Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) Kolondrum válasza kelly416 (#1300) üzenetére


Kolondrum
félisten

Úton van 2 hete :D

(#1302) #78791680


#78791680
törölt tag

Azt megtudna mondani valaki hogy melyik alkalmazasokkal kepes onalloan mukodni, Mi Fit nelkul?

[ Szerkesztve ]

(#1303) gzbotii válasza grizlisandor (#1193) üzenetére


gzbotii
veterán

Nekem is nagyon hasonló üzemidő jött össze:

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1304) Ronyn válasza #78791680 (#1302) üzenetére


Ronyn
senior tag

Pl. Mi Bandage, Fitness & Notify(bár azzal nem próbáltam)

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#1305) #78791680 válasza Ronyn (#1304) üzenetére


#78791680
törölt tag

Esetleg van meg mas is?

(#1306) Ronyn válasza #78791680 (#1305) üzenetére


Ronyn
senior tag

Master for Mi Band, meg szerintem a Tools & Mi Band, szóval az összes ismertebb app képes rá tudtommal

Ego sum... Ronyn 🧔

(#1307) macilacus válasza #78791680 (#1302) üzenetére


macilacus
senior tag

Én eddig a Mi Bandage és Notify & Fitness alkalmazással próbáltam, mindkettőből a pro változattal.
A Mi Bandage egyszerűbb letisztultabb kinézettel rendelkezik, egyszerű és egyértelmű beállítási lehetőségekkel.
A Notify & Fitness csicsásabb és bonyolultabb, sokkal teljesebb, viszont sokkal szerteágazóbb, bonyolultabb a beállítása.
A kettő közül szerintem a Notify & Fitness működik vele jobban, ennél csak egy bajom van vele, sehogy nem sikerült beállítanom, hogy a gmail értesítéseknél minden levelet jelezzen. Magán személytől jövő levelet mind jelzi, de ha bármilyen levelező listáról jön azt nem, ezt sehogy nem sikerült eddig megcsinálnom.
Illetve még egy, van lehetőség a Mi Band némító gomb programozására is, csak sajnos nem működik .

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#1308) macilacus válasza Ronyn (#1306) üzenetére


macilacus
senior tag

Tools & Mi Band csak a Mi Fittel együtt működik

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#1309) Árpi001 válasza vilmose33 (#1265) üzenetére


Árpi001
senior tag

Köszönöm!
Idáig nagyon meg vagyok vele elégedve! :)

[ Szerkesztve ]

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#1310) #78791680 válasza macilacus (#1307) üzenetére


#78791680
törölt tag

Koszonom!
A Notify miben jobb a Bandage-nel?

(#1311) macilacus válasza #78791680 (#1310) üzenetére


macilacus
senior tag

Sokkal sokrétűbben és mélyrehatóbban lehet beállítani, csak hát rettentően bonyolult.
De például az egyéb menün belül lévő gombok is programozhatóak, van amelyiket be lehet állítani fényképező vezérlésre is, szerintem töltsd le és nézd át.

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#1312) Ronyn válasza macilacus (#1307) üzenetére


Ronyn
senior tag

És azok a levelek megjelennek az értesítési sávon, amiket nem jelez?

Nekem a Bandage nem jelzi a Google értesítéseit, valamiben különbözik a többitől. (illetve esetleged újra csatlakozás után kijelzi, csakhát az nem megoldás)

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#1313) yozsi007 válasza #78791680 (#1305) üzenetére


yozsi007
csendes tag

Nálam ami bevált az az amazfit app.
Kinézetre mi fitt.

üdv.: Én :)

(#1314) macilacus válasza Ronyn (#1312) üzenetére


macilacus
senior tag

A telefon értesítési sávján megjelenik, volt hogy direkt ott hagytam hosszabb ideig, de akkor sem jelezte, valamiért haragszik a levelező listákról jövő levelekre. Nekem meg ezek lennének a leginkább fontosak, bár ha már van jelezze mind.

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#1315) Lordus


Lordus
senior tag

sziasztok, tegnap este óta én is büszke tulaja vagyok egy újabb xiaomi kütyünek, a mi band4-nek.
nagyon tetszik, kezdem megszokni, hogy működik.
egyelőre még csak az első 350 hsz-t volt időm elolvasni, (1-2 nap és a végére érek) de látom, hogy egyik fórumtárs már magyar hátlapokat is készít hozzá :)

két dolog: egyelőre nálam nagyon merül az akku. 90%-nál járok, tegnap este 10-kor indult 100%-ról. mondjuk percenkénti pulzusmérés, meg minden sz@r aktiválva van. Ez így OK? vagy azért ez már sok merülés ca. 14 óra alatt?

másik: csak egy hátlapot lehet feltölteni a készülékre??? valahogy nem lehet megbuherálni, hogy ha bringázok, akkor egyik, ha hétvége van, akkor másik, ha egyebet csinálok, akkor harmadik hátlapot tudjak berakni? (a gyáriakon felül term.)

ja, és még valami: a fórum elején olvastam ugye azokról a töltőkről, ahol nem kell kivenni a pántból. valaki használ ilyet? jól működik? (melyik ajánlott?)
köszi!

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#1316) Lordus


Lordus
senior tag

egyet elfelejtettem: én nem hallgatok zenét telefonról soha, így az még a kérdésem, hogy a jobbra-balra húzásra a zenelejátszó megnyitását nem lehet kikapcsolni valahogy? ez nekem egyrészt felesleges, másrészt zavaró...

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#1317) gzbotii válasza Lordus (#1315) üzenetére


gzbotii
veterán

"90%-nál járok, tegnap este 10-kor indult 100%-ról. mondjuk percenkénti pulzusmérés, meg minden sz@r aktiválva van. Ez így OK?"

Ilyen felhasználás mellett normális lehet.
Pulzusmérés kikapcsolása/minimumra állítása illetve a csuklóemelésre aktiválódó kijelző sokat dob a fogyasztáson.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1318) synar válasza Lordus (#1316) üzenetére


synar
őstag

Nem lehet kikapcsolni a zenevezérlő aloldalt és sajnos csak egy saját óralap tölthető fel rá. Az elején nekem is gyorsan merült, aztán egyszer rajta hagytam a töltőn egész éjszaka, azóta kb. két hetet bír, pedig én is sokat telepítgetek rá.
gzbotii, így van.

[ Szerkesztve ]

(#1319) Lordus válasza synar (#1318) üzenetére


Lordus
senior tag

köszi mindkettőtöknek! (kijelző csuklóemelésre van állítva, mondjuk... vagy bekapcsol vagy nem, vagy akkor is, ha nem emelem :) - de erre azért számítottam...
majd kikapcsolom a felesleges dolgokat, de még új, így egy kicsit "meghajtom", kipróbálom a funkcióit. csak fura volt, hogy azért így eléggé merül.
De majd adok neki én is egy hosszú, egy éjszakás töltést, meg kikapcsolom/ritkábbra állítom a sok plusz funkciót...

apropó: "külső" töltőre valaki? melyik vált be?

[ Szerkesztve ]

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#1320) gzbotii válasza Lordus (#1319) üzenetére


gzbotii
veterán

"majd kikapcsolom a felesleges dolgokat, de még új, így egy kicsit "meghajtom", kipróbálom a funkcióit."
Persze, egyszer próbálj ki mindent, aztán megtudod, hogy mi hasznos, neked mi vált be. Aztán az alapján testre szabod.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1321) yodee_


yodee_
őstag

Sziasztok!

Nemrég rendeltem egy adag szíjat az órához és egy már megadta magát. Sajnos a gyári ugye fém a pöcök, ezeken meg műanyag. Lehet valahol külön pöcköt kapni?

Köszönöm!

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#1322) lck válasza yodee_ (#1321) üzenetére


lck
senior tag

Pár hónapja [innen rendeltem.]
Nekem ezen is "fémapöcök"

(#1323) Ronyn válasza yodee_ (#1321) üzenetére


Ronyn
senior tag

Lehet külön is kapni pöcköt

[Pöcök ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#1324) kelly416 válasza Ronyn (#1323) üzenetére


kelly416
veterán

Betojok. Pöcök néven ráadásul. Hát ez kész! :DDD

(#1325) Ronyn válasza kelly416 (#1324) üzenetére


Ronyn
senior tag

Legalább szép "míves" magyar neve van

Ego sum... Ronyn 🧔

(#1326) espista


espista
senior tag

Azt meg lehet állapítani a dobozról és/vagy a karkötőről, hogy kínai vagy globál?

Romani ite domum!

(#1327) sambenez válasza espista (#1326) üzenetére


sambenez
addikt

Ha csak kínai szöveg van rajta akkor kínai.

(#1328) gzbotii válasza espista (#1326) üzenetére


gzbotii
veterán

[link]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1329) espista


espista
senior tag

Köszi mindenkinek!

Romani ite domum!

(#1330) San398


San398
őstag

Sziasztok. Ma megérkezett a én karkötőm is. Mi fit párosítás ok, Frissítés lefutott szépen. Majd összekapcsoltam a Mibandage appal de a beállításban a csatlakozási jelzéseknél hiába teszteltem a rezgést nem működött.Ha itt nem működött a rezgés akkor tudtam a miband2-nél is, hogy nem jó a párosítás hiába irja ki a mibandage hogy ok(ilyenkor nem volt értesítés). Miband 4 reboot mindent eljátszottam újból de nem lett jó. Majd csináltam egy factory resetet. Ujra Mi fit párosítás, majd mibandage párosítás de ott láttam, hogy másik mac cimet kapott a Miband 4. Ez mitől lehet, járt már valaki így? :F Most működik szépen a kerkötő, a mibandage segítségével fel tudtam tenni egy kijelző szám lapot is. A régi párosított eszközöket hogyan tudom törölni a mibandege appban?

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#1331) vegyszer válasza San398 (#1330) üzenetére


vegyszer
addikt

Enekm a Mi band 3 a 4 után, mint ismert társított eszköz a Bluetooth eszközök alatt megjelent.
Onnan kézzel le lehetett dúrni.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1332) San398 válasza vegyszer (#1331) üzenetére


San398
őstag

Köszi ez volt a megoldás.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#1333) < CyberBob >


< CyberBob >
őstag

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy mikor lesz megint a Lurdy-ban (telefont nem veszik fel)?

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#1334) Ronyn válasza San398 (#1330) üzenetére


Ronyn
senior tag

Itt szoftveresen generálja a Mac címet, nem hardveres.
Épp ezért FR után új hitelesítési kulcsot kell(ene) generálni, ha önállóan akarnád használni a Bandage, mivel elvileg a Mac címből generálja

Ego sum... Ronyn 🧔

(#1335) San398 válasza Ronyn (#1334) üzenetére


San398
őstag

Akkor ezért adott reset után új mac cimet. A hitelesítési kulcs generálásnál is észre vettem, hogy egy másik file is készült. Köszi

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#1336) lócitrom


lócitrom
őstag

szépen lassan kiszórja mindenkinek OTÁ-n a frissítést a Xiaomi és a fordításhoz is érkezik frissítés várhatóan. ebben már benne van a kijelző kikapcsolására vonatkozó beállítás. valamint kezel már minden ékezetet. mivel bizonyos dolgok nem tiszták, így a fordítás néhol pontatlan lesz. emiatt korrigálni fogok és az viszont valószínűleg nem OTÁ-n fog érkezni. valószínűleg utólag kell majd telepíteni. jelezni fogom, ha meglesz az utólagos korrekció. ez csak azoknak lesz majd érdekes amúgy, akiknek közben lejön OTÁ-n a frissítés.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#1337) lócitrom


lócitrom
őstag

hoppá! Alipay-ben engedélyezve lett kicsiny hazánk. egy lépéssel közelebb vagyunk.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#1338) zsizsef


zsizsef
senior tag

"File kezelőben megkeresed a "freemyband" mappát! Ott találsz egy TXT file-t!"
Ilyet én nem találok, rejtett mappaként is kerestem.

(#1339) adamcsik válasza gzbotii (#1303) üzenetére


adamcsik
aktív tag

Üdv!
Nekem valamiért nem mutatja az utolsó feltöltés idejét, csak a százalékot.
Valami ötlet?

(#1340) mcse válasza adamcsik (#1339) üzenetére


mcse
csendes tag

Nekem is csinált ilyet, de a következő feltöltés utántól már újra mutatta rendesen.

(#1341) adamcsik válasza mcse (#1340) üzenetére


adamcsik
aktív tag

Köszi! Kipróbálom.

(#1342) lócitrom válasza adamcsik (#1341) üzenetére


lócitrom
őstag

így van megírva a Mi Fit. egyik frissítést óta néha ezt írja ki Band 3-4 esetében. hogy ennek mi értelme az rejtély...

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#1343) vilmose33 válasza adamcsik (#1341) üzenetére


vilmose33
őstag

Akkor csinálja ha megszünteted a párosítást a telefonnal.

A jövő most van

(#1344) Ronyn válasza zsizsef (#1338) üzenetére


Ronyn
senior tag

Feltéve ha a 4.06 mod MiFit van fent

Ego sum... Ronyn 🧔

(#1345) zsizsef válasza Ronyn (#1344) üzenetére


zsizsef
senior tag

Köszönöm, megoldva :R

(#1346) Árpi001 válasza lócitrom (#1336) üzenetére


Árpi001
senior tag

:R

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#1347) Boonen007


Boonen007
őstag

Van ismét új firmware 1.0.6.16.

(#1348) #78791680 válasza Boonen007 (#1347) üzenetére


#78791680
törölt tag

Ismet semmi valtozas? :)

(#1349) Boonen007 válasza #78791680 (#1348) üzenetére


Boonen007
őstag

Én nem látok, viszont a nyelvet állítva maradt benne a magyar a lengyelen.🙂

(#1350) Zizmand


Zizmand
aktív tag

Sziasztok :)

Tervezek venni egy bt-s TWS fülest és olyan kérdésem lenne, hogy az vezérelhető-e Mi Band 4-el?
Tehát egyszerre lehet párosítva a telefonnal az óra+fülhallgató?
(füles pl. egy Redmi AirDots, a telefon Galaxy S6)

Köszömöm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.