Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) margithid


margithid
veterán

Android 11ről továbbra sincs semmi infó?

(#1702) Csepy válasza margithid (#1701) üzenetére


Csepy
senior tag

Majd talán nyáron.

Regards: Csepy

(#1703) macssessz


macssessz
tag

Értesítő pilács: Találtam egy olyat, hogy " Értesítések korlátozása" alatta "Hang>Ne zavarjanak>Értesítések korlátozása", Ott belépve "Egyéni" ebbe belépve ki volt pipálva a "Ne legyen villogó fény" Ezt kivettem és most villog nemfogadott hívásra.
Viszont sikerült kikapcsolnom valahol, (nem itt mert itt is ki lehet), hogy híváskor felébredjen a kijelző.
Az "értesítések halasztásának engedélyezését" is kikapcsoltam több helyen. Bármi is legyen ez.
Segítsetek!
Hol tudom ezt visszakapcsolni a híváskori kijelzést??

[ Szerkesztve ]

(#1704) xenosz2


xenosz2
újonc

kamerás teszteket nézve ennek van az egyik legjobb felbontású, legrészletesebb képei a mezönyben . még a csúcsmobilokat is tekintve is. pld az egyik agyonsztárolt kamerabajnok huaweinek is a nagy felbontűs képei torzátásosak és elmosódottak.
ugyanezzel a kamerával rendelkező más Xiaomi mobilok jóval elmosódottabb képeket csinálnak, és ami a legmeglepőbb,hogy a 48MP nemcsak parasztvakítás, hanem szinte egy az egyben hazsnálható is. A távoli részleteket is élesebben hozza be, mint a hasonló 48as quad bayeres társai.
Ami a legszebb, hogy éjjel is hozza ezt a plusz minőséget.

(#1705) jjeahh válasza xenosz2 (#1704) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Szerintem a gyári kamera app vacak, a gcammal nagyon rendben van. Innen lehet tölteni, én a Greatcam-et használom, működik vele az ultranagylátószögű kamera is. A lib patcher beállításokba mondjuk minimum érdemes picit belenyúlkálni, nálam a sharpness 1.0, saturation 1.25, a dehaze/contrast 1.125 mindkét kameránál, így jónak érzem. HDR++ bekapcsolva és 25 képpel dolgozik, ha nagy a kontrasztkülönbség csodákra képes, cserébe amíg összedolgozza a képeket, 2-3 másodpercig kissé belassul a mobil. Ja, auxiliary camera menüpontban engedélyezni kell a wide lencsét.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#1706) Bagoly01 válasza xenosz2 (#1704) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Az első része igaz volt szerintem Pitén. Ott tényleg átlag feletti volt
a gyári kamera. Most 10-esen sokkal rosszabb lett, én úgy vettem észre.
Szerintem szándékosan csinálták.

(#1707) tom120514 válasza jjeahh (#1705) üzenetére


tom120514
őstag

Bakker ez tízből egy képet mentett, a többit nem tudom, hová lett... :F

Never go full retard.

(#1708) jjeahh válasza tom120514 (#1707) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nálam már jó régóta makulátlan a Greatness, egyetlen egy baja van, de nem csak ennek, hanem az összes Gcamnek: ultranagylátószögű kamerával nem megy a videó.

Esetleg valaki talált már olyant, amivel igen?

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#1709) Zsocop


Zsocop
újonc

sziasztok.
ma megérkezett az eus android 11, de véletlenül se telepitse senki.. telepitettem, pedig sose szoktam amig nem vagyok biztos benne hogy rendben van, ujrainditásnál megállt az android one logonál, 15perc után ujra inditottam (volna) azóta nem reagál semmire
:W

(#1710) papirzsepi93 válasza Zsocop (#1709) üzenetére


papirzsepi93
tag

Ugyanez, szóval ha lesz várom a megfejtéseket.

(#1711) Csepy válasza papirzsepi93 (#1710) üzenetére


Csepy
senior tag

A neten olvasottak alapján, ha nincs fastboot menü sem (power+ hangerő le), akkor hard brick és maximum EDL tesztpontos módszerrel lehet életre kelteni szétbontás után, szervizben.

Regards: Csepy

(#1712) Ryoo válasza Zsocop (#1709) üzenetére


Ryoo
senior tag

Ugyanez volt az A2-vel Android 10-en. De nekem sikerült újraindítani, és ment tovább, majd később vissza is vonták az update-et. Vszínű ezzel is ugyanez lesz, ilyen a Xiaomi móka!

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#1713) Bagoly01 válasza Zsocop (#1709) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Az szép! Még jó hogy nem néztem meg a frissítést.

(#1714) papirzsepi93 válasza Csepy (#1711) üzenetére


papirzsepi93
tag

Akkor mit tudok vele tenni?
2019. novemberi alza vétel.

(#1715) Csepy válasza papirzsepi93 (#1714) üzenetére


Csepy
senior tag

gariba vissza

Regards: Csepy

(#1716) grozam válasza Zsocop (#1709) üzenetére


grozam
tag

+1

Nem vagyok boldog. Kínából jött a teló. :W

(#1717) mrrr74 válasza grozam (#1716) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Az a legnagyobb gáz, hogy még nem vonták vissza a frissítést.

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#1718) Csepy válasza mrrr74 (#1717) üzenetére


Csepy
senior tag

Megszüntették az A szériát, mert nem MIUI-s. Így gyorsan ki is lehet vezetni a felhasználók köréből is.

Regards: Csepy

(#1719) Csepy válasza mrrr74 (#1717) üzenetére


Csepy
senior tag

reggelre visszavonták a frissítést

Regards: Csepy

(#1720) aprokaroka87 válasza Zsocop (#1709) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Számomra még mindig kérdéses hogy a Snapdragon 665 mennyire alkalmas egy Android 11 futtatására normálisan.

Lehet hogy a Xiaomi hibázott, de szerintem itt már az SOC is gond....

(#1721) Bagoly01 válasza aprokaroka87 (#1720) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Ennél gyengébb hardverrel is adnak ki új szériákat, nem hinném hogy ez lenne a gond.

Annál inkább a Xiaomi szokásos bénázása az ok. Főleg a one vonalon.
Jobban is teszik ha felhagynak a szériával ez miatt. Bár mennyire is korrekt kis készülék.

[ Szerkesztve ]

(#1722) aprokaroka87 válasza Bagoly01 (#1721) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Oké,
Amúgy ez most az összes A3-as modellt érinti?

Mert ha igen, tesztelés hogyan zajlott?
Volt egyáltalán?

Ha meg nem akarnak tovább vesződni a frissítés-el, akkor inkább adják ki a hivatalos közleményt, hogy ennyi volt a support.
Max biztonsági frissítések érkeznek.

Jó visszavonták, oké... de szerintem ez azért elég gáz hozzá állás részükről.

(#1723) mrrr74 válasza Csepy (#1719) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Igen, én is azzal kezdtem, hogy ránéztem :)

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#1724) papirzsepi93 válasza aprokaroka87 (#1722) üzenetére


papirzsepi93
tag

Az egy dolog, hogy visszavonták, meg minden, de mi lesz azzal a több ezer felhasználóval, akiknek most téglás lett a telefonja?
Mert most oké beadom gariba és ott ülnek rajta egy hónapot majd, rámondják, amit mindenki tud, hogy javithatatlan...
És másik ilyen készüléket meg nem tudnak adni, mert már nem is forgalmazzák...
Pedig olyan jó kis telefon volt, nem nagyon akartam lecserélni.

(#1725) aprokaroka87 válasza papirzsepi93 (#1724) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Elvileg szervízben javítható a dolog...
Az megint más kérdés hogy a hibáért a Xiaomi vállal-e felelősséget.

Mert itt most egyértelműen ők is hibáztak.

Lehet hogy túlságosan lekőti őket a miui 12 frissítés megoldása más telefonokra...

(#1726) mrrr74 válasza aprokaroka87 (#1725) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Úgy tűnik, hogy alaplap cserével javítható csak. A kérdés az, hogy azokkal a telefonokkal mi lesz, amik már nem garanciálisak.

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#1727) Csepy válasza mrrr74 (#1723) üzenetére


Csepy
senior tag

Nekem most megint megtalálta, miután reggelre már nem.

Regards: Csepy

(#1728) Teagol


Teagol
aktív tag

Anno a Nexus 5x-nél nagyon korrekten cserélte az alaplapot az LG.
Nem nézte mennyi idős a készülék és garanciajegyet sem kért.

(#1729) Bagoly01 válasza Teagol (#1728) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Hát igen, az Lg. Én úgy tudom hogy korrekten áll
az ilyesmihez..

Én rá se merek keresni frissítésre.

(#1730) macssessz


macssessz
tag

Amikor letölti a teló a frissítést, hova teszi? Csak azért kérdem, hogy újraindítás előtt tudjam mindig ellenőrizni és törölni, nehogy rászaladjak valami krachra.

(#1731) Soldierj6


Soldierj6
újonc

Sziasztok , én tegnap töltöttem le a 11 és frissítést , hát nem vonták vissza.... Azóta persze utána olvasás , hétfőn küldöm is a szervizbe... Hát ha minden telefonnal szinte ezt csinálta , sztem ebből hatalmas botrány lesz, sztem nem egy két pert fognak a nyakukba kapni. Most addig mia2 lite élővéve. :) Szerintetek alaplapot fognak cserélni vagy levásárlás, csere valamire ?

(#1732) grozam


grozam
tag

Üdv!

A tégla MI-A3-al kapcsolatba írtam a Xiaominak. Ezt a választ kaptam:

Happy new year! Greetings from Xiaomi. This is Marie.
We at Xiaomi value your trust and we apologize for the inconvenience. Rest assured that we’ll assist you on this.
I would like to inform you that we have already forwarded this case to our concerned department for proper handling. Now this issue is under investigation, and our technical teams are working hard to resolve it so that none of our customers faces any issues similar to yours. In the meantime, please take the device to our service center for assistance. You can find the address of the service centre by referring to the link https://www.mi.com/global/service/warranty/. If there is no service center in your region, please kindly coordinate with the point of purchase.
We would appreciate your patience and understanding. Please accept my undeserving apologies for the discomfort this might have caused. If other concerns arise, please don’t hesitate to contact us again. I wish you a happy holiday, health and happiness!
Keep safe.
Happy new year!
Marie
Xiaomi Customer Support
“Always believe that something wonderful is about to happen!”

Szerencsére hivatalos szervíz van Békéscsabán is. Kíváncsi leszek a hozzáállásra, mert ez ugye Kínából jött, nem Magyar vásárlás.

(#1733) margithid válasza grozam (#1732) üzenetére


margithid
veterán

Az lenne a korrekt ha le lehetne majd vásárolni.
ISfogadnék helyette egy Poco X3 NFC-t :)

(#1734) Ra3


Ra3
őstag

Redditen írta valaki hogy már megerősítette a szervíz a "hard brick"-et a telefonra, ami alaplap cserével orvosolható csak.
Mondjuk ha van elég alkatrészük akkor lehet hogy megérheti nekik ingyen javítani, de sokan panaszkodnak főleg Ázsiából hogy nincs közelben szervíz, csak a szállítási költség felér egy gazdasági totálkárral.
Kíváncsi leszek a megoldásra, bár én már kicsit külsősként szemlélem a dolgot, karácsony előtt cseréltem Honorra, csak még nem adtam el a MiA3-at.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#1735) Viktor0610 válasza grozam (#1732) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha Kínából rendelted, akkor a garancia is oda szól.
Meglepődnék, ha foglalkoznának vele garancia keretén belül itthon.

Samsung Galaxy A54

(#1736) grozam válasza Viktor0610 (#1735) üzenetére


grozam
tag

A levélben, amit ìrtam, benne volt, hogy nincs màr rà gari. Én sem bìzok benne túlságosan, hogy nem küldenek el, de még futok vele néhány kört. Azért az nem lenne korrekt úgy gondolom, hogy tönkreteszik a készüléket, utánna vàllat vonnak.

Jelen pillanatban 5 Xiaomi telefont haszàl a közvetlen csalàd. Amennyiben nem hozzàk helyre a hibàjukat, akkor a pénztàrcàmmal fogok szavazni. Nagyon rossz reklàm lenne.

(#1737) macssessz


macssessz
tag

Senki nem tudja hova teszi a teló a letöltött frissítést?

(#1738) panizzi válasza margithid (#1733) üzenetére


panizzi
aktív tag

IPS kijelzőre képtelen lennék visszaváltani.
Mikor vettem egyedül az FHD hiánya volt kérdéses, de aztán ez semmit nem jelent. Szerintem nincs jelenleg hasonló ár-érték arányú készülék a piacon.
Ilyen redmi 10 meg hasonlók alapból felejtősek.

Amire én használom bő egy éve arra megfelelő. NFC hiány az egyedüli probléma.

no limit

(#1739) papirzsepi93 válasza panizzi (#1738) üzenetére


papirzsepi93
tag

Hát igen egy tökéletes kis telefon volt csak az nfc volt a hiány...
De a franc akar ilyen után újra xiaomit venni :N

(#1740) margithid válasza papirzsepi93 (#1739) üzenetére


margithid
veterán

Ez baromi nagy plusz meló nekik.
Ki tudja hány telefon lett tégla..

(#1741) papirzsepi93 válasza margithid (#1740) üzenetére


papirzsepi93
tag

Maguknak okozták azzal, hogy nem tesztelték le rendesen mielőtt kiadták :D

(#1742) batai15 válasza papirzsepi93 (#1741) üzenetére


batai15
félisten

ez nem vigasztalj a sok usert akinek tégla lett a telefon és esetlegesen nincs már garancia. :U

(#1743) margithid válasza batai15 (#1742) üzenetére


margithid
veterán

Azért ez nagyon gáz lesz így, ha nem lesz kárpótlás.

(#1744) kj007 válasza margithid (#1743) üzenetére


kj007
tag

A Xiaomi valami olyasmit nyilatkozott, hogy garanciától függetlenül rendbe rakja a téglásodott készülékeket.

(#1745) papirzsepi93 válasza batai15 (#1742) üzenetére


papirzsepi93
tag

Az enyém is tégla formátumú szóval engem sem vigasztal.

#1744 kj007: link?

(#1746) sterbik85


sterbik85
újonc

Sajnos én is ugy jártam vele hogy nem kapcsol be csak az értesitési pöty villog egy ideig mikor a töltőre dugom.

(#1747) kj007 válasza sterbik85 (#1746) üzenetére


kj007
tag

Bocs, azt hiszem, benéztem. Csak sajnálkozó nyilatkozat:
“It has come to our notice that few users of Mi A3 are facing issues with the recent OTA update of Android 11. While the rollout has been stopped already at our end,our teams are working towards resolving the issue at the earliest. Customer experience is our top most priority and we regret the inconvenience caused. We will keep all users updated on the next steps.”
[link]

(#1748) mrrr74 válasza kj007 (#1747) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Ezt a hivatalos Telegram csatornájukon tették közzé másnap. Viszont egy user teamvieweren keresztül elvileg javítja EDL módban 10$-ért, de ezzel talán érdemes megvárni a Xiaomi hivatalos álláspontját, több okból is.

We can fix android 11 bricked devices. i can do it through teamviewer. but you guys have to put your device in EDL mode and connect it to your pc/laptop. for do that you have to open your device back panel and short EDL pins while connecting to pc. then your pc device manager will detect it as "Qloader 9008"

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#1749) Termi92


Termi92
tag

Sziasztok! 1 éve van Mi A3-om, szerencsére nem a gyári rendszeren voltam amikor jött a frissítés. 4PDA-t olvasgatom, ott már vannak életre keltett készülékek, szóval van remény a pórul jártaknak, de ezek után már én se szívesen vennék megint Xiaomi telefont (pedig az infra nagyon hiányozna).

(#1750) Ra3 válasza Termi92 (#1749) üzenetére


Ra3
őstag

Redditen is volt róla tegnap poszt hogy fel lehet támasztani alaplap csere nélkül a brickelt készüléket, de a hátlapot le kell szedni mert a tesztpontokhoz ott lehet hozzáférni.
Képernyőfotó a 11-es romról amit a szervizeknek kiküldenek.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.