Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) szubrutin válasza -secret- (#550) üzenetére


szubrutin
aktív tag

Miert? Jobb a Honor hardvere, pontosabb nem?

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#552) gyuri2008 válasza szubrutin (#551) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nekem mind a 2-ő van, a mi band 4 jobb.
Az ÉN véleményem szerint.

(#553) Zizmand


Zizmand
aktív tag

Végre nekem is sikerült beszereznem egyet. :))

(#554) Brandynew válasza Zizmand (#553) üzenetére


Brandynew
őstag

:C

(#555) johnsmithnex


johnsmithnex
tag

Én megrendeltem Bangoodról, de ma rendeltem egyet a Lurdyból is, biztos ami biztos:D

[ Szerkesztve ]

(#556) sirkan13


sirkan13
aktív tag

A mi band toolson egész elfogadható óralapok vannak.Nagyobb a választék mint a mifiten.

(#557) #78791680


#78791680
törölt tag

Ha megvasarolom a Tools & Mi Band appot es nem tetszik, hogy tudom visszaigenyelni?

(#558) Gzolo válasza sirkan13 (#556) üzenetére


Gzolo
senior tag

Van egy külön app, MiBand4 - Watchfaces, abban nagyon sok használható van , én azt használom most.

[ Szerkesztve ]

(#559) medica


medica
senior tag

A kalóriát pontosan méri szerintetek?

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#560) basaja válasza Gzolo (#558) üzenetére


basaja
senior tag

Köszi a tippet, tényleg jó 👍

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#561) lck válasza basaja (#560) üzenetére


lck
senior tag

Amazfaces nagyon jó : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.amazfitwatchfaces.st&utm_source=awapp_page&pcampaignid=MKT-Other-global-all-co-prtnr-py-PartBadge-Mar2515-1

(#562) kelly416 válasza kelly416 (#511) üzenetére


kelly416
veterán

Tegnap ilyenkor még nem rendeltem meg, már kihozta a futár. Le a kalappal a sebesség előtt. Más cégnél még csak holnap, azaz hétfőn, vagyis most kivételesen szerdán hoznák ki általában.

(#563) cintula187


cintula187
addikt

Már mindenkinek ilyen van? Nagyon kelendő lett. Nem telik el úgy nap, hogy a buszon ne látnám valakin. :)

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#564) -secret- válasza cintula187 (#563) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Az lehet 3-as Mi band is.

(#565) kelly416 válasza -secret- (#564) üzenetére


kelly416
veterán

De annak be van horpadva az alja a gombnál, nem? Ránézésre azért meg lehet ismerni. Szerintem. Bár figyelni is kell hozzá, az igaz, mert egyébként el lehet siklani a dolog felett...

(#566) -secret- válasza kelly416 (#565) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:K

(#567) Carline válasza cintula187 (#563) üzenetére


Carline
őstag

Ennyi pénzért? Sokan órát se hordtak eddig mert minek, de ez elég menő cucc ahhoz, hogy hordják.
Az enyémet a lányom lenyúlta múlt hét végén, kimentem Lurdyba de nem volt Band 4, így vettem egy Verge Lite-t :D

[ Szerkesztve ]

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#568) cintula187 válasza kelly416 (#565) üzenetére


cintula187
addikt

Nem volt horpadás.

Carline: pontosan. És számtalan szíj kapható hozzá, üzemidőbe se lehet már belekötni.

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#569) S@c@


S@c@
őstag

Na akkor pár hetes teszt után megosztanam a tapasztalatokat. A GPS hiánya igen fájó, de talán az 5-ös szériaban. A kijelző fejlődött, szép színes amoledet kapunk, viszont verőfényes napsütésben csak maximum fényerőn lehet valamit is látni. Edzésre csak telefonnal együtt alkalmas, pulzusmerő sztem korrekt ebben az árkategóriában. Értesítsek kezelése magyar nyelven azért még nem tökéletes, pár ékezetes karakter hiányzik és az emojikat sem kezeli. Ezt szerintem a magyar közösség megoldja idővel. A pántból való kiszedés macerás sajnos, idővel kitagitja a szijat. Úszásnal vizes kézzel nem tudod vezérelni mivel a vizcseppek miatt az ujjadat nem érzékeli. Akkumulátor az 10-20 nap között van felhasználás függvényében. 10e környékén első belépő karperecnek jó választás, de hasonló áron kapni a Honor Bandet is jobb szíjjal és ékezetes karakterek teljes támogatásaval ott viszont kevesebb a számlap lehetőség és egyénre szabás. Mindenki döntse el mi a fontos neki.

(#570) lócitrom válasza S@c@ (#569) üzenetére


lócitrom
őstag

itt megjegyezném azért, hogy 2 óta van nem egy Band a háztartásban, de ez a pántból kiesés meg kitágulás számomra legenda. pedig mindegyikhez van/volt legalább három darab.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#571) #78791680 válasza S@c@ (#569) üzenetére


#78791680
törölt tag

Ha GPS kell akkor ott van egy masik termekkategoria. Remelem Mi Bandek nem kapjak meg mert igy csak a meretuk es aruk fog duzzadni..
A pantbol valo kiszedes rendkivul egyszeru, meg van a modja hogyan kell csinalni es a pant sem tagul ki :)
Vizes temat erintve pedig, en nem uszok de mar parszor bevittem a medencebe es azt tapasztaltam hogy az uvegrol teljes mertekben lefolyik a viz, tehst annyira taszitja a vizet hogy meg cseppek sem nagyon maradnak rajta.
Honor Band szija pedig szerintem nagyon gagyi es szarul nez ki a Mi Band szijahoz kepest :DD

(#572) sirkan13 válasza Gzolo (#558) üzenetére


sirkan13
aktív tag

Köszi,kipróbálom.

(#573) kelly416 válasza cintula187 (#568) üzenetére


kelly416
veterán

Akkor mi az ott a kijelző alatt, ahol a 2-es gombja van?

(#574) #78791680 válasza sirkan13 (#572) üzenetére


#78791680
törölt tag

Be lehet allitani hogy ne merjen a Band semmifele aktivitast?
Kizarolag ertesitesekhez es ebreszteshez hasznalom, ezert szeretnek kikapcsolni minden egyeb funkciot. :)

[ Szerkesztve ]

(#575) cintula187 válasza kelly416 (#573) üzenetére


cintula187
addikt

Úgy értettem, hogy akiken láttam, nem volt azokon mélyedés, tehát 4-esek voltak

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#576) ( V ) válasza -secret- (#510) üzenetére


( V )
veterán

Ez se tartott soká 😆

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#577) ronaldo válasza #78791680 (#386) üzenetére


ronaldo
őstag

Évekkel ezelőtt, a Mi Band 1 / 1S idején volt mondás, hogy nem nagyon szabad hagyni addig lemerülni, hogy elengedjék egymást a telefonnal. Sokaknak volt, hogy nem vette fel a töltést, ha teljesen le volt merülve. Mentek a hűtőszekrényes / mélyhűtős javaslatok, stb.

Ahogy írtam, nekem sikerült teljesen lemeríteni néhányszor, persze egyik alkalommal sem hagytam magára hónapokig, de nekem mindig simán vette a töltést.

Nem tartom kizártnak, hogy az újabb bandeknél már szoftveres oldalon is gondoltak erre.

(#578) ronaldo


ronaldo
őstag

Ma megjött nekem is (igazából tegnap, csak ma bontottam ki).

Nem annyira nagy, rosszabbra számítottam.

(#579) Boonen007


Boonen007
őstag

A témák firmware verziótól függetlenek, kompatibilisek?

(#580) novinyul válasza ( V ) (#576) üzenetére


novinyul
veterán

Csak tegnap a boltba 200db ment el, egy raklap jönne az lenne elég nagyjából.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#581) S@c@


S@c@
őstag

Aki uszasra veszi annak sajnos van egy rossz hírem. Alkalmatlan rá. Ma volt időm tesztelni elég sokat, megadtam a medence hosszát és úsztam vagy 1.5 órát. Totálisan fals eredményeket kaptam sajnos. Sem a távolság sem a típust nem találta el mindig.

(#582) F74


F74
csendes tag

Sziasztok.Most vettem Lurdy házban!

(#583) ruhk válasza S@c@ (#581) üzenetére


ruhk
tag

én is ezt vettem észre, bár az utolsó update előtt még teljesen jól működöt, bízzunk benne, hogy a következő megoldja

(#584) Carline válasza Boonen007 (#579) üzenetére


Carline
őstag

Igen a témák bármely firmen működnek.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#585) #78791680


#78791680
törölt tag

Most jott egy frissites. Valakinek valami valtozas?

(#586) Davebowman válasza Boonen007 (#579) üzenetére


Davebowman
senior tag

Igen, a magyar menüs firmware telepítés után is maradt a téma!

Vargalex 1.1.7

(#587) kelly416 válasza cintula187 (#575) üzenetére


kelly416
veterán

Ja? Félre értettelek. Ez esetben bocsi.

(#588) Boonen007 válasza Davebowman (#586) üzenetére


Boonen007
őstag

Az előbb lett meg az óra frissítettem az új .66 fw-re, és próbáltam az ios AmazToolsal felrakni azt a gyárihoz hasonló de magyarnak megcsinált témát, de hibasnak írja az AmazTools, itt csinálta az egyik kedves kolléga. Ezt:
https://amazfitwatchfaces.com/mi-band-4/view/3483

(#589) kelly416


kelly416
veterán

Esetleg véletlen találkozott már valaki [ehhez] hasonló egyszerű, jól látható és magyar nyelvű témával?

(#590) kelly416 válasza synar (#217) üzenetére


kelly416
veterán

Ezer hála a munkádért! :R

(#591) mokus18 válasza #78791680 (#585) üzenetére


mokus18
tag

És tudjuk, h mit frissítettek?
(Vagy, hol tudjuk ezt megnézni... ? Hogy legközelebb már nem kérdezzem...)

(#592) #78791680 válasza kelly416 (#589) üzenetére


#78791680
törölt tag

Ilyennek miert kell magyarnak lennie?

[kép]

[ Szerkesztve ]

(#593) kelly416 válasza #78791680 (#592) üzenetére


kelly416
veterán

Már szedtem le egyet, kiderült, hogy csak az óra számlapját állítja, úgy meg mindegy. Azt hittem, állítja a menüt is, én kis telhetetlen. :D Minden esetre minden kérésem megoldva most. Mindenki ennyire elégedett lenne mint én jelen pillanatban, nem is hajtaná semmi előre az emberiséget. :))

(#594) Kolondrum válasza ( V ) (#576) üzenetére


Kolondrum
félisten

Kíváncsi lennék mennyi fogyott 2 nap alatt.

(#595) Nestor16 válasza kelly416 (#589) üzenetére


Nestor16
senior tag

Köszönöm! Ez nagyon szuper számlap, az ilyen egyszerű, elegáns számlapokat szeretem.

Üdv, Dávid

(#596) #78791680 válasza Nestor16 (#595) üzenetére


#78791680
törölt tag

En is ilyenekre vadaszom, de nagyon keves van :(

(#597) SyMbioTe

No, csatlakozom én is a topikhoz, mai nap átvettem a Band 4-emet.
Az a pár újítás nekem pont hiányzott a Band 3-ból, így eddig úgynézki megérte a váltás. :))

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#598) Zizmand válasza #78791680 (#596) üzenetére


Zizmand
aktív tag

Én is az egyszerű/ letisztult számlapokat keresem, idáig ezeket találtam: [kép]

A két jobb alsó valójában angol és a napot írja legalul, az óra között pedig semmit.

[ Szerkesztve ]

(#599) Kolondrum válasza Zizmand (#598) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nagyon sok az elvetemült téma. Nem mutatja az akkut, vagy a bt hiányát, kicsit a számok, laggol tőle a band stb. 10-ből 8 egyetlen egy dolog miatt esik el nálam. De tudom, nekem semmi sem jó.

(#600) #78791680 válasza Zizmand (#598) üzenetére


#78791680
törölt tag

Mindket sor vegen levo utolsot probaltam mar, meg meg jo parat, de valamiert mindig visszateszem a gyari szamlapot. :DD

Az akku hiany engem annyira nem zavar, ugy is szol 15%-nal. Viszont a Bt jel hianya eleg zavaro tud lenni.
Viszont az nekem uj, hogy laggol... A szamlapoktol tud laggolni a Band??! :F

Most azon gondolkoztam, hogy egy Band 3 stilusu egyszeru szamlapot keresek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.