Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) kvojnovics


kvojnovics
tag

Tiszteletem!

Nem tudom mennyire lesz érthető, de megpróbálom:

Az alapfelállás a következő: Unlock, TWRP fel, pixel experience rom fel (a B SLOT-ot teszi aktívvá)...

Egyéb okok miatt megpróbáltam visszaálni gyárira: gyári rom letölt, miflash indít, lefut, újraindul, magától elindul egy törlés, megint újraindul és azóta csak fastboot...

Minden leírást végignéztem, valószínűleg ott rontottam el, hogy mielőtt elindítottam a miflash-t, az A SLOT-ot kellett volna aktiválnom (tanács azoknak akik vissza akarnak állni)...

Viszont bármit csinálok felváltva írja, hogy a készülék zárt vagy nyitott és persze pont a kulcsfontosságú parancsoknál:

fastboot flashing unlocked --- FAILED (remote: Flashing Unlock is not allowed
)
finished. total time: 0.005s

ha ezt írom

fastboot flashing unlocked_critical --- FAILED (remote: Device already : unlocked!)
finished. total time: 0.004s

de ha ezt írom

fastboot set_active a --- Setting current slot to 'a' FAILED (remote: 'Slot Change is not allowed in Lock State
')
fastboot: error: Command failed

Feladtam! :W :W :W

Valaki segítsen!

Köszönöm! :R

Majdnem elfelejtettem: azóta a miflash el sem indul: flash tz_a error

[ Szerkesztve ]

(#852) TaylorPro válasza kvojnovics (#851) üzenetére


TaylorPro
addikt

-Zárt bootloader esetén:

fastboot oem unlock

fastboot flashing unlock_critical

Majd jöhet a miflash.

Nem kell semmit váltogatni. Csak ennyi.

Pixel 8 Hazel

(#853) kvojnovics válasza TaylorPro (#852) üzenetére


kvojnovics
tag

Tiszteletem!

A fastboot oem unlock-ra ismeretlen parancsot ír!

De mondom, egyébként, mintha skizofrén lenne, mert ha meg beütöm a fastboot flashing unlock_critical-t akkor meg azt írja, hogy az eszkéz már nyitva... :W

Illetve, tényleg azt olvastam ki, hogy valahogyan át kellene váltanom "a" slotra, mert ha el is jutnék a miflash-ig, mivel a "b" slot az aktív, ugyan ide jutnék...

De azért köszönöm!

(#854) leftyke válasza Ryoo (#843) üzenetére


leftyke
aktív tag

Egyenlőre ez használható megoldás!

(#855) leftyke válasza Dwatti (#840) üzenetére


leftyke
aktív tag

Nem tudtam előhozni csak miui-n!

(#856) Vesztor87 válasza macssessz (#834) üzenetére


Vesztor87
senior tag

De jó lenne 46-ert bakker...😀

(#857) kvojnovics


kvojnovics
tag

Ismer valaki valakit, akinek spéci mi fiókja van? Oda jutottam, hogy edl módban esetleg vissza lehet állítani, de ahhoz meg spéci mi fiók kell... :W

(#858) kvojnovics


kvojnovics
tag

És még egyszer, azoknak, akik olyan ROM-ról állnának vissza gyári ROM-ra, ahol a MOD-olt ROM alatt a "b" slot az aktív, azok mindenképpen fastboot set_active a paranccsal állítsák vissza az "a" slotot aktívnak mieltőtt elindítanák a MiFlash visszaállítást! Ellenenkező esetben úgy járnak mint én: itt van a kezemben egy szinte vadonat új készülék és annyit tud, hogy bejön a fastboot-os képernyő! :W Én Pixel Experience ROM-ról akartam visszaállni gyárira!

Szép napot!

(#859) TaylorPro válasza kvojnovics (#858) üzenetére


TaylorPro
addikt

Javaslom az A2 összefoglaló átolvasását. Ott leírtam pár dolgot: [link]

Pixel 8 Hazel

(#860) kvojnovics válasza TaylorPro (#859) üzenetére


kvojnovics
tag

Rendben, átolvasom... Köszönöm... Bár már elhagyott a remény... :(

Ui.: közben át is olvastam, sajnos semmi nem segít...

De azért köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#861) TaylorPro válasza kvojnovics (#860) üzenetére


TaylorPro
addikt

Most így azt ajánlom hogy tedd vissza a Pixel romot hogy életre keljen a teló.

Pixel 8 Hazel

(#862) kvojnovics válasza TaylorPro (#861) üzenetére


kvojnovics
tag

Szerintem valahol egy kicsit elbeszélünk egymás mellett: semmit nem tudok csinálni... Fastboot képernyőig jut a dolog, látja a MiFlash, de flashelni nem tudom (tz_a error), edl módos flasheléshez spéci fiók kell, és a fastbootos parancsok sem mennek (illetve mennek, csak pont a legfonotsabbakat nem engedi, mert azt írja zárva van a bootloader és nyitni meg nem engedi)...

(#863) batai15 válasza kvojnovics (#862) üzenetére


batai15
félisten

Edlhez nem át alakított kábel kell ?

(#864) TaylorPro válasza kvojnovics (#862) üzenetére


TaylorPro
addikt

Ha nincs hardverhiba nem tudom elképelni hogy visszahozhatatlan a telefon, főleg nem hogy van fastboot. Másik kábel, másik USB porton is meg kell nézni. Esetleg másig gépen. Valami nagyon nem oké ott.

Pixel 8 Hazel

(#865) Richter36 válasza kvojnovics (#858) üzenetére


Richter36
őstag

Jártam már így én is. XDA fórumon találtam egy megoldást az segített. A letöltött gyári romban cseréld ki a fájlokat ezekre:
[link]
Utána jöhet a MiFlash.

(#866) kvojnovics válasza Richter36 (#865) üzenetére


kvojnovics
tag

Köszönöm!

Az a helyzet, hogy az elcseszett (b slotra indított) MiFlash után rátaláltam én is erre, de már nem segített!

De köszönöm még egyszer! :R

(#867) kvojnovics válasza batai15 (#863) üzenetére


kvojnovics
tag

Ha odáig eljutnék, azt már megoldanám, csináltam már máskor is kábelt (házibarkács), de a folyamat ugye elakad ott, hogy be akar jelentkeztetni a spéci mi fiókkal és ugy erre meg hibát dob...

(#868) kvojnovics


kvojnovics
tag

Ideág jut a dolog, akárhogyan próbálom... :( :W

(#869) batai15


batai15
félisten

Akkor ez lehet halott.
Pontosan ezért is váltottam Android onera mert úgy éreztem addig jár a korsó a kútra ameddig el nem törik alapon addig mokolom custom rommal a telefonokat amíg meg nem kotlik .

[ Szerkesztve ]

(#870) TaylorPro válasza kvojnovics (#868) üzenetére


TaylorPro
addikt

Egyszer jártam így hogy menthetetlen volt a telefon amikor elszállt az alaplap. Ha nincs megoldás lekell gariztatni. Persze zárt bootloaderrel. Módosított TWRP-vel se tudsz bebootolni amivel felraktad a PE romot?

Pixel 8 Hazel

(#871) kvojnovics válasza TaylorPro (#870) üzenetére


kvojnovics
tag

Nem tudok TWRP-t feltenni, ahhoz nyitva kellene lennie a bootloadernek...

(#872) TaylorPro válasza kvojnovics (#871) üzenetére


TaylorPro
addikt

Akkor sajnos kuka, irány a gari. Sajnos. Miflash zárt bootloaderrel is tud frissíteni, de a te esetedben nem.

Pixel 8 Hazel

(#873) kvojnovics


kvojnovics
tag

Nem tudom, hogy ezt így elfogaják-e gariba... Mert ugyebár ezt valahogy én barmoltam el (életemben először)...

És bosszant, hogy úgy érzem, hogy edl-lel még menthető lehetne...

(#874) kvojnovics válasza batai15 (#869) üzenetére


kvojnovics
tag

Egyetértek, úgyanígy érzek a témával... Ezért is lesz majd Pixel-em...

De sajnos a türelmetlenségem bűnbe vitt... És bár most a végén rosszul jöttem ki belőle, mégsem bánom, hogy feltettem a PE ROM-ot, nagyon jó volt... Csak a visszazárásnál figyeltem volna jobban... :W

Mindenesetre nagyon köszönöm mindenki segítségét! :R Nekem meg jó tanulópénz volt, hogy ezekkel a mókolgatásokkal le kel álnom...

(#875) TaylorPro válasza kvojnovics (#873) üzenetére


TaylorPro
addikt

Leadod és ennyi, nem kell beszámolni.arról hogy mit csináltál. Egyszer csak nem kapcsolt be. Leadod és lehet szerencséd lesz. Van erről az EDL ről videó: [link]

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#876) batai15 válasza kvojnovics (#874) üzenetére


batai15
félisten

Mondjuk akkor itt meg nem is olyan egyszerű a dolog mint ahogy a xiaomi esetén megszokott .
Amúgy igen valamikor én is be ruhazok egy pixelre ,de nem mostanában .

(#877) Zsocop válasza macssessz (#838) üzenetére


Zsocop
újonc

A gizzmo.hu-n találsz. Én ott rendeltem ezer pár forint és méret pontos

(#878) macssessz válasza Zsocop (#877) üzenetére


macssessz
tag

Köszi. Megnéztem, 1682 Ft +990 posta. Ez 2672 Ft. A mobiltokshop.hu -n 2500 és náluk a Grassalkovich út 134. átvehető.
Érdekes, hogy ehhez ilyen drága, másokhoz meg lehet kapni fele ennyiért is.

(#879) vrsptr


vrsptr
aktív tag

Sziasztok! Holnap veszek egy Mi A3-ast. Mennyire bonyolult a készülékre MIUI 11-et rakni és ha nem annyira akkor mennyire lesz teljes értékű? Frissül, minden funkció használható... Valaki csinált már itt ilyet? Youtube-ot láttam videókat A3/MIUI 11, onnan jött ötlet. Esetleg van-e erről magyar leírás. :)

[ Szerkesztve ]

A kivétel léte bizonyítja a szabály létezését a nem kivételes esetekre.

(#880) batai15 válasza vrsptr (#879) üzenetére


batai15
félisten

Vegyél olyan készüléket amin alapból miui fut. Nem is értem hogy jut valaki oda hogy stock Androidra akar miuit. Forditva meg ertem ,de mivel alapból sok jo Xiaomi van ,nincs ertelme.

[ Szerkesztve ]

(#881) novinyul válasza vrsptr (#879) üzenetére


novinyul
veterán

Vegyél inkább MI 9SE-t, az méretben még kicsit kisebb is és MIUI van rajta.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#882) vrsptr válasza novinyul (#881) üzenetére


vrsptr
aktív tag

Igen, de nem akarok azt venni. Jó lesz a Mi A3 44ezer Ft, Mi 9SE 65-70ezer. Akkor marad az Android One.

[ Szerkesztve ]

A kivétel léte bizonyítja a szabály létezését a nem kivételes esetekre.

(#883) batai15


batai15
félisten

A3 csak akkor vegyél ha vegytiszta Android kell , mert utána megy a sírás hogy ez egy szar ezt nem tudja azt nem tudja. Kozbe meg igen , csak máshogy és mindenre van megoldás.
A vegytiszta droid lényege magadnak alakítod ki a rendszert .
Miuit futtató készülékből meg van dgy rakás, 60 körül is. Rá kell szánni arra a pénzt amire vágysz mert utána csak a sírás megy meg a kínlódás .

(#884) #21346560 válasza batai15 (#883) üzenetére


#21346560
törölt tag

:K

(#885) beers válasza vrsptr (#882) üzenetére


beers
addikt

Akkor már inkább az A3!
SE akkuja az A3-hoz képest vicc....

M&N

(#886) ferni válasza vrsptr (#882) üzenetére


ferni
őstag

Hol tudsz most Mi A3at venni 44ezerért?
Hol most a legolcsóbb?
Agyalok egy ilyen telón és így ,hogy a kijelző állítólag nem akkora hátrány, mint aminek kinéz tökéletesnek tűnik számomra.

Android 10 is kéne, de csak kiadják már februárban bakker.

(#887) vrsptr válasza batai15 (#883) üzenetére


vrsptr
aktív tag

Nekem Mi 9em van, én tudom, hogy arra vágytam/mit akartam, ez a feleségemnek lesz, Ő meg azt se tudja mit akar/mi az a Miui/Stock Droid. Ma belakta az A3-at, tökéletes neki.

Ferni: 4 hónapos használtan vettem 130€-ért össz 2 év garival. ~43.700 Ft. A kijelző amúgy egyáltalán nem zavaró egy Mi 9 mellett se. Felfújták ezt a HD nem Full HD dolgot.

[ Szerkesztve ]

A kivétel léte bizonyítja a szabály létezését a nem kivételes esetekre.

(#888) #21346560 válasza vrsptr (#887) üzenetére


#21346560
törölt tag

Sose értettem, hogy ekkora méreten mi a francot nyavajognak az ilyen felbontások miatt, amikor 24"-on nézik az 1080-at, és tökéletes nekik...

(#889) novinyul válasza #21346560 (#888) üzenetére


novinyul
veterán

Mert az iPhone 4 óta mindennek retina felbontásúnak kell lennie :U Hány embernek adtam el úgy A3-t hogy, vétel előtt a HD+ felbontás miatt meg sem nézték. Gyorsan csináltam nekik egy random tesztet 9SE,A3, Redmi8 stb.Leraktam eléjük és mondják meg hogy melyik a full hd és melyik a hd kijelző. Persze hogy nem tudták megkülönböztetni, utána már nem is volt szar a hd+ felbontás.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#890) giroud199 válasza novinyul (#889) üzenetére


giroud199
aktív tag

Egyáltalán nem is az.... Bárkinek mutattam úgy, hogy nem tudott a felbontasarol csak jókat mondott a kijelzorol.... Felfújt dolog az egész, mi9t hez képest sem volt rossz/zavaró használni az a3at, 55ezres kategóriában meg merfoldekkel a legjobb vétel :R :U

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#891) Ryoo válasza giroud199 (#890) üzenetére


Ryoo
senior tag

Itt sokan félreértik a felbontás miatti sírást. Ha vkinek előtte egy fullhd kijelzős telefonja volt, az miért váltson vissza felbontást? Sztem igen is jogos a "hiszti" egy bizonyos mértékig. Ha volt egy fullhd tv-d, utána nem veszel hd readyt. Természetesen attól még ez egy kiváló telefon, de ahogy sok más miatt, akár a kijelző felbontás miatt is választhat mást az ember. Meg kell nézni élőben és akkor nem lesz zsákbamacska.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#892) panizzi


panizzi
aktív tag

Egyelőre ennyiért ez van. Mivel hála a forint is stabil :DD nem lesz egyhamar olyan áron mint novemberben. Inkább nézem a 720p amoledet, mint a fhd ips-t.
Aki meg "miért váltana vissza", az bizony szánjon rá még +20-30k-t és nem kell "visszaváltani".
Az itt olvasott ilyen olyan hisztik engem sem érintenek meg, a helyzet az, hogy mindenki elvárja hogy mindenben tökéletes legyen és persze max 40000 áron. Hát ez ne fog menni, ez egy low budget telefon. Ha nem lenne benn amoled, a kutya nem venné-vinné.

no limit

(#893) Teagol


Teagol
aktív tag

Sziasztok!
Asszony telefonja folyamatosan "bejelentkezés a hálózatba" üzenetet dob. Vodafone feltöltő kártya van benne.
Hogyan tudom eltüntetni? Már az üzenetet, nem anyát! :)

Ne zavarjanak módban a kivételeknél sem jelzett, most talán sikerült ezt javítani. Más is belefutott ebbe?

Köszönöm!

(#894) Radnix


Radnix
senior tag

A probléma a következő: Nekem már vagy 4 hete nem érkeznek meg rendesen a messenger üzenetek. Megkapom az értesítést rendesen, de a szöveges üzenetek idézőjelek között látszódnak, a küldött képeknél azt írja, hogy letöltés folyamatban és a videóknál, linkeknél szintén. Ha berakom repülőgépes üzemmődba, majd kikapcsolom a repülőgépes üzemmódot, azonnal betölt mindent. Mobilnetes és WIFIs kapcsolaton keresztül ugyan úgy produkálja ezt a hibajelenséget. Telefon újraindítás, messenger újratelepítés megtörtént már, de nem segített. :F

(#895) jjeahh válasza Radnix (#894) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nem tom mi a gond forrása, de ha ez megnyugtat, Huaweies haverom is erre panaszkodik hetek óta.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#896) Radnix válasza jjeahh (#895) üzenetére


Radnix
senior tag

Sajnos nem nyugtatott meg :DDD
Azért örülök, hogy másnál is jelentkezik a gond, mert akkor biztos születik rá megoldás hamarosan :)

(#897) vrsptr válasza Radnix (#896) üzenetére


vrsptr
aktív tag

Próbáld meg a Messenger alkalmazásnál (alkalmazások-messenger) az adattörlést, hátha megjavul.

A kivétel léte bizonyítja a szabály létezését a nem kivételes esetekre.

(#898) Radnix válasza vrsptr (#897) üzenetére


Radnix
senior tag

Koszi! Ez ugy tunik megoldotta! Erdekes, hogy az alkalmazas torlese, es ujratelepitese nem :F

(#899) batai15


batai15
félisten

Vannak ezek a notch elrejtő appok, szerintetek okozhat beégést a kijelzőn ?

(#900) Bear16 válasza ferni (#886) üzenetére


Bear16
csendes tag

Homezesting már szállít Magyarországra, paypal fizetés, ingyen posta, csak kibontott készülékek, feketében 120€
[link]

˝Die Basis jeder Grundlage ist das Fundament!˝

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.