Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) helixP válasza Aventador91 (#1500) üzenetére


helixP
nagyúr

390 Ft-ért szerinted mennyire? :)
De csoda az is, hogy ehhez a tablethez egyáltalán van. Rendelsz belőle 3-4 darabot és sokáig elég lesz.

(#1502) Aventador91 válasza helixP (#1501) üzenetére


Aventador91
őstag

:DDD

egyébként, ha nyomok egy factory resetet akkor megmarad a root?

nálam át van particionálva a tab. ha nyomok egy factory resetet akkor gond lesz, vagy visszaáll magától eredeti állapotra?

[ Szerkesztve ]

(#1503) badmad


badmad
senior tag

:N nincs egy használható rom...

[ Szerkesztve ]

(#1504) tordaitibi válasza Aventador91 (#1502) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Megmarad.

(#1505) Tommi000001


Tommi000001
aktív tag

Hi
Waytec 7x en meddig tud tartani egy "gyári visszaállítás"?Már lassan 5 perce megy a "törlés" felirat.

"A Föld,a Naprendszer elmegyógyintézete...."

(#1506) Nekem-8


Nekem-8
tag

Kaptam egy ilyen gépet, és tele van minden cuccal. Mi a legjobb módja a gyári alap üres visszaállításra? Factory reset? Mik a trükkös gombkombinációk hozzá?

4.2.2. Android van rajta, lehet frissíteni vagy nem?

üdv

Nagypapa...olyan hullaszag van....nagypapa! ...NAGYPAPA!!??

(#1507) helixP válasza Nekem-8 (#1506) üzenetére


helixP
nagyúr

Menü, beállítások, gyári adatok visszaállítása.
Nincs ennél frissebb android verzió.

(#1508) Nekem-8 válasza helixP (#1507) üzenetére


Nekem-8
tag

Köszi .... találtam a neten ugyan ezt a gépet 4.4.2 KitKat -tel ... azért gondoltam hogy az ráhúzható-e ...

Nagypapa...olyan hullaszag van....nagypapa! ...NAGYPAPA!!??

(#1509) cappa72 válasza Nekem-8 (#1508) üzenetére


cappa72
nagyúr

Tilos feltenni

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1510) badmad válasza cappa72 (#1509) üzenetére


badmad
senior tag

Egy müködő 4.2.2 légyszíves... :)

(#1511) cappa72 válasza badmad (#1510) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ezek közül valamelyik?
De fontos tudni a verzió/generáció infókat.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1512) Nekem-8 válasza cappa72 (#1509) üzenetére


Nekem-8
tag

Köszi, reméltem van rá valami frissebb szoftver. Lehet ezen valamit frissíteni? (érdemes?) vagy ezek ilyenek ....

Nagypapa...olyan hullaszag van....nagypapa! ...NAGYPAPA!!??

(#1513) helixP válasza Nekem-8 (#1512) üzenetére


helixP
nagyúr

Jó ez úgy, ahogy van :)

(#1514) Nekem-8 válasza helixP (#1513) üzenetére


Nekem-8
tag

csak működjön ....

kérdés lenne:

- a főoldalon 5 asztal van beállítva, ennyit tudok oldal irányba tekerni. Ezt hol lehet csökkenteni növelni? (mármint a számát, elég lenne kettő)

- át van valami állítva, mert most nincs benne SD kártya és a galéria és videótár nem nyílik meg mert azt írja "nincs elérhető külső tároló" a fájlkezelőben nem tudok mappát hozzáadni (inaktív a hozzáadó gomb). Bizonyára azt kéne valahol beállítani hogy belső tárolót használjon, de nem találom ...

Nagypapa...olyan hullaszag van....nagypapa! ...NAGYPAPA!!??

(#1515) helixP válasza Nekem-8 (#1514) üzenetére


helixP
nagyúr

Elsőre azt mondanám, hogy használj egy custom launchert, pl. Novát. Sokkal jobban testre szabható és gyorsabb, mint a gyári. Amúgy aszem, úgy volt a gyárin, hogyha egy asztalon nem volt már egy ikon sem, az törölte. De az rég volt és most nincs a kezemben a tab épp.
Másodikot passzolnám, nekem nem volt ilyen gondom kártya nélkül.

(#1516) Nekem-8 válasza helixP (#1515) üzenetére


Nekem-8
tag

Köszi, majd akkor lehet ránézek. Jelenleg egyik asztalon sincs ikon és ezért lenne bőven elég kettő. ...

Nagypapa...olyan hullaszag van....nagypapa! ...NAGYPAPA!!??

(#1517) badmad válasza cappa72 (#1511) üzenetére


badmad
senior tag

Sajnos ezek egyike sem jó már próbáltam mindegyiket preload él de se kép se semmi...egy halott tabon szerinted hol tudom megnézni vagy hogy tudom megnézni?De tudomásom szerint 1 generációs 4.2.2 szoftal.De már ebben sem vagyok biztos... :N Így került hozzám.Már írtam neked ezt...meg privátban is.Nem akarsz vagy nem tudsz segíteni...nem b@szogatás hisz Én kérek valamit csak nem értem olyan nehéz mondani,vagyis írni valamit?Másoknak segítesz velem mi a baj? :F

(#1518) Nekem-8 válasza helixP (#1515) üzenetére


Nekem-8
tag

Tudnál linket írni erre a nová -ra? Nekem ilyen androidos játék jön be, meg komplett tab. Ilyen ráhúzhatós szoftot nem látok ...

Nagypapa...olyan hullaszag van....nagypapa! ...NAGYPAPA!!??

(#1519) helixP válasza Nekem-8 (#1518) üzenetére


helixP
nagyúr

Nekem az első találat.

[ Szerkesztve ]

(#1520) Nekem-8 válasza helixP (#1519) üzenetére


Nekem-8
tag

okés, én gépen kerestem rá ... így meglesz ... thx.

na ez olyan hogy ahogy fogynak az ikonok, fogy az asztali lapok száma, király.

megvan a nem elérhető mappák oka is, ha USB-vel gépen van akkor nem látja a háttértárakat és ez okozza a fejvakarást ... lehúzom és jéé, működik.

Még a képek galériából kéne kipakolnom a kezdő asztalra a különféle mappákat valahogy (mint pl. Windowsnál) mert ilyen bemutatós gép lesz, amin ilyen képeket lehet tallózni mappákból. De ilyen opciót még nem találtam. Hiába jelölöm ki a mappát fájlkezelőben nem ad ilyen lehetőséget ...

[ Szerkesztve ]

Nagypapa...olyan hullaszag van....nagypapa! ...NAGYPAPA!!??

(#1521) helixP válasza Nekem-8 (#1520) üzenetére


helixP
nagyúr

ES file explorer-t ajánlom, vagy Solid explorer. Mindegyik tudja ezt widget alapon is.

(#1522) Nekem-8 válasza helixP (#1521) üzenetére


Nekem-8
tag

Solid lett, működik. Nem egészen úgy ahogy gondoltam, de jó lesz ... thx.

[ Szerkesztve ]

Nagypapa...olyan hullaszag van....nagypapa! ...NAGYPAPA!!??

(#1523) cappa72 válasza badmad (#1517) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ha teljesen halottnak tűnik, akkor azt kellene megnézni elsőre, hogy amikor usb-n összedugod a windows.zal, akkor van-e új hardver csatlakozása hang.
Ha van, akkor flashtool mentés.
Ha a mentés megvan, akkor a system.img-ből a build.prop-ban kell körülnézni, hogy akkor mi is pontosan a build szám. a system.img-t Linux alól érdemes csatolni, windows-os megoldást nem ismerek.

Én kérek valamit csak nem értem olyan nehéz mondani,vagyis írni valamit?Másoknak segítesz velem mi a baj?
Nincs veled baj gondolom. Csak napi 10 óra munka mellet 3 gyereket vállalva nem egyszerű az életem, és nem vagyok ügyfélszolgálatos. Ha van időm, válaszolok. A privát szakmai kérdésekre meg talán tudok válaszolni, most is van 2 hetes is, amire még nem válaszoltam. Heti 2 órában nem megy a mindenkinek válaszolás.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1524) helixP válasza badmad (#1517) üzenetére


helixP
nagyúr

Te aztán tudsz szívességet kérni, barátom... :U

(#1525) badmad válasza cappa72 (#1523) üzenetére


badmad
senior tag

Köszi szépen a választ ....nem akartalak bántani azt remélem tudod.Csak anyira szeretném megcsinálni ezt a kis kütyüt... :) Szóval ne haragudj rám légyszíves. :R
Sajnos ezeket a linuxos dolgokat nem vágom... :(

(#1526) Nekem-8


Nekem-8
tag

Lehet valahogy plusz fényerőt rá varázsolni? Nappali fényben ablak mellett eléggé tükröződik. Már maxon van, de még egy 20% jó lenne ...

Nagypapa...olyan hullaszag van....nagypapa! ...NAGYPAPA!!??

(#1527) Melorin


Melorin
addikt

Sziasztok!
Van egy ilyen tabletem ami meg sem nyikkan, bármelyik gombot nyomom. Az akksiban van feszültség.
Meg lehet próbálni újraéleszteni valahogy PC-re kötve?

(#1528) Fernet


Fernet
senior tag

Tudnátok segíteni?

Átparticionálással próbálkozom, de valami nem stimmel. A 6/0017 verziót próbáltam, minden jónak tűnt, recoveryben megcsináltam a factory resetet, de újraindításnál a WayteQ logónál nem megy tovább, csak "teker" folyamatosan.

Mit csinálhattam rosszul? Korábban már próbáltam a 6/0-át, ott nem volt ilyen gondom.

Mit csináljak most?

(#1529) Fernet válasza Fernet (#1528) üzenetére


Fernet
senior tag

No, tegnap már eléggé fáradtam csináltam a dolgokat és ebből adódóan elnéztem valamit. Szóval az a helyzet, hogy nem a CWM recovery volt a gépen, hanem a gyári és azzal csináltam a factory resetet. Ez lehet oka a fenti dolognak? És ha igen milyen lehetőségem van rendbehozni?

A tablettel jelenleg be tudok lépni a factory és recovery módba, de maga a rendszer nem indul, csak a logó van, ahogy fent is írtam.

Bármilyen segítséget köszönök előre is! :)

(#1530) tordaitibi válasza Fernet (#1528) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Kene tudni a verziot, 1.01 vagy 1.02 volt, az 1.03 nemreg jott ki csak, arra meg nincs gyari stock,
milyen idos a tablet?
Es raflesselni a megfelelot pc-rol, a preloadert szigoruan kihagyva, a bootimaget, es a recoveryt
is bekenhagyva, leven a bootlogoig eljut.
. Valami ebr bibi lesz, nem ott keresi a belepesi pontokat, ahol vannak.
Vagy, a system borul meg a bootolaskor, de ennek oka 100 lehet.
Ezt a 6/akarmilyet meg nem csinaltam, nekem 3/3 ba van, es nehany ismerosomnek is,
eddig nekem sm volt gond, de az ordog a reszletekben rejtekezik ... :-) :-)

Most latom, cwm nincs, akkor marad a fash, ha jol tudom a gyari recoval nem lehet ilyet,
de erre nem eskudnek.

[ Szerkesztve ]

(#1531) cappa72 válasza Fernet (#1529) üzenetére


cappa72
nagyúr

Próbáld meg elindítani factory mode-ban. Hasonló a belépés módja, mint a recovery-be lépésnek, csak hangerő fel helyett hangerő le gombot kell nyomni.
Ha sikerül, akkor az már fél siker, mert ott van adb elérés, és a 6 - 0 opciót kiválasztva helyrejöhet, ha már egyszer ez működött, akkor most is kellene működnie.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1532) Fernet válasza tordaitibi (#1530) üzenetére


Fernet
senior tag

Pfff, nem tudom, hogy milyen verzió. Kb. 2 éves a tablet.

Az a helyzet, hogy CWM mentésem van korábbról kettő is, csak mivel jelenleg nem a CWM van fent, ezért nem tudom visszaállítani. Vagy esetleg a CWM-et fel lehet hegeszteni rá ebben az állapotban?

Az a helyzet, hogy nem vagyok egy android guru, annó is alaposan végigolvasva lépésről lépésre csináltam (és sikerült is) csak tegnap kimaradt néhány lépés ugye.

(#1531) cappa72

Factory módban egy kínai szöveges menü jön be. Ott melyiket kell választanom?

Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#1533) cappa72 válasza Fernet (#1532) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ha van factory mode, akkor minden ok, nem kell kiválasztanod semmit.
A legalsó menüpont egyébként az újraindítás, a többit ne használd.
Az átparticionáláshoz elegendő lefuttatni a csomagot, kiválasztva a neked megfelelő opciót.
Elméletileg ilyen állapotban is feltehető a cwm, de leginkább parancssorosan. (már nem emlékszem, hogy az átparticionáló csomagban van-e CWM felrakás).
Amúgy a cwm mentés sem jelentene semmit ebben az állapotban, mert nem tudná megfelelően visszaírni a partíciókat - partíció méret-információk ugyanis nincsenek a cwm mentésben.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1534) tordaitibi válasza Fernet (#1528) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

logout.hu/bejegyzes/cappa72/wayteq_xtab_7x_quad_v1_01_gyari_firmware_rom_flash_2.html

Itt nezelodj.

(#1535) tordaitibi válasza Nekem-8 (#1526) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Nem.

Lefele lehet huzni, de nem sok ertelme van, 1-2 lepcso es latod a ledeket darabonkent,
es foltos lesz a kijelzo.
Amugy tenyleg gyenge sajnos a fenyero.

(#1536) Fernet válasza cappa72 (#1533) üzenetére


Fernet
senior tag

És ELINDULT! :)

Hálás köszönetem! :R

Amúgy ez a képernyő volt futtatáskor, van pár hiba, ez normális, vagy nem?

[ Szerkesztve ]

(#1537) Melorin


Melorin
addikt

Lollipop nincs még erre a tabra?

(#1538) laszlohu válasza Melorin (#1537) üzenetére


laszlohu
addikt

A Wayteq - re nem az a jellemző, hogy tartósan van szoftverfrissítés, hanem kiadnak egy új típust, típusszámút, amin már az új Android van.

[ Szerkesztve ]

(#1539) Fernet válasza Fernet (#1536) üzenetére


Fernet
senior tag

Utolsó bejegyzésem, most már abbahagyom tényleg. :)

A fenti hiba eltűnt második próbálkozásra miután formáztam az sd kártyát pc-n. Hogy annak köszönhetően-e, nem tudom, de a lényeg, hogy lefutott rendben.

CWM-et is feltettem, azzal csináltam meg a factory resetet, viszont ez is írt egy hibát.
Kell foglalkoznom vele? Még annyit vettem észre, hogy ha az androidon belül akarok gyári visszaállítást csinálni nem tudja formázni az sd kártyát. (vagy ha a tárhelynél próbálom törölni azt sem engedi)

De a lényeg, hogy működik a tablet. :)

(#1540) cappa72 válasza Fernet (#1539) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ezzel a hibával jelenleg nem kell foglalkoznod, mivel azt írtad, hogy törötlted az sd kártya tartalmát. Ezáltal eltűnt róla minden, így az oda mentett állományok is. Továbbá nincs ext sd rész sem.
Ez teljesen normális a tab és sd ezen állapotában.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1541) Melorin válasza laszlohu (#1538) üzenetére


Melorin
addikt

Jó nekem a Cube Talkhoz való is :)

(#1542) Fernet válasza cappa72 (#1540) üzenetére


Fernet
senior tag

Ok, köszönöm még egyszer a segítséged! Megkíméltél egy adag fejfájástól!

(#1543) laszlohu válasza Melorin (#1541) üzenetére


laszlohu
addikt

Először is meg kell nézni, hogy milyen médiatek procis a kütyüd, mert ahogy nézem, az egyik fajtához csak 4.2 - es a legutolsó, de lehet újonnan kapni 5.1 - es androiddal, de nem mindegyik fajtájú soc -ossat.

csak egy példa : MT8735M

pl. antutu benchmark progiban - ban úgy tudom, meg lehet nézni a proci típusszámát.

ezenkívül van 8 GB -os és 16 GB - os modell.

[ Szerkesztve ]

(#1544) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Valaki próbálta már ezt a tabletet aksi nélkül használni töltőre dugva?

(#1545) tordaitibi válasza icemad (#1544) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Szerintem nem fog elindulni.
De, barmilyen legalabb 1,5 amperos toltorol megy,
az usb toltokabel micro usb reszet lenyisszantva,
HA beteszel sorba 2db 30 forintos diodat, es ezt az akku helyere beforrasztod.
Ha elakadsz, reszletesen leirom a menetet.

(#1546) icemad válasza tordaitibi (#1545) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Milyen dióda kell hozzá? Esetleg van kapcsolási rajzod?
Azt tervezem, hogy beépítem a kocsiba, de az aksit nem hagynám benne.

(#1547) tordaitibi válasza icemad (#1546) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

5 v tap,szivargyujto tap peldaul, a + agba sorosan a ket dioda nyitoiranyba,
masfel-ket amperosak boven eleg.
Szerepe, mivel egy szilicium diodan terhelestol fuggoen 0,4-0,6 volt esik,
ezaltal az 5voltbol sacc. 4 volt lesz.Az eredeti li-ion akku meg ugye 4,2 volt, azaz tokeletes.
Es beforrasztod az akku helyere, megvan a 4 voltos tap.
Ha kell, lerajzolom, de igen igen egyszeru.
A helyedbe en a szivargyujtos ketyeret szetszedve fixen eldugnam a muszerfal moge.

(#1548) icemad válasza tordaitibi (#1547) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Így már értem. Köszönöm. A két első ülés között van 2 szivargyujto csatlakozó, az egyiket megcsapolom. Még azt nem tudom, hogy hova rakjam a kocsiba, mert normális házat sem találtam még. A gyári fejegység meg csak 1 dines. Na még agyalok rajta.

(#1549) Tabletes


Tabletes
újonc

Sziasztok! Nekem olyan problémám lenne most a tablettel, hogy a kijelző elég gyakran megbolondul! Egyszerűen nem lehet semmit csinálni olyankor vele, megnyit appokat, messengereken beszélgetéseket, feloldáskor a felnyitó elkezd ugrálni, amikor megnyomom a lezáró gombot és még 1x felnyitom megjavul de csak pár percig! Nagyon idegesítő, kellene egy kis segítség ! Még garanciás, talán küldjem el ?

(#1550) helixP válasza Tabletes (#1549) üzenetére


helixP
nagyúr

Ha garanciális, mindenképp vidd vissza.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.