Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#102) axioma


axioma
veterán

Na terkep nelkuli verzio edigitalbol cetelem kedvezmennyel elvileg 25fel... na ugy mar tenyleg nem kerdes (a kartya meg egy korabbi vasarlas miatt mar megvan, nem pluszkoltseg). Delutan kiderul, de elvileg azt mondtak, igy ertendo.

(#105) icemad válasza axioma (#102) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Térképpel is 30 alatt van, ha igénybe veszed a kedvezményt. Az is elgondolkodtató.

(#106) axioma válasza icemad (#105) üzenetére


axioma
veterán

Waze-sok vagyunk… megvettuk, 25415, de ahogy irtak, a szelen nincs jol ragasztva, a masodik amit kihozott is olyan volt (polus), igy elhoztuk, majd nem dobaljuk.

(#107) helixP válasza axioma (#106) üzenetére


helixP
nagyúr

Pontosan hol rossz a ragasztás? Nekem is 'sugaras' van.

(#108) bajaki


bajaki
őstag

Jók ezek a Wayteq gépek annyi biztos. Nem egyszer elgondolkodtam már, hogy beszerzek egy tabot ettől a gyártótól, de még nem jutottam el odáig, de ha megtörténne, szerintem nem csalódnék.

Őstag lettem. :Y

[ Szerkesztve ]

(#109) Biluxzsolt


Biluxzsolt
aktív tag

Jövő héten remélem már nekem is lesz ilyenem! :)

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#110) dragonfx


dragonfx
veterán

hol lehet kapni legolcsobban edigitalon kivül 30ért??

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#111) tjb007 válasza dragonfx (#110) üzenetére


tjb007
nagyúr

(#112) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Engem is érdekelne, hogy több felhasználót be lehet e állítani.

(#113) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Pipo S1 Pro 25k kínából tokkal-vonóval.
Hardveresen számottevően erősebb ennél a tabletnél. Mondjuk arra nincs gari hazai kiskerbe, igazad van.

(#114) tjb007 válasza Fitzgerald (#113) üzenetére


tjb007
nagyúr

És abban hol van a 3G modem, a GPS, és a telefonos funkciók ? :U
Almát az almához, körtét a körtéhez.

(#115) Fitzgerald válasza tjb007 (#114) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Az is igaz. Viszont azon hagymát is jobban lehet vágni, mint ezen.
Soha többet WayteQ.

[ Szerkesztve ]

(#116) FET-MEN válasza Fitzgerald (#115) üzenetére


FET-MEN
veterán

Nem is értem minek írtal ide be :U

Iphone 7

(#117) Fitzgerald válasza FET-MEN (#116) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Hátha valakit meg tudok menteni WayteQ tablet vásárlástól. Volt hozzájuk szemcserém még csikó koromban.

(#118) Laurh


Laurh
aktív tag

Miképpen vélekedtek érdemes rootolni ezt a tabletet? A leírás megvan hozzá, de tartok egy picit a dologól. Csak kíváncsiság képpen...van aki rootal használja?

[ Szerkesztve ]

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#119) Graphics válasza Fitzgerald (#117) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Koze nincs ahhoz ami neked volt. Meg ennek ami most fut.

Teljesen mas beszallito.

Elobb informalodj mielott ilyet irsz .

Feleve hasznalom a 2magost. Napi 8 oras nyuzast kap a csaladban. Semmi gond nincs vele. Nem akad nem fagyott le.

Szoval? :U ha ez nem volt Nalad. Es velemenyezed e nelkul. Akkor csiko maradtal ;]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#120) Tharkoul válasza icemad (#85) üzenetére


Tharkoul
tag

"Chuck Norris képes airplane mode mellett is wifit használni." Még pólón is jól mutatna, hogy erre miért nem gondoltam! gobby pls. Ráadásul ez olyan, mintha egy tömegmészárlás kellős közepén annyit mondanának neked tanácsként, hogy "Ne nézz oda!". Rootolva tökéletes lehet, főleg ennyiért, de a nélkül csak fejfogás lesz annak a vége, hogy félig mindig telefon akar lenni.

(#121) Tharkoul válasza apeelme (#62) üzenetére


Tharkoul
tag

Én annak csak örülök, ha a te édesapád ilyen jól kezeli ezt. Én képtelen vagyok megértetni anyámmal, hogy ne nyomkodjon ott, ahol nem kellene, ha eltévedt a telefonban, mert turkálhatnékja volt, inkább nyomjon a homera és felejtse el az egészet, ennek ellenére kétnaponta olyan állapotban kapom meg tőle a telefont, hogy kételkedem abban, hogy egyáltalán ez még mindig ugyanaz. Nyilvánvalóan túlzok, és ne legyen igazam az egésszel kapcsolatban, és várom, hogy jól süljön el ez az egész, örömét lelje benne mindenki, ki megveszi, mert ennyiért kiváló vétel, de pont azért mert rendkívül olcsó, tartok tőle, hogy be fog zavarni az újdonsült mobil része, és nem csak egy egyszerű ikonra gondolok. Szóval elnézést a szkepticizimusomért és várom a fejleményeket mindenkitől, aki már megrendelte.

[ Szerkesztve ]

(#122) dragonfx válasza Fitzgerald (#113) üzenetére


dragonfx
veterán

miben is jobb ez? annyi hogy magasabb órajelen megy a 4 mag.de ezt bárhol is észreveszed??

az lenne a kérdésem a teleofnálás erről is teljesne zökkenőmentesen megy? tehát is van rezgó hangos és néma és repülőmód?? lehet hülye kérdés nekem egyéártelmű .de azért rákérdezek?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#123) dragonfx válasza dragonfx (#122) üzenetére


dragonfx
veterán

elolvastama cikket videot 2 kérdésem lenne:
hol adják meg rá a 2 év garit? mert ahol hvatalos gyártói gari.t írnak ott is 1 év szerepel...???
illetve ezen nincsen google play nem tudsz leszedni rá mindenféle apps.ot játékokat??

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#124) icemad válasza Tharkoul (#120) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Eddig az összes telefonomon és tabletemen ment a wifi repülőgép üzemmódban. Miért pont ezen ne menne.

(#125) helixP válasza dragonfx (#123) üzenetére


helixP
nagyúr

De, van rajta Play.

(#126) s8109csa válasza tjb007 (#114) üzenetére


s8109csa
tag

Bocsánat, még nem kaptam választ a többfelhasználós kérdésemre.
Tudja valaki esetleg, hogy be lehet-e állítani?

(#127) dragonfx válasza helixP (#125) üzenetére


dragonfx
veterán

köszke azt meg láttam videoba repülőbe lehet kapcoslni.
és a 2 sim hogy müxik? amelyiket aktivizálod az hozza a 3g.t hálozatot vagy párhuzamosan is lehet 2 szolgáltató?? wtf??? :Y

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#128) tjb007 válasza s8109csa (#126) üzenetére


tjb007
nagyúr

A kétmagos változatban nem lehet. Hogy ennél mi a helyzet nem fogom tudni megmondani neked.

(#129) kelzsoca válasza apeelme (#77) üzenetére


kelzsoca
félisten

Elkészült hozzá az alkalmazás is, amit a Play áruházból tölthettek le, így bárki, akár hozzáértés nélkül is le tudja cserélni a gyári recovery-t ClockworkMod recoveryre. :)

ui: az alkalmazás futtatásához root szükséges, amit legegyszerűbben a framaroot-al tudtok megoldani.

Természetesen a root és recovery csere nem jár garanciavesztéssel.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#130) Fitzgerald válasza dragonfx (#122) üzenetére


Fitzgerald
veterán

A9-es magok vannak benne jóval magasabb órajelen, ebben meg A7-esek jóval alacsonyabb órajelen. Az 1.3GHz-es A7-es nagyjából egy 900MHz-es A9-nek felel meg teljesítményben.
Hogyne vennéd észre. Pl. játékokban, illetve videólejátszásnál nem mindegy hogy mennyi az annyi.
Szerinted miért tesznek sokmagos SoC-eket ezekbe az eszközökbe? Hogy az UI-t meg tudják hajtani? :D

[ Szerkesztve ]

(#131) Victoryus94 válasza Fitzgerald (#130) üzenetére


Victoryus94
őstag

Az meg a másik, hogy a magokat nem minden alkalmazás használja jól ki. Szóval 1-1 mag órajele önmagában sokat számít.

(#132) Napfénysüti

Ennyi pénzért egész elfogadhatónak tűnik.

Més que un club!

(#133) pengwin válasza Tharkoul (#121) üzenetére


pengwin
addikt

Köszönjük, hogy mellékelted a "user error" tökéletes leírását. :U
Ha valaki ennyire (nem) ért hozzá, annak nem kell tablet és okostelefon, főleg nem androidos.
Vagy ha ilyet vesz neki az ember, akkor olyan legyen, amin beállíthatsz egy felhasználói fiókot, aminek csak a neki szükséges dolgokhoz van hozzáférése.

Üdv, pengwin

(#134) apeelme


apeelme
addikt

(#135) Victoryus94 válasza pengwin (#133) üzenetére


Victoryus94
őstag

Egyetértek, aki az alap dolgokat nem képes megtanulni (amik magától értetődnek) annak minek notebook? És egyáltalán minek nyomkod olyan dolgokat, amihez nem ért?
Egyáltalán nem egy bonyolult eszköz. Még az én apám is képes vele ellenni (anélkül hogy mindent elállítson), pedig neki egy évbe telt, míg egy youtube linket magától meg tudott osztani facebookon.

[ Szerkesztve ]

(#136) dragonfx válasza apeelme (#134) üzenetére


dragonfx
veterán

hihetetlen már ilyen egyszerű tab.on?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#137) Graphics válasza dragonfx (#136) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ilyen egyszerű MTK-n, nem a tablet mivolta miatt az.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#138) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Mivel a Nexus 7 kilőttem a kívánságlistáról, maradt ez a készülék az ára miatt. Akinek van kérdezném: hajtogathatós tok és billentyűzet kellene hozzá, mit ajánlotok, mi vált be? Hangszóró mennyire hangos, kézben tartva, egymás mellett fekve élvezhető egy szinkronos film? A mali400 milyen benne, sima vagy MP2,4?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#139) helixP válasza F.B.I. (#138) üzenetére


helixP
nagyúr

Hangos, elég rendesen, viszont torzít, tehát zenélésre annyira nem való, de filmre határozottan.
Én toknak + billentyűzetnek ezt használom.

F.B.I. #140: Nem játszom vele. PAssziánsz, szókereső hibátlanul :DDD

[ Szerkesztve ]

(#140) F.B.I. válasza helixP (#139) üzenetére


F.B.I.
veterán

Köszönöm! :R Játékok simán futnak, közepes beállításokkal?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#141) Fitzgerald válasza F.B.I. (#138) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Hát de izé...ennél olcsóbban kapsz már 2012-es Nexus 7-et...
Abban jó a DAC is, a hangfal is, és a GPU is erősebb. HD IPS kijelző...
Jah, és 4.4.2-es droid van rajta...

[ Szerkesztve ]

(#142) axioma válasza helixP (#139) üzenetére


axioma
veterán

Ebben is lotyog a keszulek? A ferjem a metroban vett magyar bill-es 7" teljesen ugyanigy kinezo tokot, es mintha 9"-esre lenne a hely meretezve, ugy tunik. OK, hogy regebben nagyobb kavak voltak, de ez tulzas. Marmint a pockok me'g ugy-ahogy a helyen tartjak 3 oldalrol, de ranezesre bazi nagy neki... (amit a feher szin pluszban is kiemel). Valamint pont valamelyik gombot vagy csatlakozot takarja az egyik tarto.

szerk. icemad: a budakalaszi auchan-ban van 35-ert ujonnan.

[ Szerkesztve ]

(#143) icemad válasza Fitzgerald (#141) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hol? Mert én pont keresek egyet, de mindenhol 30-40 között hirdetik használtan...

(#144) helixP válasza axioma (#142) üzenetére


helixP
nagyúr

Ebben a fajtában nincsenek pockok :DDD ( Bocs, nem hagyhattam ki, hangosan felröhögtem a munkahelyemen, amikor olvastam :) )

Nem lötyög, mert a felső, és az oldalsó jobboldali karom rugós és elég erősen 'ráfog' a tablet testére.
Saját tabletemnél (MyAudio 708AG) valóban pont takarta, sőt nyomta a hangerő le gombot az egyik tartó. Ugye itt az oldalán van szerencsére, és pont jó.

[ Szerkesztve ]

(#145) Fitzgerald válasza icemad (#143) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Itt az aprón is van még 1-2. Mondjuk gyorsan elviszik őket, figyelni kell.

[ Szerkesztve ]

(#146) kelzsoca válasza Fitzgerald (#145) üzenetére


kelzsoca
félisten

Esetleg ha kérhetném befejeznétek a topic offolását? Köszönöm!

https://vertigostore.eu

(#147) axioma válasza helixP (#144) üzenetére


axioma
veterán

Jovanna, probalj meg eccer hsz-szel parhuzamosan programkodot irni a ;=/[] jelekkel magyarra allitott bill-lel... vagy mar csak tul oreg vagyok, anno az emailekbe se volt tanacsos ekezetet leirni, mert csak kis esellyel talalt ossze a te meg a fogado oldal kodolasa...
Akkor ezek szerint a metros az kisse masik tipus, azt hittem egy kaptafa, keprol hasonlitott. Akkor csak annyit mondok, hogy a metro-ban kaphatonal van jobb (igaz, ha magyar kell es igy nem jo az ebay, a br.2200 nem volt rossz erte, azert hasznalhato csak fura).

(#148) tjb007 válasza F.B.I. (#138) üzenetére


tjb007
nagyúr

MP2-es (a kétmagos változatban MP1-es, ennek ellenére gond nélkül megy rajta a Dead Trigger 2 is High grafikai beállításon).

A hajtogatós toknál ilyenre gondoltál ? Ha igen, akkor ezt csak külföldről tudod megrendelni, itthon csak ez a fajta kapható hozzá.

(#149) Laurh


Laurh
aktív tag

Megérkezett a tok amit rendeltem allibabáról. Kellemes csalódás stabilan fogja a készüléket, a kijelző védő is szépen rásimul a kijelzőre, a gombokhoz / csatlakozókhoz kényelmesen hozzá lehet férni. Sajnálatos módon fektetett (filmnézős) helyzetben nem áll meg. 2 hét alatt ért ide és 1.5k ft volt.
Képeket raktam fel: [link]

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#150) tjb007 válasza Laurh (#149) üzenetére


tjb007
nagyúr

Melyik eladótól rendelted ?
Egy ideje már én is kacérkodok ezzel a fajtával, praktikusabb lenne a jelenleg használtnál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.