Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) kelzsoca válasza #98593280 (#1100) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mindig a gyári oldalt kell nézni.

https://vertigostore.eu

(#1102) #98593280 válasza kelzsoca (#1101) üzenetére


#98593280
törölt tag

Igen, időközben én is megtettem. Két dolgot tudtam meg, a PROHARDVER által megadott specifikációk félrevezetőek, másrészt az új típus, a 8x-quad sajnos ugyanúgy nem ismeri a 900 Mhz-et. Azért ez bosszantó, direkt azért vettem próbaképp ezt a Voda karit, mert atom lassú itt a tkom mobilnet (0,1 Mbit fel és le), erre a tablet-emmel nem megy a 3G:(

(#1103) #98593280


#98593280
törölt tag

Asszem veszek egy ilyen kütyüt és akkor lesz a Wayteq Tablet-emen is normális 3G, meg bárhova ahova megyek:)
TPLINK 3G Mobile Wi-Fi M5350

(#1104) kelzsoca válasza #98593280 (#1103) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ezek a mobil MiFi-k jó cuccok, én is MiFi-t használok, lényegében bármit rá tudsz "akasztani" ami WiFi képes, és gond nélkül akár cserélgetheted is az eszközöket alatta.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#1105) #98593280 válasza kelzsoca (#1104) üzenetére


#98593280
törölt tag

Így van, tehetek bele bármilyen szolgáltatós sim karit is, normált, mikrót, nanót is.
2000-res akksija van, leírás szerint 6-7-8 óra aktív netezést bír, de több készenlétet.
Meg power bankról is bármikor tolhatom neki, ha éppen lefogyóban volna.
10 készülék rá mehet max, dhcp, titkosítás és minden egyéb, ami router.
Ráadásul ez a verzió LCD kijelzős, elég sok mindent lehet rajta látni.
Ha nincs éppen vezetékes netem, meg egyéb esetekben is, ez nagyon jó szolgálatot tehet.

[ Szerkesztve ]

(#1106) kelzsoca válasza #98593280 (#1105) üzenetére


kelzsoca
félisten

Pontosan, nekem többször jól jött mondjuk akkor amikor áramszünet volt, vagy éppen úton voltam.

https://vertigostore.eu

(#1107) jFox válasza #98593280 (#1103) üzenetére


jFox
őstag

Ezt a meccset már én is végig játszottam korábban. Nekem is Miskolcon ment a 3G vidáman, de ha fekmentünk Bükkszentkeresztre ott csak EDGE volt Voda kártyával. :( Utánna leveleztem egy sort a Voda-val is meg a WyteQ-kel is és kiderítettük hogy Bükkszentkereszten 900-on ad a Voda és a tab meg nem támogatja. Ezután vették ki a gyári spec-böl is, mert addig benne volt. Én egy ilyet vettem: [link] bele a Vodás stick, amit adtak a nethez és van net bárhol. :C

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1108) #98593280 válasza jFox (#1107) üzenetére


#98593280
törölt tag

Ez jó áron van valóban, viszont ha jól gondolom, ebbe SIM-et direkt nem lehet tenni, csak OTG kábelen keresztül rádugni a Mobil stick-et.

Tessék, megvan a "tettes", jFox miatt különbözik a PH és a Wayteq leírás:)

[ Szerkesztve ]

(#1109) tjb007 válasza #98593280 (#1108) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem szükség OTG kábelre, simán csak rá kell dugni.

(#1110) jFox válasza #98593280 (#1108) üzenetére


jFox
őstag

Nem kell OTG kábel. Rendes USB csati van rajta, abba kell beleszúrni a mobil sick-et. Nagyon sokfélét kezel. :K
Ja ja én voltam aki a végére járt. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1111) #98593280


#98593280
törölt tag

Baráti áron van, csak ebből kilóg a Mobil stick, meg ha jól gondolom, ha be van dugva, akkor tölteni nem lehet.
Mennyit bír egyébként, hány órát? Vajon mindenfajta stick-el működik?

(#1112) jFox válasza #98593280 (#1111) üzenetére


jFox
őstag

Olyan 4-5 órát megy egy töltéssel. Lehet tölteni használat közben, egy bármilyen microUSB töltővel.
Nem találok most listát hogy pontosan milyen stick-eket kezel, de a népszerűb (főleg kínai, Huawei, ZTE) típusokat biztosan. Nekem egy K5320 Vodafone-os cuccal működik. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1113) Airedhyal


Airedhyal
aktív tag

Üdv all.

Ebbe a készülékbe való normál sim foglalatot javítás céljából lehet venni valahol?
Kaptam egy ilyen telefont, aminek a normál sim foglalatának 2 lába kivan törve.
De amúgy a telefon működik a micro sim foglalatba tett kártyával.

[ Szerkesztve ]

(#1114) dionaea


dionaea
őstag

World of tanks blitz hibátlanul megy a kis táblagépünkön akit érdekel..

(#1115) helixP válasza dionaea (#1114) üzenetére


helixP
nagyúr

Ha ugyanúgy esélyed nincs az élvezetes játékra a gold noobok miatt, akkor sajnos hiába :(

(#1116) dionaea válasza helixP (#1115) üzenetére


dionaea
őstag

ezt nem igazán értem kifejtenéd?

(#1117) helixP válasza dionaea (#1116) üzenetére


helixP
nagyúr

A desktopos WOT-ban sok játékos kemény €-ért vásárol magának prémium account-ot, így ellensúlyozva a tudásbeli különbségeket, irreálissá alakítva a játékot, tönkretéve az élvezeti értéket a nem fizetők számára. Ezért hagytam abba.

De ez ezen a fórumon szuper off.

[ Szerkesztve ]

(#1118) dionaea válasza helixP (#1117) üzenetére


dionaea
őstag

Ja értem igen sok az ilyen user sok a hack meg a cheat. De fut tökjól táblagépen

[ Szerkesztve ]

(#1119) #98593280


#98593280
törölt tag

Üdv! A múltkori téma: megvettem ezt a TPLINK TL-M5350 3G mobil routert. Nagyon tuti, najon tetzik. A vártnál kisebb is és könnyebb. Pont elfér a marokban, nem is nehéz. Bekapcsolás után, a telóm 45 másodperc alatt rajta van. Most éppen mérem hány órát bír. Szuper a kijelzője, sötétben is látható.

A Wayteq tabletem viszont arra kiválóan alkalmas, hogy kocsiban ülve, menet közben kijelezze, hol szór csak 900 Mhz-el a szolgáltató:) Ahogy nézegettem, Alcor-éknál is nagyrészt hasonló a helyzet, azaz csak 2100-at támogatnak. Kivétel talán pár készülék, pl. a drágább Q913M.

(#1120) Drbonci


Drbonci
aktív tag

Üdvözlet

Van egy sima 7x tabom, amire sehogy sem tudok navit varázsolni, települ de ahogy belépnék kidob a készülék. Nincs root. próbáltam több verziót de sikertelenül. Örülnék ha tudna vki segíteni priviben egy olyan verzióval amiben nem kell át írni a sys-t stb...

Köszönöm szépen előre is.

(#1121) jFox válasza Drbonci (#1120) üzenetére


jFox
őstag

Épp az előbb olvastam a Chip -ben, hogy már elérhető a hivatalos Here Maps Androidra is a Play áruházban. És ingyenes. Ha hazaértem le is töltöm és kipróbálom. :K

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1122) Drbonci válasza jFox (#1121) üzenetére


Drbonci
aktív tag

Letöltöttem de memória hibával elszáll. Root már van, gondolom meg kellene csinálni a tárhely fordítást. Lehet ezért nem megy a másik navi se?...

Privátban továbbra is elfogadom a segítséget egy tuti működő példány linkjével...., csak hogy ki tudjam zárni az user error t.

[ Szerkesztve ]

(#1123) cappa72 válasza Drbonci (#1122) üzenetére


cappa72
nagyúr

Probald a sygic probaverziot. Az szerintem mindenen elszalad. Ha nem megy akkor Balimezov nagyon nem okés.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1124) Drbonci válasza cappa72 (#1123) üzenetére


Drbonci
aktív tag

Sikerült sd kártya cserével a hibát kiiktatni. Felraktam a HERE navit de sajnos ebben sem tudok köztes pontokat beszúrni a sygic el is ez a bajom. :W Ezért kellene egy működő példány...

(#1125) kimista


kimista
aktív tag

hello.
vennék rá tokot ebayről,de wayteq néven nyilván nem hozza. mi az eredeti kínai tab neve? szilikon tok kellene rá, olyan, ami pont rávaló, tehát nem univerzális. ajanlat esetleg?
tx

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#1126) jFox válasza kimista (#1125) üzenetére


jFox
őstag

Cube Talk 7x
Így keresd!

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1127) kimista válasza jFox (#1126) üzenetére


kimista
aktív tag

thx

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#1128) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Ez a rom jó a mi tabletünkre? Van benne valamilyen extra?

(#1129) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!

Aksi időről és képernyő bekapcsolva eltöltött idő felől érdeklődnék. Azért kérdem mert gondolkozok 1 ilyen tab vásárlásán.

(#1130) Blindbandi


Blindbandi
csendes tag

Sziasztok!

Sajnos benéztem egy frissítést azóta nem indul újra készülék...
Factory reset nem használ.
Olvastam, hogy SP Flashtoohoz ki kell venni az aksit. Szétszedtem és forrasztva van, akkor forrasszam ki? :D

Másrészt USB hibakerestőt így nem tudom bekacsolni, így is jó lesz?

[ Szerkesztve ]

(#1131) cappa72 válasza Blindbandi (#1130) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nem, ez nem így van.
Nem kell kivenni az akksit.
Ez bizonyos készülékeknél valóban opció - ha már semmi nem használ, de nem, itt nem kell kivenni.
(legalábbis eddig én még sosem bontottam ki, hisz a fiamé, és garanciális, de titokban kapott már "néhány" flash-t)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1132) Blindbandi válasza cappa72 (#1131) üzenetére


Blindbandi
csendes tag

Sajnos ez sem az enyém, rendesen be is csokiztam. Kapkodtam és 7Q updatejét raktam rá...

Szóval akkor én most ezt szépen összeszerelem, mintha semmi se történt volna :D
Viszont ezzel driver dologgal nem tudok akkor zöldágra vergődni. win8.1 64x-ről csinálnám. SP flashtool sehogy se látja a készüléket. Segítenél, mi a pontos menete?

(#1133) Blindbandi válasza cappa72 (#1131) üzenetére


Blindbandi
csendes tag

Találtam egy 32bites win7-et. Erre nem tudom feltenni a drivert mert ahogy rádugom a készüléket, elkezdi felismerni, meg is jelenik az eszközlistában mint "MTK62xx Preload" de ahogy mutatja h elkezd tölteni meg is szakad az egész.
Lehet az a probléma, hogy reset után nem maradt bent az usb debug mód? Ezért kéne kivenni az aksit?

(#1134) jFox válasza Blindbandi (#1133) üzenetére


jFox
őstag

Ez az mt65xxpreloader valóban pár mp-ig él csak amikor rádugod, viszont ahhoz elég, hogy a drivert felrakd manuálisan. (Duplakatt az eszközön az eszkökezelőben majd frissítés - ne automatikusan keresse meg, hanem te tallózd ki neki, hogy hol van a driver.)
Ha ez megvan, akkor a következö rádugás előtt indítsd el az SPFlashTool-t töltsd bele a fw-t, állítsd be megfelelően majd indítsd el a Download folyamatot. Amint feljön a preloader, az SPFT "elkapja" és nem ereszti el. :K Felpakolja a fw-t és utána már indíthatod a tab-ot normálisan. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1135) cappa72 válasza Blindbandi (#1133) üzenetére


cappa72
nagyúr

Sajnos ez sem az enyém, rendesen be is csokiztam. Kapkodtam és 7Q updatejét raktam rá..
Ejnye no... ez meredek volt.
7Q update? Honnan? Milyen update? Erre a kérdésre fontos lenne választ kapni, mert nem mindegy, mit is csináltál vele.

Találtam egy 32bites win7-et. Erre nem tudom feltenni a drivert mert ahogy rádugom a készüléket, elkezdi felismerni, meg is jelenik az eszközlistában mint "MTK62xx Preload" de ahogy mutatja h elkezd tölteni meg is szakad az egész.
Lehet az a probléma, hogy reset után nem maradt bent az usb debug mód? Ezért kéne kivenni az aksit?

Ha az auto driver installer-rel teszed fel a drivert, akkor jó lesz. Ez biztos, ez tesztelve xp, w7-32, w7-64 alatt.
0, Letöltöd
1, Feltelepíted.
2, Elindítod a flashtool-t
3, betallózod a megfelelő 7x-quad scatter file-t, és csak azokat a rom-szakaszokat választod ki, amik sérültek (lásd a kérdés, hogy mit csináltál, mit akartál rá felerőltetni
4, megnyomod a download gombot
5, összedugod a tabot a számítógéppel.
6, Ekkor még lehet, hogy új hardver miatt telepíteni fog, de a flash el fog indulni.

Ahogya jFox mondta: az usb vcom preloader driver csak épít fel tartós kapcsolatot, ha a flashtool használja. Egyébként lekapcsolódik pár másodperc után. Ez normális, ez így működik.

[link]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1136) helixP válasza Blindbandi (#1132) üzenetére


helixP
nagyúr

Tehát valakinek elcseszted a tabletjét és most eljátszod, mint a pap vasárnap: mintha mise történt volna...? :U

(#1137) plutox


plutox
csendes tag

Sziasztok.

Cube talk 7x-em sejnos leesett, és nem csak az érintőképernyő üvege, de az LCD panel is eltört.
Tud-e valaki módot arra, hogy a rajta lévő adatokat lementsem számítógépes kapcsolattal?
köszi a segítséget.

(#1138) cappa72 válasza plutox (#1137) üzenetére


cappa72
nagyúr

Természetesen van lehetőség mentésre.
Ha van adb kapcsolat, akkor az MTKDroidTools programmal , de fontos a leíráshoz tartozó kiegészítés is.
(Ha parancssoros megoldás is jó, akkor dd backup)

Ha nincs bekapcsolva az usb hibakeresés, akkor flashtool-lal menthető, de itt kérdés az, hogy volt-e átparticionálás.

szerk.: ezekből a mentésekből kinyerhetőek az adataid.

Másik megoldás még mindig lehet az, hogy ha a képernyő nem látszik, van adb kapcsolat (usb hibakeresés), és az érintés még netán működik. Ekkor lehet a számítógépen is nézni a tab kijelzőjét. Így pedig lehet akár titatium és/vagy super backup programokkal is menteni. De azért itt elég sok a feltételes mód.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1139) plutox válasza cappa72 (#1138) üzenetére


plutox
csendes tag

Köszönöm, kipróbálom az MTKDroidTools programmal.
Az érintés nem működik. Átparticionálás nem volt, root sem. Nem volt belepiszkálva ilyen szinten.
Megpróbálom az általad javasoltakat, de ha nem jön össze akkor keresek tovább lcd-t...
üdv!
plutox

(#1140) szundybence


szundybence
aktív tag

Sziasztok!

Ajándékba vennék vagy egy olyat ami ennek a topiknak a témája, vagy egy ilyet. Beszéljetek le/rá légyszíves!

(#1141) helixP válasza szundybence (#1140) üzenetére


helixP
nagyúr

Ennyiért az Aldis nem éri meg, ebben kb. ugyanennyiért van GPS, 3G, és dual SIM telefon funkció.

(#1142) szundybence válasza helixP (#1141) üzenetére


szundybence
aktív tag

:R

(#1143) Lugi01


Lugi01
tag

Sziasztok!

Mostanában nem tudom böngészni a tabot USB-n keresztül. Rádugom a gépre, azonban a win7 nem ismeri fel, meg sem jelenik az eszközök között. Próbáltam a beállításokban hibakeresés és társai opciót. Mit rontok el? Köszi!

Lugi

(#1144) tjb007 válasza Lugi01 (#1143) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az eszkozkezeloben tavolitsd el az eszkozillesztot es utana probald meg csatlakoztatni.

(#1145) jFox válasza Lugi01 (#1143) üzenetére


jFox
őstag

Másik USB kábbellel / nem előlapi USB portban próbáltad már?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1146) Lugi01


Lugi01
tag

Próbáltam másik kábellel, valamint közvetlen a gépi usb-re kötni, de semmi. Eltávolítás után ugyanúgy ismeretlen eszközként szerepel, a tulajdonságoknál ezt írja: "A Windows leállította az eszközt, mert az problémákat jelzett. (Kód: 43)"

(#1147) jFox válasza Lugi01 (#1146) üzenetére


jFox
őstag

Ha kihúzod nem is lehet ott semmi. Ott valami Wodows hiba lesz. :K
Másik gépen próbáld meg!

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1148) Lugi01 válasza jFox (#1147) üzenetére


Lugi01
tag

Mármint, ha kihúzom, eltűnik.:) Úgy értettem, hogy amikor visszadugom, újra próbálja telepíteni, nem sikerül, és ismeretlen eszközként szerepel, az említett hibakóddal. Jelenleg nincs másik gép a közelemben, de meg fogom próbálni.

(#1149) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Vettem egy ilyen csodát! Kb 10 perc után a kijelző alsó fele először negatív lett utána villogni kezdett.!

Akku nincs lemerülve 86 százalékon van! Valaki tapasztalt ilyet?

(#1150) kelzsoca válasza Gsx-rr (#1149) üzenetére


kelzsoca
félisten

Cseréltesd ki a készüléket.

https://vertigostore.eu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.