Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

Sziasztok,
Érdemes Mi Band 3-ról váltani? Leginkább az óra, ébresztő, időjárás, napi mozgás és futás figyelésére használom a Mi Band 3-at, ezeket tekintve megéri 4-est venni vagy sem?

(#1352) vgyuri válasza Zizmand (#1350) üzenetére


vgyuri
őstag

Szerintem csak a telefonnal tudod párosítani a mi band 4-et és a fülest is. Karkötővel vezérelheted a telefon zenelejátszóját: hangerő fel-le, előző-következő szám, play-pause. Ez elég lenne neked?

(#1353) etooo válasza Zizmand (#1350) üzenetére


etooo
senior tag

Mi Band 4 + Redmi Airdots + Galaxy S8 kombót használok, ugyan úgy működik a zenevezérlés, mint egy sima vezetékes fülhallgatóval.

[ Szerkesztve ]

(#1354) Zizmand válasza vgyuri (#1352) üzenetére


Zizmand
aktív tag

Lehet félreérthetően fogalmaztam, a telefonhoz is akarom párosítani a fülest + a Mi Bandet egyidejűleg, hogy aztán az óráról tudja vezérelni telefonon keresztül a fülest.
De mint lejjebb írják, akkor lehetséges. :)

#1353 etooo Köszi, erre voltam kíváncsi.

[ Szerkesztve ]

(#1355) DaDa válasza Zizmand (#1354) üzenetére


DaDa
senior tag

Tudni fogja, de pontosabban a band nem a fülest fogja vezérelni, hanem a telefont ami majd vezérli a fülest. Közvetlen kapcsolat nem lesz a Band és a füles közt de mindkettő csatlakozik a telefonhoz, amit a Band ről gond nélkül tudsz majd vezérelni.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#1356) Zizmand válasza DaDa (#1355) üzenetére


Zizmand
aktív tag

Persze, ez nem gond. :)

(#1357) kymco válasza Boonen007 (#1349) üzenetére


kymco
veterán

Hol lehet állítani a nyelvet?

www.refujvaros.hu

(#1358) Tézé81 válasza lócitrom (#1336) üzenetére


Tézé81
tag

manuálisan lehet telepíteni az 1.0.6.26-os frissítést? Nagyon hiányzott nekem a kikapcsolási idő beállítása, de OTÁ-n még nem jött meg...

(#1359) lócitrom válasza Tézé81 (#1358) üzenetére


lócitrom
őstag

állítólag az béta, de lehetséges. ahhoz még nincs fordítás egyébként.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#1360) Habsteve


Habsteve
tag

Sziasztok!

Debiben nincs véletlenül fóliája mai átvétellel? :U

(#1361) kurion válasza Habsteve (#1360) üzenetére


kurion
senior tag

én azt csináltam mivel nem találtam hogy vettem egy sima fóliát Mi9-re és azt tettem rá míg nem jön meg az üveg. Na ja 2-t vettem hogy biztos szépen fent, legyen de olyan fasza lett, mintha gyári lenne :D

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#1362) Habsteve válasza kurion (#1361) üzenetére


Habsteve
tag

ki tudtad formájára várni szépen? rendeltem 10 db mi jobsot csak pár nap múlva utazunk nyaralni és nem szívesen használnám fólia nélkül.

(#1363) kurion válasza Habsteve (#1362) üzenetére


kurion
senior tag

Bocsi elnéztem a topicot :DDD nem valid amit írtam :W
(Azt hittem Mi 9T topicot olvasom)

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#1364) Davebowman


Davebowman
senior tag

Na új info, bírja a sós tenger vizet is :C :))

Vargalex 1.1.7

(#1365) zsizsef válasza Davebowman (#1364) üzenetére


zsizsef
senior tag

25m-es medencében pontosan számolja a távot.

(#1366) BoneDragon válasza Davebowman (#1364) üzenetére


BoneDragon
veterán

Majd par honap mulva mond ezt.

(#1367) Atilla001 válasza Davebowman (#1364) üzenetére


Atilla001
senior tag

Még a medence vízétől is napokig bűzlik a szíj. 😀

Védd a természetet!

(#1368) kalanchoe válasza kalanchoe (#1351) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Valaki erre?

(#1369) l!nk87 válasza kalanchoe (#1351) üzenetére


l!nk87
aktív tag

Én is arra használtam a 3-t, tökéletesen megfelelt, de az hogy árnyékot kellett tartanom neki futás közben meg hunyorogni, hogy lássak valamit az nem tetszett :(((
Szóval én csak a kijelző miatt váltottam,ugyanarra használom most is,csak már látom nap közben is a dolgokat rajta :D

(#1370) Neerpelt válasza kalanchoe (#1368) üzenetére


Neerpelt
tag

Én is 3-ról váltottam és hasonlóan a napfény(+kínai nyelv) miatt. Mindenben kicsit 21. századibb, egyértelműbb, testreszabhatóbb és komfortosabb a 4, a képernyője sem karcolódik, egy elegáns számlappal meg kevésbé karkötős élmény már hordani. Vásárlás előtt dilemma csak ezek mentén mérlegelni, miután megvetted viszont érezni fogod hogy jó döntés volt váltani - főleg ha a másiknak találtál gazdát és nem a polcon porosodik.

(#1371) draco31


draco31
veterán

Hello, eredeti szíj hol a legolcsóbb hozzá?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1372) Davebowman válasza BoneDragon (#1366) üzenetére


Davebowman
senior tag

Sajna addig nem tudom a tengerben tartani...idő közben haza kellett jönnöm... :(

Vargalex 1.1.7

(#1373) KamuMazsola


KamuMazsola
őstag

Sziasztok!
Az internal és a global között mi a különbség? Honnan érdemes most rendelni? Természetesen kínából, magyar beszerzési forrás csak abban az esetben érdekel, ha átszámolva 35$ alatt van.

Üdv.: KamuMazsola

(#1374) sunavlys válasza KamuMazsola (#1373) üzenetére


sunavlys
senior tag

Gearbest-en szerintem már 30$ alatt van.

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#1375) borbas666


borbas666
aktív tag

Sziasztok. Mi Band Tools-al nem települnek a a Custom Watchface-ek. Mi lehet a probléma?

iPhone 11 64GB / PS4 Slim 1TB

(#1376) Lordus válasza sunavlys (#1374) üzenetére


Lordus
senior tag

én onnan rendeltem, 31-32 dollár volt 2 hónapja, de több, mint 1 hónap alatt jött meg :Y
mivel a dollár is elég drága, így sztem ha 10,900-ért van itthon hivatalosan, az korrekt ár érte. nem sokat lehet spórolni a külföldi rendelésen, csak az idő ketyeg...

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#1377) kelly416 válasza Lordus (#1376) üzenetére


kelly416
veterán

Jaja. Én is kilestem, mikor lesz a Lurdyban készlet és azonnal rendeltem is. Talán egy ezressel volt több másnapi szállítással, mint GB-Ali párosról kétes forrással és garival egy hónap vagy több alatt. Ez gyárilag olyan olcsón árazott cucc, hogy máshol sem tudnak már sokkal olcsóbbat adni.

(#1378) lócitrom


lócitrom
őstag

1.0.7.02 firmware-hez elkészült a fordítás. telepíthető. bár always on helyett csak beállítható, hogy meddig maradjon ébren a kijelző. de ez is jó valamire. mostantól NFC változatra is telepíthető. úgy tűnik viszont, hogy nem egyszerre kapja meg mindenki OTÁ-n a firmware-t, így aki nem akar várni, az felteheti kézileg is:

1. telepítsd le a Notify & Fitness for Mi Band alkalmazást, ha még nincs telepítve
2. töltsd le a hivatalos 1.0.7.0.2-es firmware-t és a hozzátartozó v66 resources fájlt
3. telepítsd a firmware-t. a végén megnyílik általában a Mi Fit, tedd háttérbe
4. telepítsd a hivatalos resources fájlt (nem kötelező, de NFC esetében ajánlott)

ezután jöhet frissebb módosított Mi Fit és a fordítás telepítése a megszokott forrásból.

[ Szerkesztve ]

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#1379) Lordus válasza lócitrom (#1378) üzenetére


Lordus
senior tag

"ezután jöhet frissebb módosított Mi Fit és a fordítás telepítése a megszokott forrásból."
eddig értem, de ezt a lépést fejtsd ki egy picit bővebben lszi :B

[ Szerkesztve ]

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#1380) KamuMazsola válasza Lordus (#1376) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Erre a 10900-asra van linked is? Ugye erre nem kell plusz postát is fizetni?
Amúgy meg nem sürgős, a Band 3 működik rendesen.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#1381) Lordus válasza KamuMazsola (#1380) üzenetére


Lordus
senior tag

Lurdy ház, Xiaomi store :DDD

[ Szerkesztve ]

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#1382) KamuMazsola válasza Lordus (#1381) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Ezzel az a baj, hogy nincs. Mi a jó abban, hogy olyat ajánlgatsz ami nincs? Kínában van, azt majd ideér, lehet arra sem kell többet várni, mint a Lurdy-s üzletre. Azt meg nem is tudom, hogy a Lurdyból hogy kerül hozzám és mennyiért.

Üdv.: KamuMazsola

(#1383) SyMbioTe válasza KamuMazsola (#1382) üzenetére

10900+szállítás. Ami asszem egy ezres.
Vagy bebattyogsz Lurdyba, és akkor nincs szállítás.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#1384) mukisrác válasza KamuMazsola (#1382) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Aqua-ban is kapható, 11 990-ért

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#1385) flegga92


flegga92
senior tag

Sziasztok!

Tervben van, hogy veszek egy okos karkötőt, és a Mi Band 4 lenne a kiszemelt.
Nálam a legfőbb dolga az alvásmonitorozás és az intelligens ébresztés lenne, elvileg ezt a Tools & Mi Band és a Sleep as Android tudja, mindkettőt megvettem már, korábban szépen működött a Mi Band 2-vel, egyetlen hátránya, hogy baromira merült az óra.
Van valakinek ezzel a párosítással tapasztalata?

(#1386) Lordus válasza flegga92 (#1385) üzenetére


Lordus
senior tag

alvásfigyelés: felejtős. én nagyon rosszul alszom, legtöbbször órákat ébren vagyok. A Mi Fit 1 perc ébrenlétet mutat... és hogy milyen jól aludtam. Úgy, hogy közben laptopozok, telefont nyomkodok és ő ezt alvásnak veszi :DDD
csak azért mondom, hogy csak emiatt NE vegyél ilyet :) - egyébként szeretem, tök jó, de pont ez a része gyenge.

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#1387) flegga92 válasza Lordus (#1386) üzenetére


flegga92
senior tag

Azt tudom, hogy gyenge a gyári, de a két app nem a mi fit által kapott adatokból dolgozik, hanem saját algoritmus alapján. Legalábbis a mi band 2-nél igy volt

(#1388) #32577792


#32577792
törölt tag

Sziasztok

Abban tudnátok segíteni, hogy ezzel a készülékkel lehet-e hívást indíttatni telefonra?

(#1389) Lordus válasza flegga92 (#1387) üzenetére


Lordus
senior tag

mas progirol nincs infom, de ha neked van/lesz, akkor erdwkel, oszd majd meg itt!

ungawa: hivast nem lehet indittatni a karkotovel.

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#1390) #32577792 válasza Lordus (#1389) üzenetére


#32577792
törölt tag

köszönöm :(

(#1391) vegyszer válasza #32577792 (#1388) üzenetére


vegyszer
addikt

Nem lehet.

De a Zasszony Amazfit Verge orájával lehet. Még beszélni is, hogy "KIT azonnal gyere értem!"

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1392) mokus18 válasza Lordus (#1389) üzenetére


mokus18
tag

Van rá mód, nekem legalábbis be van állítva. Igaz egy fix szám.
Mi Band Tools / Gesture tevékenységnél. És ott kapcsolat opciót beállítva. Egy konkrét szám hívható.

(#1393) #32577792 válasza vegyszer (#1391) üzenetére


#32577792
törölt tag

Azt néztem én is, de nem tudom elképzelni élőben, kicsit túl sportos. Mik a tapasztalatok vele?

(#1394) Robynho


Robynho
tag

Heló,
Korábban volt olyan funkció, ha 10m-re eltavolodtam vagy ha megszakadt a bt jel, akkor jelzett a karkötő nem? Vagy ezt most csak én nem találom?
Köszi a segítséget!

(#1395) vegyszer válasza #32577792 (#1393) üzenetére


vegyszer
addikt

Ő használja. Nem én. De ezt se veszi fel mindig. Ahogy a Mi Band 1-3 se kopott el a kézen.
Szerintem kár volt a pénz érte. De neki nagyon kellett.

Aztán jött a feladat, hogy legyen magyar a menü. Ez az egyik leírás szerint nem lehetetlen, de vagy 13 lépéses móka. Nem ismerem, nem akartam bele kezdeni.

Nem mondom, hogy gagyi, de nekem nem kéne. A Mi Band 4 bőven elég nekem

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1396) #32577792 válasza vegyszer (#1395) üzenetére


#32577792
törölt tag

Köszi :R

(#1397) Lordus válasza lócitrom (#1378) üzenetére


Lordus
senior tag

help pls.

letoltottem a frissiteshez szukseges cuccokat.
frissitem a karkotot, miutan keszen van, irja, hogy csatlakoztassam mi fithez, hogy ujra frissitsen.
na ilyenkor is meg 1.0.6 a fw.
csatlakoztatom a modded mi fithez, frissitem, es megint marad 1.0.6...
egyszeruen nem megy, tobbszor probaltam.
ami erdekes, csak a res fajlt engedi frissiteni, az fw-re azt mondja: ervenytelen.
mit csinalok rosszul?
letoltottem a dzukseges 0 bajtos fajlt is term.
koszi

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#1398) vegyszer


vegyszer
addikt

Akit esetleg érdekel, a gearbest oldalán a GBXMSH01 kuponnnal most 24.3$ a karkötő.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1399) Lordus válasza vegyszer (#1398) üzenetére


Lordus
senior tag

köszi, ennyiért jó, lehet, veszek asszonynak, csak ne kéne ár várni 1 hónapot...
melyik az, mert nekem 35.89 dollárért mutatja a globalt, és nem fogadja el a kódot - mondván erre a termékre nem érvényes...

[ Szerkesztve ]

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#1400) Silentfrog válasza vegyszer (#1398) üzenetére


Silentfrog
veterán

Egy link is akadna a kódhoz? Én sem találom. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.