Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1135) cappa72 válasza Blindbandi (#1133) üzenetére


cappa72
nagyúr

Sajnos ez sem az enyém, rendesen be is csokiztam. Kapkodtam és 7Q updatejét raktam rá..
Ejnye no... ez meredek volt.
7Q update? Honnan? Milyen update? Erre a kérdésre fontos lenne választ kapni, mert nem mindegy, mit is csináltál vele.

Találtam egy 32bites win7-et. Erre nem tudom feltenni a drivert mert ahogy rádugom a készüléket, elkezdi felismerni, meg is jelenik az eszközlistában mint "MTK62xx Preload" de ahogy mutatja h elkezd tölteni meg is szakad az egész.
Lehet az a probléma, hogy reset után nem maradt bent az usb debug mód? Ezért kéne kivenni az aksit?

Ha az auto driver installer-rel teszed fel a drivert, akkor jó lesz. Ez biztos, ez tesztelve xp, w7-32, w7-64 alatt.
0, Letöltöd
1, Feltelepíted.
2, Elindítod a flashtool-t
3, betallózod a megfelelő 7x-quad scatter file-t, és csak azokat a rom-szakaszokat választod ki, amik sérültek (lásd a kérdés, hogy mit csináltál, mit akartál rá felerőltetni
4, megnyomod a download gombot
5, összedugod a tabot a számítógéppel.
6, Ekkor még lehet, hogy új hardver miatt telepíteni fog, de a flash el fog indulni.

Ahogya jFox mondta: az usb vcom preloader driver csak épít fel tartós kapcsolatot, ha a flashtool használja. Egyébként lekapcsolódik pár másodperc után. Ez normális, ez így működik.

[link]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.