Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) tamb válasza cappa72 (#1300) üzenetére


tamb
csendes tag

Köszönöm szépen!

(#1302) Melorin


Melorin
addikt

Ez a tablet valami átnevezett kínai tablet lenne?
Mert szeretnék rá kijelző védő fóliát de nem találok ilyen név alatt ebayen. Jó lenne az eredeti neve ha van ilyen.

(#1303) tjb007 válasza Melorin (#1302) üzenetére


tjb007
nagyúr

Cube Talk 7X

(#1304) Melorin válasza tjb007 (#1303) üzenetére


Melorin
addikt

Köszi

(#1305) mdav88


mdav88
senior tag

Sziasztok!

Tegnap vettem egy ilyen tabot, es nagyon tetszik is, de...
Az akku kb 2 ora aktiv kijelzoidot tud produkalni, amit nagyon kevesnek erzek.
Igaz van benne minden, 2 sim, sd kartya, wifi, bt, es gps is, viszont minimum fenyeron dolgozik.

Nimcs rootolva es 4.4es rendszerrel van ellatva. Nincs kedvem appokkal szorakozni de gsam battery nem lat semmi kulonoset.

Normalis a jelenseg vagy vigyem vissza?

Koszi

(#1306) borsodika válasza mdav88 (#1305) üzenetére


borsodika
őstag

2.700 mAh-s akkuval teljesen normális ez a kijelző idő.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#1307) mdav88 válasza borsodika (#1306) üzenetére


mdav88
senior tag

A tesztben a duplájáról vagyis 4-5 óráról van szó....
Ezért is mertem bevállalni.

(#1308) mdav88


mdav88
senior tag

Ráadásul többször dobál sms-t nem fogadott hívásokról... nyilván nem vagyok foglalt.

(#1309) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Hasonlóan jó ár/érték arányú tabot tudnátok ajánlani? Apámnak megtetszett az enyém, és szeretne ő is egy ilyet vagy hasonlót. A bt, gps és a jó kijelző lenne neki a fontos. Játékra nem használná, csak böngészés és néha filmnézés menne rajta. Méret igazából mindegy, és sim hely sem kell.

(#1310) jFox válasza icemad (#1309) üzenetére


jFox
őstag

Asus MeMo pad?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1311) icemad válasza jFox (#1310) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Bt, GPS nincs benne, és az intel prociban sem nagyon bízok. Nem volt még inteles tabletem, de nem sok jót hallottam róla.

(#1312) mdav88


mdav88
senior tag

Esetleges hozzáértő személy véleményét kérném: azt olvastam hogy a régebbi JB-vel érkezők nem frissíthetők KK-ra, de visszafele működik-e a manőver?

Senki sem panaszkodott gps-re és egyéb bajokra, gondolom, hogy a KK lehet a bajok forrása...

(#1313) helixP válasza mdav88 (#1312) üzenetére


helixP
nagyúr

A logika visszafelé is működik, mivel más a hardver, a két fajta tablet FW-jei nem kompatibilisek egymással.
Nem vitted vissza gariba? Valószínűleg ez lenne a jó megoldás.

(#1314) mdav88 válasza helixP (#1313) üzenetére


mdav88
senior tag

Köszönöm. Gondoltam adok neki egy esélyt, mert a használhatósága meglepett.
Viszont sok kis bosszantó apróság van, amivel nehéz együtt, nem funkcionál úgy ahogy kéne.

(#1315) radamsky


radamsky
senior tag

használom rendesen a tab-ot navira nincs is gond vele, de ...
milyen és honnan tudnák rendelni kijelzővédő foliát?? szépen lejött, és most már kezd elválni a also is:D valami kénne

illetve ha veszek egy alcor7-es billentyüzetes tokot, azzal menni fog??

(#1316) helixP válasza radamsky (#1315) üzenetére


helixP
nagyúr

1: cube 7-re keress rá, annak a fóliája jó, de keress vissza a fórumon, le van írva pontosan.
2: igen, jó lesz vele, csak kell egy external keyboard helper app, a magyar ékezetekhez de ez is le van írva korábban.

(#1317) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

nekem olyan problémám kezd előfordulni hogy kevés belső tárhelyet jelez, pedig mindegyik app a sd kártyán van. mit lehet még át tenni az sd kártyára. vagy hogyan lehetne tárhelyet nővelni?

(#1318) tjb007 válasza nagysandor79 (#1317) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ajánlott néha a gyorsítótárat is törölni (Beállítások → Tárhely), elég sok hely fel tud ezzel szabadulni.

(#1319) borsodika válasza nagysandor79 (#1317) üzenetére


borsodika
őstag

Megpróbálkozhatsz még az átparticionálással is akár.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#1320) cappa72 válasza borsodika (#1319) üzenetére


cappa72
nagyúr

Viszint vigyázni kell, hogy melyik verziója van.
A 4.2-es droid verziós, vagy a 4.4-es.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1321) radamsky válasza helixP (#1316) üzenetére


radamsky
senior tag

működik a billentyűzet tok:D de a fóliát megszívtam, ablakon kidobott pénz:D rosszat vettem

(#1322) radamsky válasza radamsky (#1321) üzenetére


radamsky
senior tag

a fólia csak nem hagyott nyugodni, így bűvészkedtem vele, meg próbálkoztam... szerencse a tasakba 2 darab volt
mégis jó a fólia, úgy ráment mint a pinty, igaz kicsit mokolni kellett

(#1323) dionaea


dionaea
őstag

Kollégám vett egy ilyen gépet. Mint ami nekem van, viszont neki 4.4.2. nekem 4.2.2 miért?
most elszomorodtam pont az az apróság hiányzik az enyémből ami neki van.

(#1324) helixP válasza dionaea (#1323) üzenetére


helixP
nagyúr

Olvass vissza, kitárgyaltuk, hogy hardveresen más a két gép.

(#1325) Tézé81


Tézé81
tag

Sziasztok,

nem vagyok kezdő androidos, de most belefutottam ugyan abban a problémába, mint ez a srác:

http://prohardver.hu/tema/re_google_nexus_7_android_4_1_alapon/hsz_2238-2238.html

http://prohardver.hu/tema/re_google_nexus_7_android_4_1_alapon/hsz_2244-2244.html

Tehát "Ismeretlen források" engedélyezve van, de a telepítés gomb mégsem reagál, ha a készülékről próbálok telepíteni apk-t. Korábban jó volt, jó pár alkalmazást telepítettem már rá (most ugyan azokat sem sikerül). Gyári rom, root-olva. Hülyét kapok már tőle. Reboot volt már...

(#1326) dionaea válasza helixP (#1324) üzenetére


dionaea
őstag

oops tényleg bocsi

(#1327) Tézé81 válasza Tézé81 (#1325) üzenetére


Tézé81
tag

Nos, ha más is belefutna: telepíteni kell egy alkalmazást (bármelyiket) a Play-ből és rendbe jön...

(#1328) borsodika válasza Tézé81 (#1327) üzenetére


borsodika
őstag

Ez a hiba 4.2-őn vagy 4.4-en jelentkezett nálad?

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#1329) Tézé81 válasza borsodika (#1328) üzenetére


Tézé81
tag

4.2.2

(#1330) radamsky


radamsky
senior tag

van egy kis probléma ezzel a kütyüvel, mondjuk az enyém jo, nincs is baj vele, de 2 ismim is vett az elmult honapokba ilyen kütyüt, mindkettő befürdött vele.

az én rendszerem 4.2.2

és semmi baja nincsen, sygic is meg más navigácio is szépen mükszik jopár honapja csak ezt használom, sajnos a PNA köhög és lusta vagyok venni olyat....
a gps-t gyorsan megtalálja van is jopár mühold

mindkét ismerösömnek 4.4-el jött ki a navi... volt nálam még amult héten mindkettő, háát katasztrofa
az egyik már garanciába is volt,halotnak a csok, gps modult cseréltek??:D ezt nem tudom

ezek szerint a 4.4 ilyen rosz?? kétlem mindkettő belenyult volna a joba... még csak nem is 1 helyen vették
mig nekem a menübe ha lehuzom jobb felül GPS van irva nekik tartozkodási hely....
menet közbe folyamatosan veszti a jelet, nem stabil

poén az,hogy nekem meg tökéletes
kicsit kényelmetlenül érint hogy én ajánlottam, mindegy legközelebb nem teszem....
nincs valami okoság, valami müvelet hogy ezt tudjuk orvosolni?? még a sygic is rossz, googleplayről a demo letöltve... meg jopár program letöltve...

(#1331) borsodika válasza radamsky (#1330) üzenetére


borsodika
őstag

Én is találkoztam már hasonló problémával szervizben járt kapott 1 szoftverfrissítést (Build szám V1.04) és ez segített rajta. Érdemes lenne megnézni az általad említett 2 készülék szoftver build verzióját.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#1332) radamsky válasza borsodika (#1331) üzenetére


radamsky
senior tag

1,03 az egyik az biztos

(#1333) viano


viano
aktív tag

Terveztem egy ilyen tab vételét, de nagyon elbizonytalanodtam.

. . . úgy tűnik a 4.4 -est nem szabad megvenni.

Meg lassan az idő is eljárt felette, nem?

Meg szabad még venni vagy inkább valami mást?
Megbízható navig-funkció fontos lenne.

Köszi előre is.

(#1334) dionaea válasza viano (#1333) üzenetére


dionaea
őstag

ennyi pénzért amennyiért árulják jobbat nem kapsz. Sztem megéri. Persze mire kell. Nekem minden megy gond nékül.

(#1335) helixP válasza viano (#1333) üzenetére


helixP
nagyúr

Én nem láttam még telefonálni képes dual sim-es tabletet, ami garanciálisan elérhető. Ennyiért.

(#1336) majorgent


majorgent
tag

Üdv
Olyan problémám volna a tablettel, hogy a navigációs sáv /amin a home és vissza gomb is van/ fektetett állapotban fixen a tablet jobb oldalán van. hogy lehetne átrakni alúlra?

(#1337) helixP válasza majorgent (#1336) üzenetére


helixP
nagyúr

Xposed Installer + Gravity box module.

[ Szerkesztve ]

(#1338) Divinus


Divinus
csendes tag

Sziasztok.
Eltört az érintő kijelzője a wayteq 7x quad-nak . Szeretnék újat rendelni ebayről. Találtam is párat , megerősítést szeretnék hogy jót rendelnék le.
Itt a link:
http://www.ebay.com/itm/7-inch-Touch-Screen-Digitizer-Repair-For-CUBE-talk-7x-U51GT-FPC-TP070341u51gt-/201401136906?hash=item2ee471770a

Ez a legolcsóbb ingyen postával de azt is látom hogy javításra írja ilyen típusú kijelzőkhöz. Lehet ezzel valami gondom?
:F

(#1339) majorgent válasza helixP (#1337) üzenetére


majorgent
tag

Próbáltam, de nem sikerűlt feltenni.

(#1340) helixP válasza majorgent (#1339) üzenetére


helixP
nagyúr

Hogy próbáltad? Mik voltak a lépések?

(#1341) McAdam6 válasza Divinus (#1338) üzenetére


McAdam6
tag

Én aliexpresstől rendeltem ugyanezt (még jó, hogy kettőt,mert egyet eltörtem), jó rá.

(#1342) majorgent válasza helixP (#1340) üzenetére


majorgent
tag

itfroccs.hu/Xposed_Framework

e szerint csináltam.

(#1343) Divinus válasza McAdam6 (#1341) üzenetére


Divinus
csendes tag

Köszönöm :R
Holnap meg is rendelem .

(#1344) helixP válasza majorgent (#1342) üzenetére


helixP
nagyúr

Pedig ez rendben van... JB, vagy KK-s verziód van? Root?

(#1345) majorgent válasza helixP (#1344) üzenetére


majorgent
tag

Root van.
JB verzió.
Felraktam. Modult telepitettem. Engedélyeztem. Egyszer egyszer el is indult, de legtöbbször azt irja gravitybox keretrendszer nem válaszol.

(#1346) Robi0617


Robi0617
csendes tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni tőletek. Az lenne a bajom a tablettel, hogy egyszer csak használat közben lefagyott..... Újraindítottam, de nem kapcsolt be teljesen csak bejött a wayteq felirat és ennyi....... felraktam töltőre, de csak kijelez azt az akkumlátort, de nem tölti .......... Mit tudok ez esetben csinálni?? :W
Válaszaitokat előre is köszönöm!

(#1347) borsodika válasza Robi0617 (#1346) üzenetére


borsodika
őstag

Recoveryben próbálj meg egy wipe data/factory resetet ha ez sem teszi helyre akkor szerviz.

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#1348) Robi0617 válasza borsodika (#1347) üzenetére


Robi0617
csendes tag

Hát azt hogy kell csinálni? Nem jön semmiféle ilyen be......csak egyedül ilyen "fastboot"-ok jönnek ki.... ha meg nyomom a kikapcsológombot és a hangerőszabályzót. Még egy kérdés: a szoftver frissítés segítene rajta?

(#1349) djfantom


djfantom
tag

Sziasztok.Most hétfőn a mediamarkból jött meg egy ilyen tablett.Egy gondom van vele. wifi.Ha a ruter mellett vagok közvetlen 30cm-re .Akkor van 3,maoson a jelerősség.De már 1merre nincs wifi.Mit lehet ezzel csinálnu..Amúgy minden más tökéletesen működik,meg nagyon tetszik.Van rá 60nap visszavásárlási lehetőség.Lehet hogy megprobálom becseréltetni másikra,ha csak egy hibásat fogtam ki.És nálatok nincs ilyen probléma.

(#1350) taki01


taki01
őstag

Sziasztok,

Betört a tabletem képernyője és azóta nem kapcsol be. Valaki tud ebben nekem segíteni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.