Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) mimey válasza kelzsoca (#129) üzenetére


mimey
tag

kelzsoca és apeelme!
Nagyon szépen köszönöm a gyors és pontos munkátokat a többi tulaj/topiklakó nevében is! Tökéletesen működik a root és a cwm recovery is. Neki is állok egy mentésnek.

(#152) apeelme válasza mimey (#151) üzenetére


apeelme
addikt

;)

(#153) szaszura válasza kelzsoca (#129) üzenetére


szaszura
csendes tag

Én is köszönöm a munkátokat!!!!
Hatalmas riszpekt :) :R

[ Szerkesztve ]

(#154) Laurh válasza tjb007 (#150) üzenetére


Laurh
aktív tag

Ő volt az eladó: [link]

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#155) F.B.I. válasza tjb007 (#148) üzenetére


F.B.I.
veterán

Kösz, igen ilyenre, mindkettő jó lesz. :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#156) axioma


axioma
veterán

Nalatok is azt csinalja, hogy elso rabokesre hibat ir, es masodikra lehet csak telepiteni a play-bol? Nem is a dupla bokodes miatt idegesito, meg egy ido utan ritkan fog elofordulni, de az zavar, hogy milyen hiba lehet a hatterben.

(#157) Graphics válasza axioma (#156) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nalam neha fordult el mas eszkoznel ilyen.

Amikor eloszor csinalta restart befrissitette a Play szolgaltatast utana ok volt minden

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#158) Laurh válasza axioma (#156) üzenetére


Laurh
aktív tag

Én ezt eddig egyszer tapasztaltam, az ismételt próbálkozásnál gond nélkül felkúszott az alkalmazás.

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#159) dragonfx válasza Laurh (#154) üzenetére


dragonfx
veterán

bexarás eza flashbe levő gamepad...mit ki nem találnak

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#160) Dzsordzsill


Dzsordzsill
csendes tag

Sziasztok,
még kezdő tablet felhasználó vagyok, néhány napja vettem egy 7x Quad-ot. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudok rá gps szoftvert tenni, első és rövid probálkozást tettem IGO primo-val de felbontási hibával nem indul.
Probáltam néhány opciót sys.txt-vel de egyenlőre nem sikerült. Remélem tudtok segíteni, mert a gps funkció volt az egyik nyomós ok a készülék mellett. Az IGO azt írja, hogy az eszköz felbontása 982x600
Várom a sregítő hozzászólásokat.
Elöre is kösz!

Üdv:
Dzsordzsill

(#161) helixP válasza Dzsordzsill (#160) üzenetére


helixP
nagyúr

Szia!
A nem legálisan vásárolt szoftverek emlegetése a fórumban nem megengedett, különös tekintettel az iGO-ra.

(#162) bostone


bostone
addikt

Ha már kedvezményes áron kínálnak a készülék mellé, jogtiszta gps alkalmazást, érdemes azt a pár ezrest rááldozni, és a probléma ki van pipálva.

Egyébként, a gugli navigáció ingyenesen elérhető. Úgy tudom offline is működik, ha otthon letöltöd az útvonalat, bár még sosem próbáltam.

(#163) icemad válasza Dzsordzsill (#160) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Igoért kapni fogsz. :U
Egyébként a Sygic akciós most, ha már nem vetted meg hozzá. Vagy használj ingyenes programokat. Google maps, Waze...

(#164) bostone válasza icemad (#163) üzenetére


bostone
addikt

Mennyire akciós? Azt látom, hogy 55%, de forintosítva, az mit jelent?

(#165) icemad válasza bostone (#164) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

25euró az EU térkép. Forintosítva nem tudom, minden bank másképp számolja... Nagyságrendileg 7500-8000forint.

(#166) KIZS válasza bostone (#164) üzenetére


KIZS
aktív tag

Éppen most (hétfőig) PayPal akcióban 28 euró a Sygic EU + Oroszország. Nekem legalábbis ilyen reklámlevél jött a PayPal-tól kb. egy hete...

(#167) Ghid válasza helixP (#161) üzenetére


Ghid
csendes tag

Szia,

Eltekintve ettől a nem említhető programtól, a tab 1024x600-as, akkor honnan jön ez a 982x600 érték?
Hazudik a hw a programnak? Vagy mégsem 1024-es a kijelző?
Szemezgetek vele, de nem tetszene ha sumákolnának...

(#168) Graphics válasza Ghid (#167) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mivel nincsenek fizikai gombok a virtuális gombsor részt nem szokta a program használható területnek számolni. Kb ennyi :)

Nem kell összeesküvés-elméletet gyártani :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#169) Ghid válasza Graphics (#168) üzenetére


Ghid
csendes tag

Ok, értem, de akkor mégiscsak marketing duma az az 1024, ha az alkalmazások csak 982-t látnak, nem?
Akkor az esetleges 3rd party alkalmazások amik 1024-re optimalizáltak (ha vannak olyanok), azokkal mi lesz?
Ez mindegyik tabletnél így van?
Bocs, ha értetlenkedek, de sosem volt még tabletem (androidos telefonom se :) )

(#170) tjb007 válasza Ghid (#169) üzenetére


tjb007
nagyúr

„akkor mégiscsak marketing duma az az 1024, ha az alkalmazások csak 982-t látnak, nem?”

Ha neked ez ezt jelenti, akkor igen, marketing duma.

„Akkor az esetleges 3rd party alkalmazások amik 1024-re optimalizáltak (ha vannak olyanok), azokkal mi lesz?”

Semmi. Minek kéne lenni velük ?
Amúgy meg nem létezik olyan alkalmazás, ami kifejezetten erre a felbontásra lenne „optimalizálva”.

„Ez mindegyik tabletnél így van?”

Azokon, amiken vannak fizikai gombok természetesen nem, a többin viszont igen (legyen szó akár 20, akár 200 ezer forintos modellről).

(#171) tjb007 válasza tjb007 (#170) üzenetére


tjb007
nagyúr

Még egy apró kiegészítés.
Attól, hogy egyes alkalmazások a navigációs sávot nem veszik figyelembe a kijelző natív felbontása még ugyanúgy 1024x600 fog maradni.

(#172) helixP válasza Ghid (#167) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem hazudik. Annyi a felbontás.

(#173) Ghid válasza tjb007 (#170) üzenetére


Ghid
csendes tag

Mi mást jelentsen, ha egyszer azt jelenti/jelentené, hogy van ugyan 1024, de ebből (saját célra - soft gombok) elhasználunk valamennyit. HDD-k flash-ek esetében már nem lepődünk meg az ilyenen, én ezen most még igen :)
De ezek szerint a sw-en múlik, hogy ezt a navisávot meghagyja van nem. Ha akarja fullscreen használja, ha nem akkor marad a navisáv. Így más :)
Bocsi, de tényleg sosem volt 5 percnél tovább tablet vagy akár androidos telefon a kezemben... van még ilyen dinoszaurusz is :)

(#174) cantus


cantus
tag

Aki normális tokot (megtartja filmnézéskor, jól néz ki, esetleg akkus változat) és fóliát tud hozzá, kérem jelentkezzen, mert rendelnék jómagam is.

(#175) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Cm rom várható rá a szakácsoktól?

(#176) pengwin válasza icemad (#175) üzenetére


pengwin
addikt

MediaTek SoC van benne, szóval biztosan nem lesz rá CM.

Üdv, pengwin

(#177) icemad válasza pengwin (#176) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, tudom, hogy "hivatalosan" nem lesz, de portolni sem lehet? Mert pl. MT6589-el szerelt készülékekre is van. MT8382-re még nem találtam. A kernelt nem adták még ki a kínaiak?

(#178) pengwin válasza icemad (#177) üzenetére


pengwin
addikt

Nem akarok túl nagy hülyeséget írni, mert nem értek hozzá annyira, de tudtommal a MTK SoC-kre rendes CM nincs, és nem csak a source hiánya miatt. Máshogy működik az MTK-s firmware, vagymiaszösz

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#180) cantus


cantus
tag

Akinek már van ilyen készüléke, kérem írja le a tapasztalatait. Főleg az érdekelne, hogy a telefonálás hangminősége, hangereje milyen vele. Mennyire melegszik filmnézéskor, a wifi jelet hogyan fogja/tartja. Esetleg a wifi hotspot funkciója hogy működik. Érdekelne az is, hogy a GPS szoftver mennyire használható, milyen színvonalú, mennyire naprakész. Valszeg a szoftveres változatot venném. Az aksis tapasztalat is jól jönne, mennyi idő feltölteni. A memóriakártyára enged bármit telepíteni a Play áruházból és onnan futtatni? Szóval jöhetnek mindenféle tapasztalatok azoktól, akik már nyüstölik.

[ Szerkesztve ]

(#181) dragonfx válasza cantus (#180) üzenetére


dragonfx
veterán

ugyanezen kérdések érdekelnének engem is.
iklletve az hivatalos 2 év garit hol adnak meg rá?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#182) Graphics válasza cantus (#180) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

2 magost nyüstölöm, semmi eltérés nincs ,a szoftver ugyanaz, így írom a tapasztalatokat.

- hangminőség jó, én 1 hónapon át ezt használtam telefonnak
- nem melegszik
- WiFi vétellel nem volt gond, nem dobta el
- memóriakártyára való telepítés adott.

Nálam a kisebb aksis 1 napot simán ment, persze extrém használatnál ez csökken. a 4magosban nagyobb az aksi is, sztem ugyanannyit simán tud.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#183) Cranberries


Cranberries
aktív tag

A 7X-ben és a 7X Quad-ban is 2700 mAh-ás az akkumulátor.

(#184) tjb007 válasza Cranberries (#183) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, mindkettőben ugyanakkora akku van.

(#185) Graphics válasza tjb007 (#184) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

7X Quad-ban 3000-es aksi van :) Tudomásom szerint :)

És a Cube szerint is

De természetesen kérésre ezen is változtathatnak a megrendelők.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#186) szaszura


szaszura
csendes tag

Sziasztok!!Kis segitség kellene!!
Az itt leirtak alapján rootoltam a gépet és a recoveryt is felraktam de nem sikerül mindig belépnem kikapcsolt állapotból a menübel!!Néha sikerül néha nem :B :B .Mit kell pontosan nyomni és meddig??Köszi elöre is!!! :R

[ Szerkesztve ]

(#187) Apol válasza Graphics (#185) üzenetére


Apol
csendes tag

Az enyém Cube, 2700-as akkuval. Rendeltem egy 3800-ast bele. A gyári nekem nagyon kevés :((

(#188) Graphics válasza Apol (#187) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Opp , akkor nem szóltam :R

Hol lehet rendelni aksit , viszont ez már érdekelne :P

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#189) jFox válasza Graphics (#188) üzenetére


jFox
őstag

Engem is. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#190) Apol válasza Graphics (#188) üzenetére


Apol
csendes tag

Innen rendeltem: [link]
Elméletileg belemegy :)

(#191) Graphics válasza Apol (#190) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szuper, köszi :R

Legalább alkatrész van.

Szétszedésről már láttam videót, elég könnyű.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#192) Apol válasza Graphics (#191) üzenetére


Apol
csendes tag

Igen, van alkatrész :) A kijelzőt cserélnem kellett, azt feketére cseréltem ha már választani lehetett. Nagyon könnyen szerelhető a kütyü. A nagyobb akkuval már minden tökéletes lesz :)

(#193) dragonfx válasza Apol (#192) üzenetére


dragonfx
veterán

kijelzőt te cserélted ki?? :Y

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#194) kelzsoca válasza szaszura (#186) üzenetére


kelzsoca
félisten

Amivel felraktad a recovery-t, van olyan menüpontja hogy újraindítás recoverybe, azzal mindig be fogsz tudni lépni.

https://vertigostore.eu

(#195) szaszura válasza kelzsoca (#194) üzenetére


szaszura
csendes tag

Aha úgy megy is rendesen azzal nincs baj,de kikapcsolt állapotban gombokkal nem mindig tölt be!!!
Vagy én nem csinálok valamit megfelelöen ?? :F

[ Szerkesztve ]

(#196) Graphics válasza dragonfx (#193) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezeknél már LCD-vel együtt van, pár csavar és kész.

Anno ZTE Blade-knél vagy 20 panelt cseréltem, ott mondjuk külön volt minden.

De nem nagy művelet, van már ezekhez is hogyan készült a hogyan készült videó :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#197) mx/z válasza Graphics (#196) üzenetére


mx/z
csendes tag

Akár nagyobb felbontású 1280*800-ra is ki lehet cserélni a képernyőt?

(#198) tjb007 válasza mx/z (#197) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem lehet.

(#199) mx/z válasza tjb007 (#198) üzenetére


mx/z
csendes tag

Kár.

(#200) dragonfx válasza Graphics (#196) üzenetére


dragonfx
veterán

aha.de gondolom azert nem art muszaki jartassag hozza.de jo tudni ez is kivitelezheto mar.
amugy hetek kerdese es en is rendelem meg mert eleg volt a mobilbol....
sehol nem adjak meg a 2 ev garit ra?? fekete nincs belole??

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.