Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) Ra3 válasza Bagoly01 (#1800) üzenetére


Ra3
őstag

XDA-n is megjelent egy megoldás, deep flash kábellel elvileg bontás nélkül is lehet javítani a brickelt telókat:
[link]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#1802) Csepy


Csepy
senior tag

Nem tudom, akinek fent van a 11 hogy rakta fel, de nekem fel sem ajánlja, hiába keresek rá, vagy állítom indiai régióra a telót.

Regards: Csepy

(#1803) Bagoly01 válasza Csepy (#1802) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Még nem próbáltam, de szerintem nem lehet régiót állítani.
Én mindenképp megvárom a "javított 11-et. Nem lenne jó téglásítani...

(#1804) Viktor0610 válasza Bagoly01 (#1803) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt olvastam itt visszább, hogy a most kiadott 11 már javított.

Samsung Galaxy A54

(#1805) Bagoly01 válasza Viktor0610 (#1804) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Nekem eu-verzió van, még nem találtam eddig 11-et.

(#1806) Csepy


Csepy
senior tag

Global verzióm van, azon sincs 11. Pedig sok esetet látni, ahol a javított 11 fut, már bő egy hete.

Regards: Csepy

(#1807) sterbik85


sterbik85
újonc

Én is láttam azt a javitás módot az xda fórumon és sikerült helyre hoznom vele a telót úgy hogy minden minden megmaradt rajta. :DD levettem a hátulját mivel nem volt dep fleash kábelem sajnos kicsit megrepedt rajta az üveg :(

(#1808) kj007


kj007
tag

Ma hajnalra megjött a javított verzió. Kicsit lassú volt az újraindulás, de sikeres.

(#1809) jjeahh válasza kj007 (#1808) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nekem globalon még semmi.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#1810) Csepy válasza jjeahh (#1809) üzenetére


Csepy
senior tag

Még nekem se

Akik feltették a 30 megás decemberi patch-et, azok közül bárkinek megjelent a 11 opciónak?

[ Szerkesztve ]

Regards: Csepy

(#1811) margithid


margithid
veterán

Nekem globalon megjelent, de nem merem felrakni :)

(#1812) kj007 válasza margithid (#1811) üzenetére


kj007
tag

Igen. Feltettem a december 5-i biztonsági frissítést (32 MB, január 7-én!) és ma reggel jött a 11-es (1,4 GB), ez is december 5-i biztonsági frissítéssel. Feltettem, kicsit lassan indult, de hiba nélkül végigment.

[ Szerkesztve ]

(#1813) sterbik85


sterbik85
újonc

Amit fleaseltem a rendszert most android 11

(#1814) margithid


margithid
veterán

Feltettem.
Nekem teljesen jó, és sokkal gyorsabb a rendszer!

(#1815) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

Nekem is megjött eu verzióra a 11. Egyenlőre én sem mertem frissíteni.
Bár ahogy látom páran felrakták már...

[ Szerkesztve ]

(#1816) Monya78


Monya78
veterán

Milyen újdonságokat hozott a 10-hez képest?

(#1817) sterbik85


sterbik85
újonc

mindha az újlemat olvasó jobb lenne az a11 ben más semmi újat nem vettem észre

(#1818) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Én hiába keresem, nekem a rendszerem "naprakész" :D .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#1819) Csepy válasza jjeahh (#1818) üzenetére


Csepy
senior tag

A családban van EU teló az alzáról, most frissül.
Az én telóm a Global, nem eu verzió, nekem az istennek se talál frissítést.

Regards: Csepy

(#1820) jjeahh válasza Csepy (#1819) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Máskor az EU-s frissítések késnek többet, most úgy tűnik a Global.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#1821) Müszi


Müszi
senior tag

Üdv nektek!

Kettő van ebből a típusból global a családban, nem azonos helyről és időben vásárolt. Tegnap ránéztem rajtuk a frissítésre és mindkettő simán letöltötte majd telepítette is az új bizt. frissítést a droid 11-el egyetemben.
Egyenlőre minden ok velük. :K :C

(#1822) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

Most telepítettem. Gyorsan fel is ment gond nélkül.
Eddig minden ok.

(#1823) Csepy válasza Müszi (#1821) üzenetére


Csepy
senior tag

nekem még mindig semmi.

Regards: Csepy

(#1824) margithid


margithid
veterán

A támogatás meddig szól erre a telefonra?
Nyárig?
addig kapjuk majd a biztonsági frissítéseket, és utána ennyi volt?

(#1825) jjeahh válasza margithid (#1824) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ha ennyi, akkor nyáron megy rá custom rom :D . Amúgy nekem sem kapja a 11-et :F .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#1826) margithid válasza jjeahh (#1825) üzenetére


margithid
veterán

Android 12 szerintem már nem lesz erre a készülékre.
Pedig kompenzáció gyanánt jó lenne, a sok hibás frissítés miatt.

(#1827) macssessz


macssessz
tag

Szinkronizálásban mi a különbség a "Feladatok a naptárban" a Google naptár" és a "Naptár" között?
Azt szeretném, hogy a naptárba írt dolgokat szinkronizálja a google fiókommal, és onnan vissza tudjam állítani. Illetve a 4X-en is szinkronizálható legyen bármikor. Ahogy a címtárat is szinkronizálja.

(#1828) kj007 válasza macssessz (#1827) üzenetére


kj007
tag

A Google naptár az, amit szinkronizál a google fiókoddal. Azt asztali gépról másik telóról egyaránt elérheted.

(#1829) HDR123


HDR123
tag

Pont egy hete (jan 11) felment a 11-es android. Újraindult, bekapcsolt. Tegnap este bekapcsoltam az ébresztőt és most reggel már csak egy tégla. Hiába raktam töltőre, semmi... Mégiscsak hibás lenne az update? Másnak is van hasonló tapasztalata?

(#1830) HDR123


HDR123
tag

Felhívtam a xiaomiszerviz.hu-t. Aztmondta a srác hogy 5-10e Ft-ért megcsinálja. Lehet megérne egy feljelentést.

(#1831) gergely64 válasza HDR123 (#1830) üzenetére


gergely64
tag

Biztos, hogy tégla? Mert nálam is hasonlót produkált ma, de csak "lefagyott" a rendszer, kekapcs gomb hosszan nyomása (8-10 másodperc) után újraindult és azóta is működik. :)

(#1832) Csepy válasza HDR123 (#1830) üzenetére


Csepy
senior tag

feljelentést? Milyen bűncselekmény történt?

Regards: Csepy

(#1833) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

Nálam semmi gond. Nincs fagyás se.

(#1834) Viktor0610 válasza HDR123 (#1830) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Feljelentést? :F

Nem hivatalos szerviz, miért kellene ingyen csinálnia bármit is?

Samsung Galaxy A54

(#1835) macssessz


macssessz
tag

Üdv Guruk!
Rá lehet venni valahogy a telefont, hogy a 2 kártya különbözően csengjen? A régebben ajánlott Dual sim ringert próbáltam használni de nem működik. Valakinek ötlet? Hátha használ valaki ilyesmit?
Köszi előre is a segítséget.

(#1836) Termi92 válasza Viktor0610 (#1834) üzenetére


Termi92
tag

A xiaomiszerviz.hu oldaláról másolva:
"Xiaomi Szerviz és Boltunk 2019-től hivatalos Xiaomi okos eszköz szervizként működik. "

(#1837) Viktor0610 válasza Termi92 (#1836) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tovább olvasgatva a oldalon:
Garanciális javításra kizárólag Xiaomi okos eszközöket és járműveket áll módunkban átvenni. Xiaomi okos telefonokat csak garancián túli szervizként tudunk fogadni.

Függetlenül ettől a feljelentést továbbra is kicsit erős reakciónak érzem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1838) Csepy


Csepy
senior tag

Továbbra sem talál 11-es OTA-t a telefon nekem. Más is járt ezzel így (Global version, nem EU ROM van rajta)?

Regards: Csepy

(#1839) jjeahh válasza Csepy (#1838) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nekem sem talál.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#1840) Csepy válasza jjeahh (#1839) üzenetére


Csepy
senior tag

Remek. Megint visszavonták, vagy mi a fene?

Regards: Csepy

(#1841) jjeahh válasza Csepy (#1840) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Na ma reggel nálam is megérkezett a droid 11 :) .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#1842) need válasza jjeahh (#1841) üzenetére


need
addikt

köszi.. :D figyelem a topikot.. mikor kerül kiírásra.. és igen nekem is megtalálta települ éppen :D

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#1843) Csepy válasza jjeahh (#1841) üzenetére


Csepy
senior tag

Nálam is. Azóta nem működik az erintőpanel. Sem az ujjlenyomat olvasó. Azóta használhatatlan a telefonom. Gratula, soha többet Xiaomi telefon.

Regards: Csepy

(#1844) Viktor0610 válasza Csepy (#1843) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerencsére én egyik Xiaomimmal sem jártam így. {homlokát megtörlős}
Különben hogy lennék Xiaomi fan? 🤔

Ellenben hoztak be a boltba Sony, iPhone, LG, Alcatel (TCL) modelleket, meg talán Samsungot is, ami "csak úgy" bedöglött. Csak hogy segítsek, mely márkákkal járhatod még szintén meg, mielőtt azokból vennél. ;]

Samsung Galaxy A54

(#1845) Csepy


Csepy
senior tag

Telefonszervizes vagyok, nem hoznak be több xiaomit, mint bármelyik másik márkát, arányaiban, de ugyanúgy döglenek meg, sokszor szoftveres hibáktól,mint bármi más.
Az elmúlt évben, napi átlag 20-30 telefon között javítottunk és volt legalább napi 2-3 Xaiomi.

Amit az A szériával művelnek szoftveresen, az siralmas. A1 hibás update-ek, bootloop, A2, hibás update-ek, bootloop, hard brick, A2 Lite ugyanaz, a3 ugyanaz. Folyamat. Volt, hogy sima havi biztonsági frissítéstől hard brick lett az A2. Nem is baj, hogy befejezik a szériát, mert rajtuk röhög mindenki, kivéve, akinek van, mert az épp sír.

Nekem MIUI nem kell, köszönöm, nem véletlenül A szériám van, az a1 óta. Nexus vonalról jöttem és most pixel 5 lesz belőle. Drágább, de össze sem hasonlíthatóan jobb élmény.

[ Szerkesztve ]

Regards: Csepy

(#1846) CSorBA


CSorBA
őstag

Sziasztok!

Páromnak 64Gb-os verziója van, és van benne egy 128Gb-os kártya (sebességben bőven megfelelő). A kártyán vannak a fényképek (nincs összekötve a google photos accounttal), és mikor törölni akar képet, az nem mindig hajtódott egyből végre. Ez baromi idegesítő volt, de az android 11-es frissítés megoldotta. Nem tudom másnak is volt-e ilyen problémája, de mi nagyon örültünk ennek a frissítésnek :D

(#1847) Bagoly01 válasza CSorBA (#1846) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Én annyira nem örültem ennek a frissítésnek, noha nekem problémám nem volt vele. (Eu verzió). Viszont nem tetszett hogy (szerintem) romlott multimédiás hang minősége, és halkabb is lett valamivel. A kamerán is változtattak valamit, ami nem feltétlenül jó irányba sikerült. Amúgy pöpec kis masina, bárki bármit mond.

Csepy;
A frissítéssel kapcsolatban egyetértek. Egy vicc amit ezen a vonalon műveltek.
Kár a szériáért, én csíptem ettől függetlenül, de ilyen hozzáállással jobb tényleg
hogy felhagytak vele. Végre egy jó lépés.

[ Szerkesztve ]

(#1848) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

A frissites utan nektek is valtozott a kepernyokep mentesenek menete? Eddig, ha hosszan nyomtam a bekapcs gombot, akkor a felbukkano menuben volt print screen opcio, most mar nincs. Most a bekapcs gombot es a hangeroszabalyozot egyuttesen kell hosszan nyomva tartani...

(#1849) jjeahh válasza Apollo17hu (#1848) üzenetére


jjeahh
nagyúr

ÍÍí, köszi!

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#1850) Csepy válasza Apollo17hu (#1848) üzenetére


Csepy
senior tag

Ez eddig is így volt, minden androidos telefonon (ha ki nem vették a gyártók). Már android 6 óta, ez az alap képernyőkép készítési mód. Az extra a kis ikon volt a power menüben. Android 11-ig.

[ Szerkesztve ]

Regards: Csepy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.