Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Dwatti válasza macssessz (#500) üzenetére


Dwatti
addikt

Sehogy, ez MI = mesterséges intelligencia ha akar jelez ha nem akar akkor nem ;]

(#502) Csepy válasza macssessz (#500) üzenetére


Csepy
senior tag

Nekem arra is jelez.

Regards: Csepy

(#503) macssessz válasza Csepy (#502) üzenetére


macssessz
tag

hol sikerült beállítani? Kerestem jelzőfényként led ként jelzőként, nem sikerült bekapcsolnom

(#504) mferi1988 válasza giroud199 (#497) üzenetére


mferi1988
friss újonc

Megkèrdeznéd mi az alkalmazàs neve ès ,hogy működik?

(#505) stefi68 válasza giroud199 (#489) üzenetére


stefi68
addikt

Pontosan így van.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#506) beers


beers
addikt

[link] NotifyBuddy, hasznos alkalmazás!

M&N

(#507) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Sikerült megnézni egyet élőben, elég frankó! Én nem látok rajta pixeles betűket, pedig direkt közelről néztem. Nagyon nem lehet pixeles, hiszen a redmi 3s 294ppi, ez meg 286ppi-s. Ok, egy kicsit nagyobb 1-1 centivel.
Már csak egy kis árcsökkenés kellene, remélem januárra lejjebb is megy...

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#508) draco31


draco31
veterán

Sziasztok!
Öcsém is belép a klubba, ma rendeltem meg egy kéket a xiaomi.hu-ról. A1 volt neki, de traktorral átment rajta, és megcsavarodott a kaszni, és emiatt nem illeszkedik a kijelző rá, ezért cserélni kell. És mivel azt szerette, így nem variálunk a számára. Aztán remélem ez nem másfél évet fog kibírni, hanem kicsit többet :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#509) #21346560 válasza draco31 (#508) üzenetére


#21346560
törölt tag

Jó erős lehetett az az A1, ha megcsavarodott tőle a traktor kasztnija! :DDD

(#510) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

A gyári romban van olyan alapból, hogy dupla koppintásos zárás, ébresztés hangerő gombokkal is?
Most ezeken az újabb telókon be lehet állítani, hogy hosszú vissza gomb nyomásra kilője pl. az aktuális futó alkalmazást? Egyáltalán lehet testre szabni a virtuális gombokat?
Twrp-vel+főzött romokkal tapasztalatok? PixelExperience rom hibátlan vele? Eddig szinte csak főzött romokat használtam 3s-en is. Látom van már pár erre is. :) Bár, ha jó a gyári, amivel alapból jön akkor nem romolok.
Google camera van rajta, vagy milyen alkalmazást használ alapból?

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#511) Minime55 válasza Victoryus (#510) üzenetére


Minime55
csendes tag

Én havoc rommal használom, teljesen jó, de tervezem kiprobalni a miuit.

(#512) Minime55 válasza Minime55 (#511) üzenetére


Minime55
csendes tag

Havoc kukazva egyenlőre, hangerő bugos fulesen keresztül, ment vissza Stock magisk- al.

(#513) st6969 válasza st6969 (#468) üzenetére


st6969
őstag

"Ebay-ről (EU raktárból) már rendeltem üvegfóliát"
Ideért. Hát egy fosch. Majd 1cm-rel kisebb hosszban. Vastag. Szélessége is lehetne nagyobb. A minősége is gáz, nem is teljesen homogén az anyag. Ultra gagyi. Egyszóval xar.
Feltettem, hogy tudja használni, amíg nem lesz jobb.
Van ajánlott üvegfólia? Jó lenne, ha a kameránál nem lenne kivágva, és méretpontos lenne.
Köszi :R

(#514) jjeahh válasza st6969 (#513) üzenetére


jjeahh
nagyúr

NILLKIN Amazing H+PRO nagyon király, egy dolgot leszámítva: az ujjlenyomatolvasó lassúcska vele.

Ha már fólia, IMAK-ot A3-on próbált valaki?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#515) Namelesske


Namelesske
addikt

Na hogy szolgálnak a kijelzők idáig? Zack végre megmutatta miért nem akarok OLED-et venni. [link]

Android 10 kb most kéne jöjjön megkapta már valaki?

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#516) Victoryus válasza Namelesske (#515) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Itt most mit kéne látni? Ja, hogy karcos lett? Basszus, minden telefon karcolódik.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#517) Csepy válasza Victoryus (#516) üzenetére


Csepy
senior tag

A billentyűzet permanensen be van égve, és arról is beszél.
Igaz, a samsung ezért hivatalosan cseréli a kijelzőt, szóval, ha a Xiaomi is, akkor ez egy nagy érv a 2 éves hivatalos magyarországi garancia mellett.

[ Szerkesztve ]

Regards: Csepy

(#518) Victoryus válasza Csepy (#517) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

aha. Megnéztem monitoron, teljes képernyőn, úgy már látszik. Telón nem láttam mi a gondja.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#519) macssessz válasza Minime55 (#511) üzenetére


macssessz
tag

Minime55 !
Te tudsz A3-ra miuit telepíteni? Az nagyon jó lenne. Biztos többeket is érdekelne. Sok kényelmi funkció hiányzik nekem is ami a 4x-ben van.

(#520) macssessz


macssessz
tag

Kijelző védőt kerestek többen. En ezt vettem. Kameránál van bevágás, hosszban alul felül 2-2mm-el rövidebb, szélességben pont jó a tokhoz. Talán nem tökéletes, viszont olcsó volt és könnyen, jól fel tudtam tenni.

(#521) Minime55 válasza macssessz (#519) üzenetére


Minime55
csendes tag

Még nem szántam rá magam, recovery verzió még nincs csak fastbootos. Hétvége körül megnézem. Elvileg ez a menete :

Fastboot Roms :
Unlock bootloader
Enable usb debug
Turn off password / Fingerprint
* adb devices
* adb reboot bootloader
* fastboot set_active b
* fastboot erase boot
* fastboot erase system
* fastboot -w (format userdata and metadata partitions)
* fastboot flash dtbo dtbo.img
* fastboot flash system system.img
* fastboot flash vbmeta vbmeta.img
* fastboot flash boot twrp.img
* fastboot reboot (press vol+ to force boot into recovery) - Flash boot.img (to Boot partition) - Flash recovery (any) - Flash Gapps (if any) - Flash Magisk (if you want root) - Flash patchnofde10 (to disable force encryption) - Reboot to system

[ Szerkesztve ]

(#522) Minime55 válasza Minime55 (#521) üzenetére


Minime55
csendes tag

Mi A3 telegram csatornán tegnap jött egy új verzió miuiból. [link]

(#523) Minime55


Minime55
csendes tag

Természetesen unlockolt bootloader meg enable usb debug és jelszó kikapcsolva kell, mielőtt legyalulnank.

[ Szerkesztve ]

(#524) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Azt meg lehet vele csinálni, hogy 2 sim kártyát használok, és a Digisről menne a mobilnet? Ha meg nincs mondjuk térerő, akkor a Telekomost.
Apropó, 2 sim kártyával mennyit bír az aksi?

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#525) Minime55 válasza Victoryus (#524) üzenetére


Minime55
csendes tag

Szerintem automatan atvalt, nálam két simmel 1 nap de sokat használom.

[ Szerkesztve ]

(#526) draco31 válasza Namelesske (#515) üzenetére


draco31
veterán

Nekem március óta van oled samum, és semmi baja ilyen téren.
öcsémnek meg holnap érkezik ez a masina, már nagyon várja :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#527) st6969 válasza macssessz (#520) üzenetére


st6969
őstag

Ujjlenyomat olvasás sebessége milyen?

(#528) giroud199 válasza st6969 (#527) üzenetére


giroud199
aktív tag

Dicsérik, majdnem olyan jó mint a p30amnak volt... Samuknal fényévekkel jobb :D

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#529) st6969 válasza giroud199 (#528) üzenetére


st6969
őstag

Az itt ajánlott üvegfólián keresztül értettem, hogy úgy milyen (mert állítólag a Nillkin-en keresztül lassú) :B :DDD

(#530) giroud199 válasza st6969 (#529) üzenetére


giroud199
aktív tag

Ja, sorry :DD :W
Pár tokot és üveget én is rendeltem, amint megjonnek teszek fel róla képeket :K

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#531) macssessz válasza st6969 (#527) üzenetére


macssessz
tag

Üvegen keresztül lassabb. Ezért kerestem én az üvegnél vékonyabb műanyag fóliát. Sajna olyat nem találtam. Pedig tudom, hogy van olyan anyag. Még régen az S2-es samumon volt olyan, 2 évig bírta, karc is alig lett rajta. Azzal adtam el.

(#532) macssessz


macssessz
tag

Az oled beégés csak az újabb kijelzők problémája? Annó a samu s2-t használtan vettem, 2 évig használtam és semmi olyasmit nem lehetett látni rajta.

(#533) giroud199 válasza macssessz (#532) üzenetére


giroud199
aktív tag

Pedig ott aztán hatvanyozottan igaz volt a beeges.... Sajnos állandó magas fényerő használat mellett elofordulhat, nem egy mate 20pro néz ki botrányosan.... (pedig ugye az nem az 50k s kategória)

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#534) tboy93 válasza giroud199 (#533) üzenetére


tboy93
nagyúr

Tök mindegy , hogy OLED vagy sima IPS LCD, nekem a Xiaomi A1-en a gyakori magas fényerőn használattól megolvadt a ragasztás és besárgult a kijelző, mindenből lehet szart gyártani...

(#535) giroud199 válasza tboy93 (#534) üzenetére


giroud199
aktív tag

Én öt éve használok xiaomit, egyiken sem sargult be a kijelző :)
(amúgy minden gyártónál előfordul....)

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#536) tboy93 válasza giroud199 (#535) üzenetére


tboy93
nagyúr

A1, a2 lite, redmi 6, volt egy széria ahol gyakori probléma volt sajnos. Ettől függetlenül páromnak én is A3-at vettem, magamnak meg Mi 9t Pro-t.

(#537) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Honnan érné meg jobban: banggood, vagy bphone? Ez utóbbi is csak gyártói garanciát ad... Ráadásul most csak 1000ft különbség van a 64-128GB-os verziók között. Basszus, még mindig nem nyomtam meg rendelés gombot.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#538) pecccccccca válasza Victoryus (#518) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Én is megnéztem telefonon és tökéletesen látszódott a billentyűzet beégése...
Mondjuk én lehet csak azért láttam, mert sz@r oled van a telefonomban. 😂

Humorban nincs helye tréfának!

(#539) panizzi válasza Victoryus (#537) üzenetére


panizzi
aktív tag

Alzáról, összekuponozva.

no limit

(#540) Victoryus válasza panizzi (#539) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Az már késő bánat...már rájöttek.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#541) giroud199


giroud199
aktív tag

nálatok a home gomb animál vagy sem? Nálam az elején animált, de az esetek 99%ban nem.. Videokban is animal :F
(és igen nekem tetszik....)

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#542) Csepy válasza giroud199 (#541) üzenetére


Csepy
senior tag

Igen, animál, persze csak hosszú nyomásnál (Google asszisztens).

Regards: Csepy

(#543) giroud199 válasza Csepy (#542) üzenetére


giroud199
aktív tag

Nálam sehol :DDD

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#544) giroud199


giroud199
aktív tag

Gyári átlátszó tokot valaki nem adja el? Nekem a szurkehez adott sötét nem jön át.... Amíg megjon a többi tok külföldről jó lenne valami rá :K

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#545) macssessz


macssessz
tag

Még mindig keresem, hol lehet beállítani, hogy nem fogadott hívásra villogjon a kis pilács. Ha valaki megtalálta, kérem mondja el!

(#546) pmheros válasza macssessz (#545) üzenetére


pmheros
senior tag

Az értesítési LED -hez a kalandom.

Előzmény: első bekapcsolástól feltelepítettem 2 nem google alkalmazást: a Vibert, és a (Facebook) Messengert. Nem villogott a Viber -nél, sem a Messenger -nél, de még a GMail app-nál sem az értesítési led, bejövő üzenetre. (Villogott SMS -re, világított töltésre). Persze semmi machinálást nem végeztem a rendszeren, és nem került fel egyéb zavaró alkalmazás sem.

A napokban kíváncsiságképp csináltam egy "Gyári beállítások visszaállítása" (összes adat törlése) manővert, az egyébként közel alapállapotú telefonon. Azóta nem csak az SMS -re, hanem a Messenger -re, és a Gmail app -ra is jelez az értesítési LED. A Viber -re továbbra sem. Nem értem, hogy a Viber most miért nem, és azt sem hogy a többi app pedig elsőre miért nem jelzett, amikor nem kell ész beállítani egy értesítést.

Nem fogadott hívásom még nem volt, így azt nem is tudom, hogy reagálja le.

Üdv.: pmheros

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#547) pecccccccca válasza pmheros (#546) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Mit nem értesz ezen?
Xiaomi+android. Ez a két dolog bőven elég ahhoz, hogy nagyjából semmi ne úgy működjön ahogy kell...

Humorban nincs helye tréfának!

(#548) lócitrom


lócitrom
őstag

olyasmit tapasztalt más is, hogy rendszertöltő nyitását követően a telefon kb. használhatatlan? bekapcsol, szép meg meg minden, de mobilneten kívül használhatatlan. nem csatlakozik wifire, a hívásokat nem fogadja és nem enged hívni. összeomlik a tárcsázó. vagy egyáltalán nyitástól függetlenül volt valakinek hasonló tapasztalata?

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#549) draco31 válasza Victoryus (#540) üzenetére


draco31
veterán

Meg ha jól tudom csak 9.-éig voltak érvényesek azok a kuponok.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#550) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Még mindig Pitén van a teló rendszere?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.