Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Foose válasza jFox (#499) üzenetére


Foose
addikt

Pont ez volt a kérdés, hogy nincs sd kàrtya.... Meg akkor így is, nem tudom kihasználni az usb tárat?? Most néztem, es file explorer látja, sdcard0 néven. De oda telepíteni, másolni nem tudok. Root is van, de akkor sem.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#502) Foose válasza cappa72 (#500) üzenetére


Foose
addikt

CWM és mentés van. De akkor sd nélkül nem állok neki. Akkor egyenlőre így marad :( természetesen nem szeretném ha törlődne a belső sd tartalma. Sajnos gépem sincs, egyenlőre mindent gép nélkül tudok csak megoldani.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#503) icemad válasza cappa72 (#500) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én már nekiálltam volna adb-vel, de nem találtam működő drivert win10-hez...

(#504) cappa72 válasza icemad (#503) üzenetére


cappa72
nagyúr

Az adbdriver.com oldalról nem jó?
(csak tipp)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#505) jFox válasza icemad (#503) üzenetére


jFox
őstag

Látod, nem jó mindíg előreszaladni. :DDD
Android buheráláshoz én még mindíg XP-t használok, vagy Linux-ot. :K

Foose: a másik mondatot nem olvastad?
Elvileg az USB-tárra másolhatsz PC-ről zenét, filmet, bármit. Erre használható. Meg ha a netről letöltesz valamit, az is oda kerül. 4.0.4-nél nekem a telefonom rendes SD-ként kezelte, tehát ha egy app-ot átraktam SD-re akkor az odakerült. :K

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#506) Foose válasza jFox (#505) üzenetére


Foose
addikt

De írtam hogy nincs gépem. Azt viszont még nem figyeltem hogy ha netről töltök le, akkor hova telepít.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#507) mimey válasza mimey (#491) üzenetére


mimey
tag

-Nándesz-, ez tökéletes megoldás a szaggatott youtube app hibára! Sőt, képes a lezárt kijelzővel való lejátszásra (háttérben).

Szerk.: csak nálam jeletkezik az a jelenség, hogy az autó fejegységére jack dugós kábellel kötve q tabletet,akkor random meg-megáll a zenelejátszás? Fülessel a rázkódást "szimulálva" nem jelentkezik.

[ Szerkesztve ]

(#508) mimey válasza mimey (#507) üzenetére


mimey
tag

Kiszaladtam az újbóli szerkesztésből, de lemaradt a youtube xda link

(#509) radamsky


radamsky
senior tag

megprobálok érthetően kérdezni:DD

van 2 sim kártyám
voda ezen van adatforgalom
T mobil ezen csak telefonálás van, meg sms max, mobilnet nincs

még a készülék nincs nálam, de melyik kártyát kell majd a micro sim foglalaltba tenni?? azaz melyiket kell micrositani??

ha jol olvastam a sim 1-be kell tenni azt a kártyát amin net van, no de melyik a sim 1 foglalat a sima vagy a micros??

mondjuk ez a fehér szin elég zavaro, de max majd lefestem:D ez most poén akart lenni

(#510) jFox válasza radamsky (#509) üzenetére


jFox
őstag

A nagyobbik a SIM1. :K

mimey: Ez felülírja a gyári YT-ot vagy mellé telepszik? És tényleg megy a háttérben is? Tehát lehet zenét halgatni lezárt képernyővel?

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#511) mimey válasza jFox (#510) üzenetére


mimey
tag

A gyárit először el kell távolítani, majd felrakni a linkeltet, nálam tökéletes lett a lejátszás, majd a settings-ben be kell állítani, hogy zárolt képernyőnél is játsszon tovább (az utolsó opció).

(#512) radamsky


radamsky
senior tag

már kezembe is van a szerkezet

én forgatom jobbra balra, meg tüzetesen nézem, de nincs sehol illesztési probléma, bár ez a sim fedél leszedése nem egy életbiztositás:D

Net gyorsan megy rajta mind wifi mind adat (egyelőre cserélgettem a kártyákat)
Wifi jel erösebben jön mint a másik Dell tablettel

GPS talál jelet gyorsan, ezzel nincs gond, navira tökéletes lesz

íFényképezőgép az katasztrofa, biztam benne hogy ennyire rosz nem lesz, sajnos azt kell mondanom rosz (én szoktam használni mind a fényképezőgép mind a videorészét a tabletnek (ablakba mikor éppen tekergetem a kormányt könyebb a gombra kattintani, kamionozok és a meredek helyeket fel szoktam venni videora )

Hanghivas nekem megfelelő, nem recseg, nem sistereg, erthetően hallanak és én hallok

A készülék gyors nem akad, játék nem érdekel:D

nem vagyok süket, de kicsit halknak érzem max hangerön is mind a sygic mind a készülék maxra van huzva, de ezt zajba nem nagyon fogom hallani

igy első benyomás ennyi, kicsit belakom, amiket használok, nekem amire kell ha igy marad tökéletes választás, még a Vibert és a skypot nem teszteltem:DD

Ja maga a kinézet az meg lecserélésre kerül, ilyen hülye idétlen ikonokat:D (vagy én vagyok a maradi)
értelmesen látom a TC-be is, nem ugy mind a dellt vagy a feleségem LG telefonját:D
mennyivel egyszerübb igy

Amit igértek és a specifikácioba van azt hozza, ennyi pénzért megéri

csak ez a ronda fehér szin, nagyon hülyén néz ki a wayteq tartojába:D

(#513) Foose


Foose
addikt

Szereztem memóriakártyát a tabba, kérdésem az, hogy érdemes azt beállítani hogy alapból a kártyára telepítsen? Úgy értem, nem valami gyors a kártya olvasási-írási sebessége.... Emiatt...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#514) Foose válasza Foose (#513) üzenetére


Foose
addikt

Nah, hiába van nekem úgy hogy sd-re telepítsen, playről letöltve az usb tárra telepít.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#515) radamsky


radamsky
senior tag

hmm felülbirálom az álláspontomat

mehet vissza a boltba, egyszerüen a microsim kártyát nem érzékeli, már megnéztem a kártyát másik foglalatba is (van átalakitom,) ott tökéletesen megy a kártya
T-mobilos kártyárol van szo

Van valami trükje hogy felismerje, vagy tényleg rosz a micro foglalat. Itt csak az a baj, én már nem leszek magyarba , igy vissza lesz küldve a 15 napos elállási jogcimen

kétlem forditva kellene betenni:D

boszanto esett, most vehetek egy t-mobilos olcso telefont:DD

kár mert szépen belaktam már:DD normális kezelőfelület,

nézegetem a leirást hátha van trükk, de ...
van aki használja a simet microsimbe??

[ Szerkesztve ]

(#516) tjb007 válasza radamsky (#515) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nincs letiltva véletlenül a beállításokban az a slot ?

(#517) brazso válasza radamsky (#515) üzenetére


brazso
tag

Használtam T-mobilos (adat)kártyát mindkét SIM foglalatban, nem volt vele gondom. Azt ugye tudod, hogy a SIM2-es foglalaton keresztül nincs 3G kapcsolat, ezért érdemesebb az internetes adatkártyát a SIM1-be rakni, és a "csak" telefonálásra szánt kártyát a SIM2-esbe.

Unus pro omnibus, omnes pro uno

(#518) SPeti1984


SPeti1984
senior tag

Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek. Ezen a készüléken hogyan lehet frissíteni az Android verziót? Sehol nem találok ilyen lehetőséget a beállításoknál és a menüben sem.

(#519) Airedhyal válasza SPeti1984 (#518) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Sehogy.

(#520) radamsky


radamsky
senior tag

tjb007

hmm nagyon hülye vagyok , de én nem láttok kapcsolot külön a slot 2-re:DD
bennem a hiba
kiirja, hogy nem észlelhető a sim kártya
hol lehet ltiltva?? nekem lenne a legjobb ha nem kellene holnap bevinnem, mondjuk remélem cserélik a boltba 3 napba benne vagyok,

brazso
lenn irtam hogy vodás a mobilnetes kártya Slot 1-el nincsen baj megy benne minden kártya még a német is:D

(#521) icemad válasza radamsky (#520) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azért nézd meg mégegyszer, hogy biztosan jól tetted e be. Először én is rosszul tettem bele, csodálkoztam is, hogy nem jó. Ha jobban megnézed, látható egy apró kis rajzon a foglalatnál, hogy hogy kell helyesen belerakni. Ja és sim cserét csak kikapcsolt tabletnél csinálj.

(#522) tjb007 válasza radamsky (#520) üzenetére


tjb007
nagyúr

(#523) radamsky


radamsky
senior tag

hmm

fáradt lehetek, meg hülye is
sim kártya volt a ludas, természetesen forditva tettem be a foglalatba. A fene se gondolta ezt

köszi a segitséget, ugyhogy viszem magammal:D

már kezdtem elkenödni mi a baj
igy már ok

(#524) lolypop000


lolypop000
újonc

What about Kitkat update for quad?
You can enter engineering mode on quad or not, becouse i can't?

Please if somebody can answer question.

(#525) icemad válasza radamsky (#523) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Fáradt lehetsz, hülye nem. Írtam is,hogy én is így jártam. Addig kell próbálgatni, amíg nem megy. "Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó" alapon... :DDD

(#526) szempi77


szempi77
csendes tag

Sziasztok!

Gyors segítségkérés, ilyen tabom van, és úgy fest mintha egy függőleges sávban nem működne a kijelző....
Ezt úgy értem, hogy maga a kijelző működik, csak az érintésre nem reagál.

Ötlet?
Szervíz?

A segítséget előre is köszönöm.

Értelem szerint még garis a készülék....

(#527) mimey válasza szempi77 (#526) üzenetére


mimey
tag

Szia!

Függőlegesen tartva a tabot a jobboldalon végig? Mert az nekem is ilyen.

(#528) Televan74


Televan74
nagyúr

Az öcskös sikeresen eltörte a kijelzőjét.Érdemes javítani?Vagy kuka és vegyek neki egy másikat(azt már biztosítással).
Néztem a wayteq oldalán a szervízárakat és eléggé mellbevágók.Van olcsóbb hely is ahol a szükséges alkatrészek beszerzésével megjavítják?

Mennyivel jobb ennél a készüléknél a Lenovo A7 -s tablete? Vagy csak drágább?

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#529) kelzsoca válasza Televan74 (#528) üzenetére


kelzsoca
félisten

Esetleg kérdezz rá a WayteQ-re, hogy alkatrésznek nem -e számolnák be a töröttet, egy új termék árába.

https://vertigostore.eu

(#530) szempi77 válasza mimey (#527) üzenetére


szempi77
csendes tag

Nem a baloldalon, de ezt csak most kezdte el....nem volt leejtve egyszerűen megadta magát....szerintem ez egyértelműen hiba....

(#531) mimey válasza szempi77 (#530) üzenetére


mimey
tag

Ha eddig rendben működött, akkor egyértelműen garanciában kell intézni.

(#532) jFox válasza Televan74 (#528) üzenetére


jFox
őstag

Én annó az edigitálba biztosítással vettem, az vonatkozik a törésre is. :K Nem tudtam én sem hogy van ilyen lehetőséga az eladó srác ajánlotta. Valami 3eFt-volt. :K
De valaki vagy itt vagy a sima 2magos topicjában linkelt egy oldalt, ahonnan lehet rendelni hozzá touch screent.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#533) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Valaki kamionozik esetleg? megérkezett a sygic truck 3d androidra a wayteqnél :) ha esetleg valaki megvenné érdekelne a véleménye.

Iphone 7

(#534) szaszura válasza szempi77 (#526) üzenetére


szaszura
csendes tag

[link]
Azóta szervizben van javitás folyamatban talán jövő héten már készen lessz majd irok hogy mi a helyzet!!!

(#535) lolypop000 válasza szaszura (#534) üzenetére


lolypop000
újonc

Mi a Kitkat frissítést quad?
Megadhatja mérnöki mód quad vagy sem, becouse én nem?

Kérjük, ha valaki tud válaszolni a kérdésre.

(#536) szaszura válasza lolypop000 (#535) üzenetére


szaszura
csendes tag

Ezmost mi hogy merröl hmm......
????????????????????
:F :F :F :F :F :F :F :F :F

[ Szerkesztve ]

(#537) RasHaN válasza Televan74 (#528) üzenetére


RasHaN
aktív tag

a kijelzot, vagy csak az erintopanelt torte el?
en ma tortem el az utobbit, 13$bol megoldhato a tortenet!

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#538) Televan74 válasza RasHaN (#537) üzenetére


Televan74
nagyúr

Csak az érintőpanelt törte el. Azt is csak a sarokban.Azt mondta hogy nem is lenne akkora baj ha a nagy felületen működne,de sajnos pont a kisebbik sérült rész működik a sarokban.

Hol lehet kapni hozzá érintőpanelt?

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#539) RasHaN válasza Televan74 (#538) üzenetére


RasHaN
aktív tag

Én speciel ezt rendeltem meg.

A típus alapján kereshetsz máshol, általában 13-17$ körüli áron találtam.

Ha megérkezik, leírom a tapasztalataimat. Szétkaptam a gépet amikor eltört, elég egyszerűnek tűnik a szerelése, szerintem neked is érdemes megpróbálni.

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#540) Televan74 válasza RasHaN (#539) üzenetére


Televan74
nagyúr

Köszi a linket. :R

A szerelést rábízom másra.Majd a tapasztalatok érdekelnének.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#541) szempi77 válasza szaszura (#473) üzenetére


szempi77
csendes tag

Szia!

Érdeklődnék mi lett a vége a javításnak? Mert a gond factory reset után is megvan nálam is....

Köszönöm!

(#542) szaszura válasza szempi77 (#541) üzenetére


szaszura
csendes tag

Szia!
Sajnos még nincsen kész talán 25.-e körül már elkészül majd jelzem!!! :(

(#543) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Ha az 1. SIM-en éppen használom a mobilnetet, akkor a 2. SIM-en közben tudok fogadni/indítani hívást?

Jevons paradox

(#544) tjb007 válasza Aprósólyom (#543) üzenetére


tjb007
nagyúr

Amint fogadod a hívást, abban a pillanatban le fog szakadni a hálózatról az 1. SIM.

(#545) dionaea


dionaea
őstag

Ma vettem egy ilyen kütyüt meglepően jónak tűnik S7 slim után mint a villám kijelzo szép fenyero rendben. Ami fura hogy néha megall tehát pl marketben keresesnel megall és akkor megy tovább ha kijelzo ki majd be
Kérdésem azért lenne.akijelzon van egy fólia amin a 2 es szám van lehet hogy gyári kijelzo fólia van rajta? Mármint rendes nem csak a megszokott új készülékeken lévő?

(#546) cappa72 válasza dionaea (#545) üzenetére


cappa72
nagyúr

Az a kijelzővédő-fólia felső rétege, nyugodtan szedd le. Alatt a lesz maga a kijelzővédő fólia.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#547) cappa72


cappa72
nagyúr

Az átparticionálással kapcsolatban frissült a blogom, vállalkozó szelleműek tesztelhetik, én magam 1.01-es firmware-en teszteltem nem 1x.
A módosított partíciók 1.02-re valók, mivel azonban az 1.01 valamivel nagyobb partíciókat enged, így nem okoz problémát az 1.02-es ~4MB-tal kisebb definiált értékei.

Tehát kalandra fel!

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#548) dionaea válasza cappa72 (#546) üzenetére


dionaea
őstag

Köszi én is így reméltem koszi

(#549) razorka777


razorka777
veterán

Üdv!
Ma én is vettem az MM-ben egy ilyen gépet.
Ár-érték arányban a legjobb választás.
Nem igazán akartam mostanában táblagépet venni, de nyomogattam egy kicsit és rögtön "bele szerettem". :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#550) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

A navigációs szoftver regisztrációkor hozzáadódik a google accounthoz?
Vagy marad csak a tableten használható (ami mondjuk eszköz cserekor nem kerül át másra)?

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.