Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1902) jjeahh válasza Ra3 (#1801) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Kb. -10 fok alatt másnál is állandóan kikapcsol a mobil? Gondolom ez normális, de azért zavaró, hogy minden téli túrán bedöglik, miközben a Garmin navi mellette simán bírja. Ma -24 fokban egy fotó erejéig sem merem majd elővenni ;]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#1903) Teagol válasza jjeahh (#1902) üzenetére


Teagol
aktív tag

Sőt, 24C -ban a fűtött szobában is előfordult többször is!

(#1904) margithid


margithid
veterán

Biztonsági frissítést meddig kap még ez a telefon? Elég korrekt, hogy még mindig adnak ki erre a telefonra!

(#1905) Termi92 válasza margithid (#1904) üzenetére


Termi92
tag

Mivel az android one project keretében készült ezért kötelesek biztonsági frissítéseket kiadni 3 évig. Mivel most volt a telefon 3. szülinapja, ezért valószínűleg az augusztusi lesz az utolsó, esetleg a szeptemberi.

(#1906) Teagol


Teagol
aktív tag

Sziasztok!
Probléma a következő:
Asszony napi dolgokra használja a telefont, semmi extra nincs rátelepítve, viszont ezen intéz mindent. Böngésző és youtube elsősorban.
Használhatatlan lett a wi-fi sebessége (~1-2Mbps) 5GHz wi-fi hálózathoz kapcsolódva is, kb. 1m-re a routertől. A többi a hálózaton lévő eszköznél nincs ilyen probléma.
Mobilnettel sincs ilyen probléma!
Amikor megpróbálok váltogatni a 2,4-5 Ghz között, ott is problémák vannak. Nincs csatlakozás lehetőségem, csak ha elfelejt és újra felvesz.

Valami ötlet erre?

(#1907) Teagol


Teagol
aktív tag

A huszonharmincötvenedik újraindítás úgy néz ki megoldotta.

(#1908) Grecky


Grecky
senior tag

Üdv. Elég halott mostanában ez a fórum, de megosztanék egy érdekes dolgot feleségem A3 telefonjával kapcsolatban.
A telenfont használtan vettük neki kb. 2 éve, nyitott bootloaderrel, 10-es stock androiddal.
Szándékosan nem zártam vissza, hogy ne frissüljön 11-re ugye tudjuk miért.
Erre tegnap feldobott egy frissítést, amire rányomott valamiért, hogy ok, erre frissült a 2021-es legutolsó 10-re.
Nyitott bootloaderrel!
Utána feldobta a főverzió frissítést is, mondom erre kíváncsi leszek, rányomok. Erre 15 perc alatt lefrissült 11-re, 22 augusztusi biztonsági frissítéssel együtt.
Valaki tapasztalt ilyet már? Vagy én gondolom rosszul, h nyitott bootloaderrel ennek nem kellett volna megtörténie?
Amúgy frankó a rendszer eddig, talán még kicsit fluidabb is, de ez lehet csak placebo. 😀

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#1909) S-eye


S-eye
senior tag

Én felttettem a PixelExperience-t a stock helyett a feleségemnek. Azt mondja ég és föld a különbség a sebességben.

(#1910) jjeahh válasza S-eye (#1909) üzenetére


jjeahh
nagyúr

User függő, nálam még mindíg olyan gyors, mint amikor megvettem. A húgomnál meg úgy lagzik, mint egy Samsung ;] . Az is igaz, hogy ő naponta tölti, nálam meg gyakran 9 napot is bír az akksi, szal nem ugyanannyit nyomkodjuk a telefont :DDD .

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#1911) S-eye válasza jjeahh (#1910) üzenetére


S-eye
senior tag

9 nap az igazán minimális használat :)

(#1912) jjeahh válasza S-eye (#1911) üzenetére


jjeahh
nagyúr

A 37 ;] évemmel öreg vagyok már az egérmozihoz, ha szabadtéren vagyok, általában túrázok vagy bringázok, ha itthon vagyok, sokkal kényelmesebb a számítógép + nagy monitor vagy a 15" laptop szép nagy kijelzőjén netezni, filmet nézni, melózni, mint a mobil apró kijelzőjén. Tudom, egyedül vagyok ezzel, az ismerősök, haverok kb heti egyszer ha bekapcsolják a laptopot, mert nekük az a macera, a mobil meg mindíg kéznél van. A múltkor meglátogattam a húgomat, megyek be a szobájukba, a barátjával mindketten fekszenek az ágyon és filmet néznek a mobiljukon. Mellettük két 17 és 15" laptop kikapcsolva :DDD . Náluk ez az általános, a mobilon valahogy kényelmesebb nekük sorozatokat nézni, netezni, chatelni. Én a pici érintős billzeten elgépelek, netezni nekem kissé kellemetlen rajta, sorozatokat eszembe sem jut 6"-en nézni. Gyakran azt sem tudom épp hol van a mobilom :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#1913) CSorBA válasza S-eye (#1909) üzenetére


CSorBA
őstag

Szia!

Ezt én is ki akartam próbálni, de sehogysem találok egy működő ADB drivert a win 10-hez. Kipróbáltam már mindent, de a fastboot devices sehogy sem akarja látni. Qualcom drivert is felraktam, ezeket is: https://xiaomidriver.com/xiaomi-mi-a3 de semmi. Esetleg ötlet? :)

(#1914) CSorBA válasza CSorBA (#1913) üzenetére


CSorBA
őstag

Power of sírás megoldotta. Eszközkezelőben kellett kicsit mókolnom, és már sikerült is :)

(#1915) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Hali. Bátyámnak van egy ilyen típusú telója ami néha gondol egyet lecsatlakozik a mobilnetről és csak újraindítás után hajlandó visszacsatlakozni. Mi lehet a gond. A legújabb android van rajta ami elérhető hozzá

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#1916) HDR123


HDR123
tag

Mit ajánlanátok az A3 helyett? Én már több mint 1 éve miui rom-mal használom (pontosan ezt), mivel vele megy a gyári hívásrögzítés és ez nekem nagyon fontos, de tényleg.

Nem szívesen mennék másik márkához, valamint a hivatlos európai vackokkal is elegem van, mert ugye eu-ban nem szabad személyiségi jogok miatt hívást rögzítani.

Szóval keresek valamit, amin hasonló szabadság van. Ha van ötletetek írjátok meg.

Ha nincs más, akkor marad amíg csak lehet az A3.

(#1917) Teagol


Teagol
aktív tag

Sziasztok!
Asszony telefonja már nem először csinálja, hogy a hangerő magától elkezd fel - le állítódni (de hülyén néz ki így leírva) , majd fastboot módba lép. Gyári tokjában van még. Van ötletetek, mi okozhatja?

[ Szerkesztve ]

(#1918) norb27 válasza Teagol (#1917) üzenetére


norb27
tag

Hello! Az enyémen cserélni kellett az oldalsó gombokat. Ugyanez volt a baja, egyre gyakrabban fogja csinálni.

(#1919) Teagol válasza norb27 (#1918) üzenetére


Teagol
aktív tag

Köszönöm! :R

(#1920) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Helló! Használja még valaki ezt a mobilt? :D Én jól elvagyok vele, csak egy dolog kezdett újabban zavarni: hiába törlöm a fölösleges appokat, fájlokat stb a telóról, egyre lassabb, egyre többször laggzik. Gondoltam adok egy utolsó esélyt neki valamilyen rommal, valaki próbált rajta már többféle romot? Létezik olyan, ami gyors, sallangmentes, stabil és a lehető legújabb?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#1921) Teagol válasza jjeahh (#1920) üzenetére


Teagol
aktív tag

Próbáltál már gyári visszaállítást? Minden törölni és újra belakni?
Csodát ne várj semmitől, nem egy mai darab, de azért még bőven vállalható.

(#1922) jjeahh válasza Teagol (#1921) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nem, mert utána újra be kell állítgatni, felpakolni az appokat stb, igaz új rommal még több a macera, de legalább kapok újdonságokat is az újabb androiddal :D . De akkor valszeg az lesz, hogy visszaállítom gyárira és ha nem gyorsul, jöhet a rom csere. Kérdés, hogy milyenre?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#1923) margithid válasza jjeahh (#1922) üzenetére


margithid
veterán

Én most jutottam el oda hogy eladom.
Tényleg eléggé laggol már.
Mi lehet kevés? A soc vagy a ram?
4 gb ramnak stock androidon még elégnek kéne lenni

(#1924) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

mit eri meg mostanaban venni e csoda helyett ujonnan, ami ugyanugy ki fogja huzni 3-4-5 evig?

(#1925) margithid válasza Apollo17hu (#1924) üzenetére


margithid
veterán

Én poco x6 pro-ra ruháztam be, 106k.
Nem olcsó, de sajnos annyiért ma már nem lehet venni telefont, mint anno a Mi A3...

[ Szerkesztve ]

(#1926) CSorBA válasza Apollo17hu (#1924) üzenetére


CSorBA
őstag

Mi tavaly cseréltük le. Feleségem Pixel 6A-t kapott, én meg 7A-t :D Előtte amúgy pixelexperience rommal próbáltam javítani rajta, úgy egész használható volt még.

(#1927) HDR123 válasza Apollo17hu (#1924) üzenetére


HDR123
tag

Én 1 hónapja cseréltem le. 1 évig használtam még a kínai rommal. Sajnos felette is eljárt az idő és nincs új. Asszony A3-án volt különböző rom, több-kevesebb sikerrel, végül feladtuk, már a céges profil sem ment rajt jól.

Mind a ketten Samsung Galaxy S23 Ultrát választottunk én a nagyobbikat 512/12 változatot. Remélem 4-5 évig nem lesz vele gond.

A fő érv számomra az volt, hogy sikerült a Samsungokon is aktiválni a hívásrögzítést, úgy olyan képességie vannak mint a Kínai A3-nak, csak "kicsit" gyorsabb, jobb a kamerája stb.

Tudom 330K használtan sem kevés, de mint írtam, nem 1 évre kell. Új ára 680K volt, hát ... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.