Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) macssessz


macssessz
tag

Üdv!
Legalább 2 napja nem volt bekapcsolva sem wifi sem adat kapcsolat. Honnan tudja a teló, hogy frissítés van? 7 napja elavult a rendszer? Pláne, hogy le van tiltva a frissítés.
Ha letölti a frissítést, hova teszi? Honnan kell kitörölnöm? Nem szeretném, hogy frissítsen.

(#1852) jameson2 válasza macssessz (#1851) üzenetére


jameson2
csendes tag

Ne nyomj rá a frissítésre, és kapcsold ki az automatikus rendszer frissítéseket a fejlesztői beállításokban (így újraindítás után sem fogja telepíteni).
Kb 2 hete én is így húzom az időt a frissítésig. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1853) kiralytom


kiralytom
aktív tag

Sziasztok. Telefon random újraindulás mindenféle előzmény, melegedés, megterhelés nélkül zsebben, asztalon!? Googleben rákerestem dobott angolul találatot de ti találkoztatok ilyennel? Van rá megoldás?

(#1854) Monya78


Monya78
veterán

Sajnos nálam megjelent halványan az oledes beégés...mondjuk nem is kíméltem, manuális beállítás mellett, max fényerőn ment a nappali órákban...

(#1855) kj007


kj007
tag

Február 5-én megjött a jan. 5-i biztonsági frissítés (313MB). Gyorsaság nem boszorkányság! :((

(#1856) k.soma


k.soma
senior tag

Sziasztok!

Ma jelentkezett először az Android 11 update. Most már fel szabad tenni? Céges teló, nem kéne, hogy asztal lába alá való billegésgátló váljon belőle..
Előre is köszi :R

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#1857) Bear16 válasza k.soma (#1856) üzenetére


Bear16
csendes tag

Nekem jól működik a globális verzió kb két hete, először a decemberi biztonsági update-et rakta fel (már A11, 1.4 GB), aztán utána pár nappal jött a januári is (350 MB). A másodiknál érezhetően jobb lett, megjelent a screen recorder is.
Végre megszűntek az A10-nél gyakori random újraindulások és a Google photos sem eszi random a helyet.

[ Szerkesztve ]

˝Die Basis jeder Grundlage ist das Fundament!˝

(#1858) k.soma válasza Bear16 (#1857) üzenetére


k.soma
senior tag

Rendben, köszönöm! :R

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#1859) Nooby1


Nooby1
újonc

Sziasztok. Vennék egy mi a3-at kitűnő állapotban 33500 forint. Megéri? 11-es android van már? Milyen? Jól megy vele a telefon? Aksija milyen? Segítsetek kérlek

(#1860) tom120514 válasza Nooby1 (#1859) üzenetére


tom120514
őstag

Jó vucc, akksit nézd meg, hogy áll. Újonnan, pontosabban nem egész egy évesen 5-6 óra SOT van, Gcammel jó fotók.

Never go full retard.

(#1861) Nooby1


Nooby1
újonc

Most nagyon kérem, aki ért hozzá, segítsen!
Egy mi a3 képernyő ki lett cserélve lcd-re. Azzal is ugyanúgy fog menni.? Nem lesz baja? Eredeti amlloed, ez lcd. Kérlek segítsetek

(#1862) cidalain válasza Nooby1 (#1861) üzenetére


cidalain
veterán

Ez hülyeség. Nem gyártották többféle kijelzővel ezt a telefont. Majdhogynem kizárt, hogy egy másfajta kijelző pont jó lenne bele.
Szóval szerintem a csere kijelző ugyanúgy amoled. Szerintem az lehet a gond, hogy átlagembernek a kijelző = LCD.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#1863) KillBorn válasza Nooby1 (#1861) üzenetére


KillBorn
senior tag

Aliexpressen rendelhető hozzá LCD (IPS-ként reklámozzák.)

LCD-ben nincs kepernyőbe épített ujjlenyomat olvasó, amúgy az nem pentile matrix (ugyan azon a felbontáson élesebb a kép mint az amoled). Ha hozzáértő cserélte meg sem láttszik. Nem ég be.

[ Szerkesztve ]

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#1864) cidalain válasza KillBorn (#1863) üzenetére


cidalain
veterán

De rá van írva a csomagolásra az is hogy Original Amoled :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#1865) elfelejtette válasza cidalain (#1864) üzenetére


elfelejtette
veterán

Ahogy a kolléganőm mondja, "eredeti műbűr utánzat"... :DDD

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#1866) Müszi válasza cidalain (#1864) üzenetére


Müszi
senior tag

Én cseréltem egy A3-ban kijelzőt. 25k ft ért tudtam rendelni eredeti Oled kijelzőt hozzá amivel látványosan erősebb fényű és kicsit talán élesebb vele a kép is mint az eredeti kijelzőjével volt ami egy szerencsétlen eséstől törött sajnos.
Ezt onnan tudom, hogy 2 db is van belőle a családban és össze tudtam hasonlítani a javítottat az gyárilag összeszerelttel ami nem igazán működött még túl sokat.
Létezik hozzá olcsóbban LCD kijelző is amivel ahogyan írták is nem fog működni az ujjlenyomat olvasó. Ezt nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

(#1867) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Mi ez a februári másfél gigás security update? :Y

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#1868) Teagol


Teagol
aktív tag

Sziasztok! Asszony telefonja, a fejlesztői módban kikapcsoltam a frissítések engedélyezését amikor kijött a 11.
Nem szeretem volna, ha tégla lesz.

Ha most engedélyezem, akkor csinálhat belőle téglát és ha igen, papírok nélkül javítják ingyen a Lurdyban?

(#1869) Viktor0610 válasza Teagol (#1868) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Papírok nélkül nem hinném, hogy javítanák a telót.

Samsung Galaxy A54

(#1870) Grecky


Grecky
senior tag

Üdv, mitől lehet az, hogy a Viber bármilyen screenshot küldésekor azt írja, hogy a fájl nem található. Messengerrel nincs gond, illetve bármilyen más típusú képfájlnál a probléma nem áll fent Viber alatt sem. Android 10 van rajta, júniusi biztonsági frissítéssel.

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#1871) Teagol válasza Viktor0610 (#1869) üzenetére


Teagol
aktív tag

Megtaláltam a papírját, 220V-tól lett vásárolva.

(#1872) kiralytom


kiralytom
aktív tag

Sziasztok

Nem az én telefonom, nincs kéznél. A következő a probléma: Lerobbant. Elmondták, hogy pár napja az az üzenet jött hogy valamilyen veszélynek van kitéve a telefon de a tulajdonosa most szült , nem foglalkozott vele.
Most meg azzal szembesült, hogy nem töltött be az android rendszer, factory resetbe engedte dobta automata. Totál homály neki a dolog, nem ért hozzá. Megecsináltuk a resetet távsegítségen keresztül ( sajnos elvesztek az adatok) de az imént helyreállt a rendszer. Mivel most szült fontos a telefonos kapcsolat, védőnő, orvos stb. miatt.

Találkozott valaki már ilyennel, mi lehet a háttérben? Hogyan orvosolható a probléma?

(#1873) Grecky válasza Grecky (#1870) üzenetére


Grecky
senior tag

Senki sem használ Vibert? Ha valaki igen, legyen kedves nézze meg nekem, hogy tud-e frissen elkészített screenshotot üzenetben küldeni (Viberen belül). Ezért nem szívesen frissiteném a szerkezetet, a 10-es Android teljesen jól muzsikál.

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#1874) tom120514 válasza Grecky (#1873) üzenetére


tom120514
őstag

Igen, tudok, Android 10, Viber 14.8.0.5

Never go full retard.

(#1875) Grecky válasza tom120514 (#1874) üzenetére


Grecky
senior tag

Köszi és melyik biztonsági frissítéssel?
Nekünk a júliusi van fent, nyitott bootloaderrel.
Itt is írnak erről bugról:
https://forum.xda-developers.com/t/storage-sorting-or-google-photos-problem-with-mi-a3.4128357/

[ Szerkesztve ]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#1876) Grecky válasza Grecky (#1875) üzenetére


Grecky
senior tag

Rosszul írtam, június a biztonsági frissítés.

Nyitott bootloaderrel, lehet amúgy flashelni a legutolsó 10-est, úgy hogy az adatok megmaradjanak? Ne kelljen újra belakni.

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#1877) margithid válasza Grecky (#1876) üzenetére


margithid
veterán

Miért nem frissitesz?
Nálam semmi gond nincs android 11gyel.

(#1878) Grecky válasza margithid (#1877) üzenetére


Grecky
senior tag

Nem szívesen, A2 lite-nál MIUI lett a vége..

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#1879) sunnysys válasza Grecky (#1873) üzenetére


sunnysys
tag

Nekem decemberi van fent, de biztos vagyok benne, hogy már legalább fél, de inkább egy éve nem tudok küldeni Viberből screenshotot, ahogy Te is írtad. Ami müködik, de nem a legkényelmesebb: screenshot készítés, értesítési sávban megjelenik, ott megosztás gomb, és Viber kiválasztása. Elég körülményes...

[ Szerkesztve ]

(#1880) kiralytom válasza kiralytom (#1872) üzenetére


kiralytom
aktív tag

Megkaptam a telefont. Boot loaderbe volt.

Can't load andoid system, Your data may be corrupted.
Ez az üzenet volt. Két lehetőséggel 1. Try again (nem tölti be ugye az abdroid rendszert)
2. Factory data reset

Ennek megfelelően úkra raktuk egy hete. Működik. Viszont van higy restartolja magát az android one, rezeg az asztalon s attól tart a hölgy hogy ez valami probléma.

Ez miért lehet?
Miként oldható meg ahelyzet?

Szerintem sem normális ez.

(#1881) Grecky válasza sunnysys (#1879) üzenetére


Grecky
senior tag

Szuper 😀
Akkor nem is foglalkozom vele, marad az általad említett megoldás. Köszi.

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#1882) kiralytom válasza kiralytom (#1880) üzenetére


kiralytom
aktív tag

Az újratelepítés óra heti 2szer 3 szor fordulhatott elő automatikus restart. van esetleg valami ötlet?

melegedés, drasztikus akkumerülés nem tapasztalt.

esetlege másik oprendszer telepítése (miui) megoldhatja a problémát? mit gondoltok? ezzel kapcsolatosan kérhetek segítséget?

(#1883) Grecky válasza kiralytom (#1882) üzenetére


Grecky
senior tag

Esetleg nem valamilyen app okozza ezt?
Egyesével le kellene szedegetnie, hátha.

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#1884) kiralytom válasza Grecky (#1883) üzenetére


kiralytom
aktív tag

nem. olvastam közben cikket is arról, hogy az android 11 óta előfordul ilyen. itt is pont azóta jelentkezik. néha. nem túl gyakran - változó gyakorisággal heti 1-3 alkalommal.

nem fogom megbolygatni másik oprendszerrel. nem fogom a garanciát elveszíteni emiatt róla. azt hittem hivatalos xiaomi romot garivesztés nélkül lehet variálni. úgyis adnak majd ki apró javítócsomagot abban benne lesz.

köszönöm azért a javaslatot

(#1885) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

Olyat tapasztalt valaki, hogy a telefon - függetlenül attól, milyen alkalmazás van éppen megnyitva - mintha "villanna" egyet? Mint amikor képernyőképet készítek kb. Napi 1-2 alkalommal fordul elő.

(#1886) Grecky válasza kiralytom (#1884) üzenetére


Grecky
senior tag

Értem, na pont ezért marad párom 10-es androidon.
A2 lite és A1-en is a legutolsó egy összecsapott, bugos, szar frissítés lett. Itt szintet lépett a xiaomi mert már téglásította is a a korai 11-es verziókkal a userek telóit, botrány.
Bízhatsz benne, hogy lesz rá javítás, de sztem ne legyenek túl nagy reményeid.

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#1887) csaba12242


csaba12242
tag

Én is félve frissítetem az A3-mamat 11-es androidra, kb. jó egy hónapja,de nálam (KOPP-KOPP) semmi próbléma nem jelentkezett azóta. :)

(#1888) macssessz válasza kiralytom (#1882) üzenetére


macssessz
tag

Ha az A3-ra lehetne egy olyan SW mint pl. a Note7-é, 2 kategóriát lépne felfelé. Állítólag a testvét telójáról, talán 9cc?-ről reszeltek erre sw-t de még nem találtam senkit akinél meg lehetne nézni, és ha valóban jó, esetleg megcsinálná nekem is. :(

(#1889) Teagol


Teagol
aktív tag

Asszonynak frissítve lett a telefon, mert mi baj lehet?
Azóta időnként kikapcsol, lefagy és újra kell indítani. :W Én meg kapom az ívet, hogy miért kellett frissíteni.
Egy dolgot tanultam, nekem mia2 neki a3 ugye - hogy soha többé szaromi!

(#1890) Yanchi8


Yanchi8
csendes tag

Hali!

Fateromnak A3 Lite készüléke van.

Elkezdett néhány napja olyat produkálni, hogy híváskor nem kapcsol be a kijelző. (A csengőhang szól egyébként)

Vajon milyen beállítás okozhatja? A "telefon" app-nak engedélyezve van az értesítések megjelenítése.

(#1891) Grecky


Grecky
senior tag

Üdv, nektem csinál olyat a telefon app, hogy miután leteszitek a hivást értesítésben látszik még pár másodpercig, hogy folyamatban a hívás? Aztán eltűnik.
Elég frusztráló, van vmi megoldás erre?

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#1892) macssessz válasza Yanchi8 (#1890) üzenetére


macssessz
tag

Akkor jártam így, amikor mindenáron be akartam kapcsolni, hogy nemfogadott hívésra pitylogjon a led. Az értesítések megjelenítésénél állítgattam én is. Amikor sötét maradt a kijelző hívásnál, utána nekem nem sikerült vissza állítanom. Reset lett a vége.

(#1893) Yanchi8 válasza macssessz (#1892) üzenetére


Yanchi8
csendes tag

Köszi, ez lett a megoldás végül.

(#1894) Dwatti


Dwatti
addikt

Sziasztok ! Párom A3 teloján valamelyik esete megjelent az AOD Idő és értesítések is (Android11) de másnap eltűnt és sehol nem találjuk hol kell beállítani. Tudtommal idágnem is volt igy nem értjük hogy akkor most van vagy nincs, ha nincs akkor hogy lehetett rajta. Csak gyári háttérkép és téma van rajta. :F

(#1895) beers


beers
addikt

Sziasztok!

Leányom panaszkodik, hogy nem megy a netflix a telefonján!
Eddig ment, kért valami frissítést, megcsinálta, de továbbra is kapufa...
Esetleg valakinek volt hasonló mostanában? :R

M&N

(#1896) kvojnovics


kvojnovics
tag

Tiszteletem!

Van most valami ajánlott A11es ROM... Nagyon örülnék egy PE ROM-nak, de ha jól látom, a hivatalos tavaly vége felé megtorpant...

Köszönöm! :R

(#1897) StLui


StLui
veterán

Sziasztok!
Nem veszi a töltést a telefon, több töltő, több kábellel próbálva sem. Hangjelzést dob amikor csatlakoztatom. Érdemes szervízzel próbálkozni?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#1898) Grecky


Grecky
senior tag

Hi!
Érdemes lehet már Android 11-re frissíteni, vagy maradjak a 10-en?
Milyen a legutolsó verzió?

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#1899) margithid válasza Grecky (#1898) üzenetére


margithid
veterán

Nálam teljesen jó.

(#1900) Dwatti


Dwatti
addikt

AOD random megjelenik a készüléken, de sehol nem találom a beállítások között. Megjelenik de ha felodom akijelzöt akkor napokig ismét nem :F Hol lehet beállítani ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.