Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) tamas0721 válasza jFox (#300) üzenetére


tamas0721
tag

Hali!
Szerintem meg bugos,amikor azt kéri,hogy házszám vagy kereszteződés ott nem lehet váltani.Az utca névnél még enged váltani.

(#302) FET-MEN válasza tyuli76 (#294) üzenetére


FET-MEN
veterán

Pedig az accuntoddal viszed tovább.

Iphone 7

(#303) jFox válasza tamas0721 (#301) üzenetére


jFox
őstag

Viszont van ahol enged házszámot beírni. Pl. ahol dolgozom a Kishunyad utcán ott csak a 15 számot engedi beírni, de volt ahol engedett nekem pontos házszámot is beírni. Asszem Pesten. Ezért gondolom, hogy a térkép nem lehet teljes.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#304) tamas0721 válasza jFox (#303) üzenetére


tamas0721
tag

Lehet ,hogy nem teljes a dolog.Igaz a sygicet használom ,azzal elègedett vagyok.Ezt csak tarcsiba akartam:)

(#305) tyuli76 válasza FET-MEN (#302) üzenetére


tyuli76
tag

1 alkalmazásom van amiért fizettem és amikor uj telefonom lett, nem kellett ujra fizetnem érte,én ugy tudom,h gmail fiokhoz kapcsolodik a megvett alkalmazás,ezek állitották [link] mert utolag akartam a tabra sygicet és hozájuk irányitottak

(#306) tjb007


tjb007
nagyúr

Tisztázzunk akkor végérvényesen ezt a Sygic témát.
Mindegy, hogy melyik verziót vásároltad, mindegyik továbbvihető másik készülékre akárki akármit is próbál elhitetni. Annyi csak a teendő, hogy küldesz a Sygic Supportnak egy kérelmet (Voucher Edition esetén értelem szerűen azt kell választani), amiben leírod mit szeretnél, ők pedig resetelni fogjál a licencet, amit aztán utána újra aktiválni lehet majd az új készüléken.

(#307) tamas0721 válasza tjb007 (#306) üzenetére


tamas0721
tag

Szia!
A tisztázás végett, nem kell kérelem!
Amikor telepited az új készülékre a sygicet ,megadod a kódod akkor kérdezi meg, hogy ezen a készüléken aktiválod -e a szériál számod a régiről.Most csináltam!:)
Üdv

[ Szerkesztve ]

(#308) tamas0721 válasza tamas0721 (#307) üzenetére


tamas0721
tag

Tjb007 igazad van, de progin belül megcsinálja.A link nem kell amit adtál a suportnak.

(#309) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Romfrissítésről/újabb romról esetleg van valami infó? Wayteq honlapján nem találtam.

(#310) cappa72 válasza icemad (#309) üzenetére


cappa72
nagyúr

Én is vettem egy ilyen tab-ot, és meglepődve tapasztaltam, hogy újabb rom van rajta, mint az előzőn (ami kollégámé).
Azon v1.01 volt, ezen v1.02 van.
Tehát van frisebb szoftver, de:
- a kamera szép zöld képet készít. Nem árnyalatra gondolok, hanem minden fénykép egy nagy zöld kép. Első és hátsó kamerára vonatkozóan is. Ezért visszatettem rá az 1.01-es system-et, és megjavult.
- picit más a pratíciókiosztás, ami alapesetben nem látszik, de a már ígért átparticionálási műveletet is érinti. (Az eltérés nem nagy, de pont elegendő ahhoz, hogy ne legyen jó a v1.01-hez készített a v1.02-höz); ez miatt megint csúszás várható ebben: csak 1 félét szeretnék csinálni, nehogy a végén kavar legyen belőle; bocs.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#311) icemad válasza cappa72 (#310) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem is 1.01-es szoftver van rajta, az kb. 2 és fél hónapos. Azért is kérdeztem, hogy van e frissebb.
Én itt nem találtam.

Egyébként mi a tablet eredeti típusa? Pl. lehet, hogy van rá 4.4 vagy valamilyen CM rom.

(#312) helixP válasza icemad (#311) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem, nem lehet, hogy van.

Amúgy Cube Talk7 x quad.

jFox: Hopp egy Jfox, hello! :) Mi lett az 708AG-val? :)

[ Szerkesztve ]

(#313) jFox válasza icemad (#311) üzenetére


jFox
őstag

Ha minden igaz Cube 7x talk quad. A kétmagos az 7x talk volt. :K

mod: itt is van [link]

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#314) lolypop000


lolypop000
újonc

google translate:

MTK mérnöki mód nem működik a quad.
Van ugyanaz a probléma, vagy megoldást, hogy hogyan, hogy az MTK a mérnöki mód?

mtk engineering mode don't work on quad.
Do you have the same problem or solution how to enable mtk engineering mode?

(#315) helixP válasza tjb007 (#241) üzenetére


helixP
nagyúr

tjb007 köszönöm a tippet! :R
Vajon minden MTK-s készüléknél működik ez a megoldás? 1.6.0 a legfrissebb verziója ennek a modulnak?

[ Szerkesztve ]

(#316) cicafej


cicafej
újonc

Sziasztok!

Vettem ilyen tabot, de van két problémám vele:

1. Hogyan kell Telenoros sim-hez beállítani a netet? Mert nekem 30-100 Kbit/s sebességgel müködik normál
térerőnél. (A most akciós 2GB-os extra net csomaggal).

2. A gyári böngésző állandóan azt írja, kb percenkén: "Az oldal nem válaszol. Szeretné bezárni?".
A Chrome pedig müködik folyamatosan Wi-Fi-vel. Esetleg valami beállítási hiba?

Kérlek segítsetek ha tudtok!

MI 9T pro MIUI Global 11.0.3.0(QFKEUXM) Android 10 QKQ1

(#317) jFox válasza cicafej (#316) üzenetére


jFox
őstag

A SIM 1-nyílásba tetted a kártát? HA igeny akkor a térerő jelző fölött milyen betű van? (H, H+,3G, E)

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#318) icemad válasza cicafej (#316) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Gyári böngésző helyett ajánlom a maxthont, dolphint, vagy Chrome Beta-t.

(#319) tjb007 válasza helixP (#315) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mivel SoC független, így mennie kellene. Ennél frissebb verzióval pedig még nem találkoztam.

(#320) helixP válasza tjb007 (#319) üzenetére


helixP
nagyúr

Köszi a választ közben kipróbáltam, működik szépen!

(#321) Skillet


Skillet
addikt

nos. beszereztem egy wayteq xtab 7x quad-ot. aqua rendelés. fehér szín 29e ft.
tapasztalatok.
eddig egy concorde draco-t nyúztunk. az egyetlen bajom nekem az volt vele, hogy nem ips kijelzője volt. így ahogy döntöttem a gépet, úgy mosódott szét a kép. ennyi. más hiba nem volt vele.
ahhoz a tablethez tudom hasonlítani. volt még egy nálunk, de azt inkább hagyjuk.
borzalmas anyaghasználat. ez a fehér szín sem volt jó döntés, de az egy dolog. de az anyag pocsék. vékony mint a papír. illesztési hézagok. a műanyag sorjás. a gombok nevetségesen néznek ki. mint valami 100forintos bármi.
kijelző. alul-felül (értelem szerűen fekvő mód) erősebb fényerő (vagy sárgásabb azokon a részeken, magam sem tudom). onnan van bevilágítva a cucc. kegyetlen pocsékul fest. az érzékelő (közelség és fényerő szenzor) rossz helyen vannak. fekvő módban a kezemben tartom. hangszóró bal oldalon (szerintem így kell fogni a telefont/tabletet) és a bal kezem pont rátakar a szenzorokra, ezért folyamatosan játszik a fényerővel, ha automatára van állítva. az ikonok nevetségesek. tiszta baromság ez a kocka ájfonos megoldás. a back, vissza "gomb" széle kilóg.

ennek ilyennek kell lennie? szerintem nagyon fura. a kijelző amúgy érzékeny. mármint ez jó...pont megfelelő. nem kell agyon csiszolni az ujjunkkal, hogy történjen valami. gyárilag van a fólia alatt egy kijelző fólia is rajta. tűrhető. bár van alatta 1-2 bubi.
telefon és gps nem volt még próbálva. talán nem is lesz. nem emiatt választottam a kütyüt.
van alternatíva ebben az árkategóriában? csak mert ez így nagyon gyenge volt. vagy eladom, vagy visszaviszem.... vagy én marha, megtartom. de nekem csalódás. a dracot olcsón szereztem. 20e ft volt, amikor máshol 25, de az sokkal kellemesebb volt. ahogy írtam is, csak a kijelzővel volt bajom. ezen viszont nagyon látszik a "kínai" fíling. inkább onnan kellett volna rendelni cube-ot. 20ezer körül még talán elfogadtam volna egy ilyen minőséget...de 30-ért szerintem necces. talán, ha tudom, hogy ilyen lesz, inkább megtartom a draco-t.
vélemény?

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#322) helixP válasza Skillet (#321) üzenetére


helixP
nagyúr

A személyes véleményem az, hogy pont azt a két dolgot nem használod ki benne, ami miatt kiemelkedik a többi ilyen tablet közül, ebben az árkategóriában: Duplasim, GSM és GPS.
A minősége, összeszerelése olyan, amilyen, szerintem egyáltalán nem vészes, ennyiért.
Te fektetve használod a tabot, én mindig állítva, ez ízlés kérdése :)
Az iknokat le tudod cserélni simán, hál' Isten ez android, nem iOS, vagy Win.
Ha el akarod adni én alkuszom rá ;)

[ Szerkesztve ]

(#323) cicafej válasza jFox (#317) üzenetére


cicafej
újonc

A helyzet az hogy oda akartam de elkevertem. Most H-t vagy H+ van a térerőnél és 7Mbit/s körül megy.
Hogyan lehet ezt feljebb tornázni?

MI 9T pro MIUI Global 11.0.3.0(QFKEUXM) Android 10 QKQ1

(#324) Skillet válasza helixP (#322) üzenetére


Skillet
addikt

ebben a kategóriában milyen más tablet jöhetne szóba? quad, 1g ram, 8gb rom, IPS... csak 3g és gps nélkül?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#325) jFox válasza cicafej (#323) üzenetére


jFox
őstag

Ugye, hogy ugye? :) Az már jó eredmény.
Meg kell nézni a csomagot, mert van amelyiknél 7,2Mbit a max. Ez ugye a normál HSDPA maximális sebessége. Meg aztán lefedettségtől is függ. Sőt a Hiperne 40Mbit-es sebessége is elméleti max. A garantált ettől jóval kisebb. :(

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#326) dragonfx


dragonfx
veterán

hi

hallottam oolyna kosza infokat hogy hiába lehet egy tab.ba sim kártyát tenni azzal nem lehet teleofnálni mert az nem olyna sim kártya csaka 3g müxik rajta tehát netezni tudsz de telozni nem mert an tab nem alkalmas rá nem támogatja.

nyugtassatok meg ez a készülék ugye nem olyna tehát mint a mibillal tudok telozni? van teleofnkönyv névjegyzék minden?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#327) jFox válasza dragonfx (#326) üzenetére


jFox
őstag

Van olyan SIM, ami csak internet szolgáltatást nyújt. Ezzel értelemszerűen nem tudsz telefonálni.
De van olyan tablet is, amiben csak 3G modem van, és nem telefon, (Pl. Myaudio 708AG) ezzel megint csak nem tudsz telefonálni.

Ez a tablet tulajdonképpen egy nagyra nőtt telefon, tehát ha olyan SIM-et teszel bele, ami nem csak netes, akkor fogsz tudni vele telefonálni.
HA jól értelmezem a kérdésedet.
Azért néha használhatnál írásjeleket!

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#328) dragonfx válasza jFox (#327) üzenetére


dragonfx
veterán

köszi igen ez volt a kérdés.
de van rendes telefonkönyv és üzenetek progi rajta?
milyen a hangzása?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#329) jFox válasza dragonfx (#328) üzenetére


jFox
őstag

Természetesen. :K Mint írtam ez egy nagyranőtt telefon.
Egyszer-kétszer használtam, nem zajos hörnyezetben a sim a 7X-et. Szerintem kielégítő a minősége. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#330) dragonfx válasza jFox (#329) üzenetére


dragonfx
veterán

oks köszi. ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#331) cappa72


cappa72
nagyúr

Kedves Tulajdonosok!

Elkészült a gyári rom v1.01-es verziójának úgynevezett Flash-elhető változtata.
További információk itt.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#332) Villy válasza cappa72 (#331) üzenetére


Villy
tag

Kedves cappa72!

Bár nekem a v1.02-es van, de köszönjük a leírást.

www.monfoto.eu

(#333) cappa72 válasza Villy (#332) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hamarosan az is elérhető lesz. :K

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#334) icemad válasza cappa72 (#331) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szuper!
Nagyon szépen köszönjük! :R

Más: Szilikontokot hol tudnék venni hozzá?

(#335) FET-MEN válasza icemad (#334) üzenetére


FET-MEN
veterán

Ebay :)

Iphone 7

(#336) icemad válasza FET-MEN (#335) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ott már kerestem, de csak univerzálisat találtam, azt meg sok helyen vágni kellene. De még nem adom fel... :DDD

(#337) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Szerintem ez a best :)

Iphone 7

(#338) helixP válasza FET-MEN (#337) üzenetére


helixP
nagyúr

Nejemnek is ez van és tényleg jó. A hátulján Te meg tudtad oldani ezt az állást?

(#339) icemad válasza FET-MEN (#337) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Volt már ilyenem még Nexushoz, de nem szerettem. Az eséstől nem védte rendesen, a flip meg kimondottan zavart...

(#340) FET-MEN válasza helixP (#338) üzenetére


FET-MEN
veterán

Igen, csak egy módszerrel tudod beakasztani. Ahogy a képen látod, a színekre figyelj ;)

Iphone 7

(#341) tamas0721 válasza FET-MEN (#337) üzenetére


tamas0721
tag

Hali!
Ezt a tokot hol lehet megvásárolni?
Esetleg kapok egy linket,köszike?!
Üdv

(#342) helixP válasza tamas0721 (#341) üzenetére


helixP
nagyúr

(#343) FET-MEN válasza tamas0721 (#341) üzenetére


FET-MEN
veterán

Edigital :)

Iphone 7

(#344) mihalko.gsi válasza FET-MEN (#343) üzenetére


mihalko.gsi
csendes tag

ÜDv!
Ha valakinek eltörne a touch panelja a WAYTEQ xTAB-7X tipusú tabletjén, az ezt a "FPC-TP070341(U51GT)-04" panelt keresse hozzá. Jelenleg 4200ft az ebayen.
Hajrá!

(#346) myk74 válasza mihalko.gsi (#344) üzenetére


myk74
senior tag

Belinkelnéd?Köszi!

Nincs kéz Nincs csoki!

(#350) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Ma vettem meg,media marktban 30-ért. Meddig töltsem? Elég csak simán feltölteni, és kalap? Oké tablet, de egy értesítő led jó lett volna. Van valami amit érdemes tudnom a kütyüről?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.