Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) scarabeus86


scarabeus86
tag

Ma jött meg az A3. Az 5 éves iPhone 5S-emről váltottam, ami 6 éve jelent meg. Ez elég nagy ugrás, más összehasonlítási alapom nincs.
A kijelzőn világosabb háttérnél közelről látszódnak a pixelek, de normál távról nem, és ugye AMOLED, így nagyon szépek a színek, főleg sötétebb appoknál, pl Spotify brutál jól néz ki, szinte lemászik a kijelzőről. Videónézéshez is kiváló. i5S-nek még kisebb a felbontása.

Elsősorban stock android miatt választottam a telót, mert így szeretném megismerni ezt a rendszert.
Nagyon gyors, akadásmentes a működés, appok 2 mp-en belül betöltődnek, pedig nem csúcshardver van benne. Bár lehet hogy pár főverzió frissítés után ez is belassul...

Kamerát még nem próbáltam, de ha legalább olyan minőségű mint az i5S-é, akkor nem lesz gond.
Aksija valóban erős, 8 órán keresztül folyamatosan használtam, most 64%.
Nem melegszik egyáltalán, előző telóm facebookozástól is forrósodott.
Eddig nagyon meg vagyok elégedve, remélhetőleg 3-4 évig ez is kiszolgál.

(#202) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Ha már kamera, tegnapi rövid köröcskén kattintottam pár turistás bringázóst:

Itt meg a legelső tesztképek, asszem ide még nem szúrtam be:

Ha a full méretűek is érdekelnek valakit, linkelem, a PH nem engedte feltölteni, mert túl nagyok.
Szerintem én jóbarát leszek ezzel a telefonnal, eddig minden szempontból elégedett vagyok vele, ha a frissítéssel sem lesznek gondok, ha a hw sem döglik be, akkor az is maradok és ha a gcam később támogatni fogja az uwa kamerát is, akkor különösen boldog leszek, mert sajnos a gyári kamera app jpeg motorja annyira gáz, hogy konkrétan a Yi akciókamerám is fényévekkel élesebb képeket lő nála, szal nálam a gcam app az alap fotózni.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#203) novinyul válasza jjeahh (#202) üzenetére


novinyul
veterán

Gcam nálam is alap, sokkal jobb mint a gyári. Egyedül a szelfihez használom a gyárit.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#204) xhege válasza jjeahh (#202) üzenetére


xhege
addikt

Teljesen jó képek. Szerintem egy átlag user igényeit maximálisan ki tudja elégíteni a telefon gcam appal. (Hol készültek a képek, ha nem titok?)

(#205) jjeahh válasza xhege (#204) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Csíksomlyó: maps

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#206) Csepy válasza Bagoly01 (#169) üzenetére


Csepy
senior tag

Elő és hátlapi hydrogél fóliát vettem rá, ajánlom is mindenkinek, az az a2-n is hihetetlen jól bevált.

[ Szerkesztve ]

Regards: Csepy

(#207) netreg válasza Saccco (#199) üzenetére


netreg
tag

"Sima" Redmi 7-et néztem eddig, de nézhetek Note 7-et is, ami picit nagyobb, de legalább a kamerában pont jobb, mint az R7. Tetszett volna a Hold piros, de mindegy.

[-o--o-> ......................<VOLVO 4 Life>..........................................................

(#208) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Itt ha jól értelmezem ezzel a gcam porttal működik az ultraszéleslátó kamera is. Én feltettem, de nálam sehol nincs "Aux camera switch method". Másnál működik?
Másik kérdés: tok helyett agyalok egy ilyenen, mert m*rhára tetszik, valaki próbált már a ilyen skineket?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#209) memoril


memoril
aktív tag

Sziasztok ! Ugy látom nagyon le lett huzva a kijelző felbontása ! Most készülök venni egy ilyen telot ! Nagyon gáz a hd felbontása? nem találok semmi videót rolla !

(#210) Namelesske válasza memoril (#209) üzenetére


Namelesske
addikt

Abból kiindulva, hogy az Apple kiadta az XR-t és nem szégyellték a 720p felbontást, simán jó itt is, bár pentile mátrix az apple telefonja pedig rgb, ami okozhat rondaságokat. Engem maga az AMOLED taszít. Van egy elméletem hogy kb félév múlva tele lesz az XDA beégett A3-rommal meg ilyen olyan hibás szériák, mikor kitől tudták olcsóbban megvenni a panelt.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#211) novinyul válasza Namelesske (#210) üzenetére


novinyul
veterán

Normál használattal semmi sem látszik belőle, csak ha nagyon közelről nézed. A panel meg Samsung, ráadásul egész jól lett kalibrálva, a beégés miatt meg a 2 év garancia miatt nincs para.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#212) Saccco válasza memoril (#209) üzenetére


Saccco
nagyúr

Bizonyos betűméret alatt nem annyira éles a szöveg. Képek és videók közben egyáltalán nem észrevehető. Idősebb embernek, mamának, papának, kevésbé érzékeny felhasználónak tökéletesen megfelel.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#213) jjeahh válasza Namelesske (#210) üzenetére


jjeahh
nagyúr

A pentile mátrixnak nem pont az az előnye a normál amoleddel szemben, hogy kevésbé hajlamos beégésre?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#214) qnadam válasza jjeahh (#213) üzenetére


qnadam
veterán

mi az összefüggés?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#215) jjeahh válasza qnadam (#214) üzenetére


jjeahh
nagyúr

A beégett A3 romot félreértettem? :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#216) novinyul


novinyul
veterán

Egy, két hajnali kép A3+Gcam
[link]
[link]
[link]
[link]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#217) Namelesske válasza novinyul (#211) üzenetére


Namelesske
addikt

Szerintem arra nem vonatkozik a garancia, bár érdemes rápróbálni. Hallom a mantrát: "használatot nem befolyásolja"

@jjeahh

Inkább olcsóbb és kevesebb energiát használ. De ez egy 7 éve tartó vita, nem itt fog eldőlni.

A lényeg hogy amiben organikus összetevők vannak, "öregedni" fog az UV sugárzástól és a normál használattól. Nem egyformán fog öregedni például a navigációs sávok esetén, keresősávoknál, böngészők eszköztáránál stb. Ahol mindig fehér vagy fekete, ezt az "üzemóra" eltérést látod szellemképként, vagy beégésként. Nem minden esetben fordul elő, van amikor szimplán az egész panel kezd meghalni és ilyenkor elkezd magenta vagy zöldes rózsaszínes irányba elcsúszni a fehéregyensúly. Ez most gyártótól függetlenül előfordul, mert maga az Amoled ilyen, elpusztul az összes. Most nem lefikázás meg semmi, ezt csak szimplán el kell fogadni.

'A beégett A3 romot félreértettem? :D" Bocs kész voltam már :D

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#218) novinyul válasza Namelesske (#217) üzenetére


novinyul
veterán

Simán cserélik garanciába ;)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#219) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

Ötlet? Honnan tudnék rendelni üveget hozzá? Persze nem horror áron.

(#220) Graphics válasza Bagoly01 (#219) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ebay/AliExpress :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#221) Saccco válasza Bagoly01 (#219) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nekem úton is van, ha gondolod odaadom.

Nem lesz már szükségem rá... Visszaküldtük a telefont, jött egy Mi 9T helyette. :))
A LED hiánya és a felbontás végül cserére adott okot.

Ettől függetlenül tartom, hogy szerintem kiknek jó a kijelző felbontása.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#222) novinyul válasza Saccco (#221) üzenetére


novinyul
veterán

Értesítési Led van benne :F A 9T viszont jóval nagyobb az A3 képest, de jó telefon amúgy.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#223) Saccco válasza novinyul (#222) üzenetére


Saccco
nagyúr

Csak töltésnél világított. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#224) jjeahh válasza Saccco (#223) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Valamiért gyárilag ki van kapcsolva, de ha bekapcsolod, működik.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#225) novinyul válasza Saccco (#223) üzenetére


novinyul
veterán

Nálam megy rendesen :F

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#226) Saccco válasza novinyul (#225) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ezek szerint nem kapcsoltam be. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#227) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Már van gcam 7.0 is, ha valakit érdekel, nálam a jpg képek élesebbek vele. Arra viszont sehogysem jöttem rá máig, hogy hogyan kell az ultraszéleslátó optikát működésre bírni v6 vagy v7 gcam-el :( . Pedig elvileg műkszik, csak nem jövök rá, nálam miért nem... vajon root kell hozzá? Kétlem, mert nem írja sehol, bár nem kizárt. Ha valaki rájön, ne tartsa magába, nagyon boldoggá tenne a gcam+széles lencse+raw kombináció.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#228) SSlyTR


SSlyTR
aktív tag

Nekem 4X van, es lassan lecserelnem. Anno az alacsony kijelzo felbontas elony volt nekem, mert az nagyobb akku idot jelent. Illetve mar a 4X-et is nagynak talaltam, de kb akkor is ritka volt az olyan kis meretu telefon. Hat meg most. Latom meretre egy 1,5 cm-t ra kell szamolni, de cserebe tobb kijelzo is jar.
Eddig ahogy osszevetettem a mi a3 a legjobb szamomra. Es ertem en, hogy nagy a hiszti a kijelzon. De ha azt nezem, akkor most meloban a kisebbik monitorom 122.38 PP es a 2 nagyobb 91.79 PPI pixelsurusegu. Az eddigi hiszti alapjan en el se tudnam vegezni a munkamat, nem tudnek semmit se elolvasni vagy latni ezeken a monitorokon. De megis, sot nem pixelesek az ikonok, csak mondjuk 20 centirol. De lehet csak az en szemem vacak, megis valahogy a 20 munkatarsambol egy se lazitott forradalmat a monitorok ellen.

Ertem en, hogy el kell adni az uj telefonokat valamivel, a marketing gepezet meg dolgozik. Valakinek be kell nyalnia ezeket. Meg baromi jol hozza lehet szokni jobbhoz, es egymas mellett biztos ki lehet szurni a kulonbseget. De szerintem meg lehet szokni. A 4X-nek sincs valami hudejo kijelzoje, de mindennapi hasznalatra boven eleg. Cserebe csak 20%-ot merult az utobbi 20 oraban a telo, es azert porgott a face, meg insta.

En inkabb orulok, hogy kapott egy fasza kamerarendszert. A cikkben megemlitett ellenfelek nem egy szinten vannak. Mi9 SE 30ezerrel dragabb. A tobbi kb egy aron van ezzel, de a kijelzo nem tud ujlenyomatot feloldani. es kameraban is elmaradnak. (es 2019ben megjelenik olyan telefon, amiben BT 4.2 van, ez is ciki). Szoval el kell donteni ki melyik kompromisszumot valasztja.

Nalam eddig ez a befuto. De tudtok ajanlani hasonlo telefont, ami merteben ekkora vagy inkabb kisebb, de kijelzoje ujjlenyomatolvasos, notch-os es tud legalabb igy fenyekepezni ezert az arert?

(#229) jjeahh válasza SSlyTR (#228) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Hasonlóak az én igényeim is, szerintem vegyed meg, valszeg nem fogod megbánni. Android 10 még nincs, a kamera gcam applikációval használható ki igazán és az ujjlenyomatolvasó nem a leggyorsabb, de más rosszat nem igazán tudnék írni rá.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#230) kokokka válasza SSlyTR (#228) üzenetére


kokokka
őstag

Ez nem hiszti! Használj egy full HD-s telefont évekig, aztán vegyél egy A3-at (2019-ben!!!!) és már érted is, hogy miről beszélünk. Nem katasztrófa, de miért visszafelé lép egy gyártó egy adott sorozaton belül?

(#231) SSlyTR válasza kokokka (#230) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

Nekem 4X-em van, nekem elorelepes lesz :D
Es itt nem bantjak annyira: https://www.youtube.com/watch?v=DGRO638AkO8

Am a Mi9 SE lenne a legjobb, de nincs jack es mi az a kicsi akksi benne, es masfeszer annyiba kerul... :O

(#232) kokokka válasza SSlyTR (#231) üzenetére


kokokka
őstag

Az előző telefonom nekem is az volt. A fiamnak adtam két éve, mikor megvettem az A1-et (ez még marad egy darabig az biztos). Nagyon szerettem azt is, de amikor élőben megláttam a FH-s kijelzőt , hát na. Azért innen visszfelé már nem lépnék semiképp.

[ Szerkesztve ]

(#233) SSlyTR válasza kokokka (#232) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

Lehet le se cserelem. De a mostani kinalatban en nem talaltam jobb alternativat.
Igazabol a 4X is meg teljesen jol mukodik, nem lassu, jo az akksija. Csak a fenykepezoje gyenge. Lehet inkabb varok meg picit.
BTW mashol a android one-t pozitivumnak eltek meg :)

(#234) jjeahh válasza SSlyTR (#233) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nekem az android one pozitívum, nyers, szimpla, gyors, bugmentes. Haverom a mi 9 se-vel is elégedett, de azért legalább 10 apró zavaró bugot felsorolt nekem, amikre nincs megoldás, ami azért gáz, mert mindjárt itt a miui 11 és még mindíg nem javították. Mondjuk nekem a miuival sincs semmi bajom, de hajszálnyival jobban szeretem a szűz rendszert akkor is, ha picit nyögvenyelősen fog frissülni. Bár a xiaomi megigérte, hogy az elsők között kapja meg a 10-est, de egyelőre még nincs friss droid.
És, hogy egy alternatívát mondjak: ezen én is agyaltam, de végül lemondtam róla, mert a 4 kamera ellenére úgy tűnik fotóban nem nyújt többet (?), az ujjlenyomatolvasó még nem a trendi kijelzőbe épített verzió, hw-ben sem tűnik erősebbnek, a nagyobb méret nálam hátrány és ugyan skin-el használom, de a műanyag hátlapot én mindíg tragédiaként élem meg :DDD . + persze nekem teljesen mindegy, hogy a kijelző fhd vagy hd, utóbbinak legalább kisebb a hw igénye és kevésbé gyilkolja az akkut. Ettől még persze én is elfogadnám, mert biztos ez is jó telefon, ha az A3 nem létezne, valszeg note 8-at rendeltem volna... no meg ha van türelmed kivárni, valszeg lesz ez még $150-$160 is :K . Viszont ha szigorúan 6"-ig szeretnél valamit, az szívás, egyre kevesebb a 6" vagy kisebb mobil.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#235) batai15


batai15
félisten

Megnéztem élőben a készüléket ,a kijelző valóban nem gáz ,annak függvényében viszont igen amennyibe kerül .
Külön pozitívum hogy viszonylag kompakt a készülék egyébként .

(#236) sxxorp válasza jjeahh (#234) üzenetére


sxxorp
őstag

Amíg nincs 10-es, addig 20 (ha már ekkora számok repkednek...) olyan feature-t is fel tudna sorolni ami a fapados Androidból hiányzik a MIUI-hoz képest ;)
Két élhető, de javítható téma van az Mi9SE-nêl: relatíve magas készenléti fogyasztás, és értesítések fura kezelése (MIUI10 általánosság, app-pal javarészt megkerülhető), ennyi.
Annyira keményen azért ne győzködd magad, hogy nem jut eszedbe: talán pont a MIUI11 közeli érkezése miatt nem erőlködnek már, majd abban javítanak? Főleg egy olyan készüléknél, amit deklaráltan nem mainstream-ként kezelnek. Ennél jóval mostohábban csak az Android One-os készülékeket kezeli a Xiaomi, főleg a frissítéseiket. Van, csak sokszor nincs benne köszönet... ;]

(#237) kokokka válasza sxxorp (#236) üzenetére


kokokka
őstag

És itt jön képbe az, hogy valószínűleg ez telefonfüggő. Ugyanis itt is leírtam már, és a saját fórumában is, hogy soha semmi bajom nem volt egyetlen frissítés után sem az A1-el. Most sincs. Ami a fórumban sokaknak nem jól működik, az nekem mind hibátlan. És ezzel nem vagyok egyedül, így aztán tényleg csak a telefonfüggő megoldás marad. Az egy más kérdés. hogy főleg eleinte, nem igazán kapkodták el azokat marketingben nagyon beharangozott azonnali frissítéseket.

(#238) S-eye


S-eye
senior tag

Helló,

a 2 év gyári garancia milyen számazási helyekre vonatkozik? Kína gondolom nem, de smartshop igen pl?

(#239) novinyul válasza S-eye (#238) üzenetére


novinyul
veterán

Ők sem. Lurdy MI Store, vagy Eustock céges vásárlásnál.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#240) S-eye válasza novinyul (#239) üzenetére


S-eye
senior tag

Értem, Turbado sem akkor gondolom. Arra vagyok kíváncsi, hogy ez vagy egy Redmi Note 8 lő jobb képeket. Egy héten belül állítólag bejelentik Európában.

(#241) novinyul válasza S-eye (#240) üzenetére


novinyul
veterán

A3 szenzor az IMX 586 a Note 8 a Samsung GM1, nagyon kis előnye van a Sony szenzorának. De Gcam csodákra képes :))

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#242) jjeahh válasza novinyul (#241) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Csak működne a nagylátó kamera vele root nélkül... :( . Ha lenne a telóra stabil Lineage vagy valami komolyabb stabil és jövőben garantáltan frissülő android 10-es rom, akkor már csak a nagylátó kamera miatt is rootolnám. De sajnos egyelőre nincs semmi komoly rom rá, csak néhány xda-s limlom és gondolom a roottal elvesztem a jogosultságomat a gyári frissítésektől.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#243) Hadeska22


Hadeska22
aktív tag

Sziasztok,

Segítségeteket szeretném kérni. Páromnak szeretnék ilyen készüléket beszerezni, ellenben mint a készülék felhasználói talán több információval tudtok szolgálni.

1. Több médium is megemlíti, hogy hiába a "frissebb" SoC, az átlagos felhasználói sebesség "laggy". És ilyenkor mindenki a Mi A2 "gördülékenységét" említi. Ez mennyire igaz ? Vagy legalábbis alapjáraton / patch után milyen használni? Döcög, vagy eléggé gördülékeny a készülék?

2. Kamera. Használtam már GCam-et, tudom, hogy mire képes, de tényleg annyira rossz a kamerás produktum alapjáraton?

3. Kijelző: Mi az általános vélemény róla ? Ugye az SAmoled, az önmagában rendben van, de az alacsony ppi az egy kicsit elriaszt.

4. Általános üzemidő: Mennyire tud jól összedolgozni az alacsony felbontású amoled kijelző + energiatakarékos SoC + relatíve nagy akkumulátor?

Esetleges válaszaitok előre is köszönöm ! :)

Üdv,
H

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#244) novinyul válasza Hadeska22 (#243) üzenetére


novinyul
veterán

Szervusz!
Használom egy ideje és nem döcög a telefon(nálam ki vannak kapcsolva az animációk) az A2 sem simább. Kamera nem rossz, de a Gcam-l lehet kihozni belőle a tutit(simán felrakható nem kell bűvészkedni)
Kijelzőt meg kell nézni élőben, de napi használatban nem zavaró a HD+ felbontás(saját vélemény) Akkumulátor nálam(elég rossz a térerő a melóhelyen) hozza a 6-7 órás kijelző időket.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#245) jjeahh válasza Hadeska22 (#243) üzenetére


jjeahh
nagyúr

1. Nálam gyors, nincs semmi akadás
2. Gcam jobb, de (egyelőre?) csak a gyári appal megy az ultraszéleslátó kamera. Nappal, kültéren amúgy egész jó a gyári kamera appal is a fő kamera, kevés fényben viszont túlzásba viszi a zajszűrést.
3. az általános vélemény az, hogy teljesen rendben van vagy ultragáz, így 50-50% arányban :D . Nekem semmi bajom nincs a kijelzővel.
4. egyelőre az üzemidőről nem tudok nyilatkozni, mert még nincs nano SIM benne (valami szerződésre várok), de szerintem kiemelkedő lesz :K

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#246) Csepy válasza Hadeska22 (#243) üzenetére


Csepy
senior tag

Szia!

1. A2-ről váltva, azt tudom mondani, hogy sebességben ugyanazt hozza a hétköznepok során, mint az a2 (és abból a 6GB-os verzióm volt, itt meg 4GB a max, ha nem Indiában élsz)

2. Kamera jobb, mint az A2-n és van Camera2.api alapból, semmi bűvészkedés nem szükséges a komolyabb kamera appokat simán lehet telepíteni és működnek. Az alap kamera is nagyon rendben van, nekem ott sincs semmi bajom.

3. Nem hazudok, néha észreveszem, hogy nem full HD+, de enneél sokkal többször esik le az állam, hogy mennyire szép is a SAMOLED.

4. 6-7 óra kijelzőidőt tudok összehozni vele, ami az A2 3-4 órája után megváltás.

Regards: Csepy

(#247) p0lip válasza S-eye (#238) üzenetére


p0lip
tag

Szia! A [Finominfo] is 2 éves gyári (WayteQ) garanciát ad.

(#248) Hadeska22


Hadeska22
aktív tag

Sziasztok,

Először is köszönöm a válaszaitok, ha nem bánjátok egy csokorban válaszolnék :).

Azt mindenek előtt el fontosnak érzem tisztázni, hogy láttuk / megtapicskoltuk a készüléket élőben (mielőtt ide írtam volna), ellenben idő hiányában sajnos 5 percet tudtunk vele foglalkozni.

1. Az a baj, hogy nekem csak flagship készülékeim vannak / voltak ami annyiban megnehezíti a megítélést, hogy számomra az a "sebesség" a normál, de a célszemély szerint is pörgős volt (abban az 5 percben :DDD )(szóval amit írtok az teljes mértékben megállja a helyét).

2. Köszönöm, igazából az, hogy két kamera appot kellene használni (másfajta használatra) az inkább a célszemélynek okozhat problémát (non-technical, avg user). Legrosszabb esetben letiltom / elrejtem a gyári appot :DDD (hogy csak 1 látszódjon)

3. Ez nehéz kérdés, mert míg én 441 vs 560 ppi közt is kiszúrom a különbséget, párom sokszor HD és FullHD közt sem (max, ha felhívom rá a figyelmét). Szóval azt gondolom, hogy neki az "Amoled" panel az fontosabb mint a sok pixel :).

4. Az SoT, ha ennyit tudna produkálni, az tényleg eléggé jó lenne.

Talán pluszban amolyan "5." kérdésként azt tenném fel, hogy az általános support milyen ? Oké, hogy Android One, de hogy a patchek / frissítések / security update -k mennyire jönnek gyorsan ? Gondolom mindenképp gyorsabban, mint az OEM-ek frissítései (megjelenés + 7 hónap = 1 főverzió), de hogy kb. mit jelent az Android One ennek a készüléknek az esetében.

Üdv,
H

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#249) jjeahh válasza Hadeska22 (#248) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Az elődöket állítólag döcögősen frissítette a xiaomi, erre viszont megigérték, hogy "hamarosan jön" az android 10, aztán meglátjuk... erről sajnos nem lehetnek még tapasztalatok. Én 2 kisebb patch-et kaptam eddig.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#250) Csepy válasza Hadeska22 (#248) üzenetére


Csepy
senior tag

Az SoT-hez megjegyezném, hogy tegnap netflixen megnéztem max fényerőn a "The Good Place" 1 évadját (13x 25 perc) és 96-ról 78-ra esett ez idő alatt az akku. Ez nagyon jó az én szememben.

5. ponthoz annyit, hogy a havi frissítések mindig jönnek, biztonságilag tökéletes a szoftver, és itt azt ígérte a Xiaomi, hogy az lesők között kapja meg az a3 az android 10-et a nem pixel telefonok között.

Regards: Csepy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.