Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) Šolaire válasza novinyul (#1500) üzenetére


Šolaire
veterán

Nem hanem a google. :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#1502) batai15 válasza Šolaire (#1491) üzenetére


batai15
félisten

Szintén. 9el nem volt ilyen hulladék a telefon. (Aszonynak is van neki global panaszkodik ő is )Valszeg i 11 lesz az utód
Kissé elegem lett a droibol is.

(#1503) Šolaire válasza batai15 (#1502) üzenetére


Šolaire
veterán

Alapvetően tetszik a 10 főleg a sötét mód miatt, amolednek bitang jól áll. Az viszont idegesítő hogy a saját rendszerén bugos a chrome. Az meg külön ficsőr hogy az ambient mód nem a teló beállításaiba volt hanem a google assistant-ba.

“Praise The Sun” \[T]/

(#1504) macssessz


macssessz
tag

Kérlek Segítsetek!
Az android 10-re frissítés óta sehogy nem működik az automatik call recorder. Eddig legalább kihangosított módban felvette a hangot. A kézi hang rögzítő is csak híváson kívül működik. A régiót átállítottam hongkongra, meg másra is próbáltam, úgy sem jó.
A frissítés óta a 3 napos működésem 2 naposra csökkent, képernyő feloldáshoz hosszabban kell simítani, a kamera indításhoz a 2x bekapcs gombot 3x kell ismételni.
Hogyan lehetne ezt a szar telefont rávenni a normális működésre?
Sajna nem vagyok romolós, nem tudom azt hogyan kell csinálni. Nem tudom visszarakni az android 9-et sem.

(#1505) Ra3 válasza macssessz (#1504) üzenetére


Ra3
őstag

Én néztem már hogy milyen lehetőségek vannak, a Mi CC9e gyakorlatilag ugyanez MIUI-val, a céges telómon gyárilag az van, nekem nincs bajom vele, egy csomó hasznos dolgot tud.
Van videó is róla yt-on hogy MiA3-on mit tud, most néztem hát megjött a kedvem hozzá.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#1506) macssessz válasza Ra3 (#1505) üzenetére


macssessz
tag

Igen már írták, hogy rá lehet erőltetni a CC9e swjét. Már csak kéne valaki aki biztosan meg tudja csinálni. Aki biztos nem teszi tönkre.

(#1507) Ra3 válasza macssessz (#1506) üzenetére


Ra3
őstag

A videók alapján nagyon nem kell erőltetni, de igaz hogy én is kicsit félve állnék neki. Utoljára Samsung telót romoltam, ez se lehet sokkal bonyolultabb, persze nem esne jól ha tégla lenne belőle.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#1508) macssessz


macssessz
tag

Kínomban, hogy tisztességes működésre bírjam, agybalőttem a telót, alaphelyzetre állítást és frissen telepítést csináltam, de ugyan olyan mint volt. Az android 10- ről annyit, nekem jobb volt a 9. Nem is értem, mások nem tapasztalnak problémákat? Vagy csak nem akarják megírni, nehogy fel kelljen vállalni, ezzel a telóval bizony mellényúltunk rendesen.

(#1509) jan herz válasza macssessz (#1508) üzenetére


jan herz
tag

Nekem semmi bajom nincs vele.

(#1510) ajca válasza macssessz (#1504) üzenetére


ajca
tag

ACR.A pro verzió tökéletes +130Ft-ért reklám mentes.

(#1511) batai15


batai15
félisten

Nálam akku nem valami jó pie után.
Aztán néha kimered mint a hal szeme.
Néha gépelek aztán baszik be írni, fél óra múlva írja be.
Sokszor btn nem megy át a hang a spotifyn.
Ha csak simán hangszórón zenét hallgatok van az is hogy halkabban szól.
Igazi hulladék így a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#1512) Bagoly01 válasza batai15 (#1511) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Úgy látszik nem mindenkinél jönnek elő ezek a problémák. Nem értem mitől Van ez így.
Nálam nincs gond

(#1513) Ra3 válasza macssessz (#1508) üzenetére


Ra3
őstag

Én nem használom túl intenzíven mióta fent van a 10, mert többnyire itthon vagyok, így az asztali gép meg tablet pörög, jobbára csak telefonálásra, az meg időben elég kevés.
Ha majd én is ennyi problémát tapasztalok tuti hogy átállítom a Miuis verzióra. Hardver nekem még egy darabig elég, kijelzője szerintem szuper, fényképezője is jó, ára sem volt vészes, szóval így vagy úgy de nálam még marad egy darabig.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#1514) batai15


batai15
félisten

Egyébként akik azt hiszik hogy a portolt miuitol mi 9cc lesz tévednek. Port ahogy a neve is mutatja kvázi custom rom annak minden hozadékával.
(BL nyitás , rootolt készülék bizonyos appok nem mennek ,nem lesz ota stb)

(#1515) margithid válasza Ra3 (#1513) üzenetére


margithid
veterán

Nekem is hasonlóak a tapasztalataim.
Igaz én másodtelónak használom, eddig android 10 alatt semmi problémát nem észleltem.
Kijelzője tényleg szuper, szerintem a Mi 9T-nél jobb!
2 évig minimum meg akarom tartani.
Elvileg akkor sem lesz még nagyon réginek mondható a szoftver.
55k-t továbbra is megért, ajánlom mindenkinek!

(#1516) Gubbba


Gubbba
tag

Arra rájött már valaki, hogy a beállítások menü tetejéről hogy lehet eltüntetni a "Customize your Mi A3" menüpontot? Ha rányomok háttérképet akar velem beállíttatni valamilyen forrásból, de bármit választok a menüpont ott marad és ezek kívül mást nem is tud. Vagy ez másnál nem jött elő? Olyan mintha ez csak ilyen ideiglenes menüpont lenne amúgy, mert ahogy belépek a beállításokba, csak egy fél mp után jelenik meg legfelül.

(#1517) Ra3 válasza Gubbba (#1516) üzenetére


Ra3
őstag

Ez engem is érdekelne, nekem még a másik email fiók hozzáadása is ott van, megcsináltam, összesen már 3 van hozzáadva, de még mindig ott van a menüpont.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#1518) Ra3 válasza batai15 (#1514) üzenetére


Ra3
őstag

Szerintem aki annyira belemélyed hogy egy custom romot fel tud tenni az ezzel is tisztába kell(ene) hogy jöjjön.
Az ilyen romok leírása mindig azzal indul hogy gari innentől nincs.
A rootra nekem másik készüléken van rootswitch, azzal lehet állítani hogy mi legyen az állapota / minek lássák az appok.
OTA ennél a készüléknél nem annyira szempont szerintem látva a támogatást, ha hiányzik és közben a custom rom frissül akkor nem nagy ügy újat feltenni, ha már a root meg bl nyitás megvolt (egy jól sikerült rommal volt hogy 1.5 évig elvoltam gond nélkül).
Persze lehetnek így is hiányosságok, de most ránézésre nekem többnek tűnik az előnye mint hátránya, persze aki nem szeret/tud mókolni csak használni szeretné annak ez nem opció.

Az tényleg gáz hogy egy egyébként jó készüléket így el lehet tolni szoftveresen.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#1519) macssessz válasza ajca (#1510) üzenetére


macssessz
tag

Android10-en? Megírnád melyik ACR? Mert ezzel a rövidítéssel több is van. Nekem 9-en működött az ACR 31.5-unChained (Another Call Recorder by NLL) ezt a segítségnél írja ki így végig. Csak kihangosított módban tudott visszahallgatható felvételt. 10-es androidon csak csendet rögzít.

Igen tényleg gáz, hogy az sw-t mennyire el....ták.
HW= amibe belerúgunk.
SW= ami miatt belerúgunk.

[ Szerkesztve ]

(#1520) cidalain


cidalain
veterán

Factory resettel visszamegy a 9-es droid?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#1521) TaylorPro válasza cidalain (#1520) üzenetére


TaylorPro
addikt

Hát persze hogy nem.

Pixel 8 Hazel

(#1522) melodie


melodie
tag

Havi javítás...

[ Szerkesztve ]

(#1523) novinyul válasza melodie (#1522) üzenetére


novinyul
veterán

Tegnap nekem is feldobta, csak security patch. :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1524) cidalain válasza melodie (#1522) üzenetére


cidalain
veterán

És ez a security patch auto installt ki lehet kapcsolni?
Vagy legalább halasztani kicsit, míg megnézni itt a fórumon, hogy kinél mit cseszett szét, vagy biztonsággal felrakható :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#1525) Bagoly01 válasza cidalain (#1524) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Nyugodtan frissítheted.

(#1526) cidalain válasza Bagoly01 (#1525) üzenetére


cidalain
veterán

Ez megvolt, mert nincs más választás. Egyszer csak jött hogy frissült. Ezért kérdem, hogy ezt van e lehetőség halasztani, vagy ez olyan hogy csak magától megy?
Mikrofon probléma nem jellemző egyébként valakinél? Megy az online hívás, aztán egyszercsak megszűnik a mikrofon, és nem hallanak. Hanghívásnál is előfordult már egyszer.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#1527) ZeRTaX


ZeRTaX
csendes tag

Sziasztok!
Valaki tapasztalt olyan hibát, hogy híváskor kvázi lezár a kijelző (teljesen fekete lesz) és nem is lehet feléleszteni, csak a hívás után? Egyébként minden rendben van vele, videóhívás is működik. Gyári visszaállítás sem segített :F

(#1528) novinyul válasza ZeRTaX (#1527) üzenetére


novinyul
veterán

Ilyen hibába nem futottam bele. Ez csak a sima hívásnál jön elő?

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1529) Csepy válasza ZeRTaX (#1527) üzenetére


Csepy
senior tag

Tipikus közelségérzékelő hiba. *#*#6484#*#* és a "proximity" opció alatt teszteld le, hogy működik-e. Olyan, mintha mindig be lenne kapcsolva, beragadva, tulajdonképpen.

Regards: Csepy

(#1530) Bagoly01 válasza Csepy (#1529) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Így van. Ez közelségérzékelő lesz.

(#1531) batai15


batai15
félisten

Hali ! használ valaki custom romot pl miuit a telón? azon felül hogy nagyon falhoz bszitanám néha annyit gondolkodik, meg van pár anomália, így hogy a 3rd party launcherek sem mennek végképp kiábrándultam belőle.
Viszont poco f2 van kinézve amire még gyűjtök addig jó lenne kihuzni vele.
Hozzá teszem 9 alatt semmilyen gondom nem volt a telefonal.

(#1532) novinyul válasza batai15 (#1531) üzenetére


novinyul
veterán

Nekem 10 alatt sem volt bajom vele, most meg elkezdtem használni egy Note9-t. A G85 procival elég jól pörög és még a fogyasztás sem rossz.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1533) batai15 válasza novinyul (#1532) üzenetére


batai15
félisten

Gondolkodom amúgy hogy note 9 pro legyen van drágábban poco f2 pro.
De mondjuk az a3 fél éves, asszony szét csap hogy már megint telefonozok..

(#1534) Ryoo válasza batai15 (#1533) üzenetére


Ryoo
senior tag

De ha már ennyiszer befürödtél a xiaomival, miért veszel megint azt?

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#1535) batai15 válasza Ryoo (#1534) üzenetére


batai15
félisten

én nem egyszer fürdötem be , hanem mindíg.
Én a hongmi óta használom ezeket, meg én végig jártam az összes kategóriát, és márkát.
Nincs olyan hogy tökéletes telefon és rendszer.
Tudom többször mondtam már hogy xiaomit nem, amit azért tettem mert ész nélkül dobálja ki a telefonokat, miui annyira nem jön be, és az a3al amit műveltek szánalom.
Viszont mint írtam mindenféle fajta márka volt , mindegyiknek volt nyűgje.
Ne gondold hogy egy samsung sokkal jobb, vagyis sok szempontból igen,de az minimum 2x annyina kerül mint a xiaomi megfelelő.
Ráadásul a samsungok exynos prociját sok kritika éri( rossz akku idők, mikro laggok )
Huawei rendszere talán a legtrébb ebből a szempontból.
Oneplusom nem volt , valszeg nem is lesz ilyen árazás melett.
Volt ios , szintén az ár .
Szóval kérdésre válszolva, xiaomi kiegészítőket szeretem, és mindíg vissza vissza térek .
Miuit viszont ezúttal meg próbálom meg szokni, és nem egyből custom rom memjen fel.

[ Szerkesztve ]

(#1536) Ryoo válasza batai15 (#1535) üzenetére


Ryoo
senior tag

Értem. Árban tényleg nagyon jók tudnak lenni, de az A2 után vszínű nekem sem Xiaomim lesz. Én is nagyon árérzékeny vagyok. :DD

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#1537) margithid


margithid
veterán

Poco launcher már működik a gesztus vezérléssel?

(#1538) TaylorPro válasza margithid (#1537) üzenetére


TaylorPro
addikt

Soha nem fog csak módosított romon mert gyárilag tiltott a külső launchernél a gesztus vezérlés.

Pixel 8 Hazel

(#1539) batai15 válasza TaylorPro (#1538) üzenetére


batai15
félisten

Csak tudnám mivel van indokolva ez ....
Amennyire vártam ezt a funkciót annyira szar emiatt.
Érdekes más guik is hasonlóan működnek mégsincs ilyen meg kötés.

(#1540) margithid válasza TaylorPro (#1538) üzenetére


margithid
veterán

Sajnálom.
Akkor elengedem a poco launchert..

(#1541) batai15 válasza margithid (#1540) üzenetére


batai15
félisten

Válts vissza 2 gombos navira.
Félig meddig gesztus vezérlés és launcher van.
Én is vissza álltam mert egyszerűen a gyári launcher olyan fos , hogy legalább ez nem bosszant amíg meg van a telefon.

(#1542) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Aki szeret kalandozni, mindenképpen egy ajánlott rom: [link]

Pixel 8 Hazel

(#1543) natë


natë
nagyúr

Sziasztok, páromnak vásárolnék egy ilyen telefont, a 11-es droid érkezik még vajon rá? Köszi

(#1544) glacious válasza natë (#1543) üzenetére


glacious
addikt

A 10-es is alig akart megérkezni, én nem számítok rá.

(#1545) natë válasza glacious (#1544) üzenetére


natë
nagyúr

Közben ezt találtam : [link]

(#1546) margithid válasza natë (#1545) üzenetére


margithid
veterán

2 főverzió van beigérve, szerintem tuti megkapja.
Én legalábbis azért (is) vetem meg.
Amúgy jó telefon meg minden, de azért fő telefonnak nem szeretném.
Nekem a miui jobban bejön mint a stock rendszer.
Ha most venném és lenne valami olcsó 4 GB Ramos Redmi, akkor inkább azt venném mint a Mi A3-at.

(#1547) natë válasza margithid (#1546) üzenetére


natë
nagyúr

Stock párti vagyok, nekem is Pixelem van.

(#1548) Fegrtet


Fegrtet
újonc

Most lehet rossz és egyben meglepő hírrel szolgálok de végignézve az Árukeresőt se a 64GB-osból, se a 128GB-osból nem forgalmaznak többet itthon. :( Szóval aki most akarna A3-mat az a külföldi behozatalt még megpróbálhatja hátha alapon. Szerencsés vagyok, hogy még tavaly novemberben lecseréltem erre az A1-met amikor még jócskán forgalomban volt. :B

[ Szerkesztve ]

(#1549) #21346560 válasza Fegrtet (#1548) üzenetére


#21346560
törölt tag

Használtat simán ki lehet fogni aprón! ;)

(#1550) natë válasza #21346560 (#1549) üzenetére


natë
nagyúr

Azt sem nagyon...most akartam újat venni, nincs...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.