) Fin10 válasza Lordus (#1523) üzenetére


Fin10
tag

Az első az app-ra vonatkozik, a második a banden lévő firmware-re. Ez utóbbi tűnt el.

(#1526) darthsmoke válasza Fin10 (#1525) üzenetére


darthsmoke
Korrektor

Én APK-ból feltettem a 4.0.10-est, de abban sincs ez a menüpont, és nem is frissít az új verzióra.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#1527) macilacus válasza adabra (#1501) üzenetére


macilacus
senior tag

Ha erre gondoltál akkor a Notify tudja, bár én még nem használtam, mert nem nagyon kerül ki a karkötő hatóköréből a telefon, ezért eszembe sem jutott a bekapcsolása
:DDD

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#1528) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Sziasztok
Én is beszereztem egy ilyen okoskarkötőt.
iphone 7 mellett használom. Szinkronizál az apple gyári egészség appjával. Az lenne a kérdésem, hogy mikor a telom és ez a karkötő méri a lépéseimet egyszerre, akkor a lépéseket összeadja az app?

(#1529) adabra válasza macilacus (#1527) üzenetére


adabra
senior tag

Köszönöm, igen ilyesmire gondoltam. Tegnap Appel topiktárs ajánlotta a Mi Bandage alkalmazást, neki is :R

(#1530) macilacus válasza adabra (#1529) üzenetére


macilacus
senior tag

Nincs mit :D
Talán csak annyit, hogy nekem a pro változat van meg, tehát abba van, az ingyenesben nem tudom van-e :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#1531) #42007296


#42007296
törölt tag

Sziasztok!

Megérkezett a miband4-em, de se kép-se hang... nem működik .... töltőre tettem, hátha le van merülve ( órák óta rajta van már), de nem kapcsolódik be. Van erre valami trükk, amiről nem tudok, vagy ment a kukába 30$ ? :/

Üdv.: Csaba

(#1532) vilmose33 válasza #42007296 (#1531) üzenetére


vilmose33
őstag

Szia.
Nem akartalak elkeseriteni. Töltő jó, nincs esetleg az egyik érintkező kilazulva-törve esetleg hiányzik? Illetve jól tetted bele? Kollégám az Alzaba vette, neki is levolt csontra merülve, de azonnal elkezdett tőlteni. Azért várd meg a többiek véleményét is.

A jövő most van

(#1533) vegyszer válasza #42007296 (#1531) üzenetére


vegyszer
addikt

Esetleg a töltő kanócra rá tudsz mérni multiméterrel? Lehet, hogy abban van szálszskadás. És talán még az a legjobb ehetőség is.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1534) Vikitorony válasza #42007296 (#1531) üzenetére


Vikitorony
tag

Telefon se látja?
Nekem a kettőből az egyik úgy érkezett, hogy nem működik a kijelzője, de minden más egyéb funkciója szuper. Szóval mintegy 2 hónapot bír az akkuja :D
Csak hát ugye csak és kizárólag a telefonon lehet lekérni a lépés és pulzusadatokat.
Meg értesítésnél csak annyit tudsz, hogy jött vmi. Max rezgésminta változtatásával lehet variálni, és az alapján belőni, hogy melyik alkalmazásból jött az értesítés.
Meg persze az ébresztő is használható rajta.

(#1535) Pocak89


Pocak89
aktív tag

Több mint 1 hónapja használom, van pár észrevételem. Az idő, hogy hűvösebbre fordult és előkerült a dzseki önálló életet él a bandem. Folyamat edzésprogramokat indít el magától, de most már spotifyt is beizzította. Hiába raktam rá a képernyőzárat ugyan úgy feloldódik a dzseki ujjától.
Másik dolog próbálta már vki az elliptikus tréner módot? Az pl. a felét méri ki mint ami a gép számlálója mutat.
Szintén érdekes dolog a gyaloglás mód. Telóba bekapcsolom GPS-t a band ki is írja, hogy aktív, majd azon elindítva a gyaloglást tök más táv jön ki mint amit a telefon számol. Ez így fura nekem hisz pont a teló GPS-ét használná nem?
Amúgy szeretem és nem bántam meg. Csak tök jó, hogy tud funkciókat, de a gyakorlatban meg használhatatlan. :DDD

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#1536) kelly416 válasza Pocak89 (#1535) üzenetére


kelly416
veterán

Nekem még nincs kabátos idő (nem, nem a Bahamákon lakom, csak jegecsesmaci nevelt), de pulóvert vettem már párszor, semmi bajom nincs a karkötővel. Milyen anyaga van annak a kabátnak? Bár tény, hogy sokkal érzékenyebb, mint a band2 volt, hamarabb reagál vízre, érintésre is, azaz érinteni sem kell, csak jól közelíteni, de azért egy műanyag tolltól nem kelt életre most, egy fém tolltól már igen, de a második várható is volt.

(#1538) Vikitorony válasza maltegra (#1537) üzenetére


Vikitorony
tag

Valamelyik nap sétára indítottam workoutot, és 54 perc alatt 22+ km-t sétáltam. Szóval tud érdekességeket...
Másik, amibe belefutottam: autóval mentem a minőségi magyar országúton, és a zötykölődéstől számolta a lépéseket. Amikor levettem, akkor is számolta tovább. :/

(#1539) #42007296


#42007296
törölt tag

Köszönöm a válaszokat!
Sajnos egyik sem :/ Rádugram a töltőre ampermérőt, de meg sem nyikkan, mintha nem lenne benne akku ugy reagál. A kábel sincs megtörve, BT sem látja.... :/
Irtam az eladónak, abban bízhatok, hogy segít és ujraküldni vagy valami... bár hiába top eladó, az 1 csillagos értékelések nem túl kecsegtetőek. (Nem kommunikál az eladó...)
Még az 1 generációst amikor vettem ( ugyan így jártam vele, csak akkor Banggoodrol vettem és azonnal ujraküldték), akkor volt egy olyan “trükk” hogy hűtőbe tették 1 hétre, ahol lemerült és volt hogy újraéledt benne az akku. Bár gondolom ez már más azért....mindegy, egy probát megér.

(#1541) Vikitorony válasza maltegra (#1540) üzenetére


Vikitorony
tag

Na igen, az alvás is érdekes. Bár ezzel még nem teszteltem, de korábban az UP3 nem tudott mit kezdeni a délutáni 3-4 órás alvásaimmal, csak az éjszakaiakkal. De gyanítom ez sem tud egy nap több alvást rögzíteni.

(#1542) pn4hvq válasza maltegra (#1540) üzenetére


pn4hvq
senior tag

"órákkal több alvást számol, amikor homeofficeolok"
Főnök, esküszöm, hogy dolgoztam, és csak a MiBand 4 hazudja az alvást. :DDD

(#1543) hardline


hardline
senior tag

Sziasztok!
Mi band 2-ről váltottam a 4-re és azt tapasztalom, hogy jóval gyengébb a rezgő motor. Ez normális? Reggeli ébresztést észre sem vettem... napközben a hívásoknál is hamarabb észrevettem a zajban a csengőhangot, mint a karkötő rezgését, úgy néztem meg, hogy jelez-e egyáltalán, de igen, csak lóf@szt se vettem észre, olyan gyenge. Pedig a mi band 2 sem egy földrengetős eszköz.
International verzió, nem kínai.

(#1544) net91 válasza hardline (#1543) üzenetére


net91
senior tag

Nálam meg ez a rezgéses ébresztés jött be a legjobban.
Imádom. Sokkal jobb rá felébredni mint a telóra. A rezgés nálam egyáltalán nem gyenge.

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#1545) vilmose33 válasza hardline (#1543) üzenetére


vilmose33
őstag

Be lehet állítani hogy, hosszabban rezegjen,nálam is így van. Az enyém egész erősen rezeg, eddig mindig megéreztem. Ha van rá lehetőséged cseréltesd ki garanciába lehet, hogy hibás darabot fogtál ki sajnos.

A jövő most van

(#1546) Lordus válasza hardline (#1543) üzenetére


Lordus
senior tag

2-es bandem nem volt, így nincs viszonyítási alapom, de - bár az én kezemen egész lazán van - még így is tök jó a rezgése. Én is erre ébredek, úgy van beállítva, hogy 1 perccel később jelezzen a telefon, ha nem kelnék fel a rezgésre. de eddig mindig felkeltem.
szintén a telefonhívások/üzenetek/értesítések... rezgése is számomra teljesen jó, egyszer sem volt olyan, hogy ne vettem volna észre.
szóval szerintem is hibás darabot foghattál ki. össze kellene hasonlítanod egy másikkal, akkor kiderülne, hogy a tiéd gyenge, vagy a rezgésre vagy "immunis" :B

EDIT: ja, elfelejtettem, hogy alapbeállítással használom, nem szabtam személyre a rezgés milyenségét.

[ Szerkesztve ]

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#1547) szabeska válasza Lordus (#1546) üzenetére


szabeska
addikt

Mi Bandage-ben van rá mód, hogy beállíthassam, hogy 5 perccel később a telefon ébresszen? Vagy hol állítottad be? :)

F1

(#1548) hardline válasza szabeska (#1547) üzenetére


hardline
senior tag

Szerintem úgy értette (én úgy használom), hogy beállítod a bandet pl 5:49-re a telefont meg 5:50-re.

A többieknek:
A környezetemben sajnos nincs másnak band 4, így nem tudom kipróbálni, hogy erősebb-e a rezgés. Ezért is kérdeztem meg itt, hogy mik a tapasztalatok, de akkor vagy egy gyengébbet fogtam ki, vagy a band 2 volt nálam extra erős rezgésben.

(#1549) kymco válasza hardline (#1543) üzenetére


kymco
veterán

Nekem megfelelő a rezgés, bár nincs összehasonlítási alapom, mert nem volt 2-esem. A 4-es mindig elég erősen rezeg.

www.refujvaros.hu

(#1550) Zsírkrétamen válasza hardline (#1543) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Nekem volt Band 2-öm is, és az elején nekem is csalódás volt a rezgés erőssége.
A Band 2 sokkal erősebben rezgett mint ez.
Idővel viszont hozzászoktam, és számomra még igy is elég erősen rezeg ahhoz, hogy felébredjek rá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.