Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) Bagoly01 válasza StLui (#1200) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Értem és elfogadom, nincs is ezzel baj.

(#1202) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Mikor várható erre a 10-es Droid? A Mi A2- már hónapokkal ezelőtt megkapta. úgyhogy wtf van ezzel? :F

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1203) batai15 válasza Dr. Romano (#1202) üzenetére


batai15
félisten

Ha tippelni kellene szerintem sose lesz rá normális rendszer . Amint látod lassan állandóan csak ez a téma,a külföldi fórumokon is tele van a töke a usereknek azzal amit művel a cég.

(#1204) Bagoly01 válasza Dr. Romano (#1202) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Biztos a futószalagra fordítják a figyelmet. Lassan minden hétre jut egy
új modell. Ráadásul a Miui fontosabb és azt foltozgatják évek óta. Azzal is
csak bénáznak összevissza.

[ Szerkesztve ]

(#1205) margithid válasza batai15 (#1203) üzenetére


margithid
veterán

Azért az nagyon gáz lenne.
Ezt a telot 2 evig támogatni kell, tehát az android 11 biztosra vehető, talán még a 12 is.
Van pár honap csúszás, bénáznak, ez van sajnos
Én lassan 1 hónapja varom Kínából, nem tudom ideér e.

(#1206) #21346560 válasza margithid (#1205) üzenetére


#21346560
törölt tag

Neked postán hozzák a 10-et? ;]

(#1207) margithid válasza #21346560 (#1206) üzenetére


margithid
veterán

?
Milyen 10et?
A telefont várom nem a rendszert. :W

(#1208) batai15 válasza margithid (#1205) üzenetére


batai15
félisten

Támogatják security updatel . Többire meg szarnak. Eljátszották velem ezt az a1 el ,a 2 sem volt sokkal jobb ez meg már egyenesen szánalmas röhejes .
Gondolkodom hogy adjam el vegyek e egy olcsó realmet, vagy várjak aztán ruházzak be végre egy oneplusra amire évek óta kelett volna már mint gecsolni az olcsóbb megoldásokkal aminek mindig az volt a vége hogy eladom . Az a legdühitőbb az egészben hogy nem kellene sok energiát fordítani arra hogy az A széria normálisan támogatva legyen.
Anno az a1 még úgy volt reklámozva hogy designed by xiaomi supported by Google. Erre már nemlehet azt mondani hogy kicsit késnek etc.
Nagyon sok xiaomim volt már,de most tényleg ez az utolsó . Engem nem fognak leszrni..
Kiegészítőket továbbra is fogok venni,de telefont nem.

[ Szerkesztve ]

(#1209) margithid válasza batai15 (#1208) üzenetére


margithid
veterán

Nekem eddig bejon a marka, igaz a redmi 3s és a redmi note 5 képernyő sargulas miatt lett eladva, de azon kívül nem volt szoftveresen semmi gond velük.
Most egy mi 9t-t használok, teljes megelégedéssel.
A mi A3 masodtelefon lesz, főleg az alap android és a várható 2 éves szoftvertamogatas miatt választottam.
Nekem igy belefer a benaskodas, bízom a hosszú szoftver támogatásban.

(#1210) batai15 válasza margithid (#1209) üzenetére


batai15
félisten

Akkor rossz helyen jársz. Tapasztalatból mondom.

(#1211) margithid válasza batai15 (#1210) üzenetére


margithid
veterán

Miért?
Mi a1 is elég sokáig kapott frissítést.
Nekem elég ha android 11 lesz rá.

(#1212) batai15 válasza margithid (#1211) üzenetére


batai15
félisten

Látod a 10el is hónapokig szivatnak minket, akkor mi lesz a 11el ? A majdnem egy hónapot késő security patchrol nem is beszélve főleg ne várjunk ezek után csodát és hogy tartják amit ígérnek..

(#1213) margithid válasza batai15 (#1212) üzenetére


margithid
veterán

Szerintem össze fogják magukat szedni.
De mondom, engem alapvetően nem érdekel, egy olcsó másodtelót kerestem, ha 1-2 hónapig nem is lesz android 10, az se érdekel.
Azt nem tudom elhinni, hogy másfél évig nem adják ki az android 10et normálisan :)

(#1214) batai15 válasza margithid (#1213) üzenetére


batai15
félisten

Mint mondtam több a tapasztalatom a xiaomi és Android one vonatkozásban , reméltem hogy harmadik alkalommal össze szedik magukat,de csak jobban elásta magát nálam a cég.

(#1215) margithid válasza batai15 (#1214) üzenetére


margithid
veterán

Elhiszem.
Nyilván ha nap mint nap használnám engem is zavarna
Én azért is vettem meg mert relatív olcsó (54k) volt.
Azért idovel javítva lett tudtommal az a1 es a2 széria is.

(#1216) batai15 válasza margithid (#1215) üzenetére


batai15
félisten

Persze idővel. Csak ezt nem akkor kellene tenni mikor haborog a sok user..

(#1217) hifikus


hifikus
tag

Irgum burgum... :))

(#1218) jan herz válasza batai15 (#1216) üzenetére


jan herz
tag

Őszintén? Itt is csak Te háborogsz, engem pl. egyáltalán nem érdekel......

(#1219) batai15 válasza jan herz (#1218) üzenetére


batai15
félisten

Jogom van hozzá,ha nem tetszik ne olvasd.
Nem csak engem zavar és "háborgok" hogy szemen köp a gyártó hanem sok másik user is.
Fizettem valamiért amit ígértek, és el is várom hogy megkapjam azt .

(#1220) Dr. Romano válasza batai15 (#1219) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ez így van.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1221) hifikus válasza batai15 (#1219) üzenetére


hifikus
tag

Szerintem is így van, de miért mi szenvedünk ettől a becsípődéstől? :) Ha nekem valamivel, vagy valakivel gondom van, akkor azt vele beszélem meg!!!! Nem megyek el totál máshova hisztériázni. Azzal egyáltalán nem érek el semmit, max azt, hogy erősítem a magamról alkotható képet (bár ez mit sem számít így ismeretlenül). Ha meg nem ér annyit, hogy a gyártónak, vagy forgalmazónak írjunk egy levelet, akkor nem is lehet olyan nagy az a probléma.
Megpróbálok egyszerűbben fogalmazni. Ha nem ízlik a palacsinta amit elém raknak, nem megyek át a szomszédba, őrjöngeni, hanem egyszerűen visszaadom a szakácsnak, és megkérem, hogy legközelebb finomabbra csinálja. Ha legközelebb sem sikerül, egyszerűen nem kérek többet. Semmi kép sem fogok harmadjára is rossz palacsintát kérni, mert azért már csak magamat okolhatnám, hogy hogy lehettem ilyen osti. :D

(#1222) batai15 válasza hifikus (#1221) üzenetére


batai15
félisten

Nem a szomszédban vagyunk,hanem a házban a metaforáddal élve.(a3 topik ) egyébként mindig akkor válaszolok hogyha történés van , amúgy nem.
Amúgy igazad van , többet nem eszek a xiaomi étteremben .
Miui nem adja,custom rommal mindig a nyűg van , Android one meg vicc. Így számomra akármennyire is jó ár érték arányban van ,nem szeretem.
Írtam egyébként hivatalos fórumba ,suportnak is mail stb. Jött a sablon szöveg hogy nagyon sajnáljuk,de k@pjam be.
Semmi értelmes infó nem érkezik a gyártótól , csak hogy most nagyon sajnáljuk,halasztjuk bla bla.
Valahol próbálok egyébként hangot adni , és nem azé mert hater vagyok (amit a kemény vonalas xiaomi fanoktól meg kaptam ,mert meg mertem írni ami nem tetszik,es hogy szerintem nem megy jó irányba gyártó ) szóval viszonylagosan xiaomival kezdtem ezt az egész telefonos jobban bele mélyedős telefon hobbit , és szeretném alapvetően azt mondani hogy ez az a gyártó aki melett ki tartok. Oké annó még a miui is bejött,de ahogy egyre több készüléket használtam ,kialakult a megfelelő igényem .
Ráadásul elég jó kiegészítő cuccokat is gyártanak amiket viszont elégedetten használok. Szóval próbálok kicsit küzdeni hátha össze kapják magukat, mert nem lenne akkor munka a sok hozzám hasonló usert meg tartani.

[ Szerkesztve ]

(#1223) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

Idevaló téma. Sokan fel vannak háborodva jogosan. Mint ahogy én is.
Kár hogy a gyártó ebbe az irányba tart, megvitatjuk, ennyi.
Ez természetes főleg a telefon saját topicjában.

(#1224) novinyul válasza Bagoly01 (#1223) üzenetére


novinyul
veterán

De folyamatosan írni azt amit mindenki tud :U Ez van, tudjuk egy ideje hogy az A széria csak púp a hátukon(be kell nyalni a Google fiúknak) Attól még a telefon használható, security patch jön folyamatosan. Igen már kint kéne lenni a 10 rendszernek rajta, de azért nem fogom magam felakasztani. Nem bírom ki míg újra kiadják, akkor eladom és veszek mást. Jelenleg a Pixel széria meg a OnePlus telefonokra mondanám a folyamatos hosszú távú frissítéseket, de azok drágább telefonok.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1225) Bagoly01 válasza novinyul (#1224) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Hát felakasztani talán én sem fogom magam. Használom én is. A többit Batai15 már leírta jól megfogalmazva helyettem is.
Úgy látszik mégsem tudja mindenki, mivel kicsivel feljebb is pont erről kérdezték pont a frissítéssel kapcsolatban. Nem mondhatjuk azt hogy oda figyelnek rá, mert nem igaz.
Amúgy pont nem rég védtem meg a telefont egy másik kérdésben pl.

(#1226) batai15 válasza novinyul (#1224) üzenetére


batai15
félisten

Most konkrétan kérdezték, ebből indult ki a beszélgetés.

(#1227) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Üdv Uraim,elköszönnék holnap elviszik a telót és egy redmi note 8 pro-t kipróbálok.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#1228) Bagoly01 válasza kbyte1024 (#1227) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Használd egészséggel! Jó kis masina.

(#1229) Richter36


Richter36
őstag

Visszaolvasva a posztokat, szerencsés vagyok 🙂
Sikerült telepítenem a 10-est még a visszavonás előtt és működik a teló hibátlanul. Ettől függetlenül tényleg vicc amit csinálnak a frissítéssel.

(#1230) Dr. Romano válasza Richter36 (#1229) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Az értesítési led jelez mindenre a 10-esben (facebook, gmail, sms, hívás stb)?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1231) Baloo27


Baloo27
aktív tag

Jött frissítès, aki bátor felteheti. Android 10 április 5.-i security patch.

(#1232) batai15 válasza Baloo27 (#1231) üzenetére


batai15
félisten

Ez csak security patch,nem javít meg nem is ront semmit.
Amúgy az is vicces hogy azok is kapnak securty patchet aki a bugos 10et meg kapta.

(#1233) mrrr74 válasza batai15 (#1232) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Nekem is most jött meg a 10, 1,33GB mérettel - Bátor leszek és telepítem :)

[ Szerkesztve ]

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#1234) jjeahh válasza Baloo27 (#1231) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Én is megkaptam a bugos 10-re, a hugom szintén megkapta a 9-re. Kíváncsi vagyok mi ez, még mindíg a bugos 10? :F . Vagy teljesen új javított 10-est kapunk a bugos 10-re is? Gondolom félóra múlva kiderül :D. Lehet akinek eddig is 10 volt, letöltés után simán error-t dob ahogy a legutóbbi frissítésnél.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#1235) Baloo27 válasza batai15 (#1232) üzenetére


Baloo27
aktív tag

Èn már 10-es verzión voltam, ès nekem is 1,33Gb-ot szedett le.

[ Szerkesztve ]

(#1236) mrrr74 válasza jjeahh (#1234) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Nekem felment a 9-re, gyorsabb lett picivel, de nem mélyedtem bele.

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#1237) batai15 válasza mrrr74 (#1233) üzenetére


batai15
félisten

Nekem még semmi. Sajnos

(#1238) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

Hát nálam sincs semmi...

(#1239) batai15 válasza Bagoly01 (#1238) üzenetére


batai15
félisten

Ebből is van egy olyan érzésem hogy pullback lesz.

(#1240) batai15


batai15
félisten

Asszonynak is feldobta a 10et.
Neki nem volt fent a legutolsó securty update, neki 16 nekem 17re végződik a szoftver verzió.

[ Szerkesztve ]

(#1241) stefi68


stefi68
addikt

Aki frissített 10-re leírhatná majd 1-2 nap után mik a tapasztalatok.
Nem szeretném elcs**zni az asszony telefonját.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#1242) jjeahh válasza mrrr74 (#1236) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nálunk is felment 10-re és 9-re is. Az ujjlenyomatolvasó probléma megoldódott, a beragadt akkut leszívó AOD még nem tudom, ma estig az is kiderül. Így most hirtelen nem jut eszembe más gond, amivel az első 10-es update küzdött.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#1243) Richter36 válasza Dr. Romano (#1230) üzenetére


Richter36
őstag

AOD-t használok, de megnéztem és hívásoknál nem jelez a led csak üzeneteknél.

(#1244) batai15


batai15
félisten

Kicsit utána jártam,aki márciusi biztonsági csomagon van pie alatt ,megint nem kap otat .
Várhatunk ismét.

(#1245) Bagoly01 válasza batai15 (#1244) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Hát ez csodálatos. Lehet ezt még fokozni?

(#1246) mrrr74 válasza jjeahh (#1242) üzenetére


mrrr74
aktív tag

AOD érdekes lesz nekem is, olvasó jól megy.

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#1247) jjeahh válasza mrrr74 (#1246) üzenetére


jjeahh
nagyúr

No, egyelőre úgy tűnik AOD hiba is megoldva, nálam minden tökéletes (végre :DDD ).

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#1248) Ra3 válasza jjeahh (#1247) üzenetére


Ra3
őstag

Ez rendes AOD vagy környezeti?

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#1249) batai15 válasza jjeahh (#1247) üzenetére


batai15
félisten

Igen úgy néz ki asszonynak is működik rendesen .
Most úgy nézem annyit bsztak el hogy nem mindenkinek érkezett meg.

(#1250) jjeahh válasza Ra3 (#1248) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Fogalmam sincs melyik micsoda, mert sosem használtam ezt a funkciót, viszont valami "környezeti kijelző" nevű izé be volt ragadva és brutálisan zabálta az akkut. Na most ez a hiba javítva lett. Az első 10-es frissítésben az ujjlenyomatolvasó sem működött lezárt kijelzőnél, trükközve helyre lehetett hozni, de amint hozzányúltam a beállításaihoz, vagy újraindítottam a mobilt, megint behalt. Most próbáltam az újraindítást meg mindent, működik az is gond nélkül. Nálam ez a két nagyobb hiba volt, szerencsére mindkettőt megoldották.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.