Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) macssessz válasza batai15 (#797) üzenetére


macssessz
tag

4x ről előre lépve én csak a méret és nagy akku miatt vettem ezt. Ebben az ár kategóriában (max. 60k) minden más ami szóba jöhetett volna az jóval szélesebb. Még mindig kérdéses marad-e az A3 mert egy kézzel nehezen fogom. Főleg tokkal. Anélkül meg a kamera koppan az asztalon. Szóval nincs "egy rakás" más telefon. Pedig sokat kerestem.

(#802) Csepy válasza giroud199 (#800) üzenetére


Csepy
senior tag

Az pontosan ugyanakkora.

Regards: Csepy

(#803) #21346560 válasza macssessz (#801) üzenetére


#21346560
törölt tag

Igen, így van! Sajna én is sokat keresgéltem, mire márkahű maradtam, és a 4X után ez lett. Az A40 lett volna a másik alternatíva....

(#804) st6969


st6969
őstag

Van valakinek Samsunk F szériás okostévéje? Megy a képernyőtükrözés? Nálam csak homokórázik :(((

(#805) st6969 válasza st6969 (#804) üzenetére


st6969
őstag

Na, csak működik ez...megjelenik egy beállítások, arra rá kell menni (ez tegnap is megvolt, de mivel üres képernyő fogadott, így ráhagytam, viszont a jobb felső sarokban lesz 3 pötty). A 3 pöttyre rá, és ott képernyőtükrözés engedélyezése.

(#806) Zsocop


Zsocop
újonc

Megérkezett a januári biztonsági frissítés 🙂

(#807) #21346560 válasza Zsocop (#806) üzenetére


#21346560
törölt tag

Másra várunk! ;)

(#808) novinyul válasza #21346560 (#807) üzenetére


novinyul
veterán

Az még "1" hónap :)) Legalább a security patch jön, értékeljük ezt is :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#809) Richter36 válasza novinyul (#808) üzenetére


Richter36
őstag

Október óta "1 hónap" ;]
Ezért váltottam PE romra.

(#810) kvojnovics válasza Richter36 (#809) üzenetére


kvojnovics
tag

Tiszteletem!

Közben nekem is sikerült váltani PE-re... Köszönöm még egyszer az útba igazítást...

Nem tudom milyen lesz a gyári 10es, de a PE egy dolgot leszámítva NEKEM tökéletes: az ujjlenyomat olvasó 10ből 9szer nem jó... Bár azóta láttam írták xda-n, hogy nem oké; így remélem legközelebb ez is rendben lesz... Ezt leszámítva viszont fergeteges: rendszer sebesség, üzemidő, gesztus vezérlés, a hozzá letöltött gcam, stb... Csak ajánlani tudom!

Szép napot!

(#811) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Srácok, hogy lehet névjegyeket törölni úgy, hogy a google contacts-ból és a mobilról egyaránt törlődjön? Mert gondolom a mobilról hiába törlöm, a google contactsból megint leszinkronizálja.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#812) st6969 válasza jjeahh (#811) üzenetére


st6969
őstag

Hmm, ez engem is érdekelt, úgyhogy kipróbáltam. Mobilról töröltem egyet, és kiszedte a felhőből is. Valószínűleg az lehet a logika, hogy amelyik oldalon történt utoljára bármilyen frissítés (törlés vagy hozzáadás pl.), azt az állapotot szinkronizálja a másik oldalra is.

(#813) jjeahh válasza st6969 (#812) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ok, kösz! Valójában a húgom mobilján kuszálódtak össze a névjegyek. Ma áthívott, hogy segítsek neki, mert ezzel a "sz*r mobillal" betelt a pohár nála. A névjegyeket átnevezte és egy rakás ismeretlen szám van benne, a memóriakártyát magától leformatálta, meg az arcfelismerő sem működik. Aztán kiderült, hogy 5 :Y google fiókba volt bejelentkezve és mindegyik szinkronizálta a névjegyeket is, a memóriakártyája döglődik mert vacak, az arcát meg rosszul mentette le és azért nem működik jól az arcfelismerő. De persze a telefon a sz*r és nekem már-már bűntudatom van, mert én rendeltem neki :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#814) Teagol


Teagol
aktív tag

Sziasztok!
Hol kell beállítani, hogy a hotmail-es emaileket azonnal kijelezze?
Most kézzel kell frissíteni, hogy megjelenjenek.
Asszony telefonja, már beállítottam neki, hogy a ne zavarjanak módot bírálja felül, hátha ... de nem az volt a ludas.

(#815) giroud199


giroud199
aktív tag

A tegnapi nap kiléptem az a3 tulajok közül ,az utód egy mi9t lett :D
További jó használatot ,az android10ig már csak "1 hónap" :C :DD

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#816) jan herz válasza giroud199 (#815) üzenetére


jan herz
tag

Pá!

(#817) giroud199 válasza jan herz (#816) üzenetére


giroud199
aktív tag

Ahogy nézem egyre tobbeknel telik be a pohár....Android one,aztán mindig majd,minek erőlteti ezt a xiaomi.... :W
A2 egy régebb típus ,mégis előbb kapta meg ,de azt is hogyan.. :U

[ Szerkesztve ]

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#818) hifikus válasza giroud199 (#817) üzenetére


hifikus
tag

Ezt nem értem. Segítenél?

"Ahogy nézem egyre tobbeknel telik be a pohár....Android one,aztán mindig majd,minek erőlteti ezt a xiaomi.... "

(#819) novinyul válasza giroud199 (#817) üzenetére


novinyul
veterán

Kénytelenek kiadni, kell a seggnyalás a Google felé. Magát a rendszert meg sokan így szeretik(csupaszon) ráadásul árban még mindig az egyik legjobb ajánlat. A frissítés meg ebből következően nincs prioritásban a miui-s telefonokhoz képest. Amúgy nekem nincs semmi gondom vele, felraktam a Poco launchert azt csókolom. :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#820) giroud199 válasza hifikus (#818) üzenetére


giroud199
aktív tag

Stock droid ,de a frissitesekkel úgy bánik a xiaomi,mintha egy mostoha lenne....késnek a frissítések ,a1/a2 után azt hittem változik a helyzet ,de semmi :W lassú és bizonytalan frissítések...

Pár hete még nem volt eladó a3, most egyre többet látni ,nem véletlenül.. :(
Na ,de semmi többet ,nem szidom S készüléket ,mert amúgy az 50k S kategóriában jó választás ,csak sokan épp a frissítések és stabilitás miatt vettek ,veszik .... ;)

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#821) jjeahh válasza giroud199 (#820) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Stabil, gyors, a kamera egész jó, kijelző is (szerintem), anyagminőség, akku, hw, méret, minden teljesen rendben van, egyedül az android 10 késése miatt sírunk, mert a havi biztonsági frissítést amúgy rendszeresen megkapja. Még mindíg sokkal jobb a szoftveres támogatása azért, mint bármelyik hasonló kategóriájú nem szűz androidos telónak, szal... Nem tetszik nekem sem ez az android 10 update halasztgatás, de csak ezért eladni a telefont? Eszemben sincs :N

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#822) batai15 válasza giroud199 (#820) üzenetére


batai15
félisten

Őszintén mi van az Android 10be ami annyira létfontosságú ?
A gesztus vezérlésen kívül.
Én is várom nem erol van szó ,de inkabb várok mint hogy a custom romokkal szívjak megint,mivel nálam csak a stock droid jatszik. Maga a telefon nálunk 2 van hibátlan , így is frisebb mint sok telefon ,akkor meg minek sírni .
Jó kamera akku összeszerelés,sebesség stabil. Elején köpködtem a kijelző miatt de annyira pozitív.

[ Szerkesztve ]

(#823) Pfiucska válasza batai15 (#822) üzenetére


Pfiucska
aktív tag

Gesztus vezerles + dark mode. Ezen a ketton kivul engem semmi nem mozgat belole

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

(#824) panizzi


panizzi
aktív tag

Olvasom itt a sirámokat... ez a telefon ennyiért szinte bestbuy.

Nem vennék ma sem mást, ha meg lenne valami apró idegesítő dolog, az sem érdekelne, nem vagyok kocka.

no limit

(#825) novinyul válasza panizzi (#824) üzenetére


novinyul
veterán

Nincs itt semmi siralom, megy működik, teszi a dolgát. Egyedül a 10 rendszer késése, ami miatt kicsit kiakadtunk.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#826) Monya78 válasza panizzi (#824) üzenetére


Monya78
veterán

Sokan pl. Én is az alzás kuponozáskor vette 43k-ért ezt a telót...na az a bestbuy...

Amúgy ennyi pénzért különösen tetszik az oled kijelző, az akksi tartóssága, és a fotós-videós képességei.

(#827) csaba12242


csaba12242
tag

Nálam is lapul egy alzás kuponozáskor beszerzett darab, tökéletesen elégedett vagyok vele, de mindig van, lesz aki kritizálni fogja a telefont, még ha teljesen tökéletes lenne akkor is, van akinek lét elem kritizálni az élet más területén is.

(#828) panizzi válasza Monya78 (#826) üzenetére


panizzi
aktív tag

Kuponoztam én is :C
A40 és ez között hezitáltam, a jóval kedvezőbb ár és a normális akksi még mindig erősebben számít, mint a nem fullHD felbontás.

no limit

(#829) Bagoly01 válasza csaba12242 (#827) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Szerintem az itt jelenlévőktől nem lenne fikázás, de azért tényleg ma már alap a dark mode, gesztus vezérlés. Ezért várja mindenki a frissítést, + nem kicsit késik. Teljesen jogos a háborgás

(#830) leftyke


leftyke
aktív tag

Üdv tulajok. Érzékelőt hogyan tudok kalibrálni? Hívásnál elég problémás,sokszor nem veszi el a kijelzőt és jön a némítás stb...

[ Szerkesztve ]

(#831) Pfiucska válasza leftyke (#830) üzenetére


Pfiucska
aktív tag

Szia,

Szerintem ez nem allithato de itt tobbeknek is volt vele problemaja, nekem szemely szerint nem. Talan lesz aki tud valami tippet adni.

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

(#832) batai15 válasza Bagoly01 (#829) üzenetére


batai15
félisten

Valóban jogos elvégre Android one készülék ,pont ez lenne az egyik nagy vonzereje . Viszont ettől függetlenül egy nagyon jó ár érték arányú készülék , legalábbis nekem . Én 50be vettem darabját, majdnem bontatlanul .

(#833) StLui válasza leftyke (#830) üzenetére


StLui
veterán

Nekünk csak a kikapcs gomb segített (mielőtt a füledhez veszed a telefont)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#834) macssessz válasza Pfiucska (#831) üzenetére


macssessz
tag

Alzás kuponnal vettem 46-ért 2 év garival. Ennyi pénzért semmi hasonló tudású nem volt. Még használt sem igazán. Hát még ha 2-3mm-el keskenyebb, biztosan fogható egykezes lenne? Hmm.

Érzékelő kalibrálás :): Megnézed hol az érzékelő és utána megszokod, hogy úgy tartsd a füledhez, hogy takarja. Nekem így működik hibátlanul a 4x is és most az A3 is.

Dark mód: Csináltam egy fekete képet, kiválasztottam képernyő háttér képnek, ahhoz ajánlja a sötét témát. A legtöbb helyen kiválasztható a sötét háttér. Problem megoldva.
Nem is értem mit kínlódtok ezekkel.
És nem is értek annyira a telóhoz mint itt a többség. Sokszor nem is értem a rövidítéseiteket.

[ Szerkesztve ]

(#835) StLui válasza macssessz (#834) üzenetére


StLui
veterán

Igen Apple is szeret ilyen válaszokat adni a felhasználónak, "rosszul tartják"

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#836) Pfiucska válasza macssessz (#834) üzenetére


Pfiucska
aktív tag

En konkretan ugy telefonalok hogy szandekosan hozza erek a fulemmel a telohoz de nalam ez a problema nem jelentkezik. De volt mar olyan telefon a kezemben aminek lassu volt az erzekeloje es tenylegesen problemat jelentett, hogy ha nem figyelt oda ra az ember.

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

(#837) macssessz válasza Pfiucska (#836) üzenetére


macssessz
tag

??? Miért ha a fülemhez emelem hogyan lehet nem hozzá érni? Csak tartsam a levegőben a fejem mellett? Mintha csak mutogatnám hogy van ilyenem? :) Fessek rá almát is? :))...vagy kihangosítom és leteszem magam mellé?

(#838) macssessz


macssessz
tag

Még mindig keresek bp.-en megvehető kamera védő üveget emberi áron. Ha valaki lát ilyet, kérem ne titkolja! Sajna a Mi9 -é nem jött be, a méret picit nagyobb és nem tapad fel a keret miatt.

(#839) giroud199


giroud199
aktív tag

Off is meg nem is,nekem semmi bajom nem volt a készülékkel ,egyszerűen leírtam azt az egy dolgot ami számomra negatívum volt....50ert vettem ujan ,annyiért a mai napig a legjobb vétel ,egyszerűen az az egy dolog zavart ami miatt Android one készülék :K
Nem volt célom "háborút "gerjeszteni :(
Az egyik legjobb telefonom volt amit használtam ,túl a 250en :DDD

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#840) Dwatti


Dwatti
addikt

Közelségérzékelő kalibrálás lehet MI A3 on is müködik.

(#841) novinyul válasza Dwatti (#840) üzenetére


novinyul
veterán

Rendesen a fülhöz rakva hiba nélkül dolgozik.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#842) st6969 válasza macssessz (#837) üzenetére


st6969
őstag

"vagy kihangosítom és leteszem magam mellé?"

Nem szükséges. Ugyanis emiatt a redva közelségérzékelő miatt sokszor bekapcsol a kihangosítás is.
Na persze, ha rendesen odateszem a fülemhez, akkor működik megfelelően. De ha már 0,1mm-t elmozdul, akkor már felvillan a kijelző. Ezt a telefont vállal odafogva meg se próbálom használni. Shame on Xiaomi

(#843) Ryoo válasza st6969 (#842) üzenetére


Ryoo
senior tag

Közelségérzékelő hibára.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#844) st6969 válasza Ryoo (#843) üzenetére


st6969
őstag

Play-en korábban kerestem valami olyat, ami azt tudja, hogy ha indítok egy hívást, akkor a proximity sensortól függetlenül nem engedi visszakapcsolódni a kijelzőt, amíg véget nem ér a hívás (a másik fél le nem teszi). Persze ez is csak akkor lenne jó, ha mondjuk a power gombbal szükség esetén ismét előhívhatnám a kijelzőt, máskülönben sem kihangosítani nem tudnám, sem a billentyűzetet előcsalni (ügyfélszolgálatnál pl.), és hívást megszakítani sem...

Ez az app valami ilyesmi? Vagy mit tud? Leírás alapján nem nagyon vágom.
:R

(#845) Ryoo válasza st6969 (#844) üzenetére


Ryoo
senior tag

Ez az app folyamatosan fut, ha a közelségérzékelő el van takarva, kikapcsolja a kijelzőt. Annyi baj van vele, hogy hívástól független kikapcsolja, amikor eltakarod az érzékelőt, de amíg ki nem javítják ezt a problémát, addig megoldást nyújt. Én A2-n használtam ezt, de ott idővel kijavították a hibát.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#846) st6969 válasza Ryoo (#845) üzenetére


st6969
őstag

Akkor ez rajtam nem fog segíteni. Mert a közelségérzékelő működik, csak éppen egy nagy fosch. Kikapcsolja a kijelzőt, ha a fülemhez emelem híváskor, de ha nem mértanilag pont azt a szöget zárja be a telefon és a fülem, amit saomiék kigondoltak, akkor néha néha bevillan a kijelző, mert úgy érzékeli, hogy eltávolítottad a telefont, pedig csak egy picit elmozdult, és máris nyomkodom a fülemmel akaratlanul. :((( :W

(#847) Ryoo válasza st6969 (#846) üzenetére


Ryoo
senior tag

De ha ez fut, akkor nem fog felvillanni, hanem úgy működik majd, ahogy kéne, annyi különbséggel, hogy állandóan lekapcsolja a kijelzőt, ha eltakarod az érzékelőt, ha telefonálsz, ha nem.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#848) batai15 válasza st6969 (#844) üzenetére


batai15
félisten

Taskerkell neked .

(#849) st6969 válasza Ryoo (#847) üzenetére


st6969
őstag

Majd teszek egy próbát, köszi :R De úton van egy flip tok, azt visszahajtva elvileg kikerülhető ez a hiba.
Bár bevallom, továbbra se értem, hogyan fogja ez az app ezt megoldani: ha eltakarom az érzékelőt enélkül is lekapcsolja a kijelzőt. Ha satuval odaszorítom a fülemhez, nem is oldja fel, tehát nem valami bug-ról van szó, ami hívás közben random feloldja, hanem ennyire béna az érzékelési szöge és kicsi az érzékelési távolság. Direkt kipróbáltam: bármikor tudom reprodukálni, hogy feloldja a kijelzőt, elég csak egy egész kicsit billenteni, ha visszabillentem, akkor visszazárja. Tehát rendeltetésszerűen működik, csak épp nagyon kis határok között. Telefonálás közben ennyire nem tudok erre figyelni. Szóval ez az app akkor fog működni, ha ezt az érzékelési tartományt valahogy megnöveli, amit kétlek, mert ez szerintem inkább egy hardveres probléma.

(#848) batai15
Azmegmiaz? :)
Ugye root-olni, meg mókolni nem kell? Mert az asszony telefonja.

(#850) Ryoo válasza st6969 (#849) üzenetére


Ryoo
senior tag

Próbáld ki, és meglátod, hogy megoldja-e a problémát.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.