Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) grizlisandor válasza Gergőke88 (#1194) üzenetére


grizlisandor
addikt

Alvásmonitorozásra, ébresztőnek + órának használtam az előzőket is.
Ezzel meg mi a bajod? :U

(#1202) johnsmithnex válasza synar (#1199) üzenetére


johnsmithnex
tag

Nekem az tünt fel, hogy az eddig mi band4 appról használt óralap animációja nem működik.

(#1203) M@cika válasza grizlisandor (#1201) üzenetére


M@cika
őstag

Én is főleg erre meg lépésszámlálásra és néha (naponta 1-2x) pulzusmérésre.
Én nem érzem magam olyan fontos embernek, akinek azonnal látnia kell a beérkező hívásait meg üzeneteit. Valószínű senki nem fog meghalni, mert pár órával később reagálok. Így 14 napos használat mellett akku 75%-on áll.

Nasit a kis fehér medvének!

(#1204) synar válasza johnsmithnex (#1202) üzenetére


synar
őstag

Azt írják a change log-ban, hogy az animáción is javítottak. Sajnos most nem tudom feltenni az új fw-t, hogy teszteljem, mert 15% alatt van az aksi és csak este tölthetem fel legközelebb.

(#1205) Stospam válasza synar (#1200) üzenetére


Stospam
tag

Köszi, nagy vagy, szuperül működik :C :R

(#1206) kymco válasza kymco (#1198) üzenetére


kymco
veterán

Az újszülöttnek minden vicc új, kérlek benneteket, hogy reagáljatok rá, amennyiben van válasz erre... még ha nagyon lámának is tűnik a kérdés esetlegesen:
"Igyekeztem végigolvasni a magyarítással kapcsolatos részeket, de közben lettek új firmware-k.
Nekem jelenleg V1.0.6.12 van fenn, erre felrakható a v60-as resources?"

www.refujvaros.hu

(#1207) synar válasza Stospam (#1205) üzenetére


synar
őstag

Akkor ez igazán jó hír. :)
Este én is felteszem az firmware-t és utána újra konvertálom a hibás óralapokat, ha kész feltöltöm őket.

[ Szerkesztve ]

(#1208) #78791680 válasza M@cika (#1203) üzenetére


#78791680
törölt tag

Multkor olvastam egy kinai tesztet amiben azt irta a szaki hogy parositatlanul 35 nap utan lemerult az ora (nullan futott). Hogy lehetseges 14 nap utan 75%? :)

(#1209) M@cika válasza #78791680 (#1208) üzenetére


M@cika
őstag

Én naponta 1x szinkronizálom a telóval, máskor nem fut az app és a bluetooth is ki van kapcsolva. Lehet hibás értéket mutat akkor a band és az app is. Majd kiderül, ha lemerül jobban. Gondolom azért nem lineáris a merülés. Megnézzük újabb 14 nap múlva hol tart.

Nasit a kis fehér medvének!

(#1210) kelly416 válasza M@cika (#1209) üzenetére


kelly416
veterán

A merülés kb. egyenletes (mondjuk nálam rezeg egy csomót és közel sem ugyanannyit minden nap), és általában jól mutatja a töltöttséget. Na de vigyázz is vele, mert ha nullára meríted, van rá esély, hogy úgy is marad örökre állítólag. Hiszen nincs elektronikában delej, ami vezérelje a töltést és így nem megy át az áram.

(#1211) basaja


basaja
senior tag

Na, hála istennek, jött egy frissítés.Azóta nincs az óra megjelenítve a Band kijelzőjén... Hiába próbálom a Mi Fit-et, vagy a Bandage-t,semmi...🤬

[ Szerkesztve ]

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#1212) synar válasza basaja (#1211) üzenetére


synar
őstag

Már töltöm fel az új firmware kompatibilis óralapokat ide. Ha valamelyiket szeretnéd és nincs közte, akkor szólj és megpróbálom átkonvertálni.

[ Szerkesztve ]

(#1213) basaja válasza synar (#1212) üzenetére


basaja
senior tag

Köszönöm, megsasolom

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#1214) lócitrom


lócitrom
őstag

elkészült a frissítés. letölteni a szokásos helyen lehet vagy itt. jó hír talán a perverzebbeknek, hogy úgy néz ki odáig már eljutottak a fejlesztők, hogy azonos szinten fejlesszék a jelenleg elérhető három hivatalos változatot, így az NFC-s felzárkózott. de sajnos korlátozva van, nem lehet elérni rajta további nyelveket az alapértelmezetteken (kínai, angol) kívül.

[ Szerkesztve ]

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#1215) vegyszer válasza lócitrom (#1214) üzenetére


vegyszer
addikt

Szia!

Így jártam el. Mi Fit 4.0.7 moddolt le, 4.0.9 fel, frissít amit kell, kb 3x-4x ment le, kétszer kínaiul, utána angolul. A Notify & Fitness for Mi Band felment, Mi Fit 4.0.8 moddolt fel, v62 fel.
Elsőre magyar lett a menü. De zuhanyzás után angol.
Mit csináltam rosszul? Hol lehet (is mire kellene) a pánt nyelvet állítani? (ez a res egy multilinguage valami, vagy csak hu specifikus?)

Köszönöm eddigi munkád!

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1216) vegyszer válasza lócitrom (#1214) üzenetére


vegyszer
addikt

Lehetséges, hogy a mi bandage nyelv beállítása kavar be?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1217) M@cika válasza kelly416 (#1210) üzenetére


M@cika
őstag

Eszemben sincs leengedni 0-ra, szerintem 10% körül megy a bölcsőbe.

Nasit a kis fehér medvének!

(#1218) Davebowman válasza vegyszer (#1215) üzenetére


Davebowman
senior tag

Nekem a Notify & Fitness törlése után lett újra angol. Nálad is ez történhetett? Miután lengyelre állítottam, újra magyar lett.

[ Szerkesztve ]

Vargalex 1.1.7

(#1219) lócitrom válasza vegyszer (#1216) üzenetére


lócitrom
őstag

ez nem kizárt. érdemes lehet letiltani és/vagy szinkronizálni utána Mi Fit-tel.

egyébként van ebben a frissítésben egy érdekesség. van benne "always on", de úgy néz ki még rejtve van, mert én nem találkoztam vele.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#1220) zazira2


zazira2
tag

Be lehet-e állítani, hogy a karkötő azonnal rezegjen, ha bejövő hívás van? Most 3 csörgés után kezd rezegni

(#1221) vegyszer válasza zazira2 (#1220) üzenetére


vegyszer
addikt

Nekem anno a kettes band esetén sikerült abban a Mi fitben találni egy kapcsolót. Azóta másolom a beállításokat. De hamarabb rezegett már a kettes, a hármas, és a négyes band is, minthogy a teló szólalt volna meg.

De azt, hogy ezt most hol kell keresni, csak tippelem:

Itt a késleltetés ki lenne az.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1222) vegyszer válasza lócitrom (#1219) üzenetére


vegyszer
addikt

Mikor angol lett, még fent volt a Notify & Fitness.

Töröltem, és a Mi Bandage-on belül leltem egy nyelv állító kapcsolót. Azt tettem magyarra. De változás nem történt. Majd angol, és újra magyar. De semmi.
Egy band reboot is volt, de (akkor semmi). Majd most látom, hogy megint magyarul beszél...
:Y
De akkor most miért jó, mitől gyógyult meg?
:W

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1223) sunavlys válasza kymco (#1206) üzenetére


sunavlys
senior tag

fel lehet tenni, de minden angol marad :(

downgradeld a firmwaret

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#1224) sunavlys válasza kelly416 (#1210) üzenetére


sunavlys
senior tag

ez komoly? a MB3-at milliószor csontig merítettük és nem volt gond.

A jövőben ne csináljuk?

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#1225) #78791680 válasza sunavlys (#1224) üzenetére


#78791680
törölt tag

Elvileg ez meg az elso verzional volt problema.

(#1226) kymco válasza sunavlys (#1223) üzenetére


kymco
veterán

Köszönöm a választ.
Szerencsére közben megjött az újabb resources, és ezzel magyarítani tudtam.

[ Szerkesztve ]

www.refujvaros.hu

(#1227) vegyszer válasza lócitrom (#1219) üzenetére


vegyszer
addikt

Most eljutottam oda, hogy magától állt át angolról magyarra.
Majd újra angol lett.
Notify & Fitness, és Mi Bandage is törölve lett.
Most nézem. Hátha így marad...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1228) l!nk87 válasza synar (#1207) üzenetére


l!nk87
aktív tag

Az általad készített óralapokat a mifit-en keresztül már nem lehet feltenni? Hiába másoltam be, a mifit-ben nem jelentek meg :((

(#1229) synar válasza l!nk87 (#1228) üzenetére


synar
őstag

A MiBand4 DIY óralapok topikban megtalálod a megoldást a telepítésre, olvass vissza. Én ezt a módszert használom így biztos működik.

[ Szerkesztve ]

(#1230) kelly416 válasza zazira2 (#1220) üzenetére


kelly416
veterán

Be. MiBandage alkalmazással azonnal rezeg, sőt, legtöbbször kicsivel hamarabb rezeg a karkötő mint ahogy a telefon jelez.

(#1231) kelly416 válasza sunavlys (#1224) üzenetére


kelly416
veterán

Úgy tudom, nem egészséges neki, ha lemeríted, de ezek szerint lehet bátrabbnak is lenni. Én azért a biztonság kedvéért 15-20% között töltőre teszem mindig.

(#1232) l!nk87 válasza synar (#1229) üzenetére


l!nk87
aktív tag

Köszönöm, eddig a leírásod alapján mifit-tel telepítettem, de ezek szerint az már nem működik, így marad a mi bandage :((

És akkor még megragadnám az alkalmat, köszi a munkádat :R

(#1233) Ronyn válasza kelly416 (#1210) üzenetére


Ronyn
senior tag

Ez nullára merítés mizéria mondjuk szerintem eléggé marhaság értelmetlen (azt leszámítva hogy persze az akksinak nem tesz jót), és ha így is volt az első szeriánál,,akkor az egy oltári nagy konstrukciós hiba volt.
Akkor ezek szerint a telefonokst sem szabadna lemeríteni teljesen, hiszen azokban is van töltő elektronika.
Eleve a töltő áramot először az elektronika kapja, és akkor már van "delej"
Másrészt az elektronika pont nem hagyja teljesen lemerülni(kisütni) az aksit mivel ugye az nem tesz jót neki.

Ego sum... Ronyn 🧔

(#1234) vilmose33 válasza Ronyn (#1233) üzenetére


vilmose33
őstag

A Mi Band 2-nél külön felhívták a figyelmet, hogy semmi képen ne hadjuk, hogy teljesen le merüljön meg, hogy hálózatról ne töltsük.

A jövő most van

(#1235) vegyszer válasza kelly416 (#1210) üzenetére


vegyszer
addikt

Tedd fel a kérdést fordítva: az eszköz, mikor kiveszed a dobozból, le van merülve. Teljesen. Akkor a gyártó is tönkre teszi eleve? Hisz ők legyártották mondjuk májusban, nekem 3 hete jött meg, akkor is minimum 2 hónapot volt nullán a töltés.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1236) kelly416 válasza vegyszer (#1235) üzenetére


kelly416
veterán

Oké, jó. Meggyőztetek.

(#1237) Ronyn válasza vilmose33 (#1234) üzenetére


Ronyn
senior tag

És volt olyan, ami bizonyíthatóan azért ment tönkre, mert lemerült?

Ego sum... Ronyn 🧔

(#1238) l!nk87 válasza vegyszer (#1235) üzenetére


l!nk87
aktív tag

Nekem eddig még egyik se jött teljesen lemerülve (1, 1s, 3, 4). Ahogy feltettem tölteni, bekapcsoltak és 50% környékén voltak az aksik, szóval szerintem van bennük valami powersafer mód, vagy valami.

(#1239) Csepy válasza vilmose33 (#1234) üzenetére


Csepy
senior tag

*hagyjuk

Regards: Csepy

(#1240) vilmose33 válasza Ronyn (#1237) üzenetére


vilmose33
őstag

Családban és barátok között megfordult anno vagy 8db 2-es, azoknál nem. Topicban írták, hogy nem használták, lemerült utána nem kapcsolt be.

A jövő most van

(#1241) sunavlys válasza l!nk87 (#1238) üzenetére


sunavlys
senior tag

+1

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#1242) MNBT


MNBT
tag

Sziasztok,

Mai napon vettem át MiBannd4 karórámat amit iPhone X-el és a MiFit appal szépen szinkronizáltam. Azt vettem észre hogy hiába vannak az alkalmazásértesítések beállítva, valamiért nem jelez semmit az óra.
Telefont és az órát újraindítottam de se a hívást nem jelzi, sem a messenger értesítést.
Valami ötlet hogy mitől lehet ez? :/

(#1243) esbii22


esbii22
őstag

Sziasztok! Megváltam a Startosomtól, szemezek egy mi band 4el. Mennyire karcolodik a kijelző? Startosnal nálam nagyon karcolodott, lehet kifogtam egy szar példányt. Normál használattal, éjjel nappal hordanám kis sporttal megspékelve. Cnc-s ként melózok de tiszta helyen, esetleg ha valakinek van ezzel tapasztalata azt is szívesen fogadom.

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#1244) esbii22 válasza esbii22 (#1243) üzenetére


esbii22
őstag

*Stratos

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#1245) Ronyn válasza vilmose33 (#1240) üzenetére


Ronyn
senior tag

Lehet hogy esetleg volt olyan , de az egyedi eset lehetett, valami hibás példányt kifogtak, vagy egyszerűen csak valami hoax...
Én nemigazán tudom elképzelni hogy egy normális gyártó olyan cuccot dob piacra, amit nem lehet lemeríteni mert akkor tégla

Ego sum... Ronyn 🧔

(#1246) Ronyn válasza esbii22 (#1243) üzenetére


Ronyn
senior tag

Tulajdonképpen nem igazán karcolódik, jobban bírja, mint vártam, két hónapja van meg, hordom non-stop, mindenféle munka ⚒, és egy két hajszál karc max, ami szabad szemmel nem is látható szinte

Ego sum... Ronyn 🧔

(#1247) esbii22 válasza Ronyn (#1246) üzenetére


esbii22
őstag

Köszi szépen a visszajelzést 🙂

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#1248) ReFleXx válasza esbii22 (#1243) üzenetére


ReFleXx
addikt

szerintem elég karcolodos

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#1249) -secret- válasza Ronyn (#1246) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ha vigyázol rá persze, hogy nem de ha véletlen egyszer odacsapod a falnak...

(#1250) Ronyn válasza -secret- (#1249) üzenetére


Ronyn
senior tag

Persze, valamilyen szinten azért vigyázok rá, ez így van a telefonokkal is, (nekem két év használat után is karcmentes a telefon), de ettől függetlenül használom, mindig nálam van (az óra rajtam), akkor is ha éppen falat vések, esetleg olyankor belülre fordítom. Egyszer beton födém vésésekor, rá pattant egy betonszilánk na, attól lett egy gombostű hegynyi sérülés rajta.
Ja, és valóban nem szoktam a falhoz csapkodni, bár óhatatlanul hozzá ér időnként, így az élén vannak sérülések, amik macro felvételen megfigyelhetőek. Szabad szemmel nem igazán észrevehető.
Szóval egyértelműen nem zafír üveg, vagy Gg6, de az árához képest - szerintem - jól bírja a mindennapi használatot. (és én sem irodában dolgozom)

Az meg hogy valaki üti vágja, mintha ott sem lenne a kezén, vagy tudomásul veszi hogy egy óra van a kezén, amire oda kell figyelni, az hozzáállás kérdése, egyértelmű hogy tönkre lehet tenni, oda lehet csapkodni a falhoz, amit nem fog jól viselni

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.