Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) Axi-Maxi


Axi-Maxi
tag

én meg most gondolkodom egy a3 vásárlásán :D

Igyál vizet Axi fizet

(#1752) batai15 válasza Axi-Maxi (#1751) üzenetére


batai15
félisten

Szerintem hanyagold. Inkább egy Nokia mint a a sajomi A széria .

(#1753) tom120514 válasza batai15 (#1752) üzenetére


tom120514
őstag

Nekem nem régen van de szerintem klassz. Korábban előtte Samu A50 volt, utáltam, lassú volt, gagyi fotókat csinált. Közvetlenül előtte P20 Pro, az jó telefon de ez Gcammal fotóban és akksiban is jobb :K

[ Szerkesztve ]

Never go full retard.

(#1754) jjeahh válasza batai15 (#1752) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ki kell várni a frissítésekkel, amíg kiderül van-e vele valami gond velük, de ezt leszámítva szerintem egy jó telefon, én máig boldog vagyok vele. Amióta megvan ritkán viszem a fényképezőgépet magammal... vannak azért hibái, pl. az ujjlenyomatolvasó kezdetleges és lassú, a gyári kamera app egy kalap sz*r, nincs teleoptika, de annyiért, amennyiért vettem, ezeket bőven el lehet nézni neki.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#1755) tom120514 válasza jjeahh (#1754) üzenetére


tom120514
őstag

Így van. Ami nem romlott el, ne javítsd meg. :))

Never go full retard.

(#1756) cidalain válasza jjeahh (#1754) üzenetére


cidalain
veterán

Melyik gcam-ot ajánlod erre a telóra? Milyen konfiggal?
Asszony panaszkodik a gyári kamera appra, lecserélném neki.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#1757) papirzsepi93 válasza jjeahh (#1754) üzenetére


papirzsepi93
tag

Most azért ez egy elég szar érv, hogy "Ki kell várni a frissítésekkel". Le kellene rendesen teszteli az összes frissítést nem ilyen végzetes hibákkal kiadni.
Vagy ha teszt szinten adják ki, akkor meg értesítsék a telepítés előtt a usert, hogy ez csak bét frissítés.
Egyébként nekem sem volt vele semmi bajom, azon kívül, hogy az ujjlenyomat olvasó tényleg elég gagyi, a zsebemben feloldott a zár :D
Arra amire használtam tökéletes volt, de csak volt. Majd kiderül gariba mit mondanak rá az alzánál :D

(#1758) Ra3 válasza cidalain (#1756) üzenetére


Ra3
őstag

Itteni ajánlásra én a greatness-t használtam, de van több is amit ki lehet próbálni:
[link]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#1759) Viktor0610 válasza papirzsepi93 (#1757) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz@r érv vagy sem, most elég sokan ráfáztak, akik nem vártak. :(
Tehát célszerű lehet várni.

Mondom ezt úgy, hogy én is mindig rögtön frissítek, ahogy kijön a frissítés. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1760) need


need
addikt

Akkor elmondhatom hogy azon szerencsések közé tartozom most akiknek csúcsiik mindig a frissítés.. a legdurvább az volt amikor a HIREK között dobta fel "Hogyan lehet egy frankó téglát csinálni az A3-ból..? ;] Rögtön jöttem olvasgatni.. ;)

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#1761) mrrr74


mrrr74
aktív tag

Itt a hivatalos közlemény, ennek alapján elvileg javítják garin túl is.

We are aware of the issue on some Mi A3 devices following a recent Android 11 update. We have since halted the rollout. We kindly request users who experience this issue to visit (or mail your device to) any of our service centers where a solution will be provided for free unconditionally(within or beyond warranty) as repaired build V12.0.3.0 RFQMIXM has been provided to them. We regret the inconvenience this has brought about. As a brand committed to offering the best possible user experience, we will continuously improve our products and services.

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#1762) jjeahh válasza cidalain (#1756) üzenetére


jjeahh
nagyúr

+1 a Greatness-re (Greatcam), esetleg asszem az Urnyx még tetszett anno amikor kipróbáltam és úgy rémlik, hogy az is támogatja root nélkül az uwa lencsét. Konfigot párat töltöttem, de egyik sem tetszett, így csináltam magamnak és lementettem. Kb. annyit csináltam, hogy a lib patcher-ben a sharpness-t átállítottam 1.0-ra, a saturation-t 1.25-re, a contrast-ot 1.125-re mindkét kameránál, a jpg quality 100%-on van és a hdr+enchanced frames-t 25 képesre állítottam. Minden más nekem tetszik, ahogy van.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#1763) Csepy


Csepy
senior tag

Ma elkezdték kiadni a javított 11-et. Ha most talál 11-et a teló, akkor már nem nyírja ki, ha telepítitek.

Regards: Csepy

(#1764) sterbik85


sterbik85
újonc

sikerült valakinak javitani szervizben a téglásitott telefonját?Dilemában vagyok hogy vigyem e egyszerü mobilszervizbe vagy küldjem hivatalosba. Nincs garim a telefonra.

(#1765) Viktor0610 válasza sterbik85 (#1764) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Írj nekik Facebookon, emailben, hívd fel őket.

Samsung Galaxy A54

(#1766) jjeahh válasza Csepy (#1763) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Valaki tegye fel előttem plííz ;]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#1767) kj007 válasza jjeahh (#1766) üzenetére


kj007
tag

Én megpróbálnám, csak
nem talál a telefonom frissítést.

(#1768) tom120514 válasza kj007 (#1767) üzenetére


tom120514
őstag

Vadász, vadász :))

Never go full retard.

(#1769) kiralytom


kiralytom
aktív tag

sziasztok. telefonvásárlás előtt állok és pont egy A3-at tekintenék meg. amennyiben nincs ez a frissítési malőr (miből is veszem észre? tényleg kb tégla a telefon? eltéveszthetetlen? ) akkor ezután ez már nem veszélyezteti a készüléket? a telefon egyébként garis de nem küldözgetném Pestre ha ez most beütne , szegedi vagyok.

(#1770) cidalain válasza kiralytom (#1769) üzenetére


cidalain
veterán

Ha bekapcsol, akkor jó. :)
Amit a frissítés elrontott múlt héten, az nem működik.

@többiek:
Köszi, kipróbáljuk hétvégén a Greatness-t. Ha jó, akkor feltolom a Note8T-re is (ott másikfajta gcam portot használok, de vannak hibái)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#1771) margithid


margithid
veterán

Én fel nem rakom, amíg nem biztos, hogy nem teglasit 😃

(#1772) kiralytom


kiralytom
aktív tag

Köszönöm a segítséget. Megmertük venni. Miui telepíthető rá? A barátnő azt használja, lehet nem tud meglenni nélküle. Amennyiben így van.

(#1773) Ra3 válasza kiralytom (#1772) üzenetére


Ra3
őstag

MIUI hivatalosan nincs rá, illetve portolt Xiaomi rom van ami nem erre a készülékre, hanem az ezzel megegyező kínai változatra, a Mi CC9e-re való.
Azt fel lehet tenni, de gyakorlatilag custom rom, bl nyitás, root kell hozzá.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#1774) kiralytom válasza Ra3 (#1773) üzenetére


kiralytom
aktív tag

köszönöm, még egy kérdésem van (remélem nem lesz több) .

3 órát volt a telefon utazás közben dobozban, sim nélkül készenléti üzemmódban egy gyári visszaállítással. 5%-ot merült. hát ez borzalmasan sok. mi több töltéskor azt látom kiírni hogy lassú töltés pedig a töltőfej MI töltőfej. ez így okés esetleg kell valami beállítást eszközölnöm hogy gyorstöltés induljon meg?

(#1775) glacious válasza kiralytom (#1774) üzenetére


glacious
addikt

A napi használattal kiderül majd. Az aktuális gyors merülést sokminden okozhatja, feléleszti a kijelzőt a gomb a dobozban, nehezen tud a segélyhívó hálózatra kapcsolódni.

QC3.0 kompatibilis a készülék és a dobozban 5V-os normál töltő van.

(#1776) kiralytom válasza glacious (#1775) üzenetére


kiralytom
aktív tag

Elèg lesz töltőfejet venni vagy a kàbelt is cserèlni kell?

(#1777) Csepy


Csepy
senior tag

Na, most nem tudom, mi történik, de ma jött egy 30 megás Decemberi biztonsági frissítés, de semmi Android 11.
Azt olvastam, az új 11 valakinek már csak az érintőjét nyírta ki, de a telefon túlélte.

Regards: Csepy

(#1778) Bagoly01 válasza Csepy (#1777) üzenetére


Bagoly01
senior tag

"Azt olvastam, az új 11 valakinek már csak az érintőjét nyírta ki, de a telefon túlélte."

Hát kinézem ezt is belőlük.
Már lassan nem lesz hova fokozni ezt a "komédiát.

(#1779) #21346560


#21346560
törölt tag

Azt hiszem pont jókor cseréltem le egy Note 9S-re... :B

(#1780) mrrr74 válasza Csepy (#1777) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Felraktam a decemberi frissítést és működik a telefon.

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#1781) Csepy válasza mrrr74 (#1780) üzenetére


Csepy
senior tag

Az nem csinált semmit, csak a biztonsági frissítést vitte decemberre. Nem az nyírta és bénítja a telókat, hanem a rosszul kiadott 1.4GB-os 11.

Regards: Csepy

(#1782) mrrr74 válasza Csepy (#1781) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Köszi, én tisztában vagyok vele, de lehetnek sokan akik az előzőek miatt nem tudják, hogy feltehetik-e gond nélkül :)

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#1783) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

Ránéztem.. megtalálta nekem is a biztonsági frissítést.
32,01.MB.

(#1784) grozam


grozam
tag


Jelen pillanatban itt tartok. A Gearbest-től jött a készülék.

[ Szerkesztve ]

(#1785) papirzsepi93 válasza grozam (#1784) üzenetére


papirzsepi93
tag

Szóval beadtad szervizelni a Xiaomi hivatalos szervíz központba és elküldték a tmxbe ott meg mondtak rá egy ilyet?

(#1786) grozam válasza papirzsepi93 (#1785) üzenetére


grozam
tag

Nem pontosan így van. Ők vannak megjelölve hivatalosa szervízközpontnak.
Most elküldtem ezt az állásfoglalást a xiaomi globalnak, ahonnan előzőleg a szervizbe irányítottak.

[ Szerkesztve ]

(#1787) papirzsepi93 válasza grozam (#1786) üzenetére


papirzsepi93
tag

Jaaa értem. Így világos, csak érdekelt, hogyan is került képbe a tmx :)
(Nem tudtam, hogy ők vannak megjelölve szervízközpontnak.)
(Egyébként városomban, Salgótarjánban egy rendezvényszervező cég van megjelölve hivatalos Xiaomi szervízközpontnak :D )

(#1788) sterbik85


sterbik85
újonc

Hivtam a xiamiszerviz.hu és azt mondták hogy nem tudják megjavitani a telefont,vagyis nem sikerüt még nekik föl éleszteni ilyen telefont nem tudnak segiteni. :((

(#1789) margithid válasza sterbik85 (#1788) üzenetére


margithid
veterán

Azért ez nagyon gáz lesz így.
Valamilyen kárpótlást kellene kapni a Mi A3 tulajoknak.
Akár 100$ kedvezmény egy új készülékből vagy valami hasonló.

(#1790) Viktor0610 válasza grozam (#1786) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Meglepődnék, ha a Xiaomi global azt válaszolná neked, hogy a te telód bár nen hivatalosan került az országba, az itthoni szerviz mégis ingyen javíthatja.
Mert valószínűleg az ő kezük is benne van a szervizszabályzat kialakításában, tehát nem fognak maguk ellen beszélni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1791) aprokaroka87 válasza margithid (#1789) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

A Xiaomi kényszerített arra hogy frissitsen bárki is?

(#1792) Viktor0610 válasza aprokaroka87 (#1791) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ebbe felesleges belemenni.
Kiadtak egy frissítést, amit el..szabtak.
A hivatalos forrásból származó készülékeket ingyen javítják, ami dícséretes.
A nem hivatalos forrású darabok gazdái most nem jártak jól, de ez az ára az olcsóságnak.

Samsung Galaxy A54

(#1793) aprokaroka87 válasza Viktor0610 (#1792) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Persze nyílván, annak is örülni hogy elismerték a hibát.

(#1794) papirzsepi93 válasza aprokaroka87 (#1791) üzenetére


papirzsepi93
tag

Egyébként bizonyos tekintetben igen, mert a frissítést automatikusan letöltötte már a hátterben a telefon és ha véletlenül bejön egy teló restart, akkor már telepíti is és már kész is a tégla.

(#1795) aprokaroka87 válasza papirzsepi93 (#1794) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nem lehet letiltani a letöltést?

(#1796) cidalain válasza aprokaroka87 (#1795) üzenetére


cidalain
veterán

De, le lehet tiltani.
Rendszer/fejlesztői beállítások/automatikus rendszerfrissítések részt kell kikapcsolni

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#1797) Termi92 válasza aprokaroka87 (#1791) üzenetére


Termi92
tag

De, annak aki nem ért hozzá, automatikusan feltelepíti a következő újraindítás után.

Android 11 működő verzióval még nem találtam nagyobb problémát, root-olni is lehet, de egyelőre nem lehet vissza állni róla (anti-rollback), szóval csak az rakja fel aki nem szokott custom romokat telepítgetni.

(#1798) Müszi


Müszi
senior tag

Üdv mindenkinek!

Olvasgatom ezt a fatális malőrt a frissítéssel és lenne egy buta kérdésem. :U
Ha valaki még nem frissített és most elindítaná akkor a telefon letölti és telepíti a most fent lévő és javított frissítést vagy esetleg a régebben automatikusan letöltött és eltárolt téglásító verziót fogja feltenni? :F Hol törölhető, ha tárolja egyáltalán a telefon?

[ Szerkesztve ]

(#1799) grozam válasza Müszi (#1798) üzenetére


grozam
tag

Üdv! Az újat teszi fel.

(#1800) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

Találtam. Ha valakit érdekel;
[link]
Fogalmam sincs hogy működik e. Ha valaki rá adná a fejét, csak saját felelőségére próbálja
ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.