Hirdetés

2019. december 13., péntek

Gyorskeresés

(#951) jFox válasza Fernet (#950) üzenetére

jFox
(őstag)

Egyik tabletnek sem túl dinamikus a hangja. Ez már a méretéből adódik. Van eg Lenovo Yoga tab-om is annak szebb ugyan na hangja, de mély hangok abból sem jönnek ki. :N
Vettem még az előző tab-omhoz egy Bluetooth hangszórót, az már kicsit jobban szól, pedig nem nagy az sem. Olyan mélyek jönnek ki belőle, hogy csodálkoztam. :) Írtam róla a blog-omban, ha gondolod olvasd el.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#952) Fernet válasza jFox (#951) üzenetére

Fernet
(senior tag)

Elolvastam a cikkedet, nekem is el kell gondolkodnom valami hasonlón...
Köszi az ötletet. :)

(#953) szaszapi

szaszapi
(őstag)

Sziasztok!

Screen mirroring funkciót próbálta valaki?A tablet felbontása mennyire szól bele a tévén megjelenített kép felbontásába?Körben elmarad egy keret,tehát a tablet tartalma nem teljes képernyő jelenik meg.Valahogy szét lehet húzni a képet vagy ez ilyen a tablet kisebb felbontása miatt?

(#954) mimey

mimey
(tag)

Sziasztok!

A mai YouTube frissítéssel végre nem diafilmszerű a kép. Eddig alternatív YouTube appokat használtam, mint pl. Viral, Tubemate, Ogyoutube.

Az a hiba viszont továbbra is fennáll, hogy ha nem fülest dugok a jack csatiba, hanem egy külső táppal hajtott hangkeltőt (mondjuk 2.1-es hangrendszert, autós fejegységet), akkor folyton megszakad a lejátszás. Az értesítési sávon is eltűnik ilyenkor a fejhallgató ikon. Találkoztatok ilyennel?

Másik problémám, hogy Miracast-ot használva a kép a tv-n (Samsung ue40f6500) olyan homályos, hogy olvashatatlan. Másik tablet vagy telefon képe viszont kifogástalan.

[ Szerkesztve ]

(#955) sunnysys

sunnysys
(tag)

Sziasztok!

Karácsony óta van egy ilyen tabletem. Pár hete feltettem a Sygic navigációs programot, amit akkor nem is használtam. A hétvégét vetettem volna be először, de sehogy nem talált jelet, úgy tűnt, kb. be sem kapcsol a GPS. Feltettem gyorsan egy másik, ingyenes programot, de ennél sem talál jelet a tablet. Mobilnet nincs benne, de kipróbáltam bekapcsolt wifivel is, úgy sem talált jelet. Ha jól sejtem, amúgy sem szükséges net kapcsolat, elvileg - még ha lassabban is - net nélkül is találnia kell GPS jelet. Végül is, a Sygic is offlline.

Mi lehet a gond? A beállításoknál természetesen be van kapcsolva a GPS.

Köszi!

(#956) kelzsoca válasza sunnysys (#955) üzenetére

kelzsoca
(félisten)

Próbálj meg egy gps reset-et, ezzel az alkalmazással, aztán próbálj újra holdakat keresni a készülékkel.

(#957) sunnysys válasza kelzsoca (#956) üzenetére

sunnysys
(tag)

Köszi szépen! Ez, úgy tűnik, megoldotta a problémát. :)

(#958) jFox válasza szaszapi (#953) üzenetére

jFox
(őstag)

Én próbáltam, igaz a 2 magos verzióban. Teljes képernyős, nincs keret. Igaz a felbontás maradt 1024x600, hiába tudna tv FullHD-t.
Ez volt a vevő. [link] ami mellesleg eladó. :K

[ Szerkesztve ]

(#959) szaszapi válasza jFox (#958) üzenetére

szaszapi
(őstag)

Szerintem a te az okosítód képét raktad ki a tévére nem pedig azon belül a screen mirroring funkciót.Vagy tévedek?Legalábbis mivel hdmi-vel csatlakozol,akkor milyen értelmet nyer a screen mirroring funkció a te esetedben?

(#960) sunnysys válasza sunnysys (#957) üzenetére

sunnysys
(tag)

Hát, nem sokáig tartott az öröm... Működött, örültem, kis idő múlva megnéztem, hogy működik-e, ismét nem talált egy műholdat sem. Alaphelyzetbe állítottam párszor a GPS-t, de már az sem segített. (BP, körút, erkély volt a pozíció, gondolom, itt azért illene jelet találnia.)

(#961) kelzsoca válasza sunnysys (#960) üzenetére

kelzsoca
(félisten)

Próbálj meg egy gyári adatok visszaállítását (minden adat elvész)

(#962) jFox válasza szaszapi (#959) üzenetére

jFox
(őstag)

Nem értem kérdésedet. A tablet képét lapozgattam a tv-n. Tehát a launcher/ikonok/böngésző minden ott volt. Az én olvasatomban ez a screen mirroring (képernyő tükrözés).
Ez viszont a nagy TV-n kicsit kockás volt. Ebből láttam, hogy nem fullhd, hanem valószinűleg a tab 1024*600-as felbontása lehet.

(#963) sunnysys válasza kelzsoca (#961) üzenetére

sunnysys
(tag)

Köszi! Holnap nekiugrok.

(#964) tjb007 válasza jFox (#962) üzenetére

tjb007
(nagyúr)

Nem csak valószínűleg.
A multimédiás tartalmak viszont a natív felbontásukon mennek ki.

(#965) jFox válasza tjb007 (#964) üzenetére

jFox
(őstag)

Igen, csak a kép tükrözés volt ilyen kockás. :K A fotók, videók, youtube az ment hd-ban rendesen.

(#966) sunnysys válasza sunnysys (#963) üzenetére

sunnysys
(tag)

Mielőtt visszaállítanám a gyári adatokat, kérdezek: a Sygic utána ismét, gond nélkül telepíthető lesz? (Sygic verziós tabletem van.)
Köszi!

(#967) szaszapi válasza jFox (#965) üzenetére

szaszapi
(őstag)

Nálam a tablettel elmarad körben egy keret,a képernyő tükrözésnél semmilyen beállítási lehetőség sincs,ezért fura...

(#968) jFox válasza szaszapi (#967) üzenetére

jFox
(őstag)

Mi az hogy "elmarad körben egy keret"? :U
Most hiányolod, hogy nincs, vagy van egy fekete keret és az a gond?
Nekem nem volt keret úgy emlékszem, hanem széthúzta a képet automatikusan így kockásabb volt tükrözésnél a tab kisebb felbontása miatt.

(#969) szaszapi válasza jFox (#968) üzenetére

szaszapi
(őstag)

Úgy értem ahogy írtam.Nálam nem rakja ki full képernyőn a képet,nem húzza szét.Úgy marad el körben mint az AMD catalystnél a méretezési beállítás csúszka.Kb 2 cm körbe a fekete keret.Azért idegesít mert videókon teljes képernyőt látok.Azt hittem feltétel hogy a kijelző full hd legyen,de próbáltuk full hd kijelzős telefonnal éás ugyanúgy 2cm-es fekete keret van ott is,holott a telefon és a tv kijelzője azonos felbontásu.Van valahol valami rejtett beállítási lehetőség ami elkerülte volna a figyelmemet?

(#970) cantus

cantus
(tag)

Mobilnetes problémám van. Eddig minden jól működött. A normál foglalatba volt csak mobilnetre alkalmas Voda kártyám. Tegnap óta viszont azt írja ki, hogy nem található a hálózat. Az APN beállításokat letöröltem, majd újracsináltam, de semmi változás. Mintha nuku térerő lenne, pedig egy város szívében élek és eddig minden szépen ment. Mi történhetett?
A SIM kártyát kivettem, újra visszaraktam, kéri is a PIN kódot, elfogadja, de egyszerűen nem látja a hálózatot, nem tud felkapcsolódni. Nem értem mi történhetett.

(#971) cappa72 válasza cantus (#970) üzenetére

cappa72
(veterán)
LOGOUT blog

Sokszor előfordul hálózati hiba is, érdemes lenne - ha van lehetőséged - megkérdezni más vodkás embert is, tapasztal-e ilyet.
Esetleg a másik slot-ban (persze kártyaméret függő) megpróbálni, esetleg más telefonban.

Death is the natural part of the life - A halál az élet természetes része... "A melodic death metal, olyan mint egy csendes romantikus boncolás"

(#972) SyrioForel

SyrioForel
(csendes tag)

Sziasztok! Kijelző gondok miatt szervizbe kéne juttatnom a Wayteq xtab 7x készülékemet de sajnos a papír amire felírtam a pontos címet elveszett. Valaki meg tudná mondani hogy az edigital szerződött szervizcégének az Elektrodokinak pontosan mi a címe Kecelen? köszi előre is.

(#973) Fernet válasza SyrioForel (#972) üzenetére

Fernet
(senior tag)

Ezt találtam: [link]

(#974) SyrioForel válasza Fernet (#973) üzenetére

SyrioForel
(csendes tag)

Köszi ,ezt én is megtaláltam és emlékszem is a Vasút utcára csak a házszámmal vagyok gondban,de talán nem lesz akkora gond ha ide küldöm a cuccost

(#975) jFox válasza SyrioForel (#974) üzenetére

jFox
(őstag)

És ez? : [link]

(#976) SyrioForel válasza jFox (#975) üzenetére

SyrioForel
(csendes tag)

Tuti,hogy Kecelre kell küldenem a Vasút utcába, csak a házszám a kérdéses illetve hogy pontos ki is a címzett :F

(#977) Fernet válasza SyrioForel (#976) üzenetére

Fernet
(senior tag)

Ott van a linkelt odalon a cím: 6237 Kecel, Vasút utca 48/2.

De fel is hívhatod őket előtte, ha biztosra akarsz menni: +36 (30) 903-9837, +36 (1) 44-50-111

[ Szerkesztve ]

(#978) SyrioForel válasza Fernet (#977) üzenetére

SyrioForel
(csendes tag)

Közben megtaláltam a cetlit ahova írtam, Vasút utca 50. Elég fura,mert az oldalukon van 48/2 meg 50 is..na mindegy,köszönöm szépen a segítséget mindenkinek! :)

(#979) Fernet válasza SyrioForel (#978) üzenetére

Fernet
(senior tag)

Akkor rosszul írták a holnapon, nem 48/2 hanem 48+2. :)

(#980) tjb007

tjb007
(nagyúr)

Hamarosan elérhető lesz a WayteQ xTAB-8X.
Ki tervezi a cserét ?

(#981) jFox válasza tjb007 (#980) üzenetére

jFox
(őstag)

Hmm ... Jó nagy battery, HD kijelző, KitKat....
... viszont csak 1 SIM, ugyanaz a gagyi kamera, meg nehezebb is.
Mi lesz az ára?

(#982) tjb007 válasza jFox (#981) üzenetére

tjb007
(nagyúr)

(#983) dionaea

dionaea
(senior tag)

Sziasztok
Két dolog van amit kérdeznék
Van egy autós töltöm 2mamperes.eddig jó volt de mostanában ha fut a waze alig tölti tehát kB 10perc alatt 1 % viszont ha nem fut a waze akkor gyorsan tölt. KB 2 hete csinálja előtte nem volt gond.lehet egy reset kellene neki?
Illetve van olyan app amivel Pl egyszerre tudom futtatni a kijelzon Pl a waze és mondjuk zene lejátszót vagy torques?
Tehát ami osztja a kijelzot?

"Bismarck was the real Death Star in her time"

(#984) helixP válasza dionaea (#983) üzenetére

helixP
(veterán)

2.-ra Xposed Framework Split Screen modulja nálam teszi a dolgát.

(#985) dionaea válasza helixP (#984) üzenetére

dionaea
(senior tag)

xposed hez kell root ugye?

(#986) cappa72 válasza dionaea (#985) üzenetére

cappa72
(veterán)
LOGOUT blog

Igen, kell.

Death is the natural part of the life - A halál az élet természetes része... "A melodic death metal, olyan mint egy csendes romantikus boncolás"

(#987) dionaea válasza cappa72 (#986) üzenetére

dionaea
(senior tag)

ok megnézem hogy kell rootolni a tabot remélem sikerülni fog :D

Köszi

(#988) cappa72 válasza dionaea (#987) üzenetére

cappa72
(veterán)
LOGOUT blog

Biztosan sikerülni fog, itt leírta apeelme, hogyan kell.

(#989) dionaea válasza cappa72 (#988) üzenetére

dionaea
(senior tag)

Esetleg neked nincs meg valamelyik verzió mert nem vagyok regisztrálva arra az oldalra és emiatt nem is biztos hogy kellene. Köszönöm

(#990) cappa72 válasza dionaea (#989) üzenetére

cappa72
(veterán)
LOGOUT blog

Regisztráció nélkül is letölthető.

(#991) dionaea válasza cappa72 (#990) üzenetére

dionaea
(senior tag)

étnyleg bocsi csak a céges gép sonicwall-ja nem engedte

(#992) dionaea válasza cappa72 (#988) üzenetére

dionaea
(senior tag)

oops
Tehát elvileg rootolva van ki írja újra indít megvolt az xposed installer mégsem megy mert azt írja nincs root " v. Nincsenek e blokkolva a shell parancsok"
Azok hol lehetnek blokkolva?

(#993) helixP válasza dionaea (#992) üzenetére

helixP
(veterán)

SuperUser / Super Su alkalmazást telepítettél rá?

(#994) dionaea válasza helixP (#993) üzenetére

dionaea
(senior tag)

Ok köszi a Super SU lemaradt most megy minden viszont a Waze lefagy ha át akarom méretezni sajnos.

(#995) Melorin válasza szaszapi (#969) üzenetére

Melorin
(addikt)

"Úgy marad el körben"
Ez továbbra is értelmetlen. Elmaradni meccs vagy fizu szokott :D

(#996) szaszapi válasza Melorin (#995) üzenetére

szaszapi
(őstag)

A lényeg hogy bármilyen telefonnal vagy tablettel ,nincs full képernyő,mert fekete keret van körben.Mire jó így ez a fukció?Full hd kijelzős telefon képét nem lehet teljes nagyságban nézni a full hd-s tv-én....vicc

(#997) tzsolesz válasza szaszapi (#996) üzenetére

tzsolesz
(nagyúr)

Talán próbáld inkább a TV-ét állítani.

(#998) szaszapi válasza tzsolesz (#997) üzenetére

szaszapi
(őstag)

Hol?Nem találtam semmilyen erre vonatkozó beállítást.Samsung tv-m van.

(#999) tzsolesz válasza szaszapi (#998) üzenetére

tzsolesz
(nagyúr)

Lehet hogy csak félmegoldás, de a képarány beállításainál tedd teljes képernyőre.

(#1000) szaszapi válasza tzsolesz (#999) üzenetére

szaszapi
(őstag)

screen mirroringnál nem elérhető funkció sajna a képarány állítgatás.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.