Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Egyértelműen a kategória ásza, én az elődöt nyúzom már fél éve, napi 6-8 órás használat mellett, és minden tekintetben hibátlan.

Az utód jobb vétel, ez biztos, és ahogy az ára is alakul, nos mindenképp pozitivum.

Ajánlott :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) roli543


roli543
őstag

Mennyi??? Ennyiért nagyon nagyon jó vétel... Egy érdekes dolog van, ugyanilyen hardverrel okostelefon miért nincs?

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#3) xxxbence


xxxbence
csendes tag

ennyiert ez nagyon utos ajanlat! maris rohanok a boltba, valamire csak jo lesz...

(#4) ArthurMiller


ArthurMiller
senior tag

Amilyen ütemben fogyasztja a gyerek az iPad-eket, azt hiszem ez lesz a következő széria :)

(#5) NoMagix


NoMagix
addikt

Tényleg jó masina, de legalább egy 4000mAh akku kellett volna bele és kamera nélkül!

[ Szerkesztve ]

(#6) AS


AS
félisten

a 7 hüvelykes kijelző uralja a terepet, ez egy 1024 x 600 pixel felbontású képernyő
Ez nagyon nem jó. meg ez káva valami nagyon nagyon nagy vicc....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) batai15


batai15
félisten

Azt nem értem hogy miért mindíg ez az együttes van a Music playerbe.

(#8) mrlujoak válasza AS (#6) üzenetére


mrlujoak
veterán

Teljesen korrekt a készülék...
Egy kézben is lehet tartani, akár telefonálni is.
Ennyiért meg pláne korrekt.

Navon Raptor 7 és Prestigio 7" is vaskosabb volt nála.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#9) dsr


dsr
senior tag

Nagyon jó az ár/érték aránya :) ( szerintem )

(#10) Thaaleum válasza roli543 (#2) üzenetére


Thaaleum
aktív tag

Mert ez a chipset tabletekre van optimalizálva. Ennek a telefonos megfelelője az MT6582.

Amúgy ennyiért nagyon ütős a cucc, bár nekem a 7" már kicsit kicsi lenne. :K

[ Szerkesztve ]

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#11) darvinya


darvinya
titán

Új sláger lesz, 35-ért örök navi és egy telefon egyben.

Jól bele trafált WayteQ, csak ne feledkezzenek meg az fw-ről.
Mint sok MindigTv box-nál.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#12) Graphics válasza AS (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez nagyon jó :) És ahogy lentebb a kollega is írja, még egy kézben is simán tartható.

Bocs de 30-ért mit vársz? káva nélküli display-t? :U Ne legyenek már túlzó vágyak

Ennyiért nincs jobb a piacon és nem is lesz szerintem egy ideig. a Cube cuccai elég meggyőzőek. Én az elődöt nyúzom , nem kis igénybevétellel, és még mindig tökéletesen megy.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) tothmaxy182 válasza AS (#6) üzenetére


tothmaxy182
őstag

De ha Samsung lenne ugyanilyen paraméterekkel 50ezerért, akkor már simán megérné, ugye? ;]

Minden szavam magánvélemény!

(#14) FATtila78


FATtila78
tag

Olcsóbb az egész tablet, mint a drágább tableteknél csak a 3G felár xD Nem semmi! Jó gép lett, antutuban meg több mint a tegra3. aki olcson akar sim kártyás tabot annak bestbuy

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#15) AS válasza tothmaxy182 (#13) üzenetére


AS
félisten

Tab lite? nem az sem éri meg...
Csak azt mondom ideje lenne nagy kávákat már elfejteni.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#16) darvinya válasza AS (#15) üzenetére


darvinya
titán

Hol fogod akkor kényelmesen?
Tán a kijelzőt?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#17) Graphics válasza AS (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem tökéletesen használható így a cucc. Biztos jobban nézne ki vékonyabb kávával, de kérdés használható is lenne a jobban kinéző valami?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hol lehet ilyen tabot venni? A sygic teljes eu hozzá, vagy csak mo?

(#19) Graphics válasza icemad (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

edigital
Mediamarkt

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) MadMen válasza icemad (#18) üzenetére


MadMen
csendes tag

edigital-on fenn van már, 29900 .
sygic 34900

teljes EU .

[link]

[ Szerkesztve ]

Lumia 1520 - iPhone 5S - iPad Air

(#21) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönöm. :R

(#22) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Jó cikk, jó cucc :R

Iphone 7

(#23) Nigér válasza FATtila78 (#14) üzenetére


Nigér
őstag

Antutuban a HOX-om két éve ennyit, vagy többet gurított, pedig az HD kijelzős volt, papa...

(#24) ollie


ollie
MODERÁTOR

A GNOLASS-t is támogatja?

(#23) Nigér: mi az a HOX, és mennyibe került?

[ Szerkesztve ]

***

(#25) Kékes525


Kékes525
félisten

Olcsó, jó készülék. :K

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#26) tothmaxy182 válasza Nigér (#23) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Az egy 180ezres telefon volt papa! Az azért így is elég erős, hogy két év alatt egy akkori csúcstelefon ereje lekerül a 30ezres kategóriába.

Minden szavam magánvélemény!

(#27) Nigér válasza ollie (#24) üzenetére


Nigér
őstag

[link]

tothmaxy: nem volt az annyi, papa... és ennél több pixelt mozgatott.
és ez nem is teló hanem egy öszvér.

amúgy ez egy tök jó tábla ennyiért csak nekem kicsi a 7"...

[ Szerkesztve ]

(#28) gghrtz


gghrtz
őstag

Nem rossz, bár az akksi lehetne 3.500-4.000 mAh.

(#29) tothmaxy182 válasza Nigér (#27) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Idézet az általad linkelt mobilarena tesztből:

"Kártyafüggetlen konstrukcióban 180 ezer forintot kell érte leszurkolnunk, ami nagyon sok egy telefonért."

Minden szavam magánvélemény!

(#30) Ringman


Ringman
nagyúr

a navigációval pedig 35 ezer forintot kell a pénztárnál hagynunk, ebben már a 2 éves gyártói garancia is benne van.

ez hol van leírva?
sem a speedshop, sem az edigital nem így árulja, hanem 1 év garanciával.

(#31) Nigér válasza tothmaxy182 (#29) üzenetére


Nigér
őstag

Na igen, de ez minden aktuális csúcs cuccal így van.
A teszt megjelenése után pár hónappal szerintem már 20-25%-kal olcsóbban elvihető volt.
No nem offolok tovább :R

(#32) ben11 válasza AS (#15) üzenetére


ben11
őstag

Én hálát adok, hogy van még olyan tablet, aminek van kávája, így simán a hüvelykujjam kényelmesen rátámaszkodhat az előlapra és egy kézzel is könnyen tudom tartani. pl hanyatfekvés közben elég nagy előnye van.

(#33) Sir Ny


Sir Ny
senior tag

Ez mar nagyon keves penz erte.

A GPS rendesen talal jelet? Az elolapi kamera az mennyire a fejemre van allitva? Hogy adjak mostanaban az akksis tokokat hozza?

Az boltban ki lehet probalni? Ha en visszaviszem nekik, hogy ez egy szar, akkor visszaveszik, mint mondjuk egy cipot, vagy mint internetes rendeles eseten?

-

(#34) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Még ha maradunk a régebbi rendszernél (4.2.2 bár nem tudom mi értelme van tabletnél az újabbnak) akkor is jobban megéri, mint egy 2012 Nexus 7 16Gb (ha nem kell gps és 3G)?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#35) BIZ0906


BIZ0906
aktív tag

Szombaton volt szerencsém kipróbálni egy jó barátom bratyójánál, hát mit ne mondjak annyira megtetszett, hogy lehet szólok neki és 22-ért pláne nagyon jó vétel lenne :)

(#36) Lambach


Lambach
tag

Meg vagytok akadva a káván, holott a felbontás az ami ultraratyi...

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#37) Graphics válasza Lambach (#36) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

30-ért mesélj, hol adnak nagyobbat :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#38) ollie válasza Lambach (#36) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nagyobbat valszeg nem bírna el a GPU, amúgy meg ezért az árért ez teljesen jó.

***

(#39) Lambach válasza Graphics (#37) üzenetére


Lambach
tag

Lassan a full hd lesz az elterjedt középszinten, szóval illene legalább hd panellel ellátni az olcsóbb eszközöket is. Ami alatta van azt felejtsük el. Szerintem.

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#40) Graphics válasza Lambach (#39) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mutass FullHD-vel ilyen méretű készüléket :) 30-ért. Ez belépőszint, nem középszint.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#41) ncsicso


ncsicso
tag

Azért 30 alatt is van HD panel, ott van mindjárt a Navon Predator, ami ugyan jóval szegényesebb felszereltségű, de ha valakinek "csupán" egy jó kijelzős tablet kell elegendő teljesítménnyel, nagyonis megfontolandó választás.
Most eszelgetek tablet vételen, meg is örültem a tesztnek, de a kijelző felbontás elgondolkodtat, GPS-re nem tartok igényt, a telefonos funkciók megintcsak nem kellenek nekem egy tabletbe. Tehát a nagyobb teljesítmény és a jobb kijelző inkább a Navon felé lökdös, ami 35-ért már 8"-os méretben is van, ajándék tokkal.

Persze nem vitatom, hogy ez a Eayteq is jó cucc, de nem biztos, hogy azt adja, ami nekem kellene.

ha véleményed van, ellenséged is van

(#42) Graphics válasza ncsicso (#41) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Csak tudnánk ki gyártja a Navon-t, mert sok modellel volt gond náluk..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#43) Notalab


Notalab
tag

" ...a burkolat teljesen műanyag..." :C
Jaj de jó, talán ennek a hátlapja végre nem fém, nálunk a 79qci-nél sokan szídják a WiFi-jét, és a fém hátlapot (is) okolják.
Nagyon jó ár/érték arányú tablet lett ez is.

...

(#44) phanze válasza Graphics (#17) üzenetére


phanze
aktív tag

Tudod hatalmas samsung fan
Ha nem samsung akkor nem kell neki;]

(#45) Sir Ny válasza ncsicso (#41) üzenetére


Sir Ny
senior tag

Persze, ha nem kell gps meg 3g, akkor 24-ert van az edigben 1280x800 -as paneles wayteq, az 4/3 -szor annyi sor, az nagyon sokat szamit.
De ebben a SIM a plane, nem a tablet.

-

(#46) Lambach válasza Graphics (#40) üzenetére


Lambach
tag

Nincs ilyen áron full hd, de ilyen áron már illene 1280*800-at hozzád vágni. Ezt akartam mondani.

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#47) Freiherr válasza Lambach (#46) üzenetére


Freiherr
őstag

Milyen áron?Máshol csak a 3G támogatás önmagában 30k körül van,itt meg kapod a komplett tabot dual simmel ennyiért.

[ Szerkesztve ]

XXX

(#48) pengwin


pengwin
addikt

30 ezer HUF 2 év garanciával = négy mag, 1GB RAM... :R
Akkor telefonba miért nem lehet ugyanezt beletenni 30-35 ezer környékén egy 480 vagy 540p-s, 4"-5"-os kijelzővel?! :U

Üdv, pengwin

(#49) axioma


axioma
veterán

Csak ellenorzo kerdes: ez ugye veri az alcor q787i-t? Azt adjak most tok hasonlo felallasban 30e-ert, csak abban BCM23550 van. Az ott nem derult ki szamomra, hogy telefonkent is hajlando-e mukodni (bar a dual sim miatt eselyes), de amugy a sarokpontok ugyanazok.
Masik, bar sokat nem szamit: ez ugye olyan mtk, amire nem is lesz 4.4? Es ha valaki masfel mondatban elarulna', hogy miert nem szamit tabletnel a 4.2 vs. 4.4, mondjuk a microsd szivatast tudom.

(#50) Graphics válasza axioma (#49) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mivel ez a 6582-es testvére, így igazából lehet rá 4.4.2-es, de elvi előnyét nem látom.

Tökéletesen stabil ez is már, a microSD-t pedig már több gyártó is kikerüli, ahogy lehet.

Én inkább ezt, mint az Alcor-t..

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.